Skocz do zawartości

Bonus 30 zł za pierwszy depozyt


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

5f9958b59756ac4a9a12506e

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już jesteś zarejestrowanym klientem, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W piątek i sobotę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

 

Zasady promocji:

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 30-31.10.2020 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 30.10.2020 nie dokonali żadnego depozytu.

 

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

Zrób w dniach 30-31.10.2020 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł, a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

 

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

 

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

5fb4e5ea3b6b7e4db1c35dea

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już jesteś zarejestrowanym klientem, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W sobotę i niedzielę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

 

Zasady promocji:

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 21-22.11.2020 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 21.11.2020 nie dokonali żadnego depozytu.

 

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

Zrób w dniach 21-22.11.2020 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł, a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

 

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

 

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

5fc8a477e2cd670fa01db5c8

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już jesteś zarejestrowanym klientem, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W sobotę i niedzielę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

 

Zasady promocji:

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 05-06.12.2020 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 05.12.2020 nie dokonali żadnego depozytu.

 

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

Zrób w dniach 05-06.12.2020 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł, a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

 

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

 

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  1. 30 za 30 – podwajamy pierwszą wpłatę!

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W piątek, sobotę i niedzielę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 12-14.02.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 12.02.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

  • Zrób w dniach 12-14.02.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 za 30 – podwajamy pierwszą wpłatę!

 

Kto może skorzystać z promocji?
•    Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 19-21.02.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortuna, ale przed 19.02.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

 
Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

•    Zrób w dniach 19-21.02.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 za 40 – podwajamy pierwszą wpłatę w Fortunie!”

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W środę i czwartek oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie.

Wystarczy, że wpłacisz min. 40 zł, a otrzymasz również 40 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę. 

 

Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 24-25.02.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 24.02.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 40 zł?

  • Zrób w dniach 24-25.02.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 40 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 40 zł w punktach FKP.

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 3 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

30 za 30 – podwajamy pierwszą wpłatę w Fortunie

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? We wtorek, środę i czwartek oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 09-11.03.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 09.03.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

  • Zrób w dniach 09-11.03.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

604f398351de7143fbf31878

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? We wtorek, środę i czwartek oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

 

Zasady promocji:

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 16-18.03.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 16.03.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

 

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?

Zrób w dniach 16-18.03.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 50 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP.

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

 

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

 

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60535bb751de7143fbf33aa1

 

Zasady promocji:

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniu 20.03.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 20.03.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

 

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?

Zrób w dniu 20.03.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 50 zł (w ramach jednej transakcji) wpisując przy wpłacie kod promocyjny KSW50, a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP.

 

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

 

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

 

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  1. 50 ZA 50 PODWAJAMY w Fortunie PIERWSZĄ WPŁATĘ!

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W środę 31.03.2021 oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniu 31.03.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 31.03.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?

  • Zrób w dniu 31.03.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 50 zł (w ramach jednej transakcji) wpisując przy wpłacie kod promocyjny: bonus50 (wielkość liter nie ma znaczenia), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP.

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 

50 za 50 – Podwajamy pierwszą wpłatę w Fortunie!

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W poniedziałek 10.05.2021 oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Zasady promocji:

 

 

Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniu 10.05.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 10.05.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?

  • Zrób w dniu 10.05.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 50 zł (w ramach jednej transakcji) wpisując przy wpłacie kod promocyjny: bonus50 (wielkość liter nie ma znaczenia), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP.

 

 

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...