Skocz do zawartości

Bonus 30 zł za pierwszy depozyt


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

5f9958b59756ac4a9a12506e

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już jesteś zarejestrowanym klientem, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W piątek i sobotę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

 

Zasady promocji:

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 30-31.10.2020 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 30.10.2020 nie dokonali żadnego depozytu.

 

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

Zrób w dniach 30-31.10.2020 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł, a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

 

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

 

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

5fb4e5ea3b6b7e4db1c35dea

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już jesteś zarejestrowanym klientem, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W sobotę i niedzielę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

 

Zasady promocji:

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 21-22.11.2020 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 21.11.2020 nie dokonali żadnego depozytu.

 

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

Zrób w dniach 21-22.11.2020 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł, a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

 

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

 

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

5fc8a477e2cd670fa01db5c8

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już jesteś zarejestrowanym klientem, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W sobotę i niedzielę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

 

Zasady promocji:

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 05-06.12.2020 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 05.12.2020 nie dokonali żadnego depozytu.

 

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

Zrób w dniach 05-06.12.2020 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł, a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

 

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

 

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  1. 30 za 30 – podwajamy pierwszą wpłatę!

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W piątek, sobotę i niedzielę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 12-14.02.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 12.02.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

  • Zrób w dniach 12-14.02.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 za 30 – podwajamy pierwszą wpłatę!

 

Kto może skorzystać z promocji?
•    Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 19-21.02.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortuna, ale przed 19.02.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

 
Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

•    Zrób w dniach 19-21.02.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 za 40 – podwajamy pierwszą wpłatę w Fortunie!”

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W środę i czwartek oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie.

Wystarczy, że wpłacisz min. 40 zł, a otrzymasz również 40 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę. 

 

Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 24-25.02.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 24.02.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 40 zł?

  • Zrób w dniach 24-25.02.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 40 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 40 zł w punktach FKP.

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 3 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

30 za 30 – podwajamy pierwszą wpłatę w Fortunie

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? We wtorek, środę i czwartek oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 09-11.03.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 09.03.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

  • Zrób w dniach 09-11.03.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

604f398351de7143fbf31878

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? We wtorek, środę i czwartek oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

 

Zasady promocji:

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 16-18.03.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 16.03.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

 

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?

Zrób w dniach 16-18.03.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 50 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP.

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

 

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

 

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60535bb751de7143fbf33aa1

 

Zasady promocji:

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniu 20.03.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 20.03.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

 

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?

Zrób w dniu 20.03.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 50 zł (w ramach jednej transakcji) wpisując przy wpłacie kod promocyjny KSW50, a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP.

 

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

 

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

 

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  1. 50 ZA 50 PODWAJAMY w Fortunie PIERWSZĄ WPŁATĘ!

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W środę 31.03.2021 oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniu 31.03.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 31.03.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?

  • Zrób w dniu 31.03.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 50 zł (w ramach jednej transakcji) wpisując przy wpłacie kod promocyjny: bonus50 (wielkość liter nie ma znaczenia), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP.

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 

50 za 50 – Podwajamy pierwszą wpłatę w Fortunie!

 

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W poniedziałek 10.05.2021 oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W Fortunie. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Zasady promocji:

 

 

Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniu 10.05.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 10.05.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?

  • Zrób w dniu 10.05.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 50 zł (w ramach jednej transakcji) wpisując przy wpłacie kod promocyjny: bonus50 (wielkość liter nie ma znaczenia), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP.

 

 

 

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę eFortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

 

-> Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...