Skocz do zawartości

Dart (Lotki) 2021

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 weeks later...

Clemens, G - Ratajski, K Clemens, G @ 2.25 voxbet:afro::minus:
Clemens, pierwsze 180:plus: 1,8 Devon Petersen under 8,5:minus: 180 1,72 Totolotek
Clemens, więcej 180 1,78 :plus:Van Gerven największy checkout 1,48 Totolotek
Clemens, największy checkout 1,8:n: Ratajski 6 więcej 180 :plus:2,00 Totolotek
Love 5 lub więcej 180:minus: 1,85 Van Dujnenboden najwięcej 180:plus: 1,57 Totolotek

Nie patriotycznie ale Niemiec w gazie świetnie rzuca 180 i po wyeliminowaniu obrońcy tytułu napewno będzie jeszcze bardziej uskrzydlony mecz o duża stawkę .Rataj wygląda stabilnie ale tych maksow za duzo nie rzuca na dablach bywa rożnie dość stabilnie jak na razie ale tutaj wydaje mi sie ze Niemiec tymi 180 ustawi sobie gre ma dobre wysokie checkouty plus na dablach tez nie naj gorzej kursy jak najbardziej do gry- mecz na moje skromne przemyślenia 50/50 powinien byc dość długi to i będą różne momenty zwroty akcji i Rataj 5-6 180 powinien wykręcić zobaczymy ....Van Gerven idzie jak burza bawi sie gra praktycznie wszystko mu wychodzi poza 180 gdzie nie zawsze musi je rzucać na sile wszystko w jego stronę do gry wiadomo Hendi ujemne dość wysokie....ale zamkniecie jest wstanie rzucić na takim poziomie do którego Joe raczej sie nie powinien zbliżyć....Co do Devona Anglik jest wstanie to wygrać a na pewno i go po straszyć ta linia 180 wygląda dość wysoko sam Love tez niezle rzuca 180 wiec próbujemy i na koniec jutro maszynka do 180 Holender po takim kursie do gry Van Dujnenboden musiał by mocno obniżyć loty zeby w tym elemencie przegrać stary anglik za duzo 180 nie rzuca i wydaje mi sie ze to nie jest jego styl grania wczoraj po męczył go Bagish amerykan zagrał super i nie duzo brakło do...przy długim wczorajszym meczu Glen miał bodajże 5 180 jak na niego duzo ale holender jest wstanie tu miedzy 6-8 spokojnie rzucić

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do odpowiedzi

Dyscyplina: Darts - Mistrzostwa Świata
Chisnall - Anderson
 najwyższy checkout Chizzy   1,85 :plus:
 Betclick 

Na szybko Gary z meczu na mecz wygląda lepiej tak jak kolega pisze wyżej ma dobre wysokie zamknięcia ale trafia na gościa który gra magicznie Chisnall kapitalnie rzuca maksy jest w wielkiej formie i myślę ze zostanie nowym mistrzem. Nie po to odprawiał do zera MVG zeby...Chizzy jest wstanie zamknąć 170 ma cos do udowodnienia Garemu w czerwcu porażka 6-3 myślę ze teraz to on będzie rozdawał karty i w każdym darterskim szczególe elemencie będzie lepszy

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do odpowiedzi

DARTS-ŚWIAT-MISTRZOSTWA ŚWIATA PDC

20:30 03.01.2021

Gary Anderson VS Gerwyn Price
Pierwsza lotka w meczu: Potrójna 20:minus:

2,6

LV BET

więcej maksow Price po 2,2 etoto :plus:

Finały lepiej oglądać podziwiać jaki by to nie był poziom jest to wielkie wydarzenie niż grać chyba wszystko moze sie wieczorem wydarzyć,,, taki ciekawy zakład raczej w formie zabawy niz....obaj dobrze rzucają Potrójna 20 szczególnie kto by nie rozpoczął szanse moim zdaniem sa spore. Walijczyk lubi rzucać rozpoczynać na górę, jest to chyba jego ulubiona pozycja na tarczy- Gary tak jak mowie z meczu na mecz lepiej z chizzym chyba 3 180 w 1 legu wiec....emocje będą duże napewno ale ....obaj będą chcieli mocno i dobrze wejsc w to spotkanie zagram jeszcze więcej maksow Price po 2,2 ale tak jak mowie ostatnio miedzy nimi tych maksow duzo nie było wiec ..ostatnie 2 winy należą do Icemena i ogólnie malo maksów bylo w tych meczach ale Gary w tym roku grał malo a forma na turniej jak.... Niemcy z meczu na mecz lepiej i....zobaczymy ja idę w stronę nowego mistrza myślę ze z każda udana akcja byłego rugbista będzie go  nakręcała dobrego oglądania

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Rataj chyba wielkiej kariery w Masters 2021 nie zrobi...bo Na początek  idzie Simon Whitlock . W wypadku awansu, w drugiej rundzie czeka już ubiegłoroczny triumfator - Peter Wright
Data: 29-31.01
Ilość zawodników: 24 (wyjątkowo w tym roku, zawsze było  16) 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do odpowiedzi