Skocz do zawartości

Pozostałe sporty 2021

Rekomendowane odpowiedzi

• 3 months later...

Florball lub unihokej jak kto woli

Finlandia 

Oilers - Classic

Typ: 2       Kurs:1.50  :plus:

Typ: 2 (-1.5)    Kurs: 1.84  :plus:

fortuna 

Rzadko to robie powiem więcej nigdy tego nie robię ale dziś się skusil em na typ od tomcia 

Przyglądałem się całej sytuacji i co się okazuje - Oilers nigdy dotąd nie wygrali w starciu z Classic dodatkowo bardzo często nie zbliżał się na odległość 1 bramki wiec i dla hcp są spore szanse. Wiem każda passa się kiedyś kończy ale tutaj ewidentnie widać ze Oilers mają spory kłopot z rywalem tak więc jak dla mnie warto sprobowac

Wynik:  3:8

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio się udało wiec próbuje znów.
Tym razem Szwecja i rozgrywki pań

Pixbo - Endre

Typ: 1 Kurs: 1.6  :minus:

Betfan

Niestety Betfan nie daje hcp,a szkoda bo bym się skusil. No cóż widzę wiele wspólnego z ostatnim typem z Finlandii. Endre również ma ogromne problemy w meczach z Pixbo. Zdecydowanie częściej to Pixbo jest górą i niejednokrotnie są to wysokie zwycięstwa więc mając na względzie własny teren (tak przypuszczam że grają u siebie) to powinno się i dziś udać,a jak będzie okaże się wieczorem

Wynik: 6:6

rozliczenie
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Curling

MŚ kobiet

Kanada - Szwecja  :plus:

Typ: 2 Kurs: 2.15

STS

Dziś rozpoczynają się przełożone bodaj z lutego MŚ kobiet. Zasadniczo żadnym fachowcem nie jestem ale mam znajomego który śledzi zmagania w "rzucaniu czajnikiem" i on twierdzi, że trzeba grać na Szwecje a dlaczego?

Otóż Szwedki grają w praktycznie niezmienionym składzie. Z 5 zawodniczek 4 grają które grały ostatnio dodatkowo Szwedki to zdaje sie nr.1 rankingu światowego tak więc przy takim kursie warto myśle na nie zagrać. Kanadyjki grają u siebie i to napewno na plus pytanie tylko czy ten zmieniony skład jest w stanie przeciwstawić się Szwecji?! Mecz o 22 więc zobaczymy co i jak w temacie.

Wynik:  5:6

Rozliczenie
Odnośnik do odpowiedzi