Skocz do zawartości

Derby dla ŁKS BEZ RYZYKA


Rekomendowane odpowiedzi

forsport_lks.png

Derby dla ŁKS bez ryzyka!

Derby to derby i rządzą się swoimi prawami, stąd czasem ciężko przewidzieć końcowy wynik pomimo wiary w swój klub. Nie da się ukryć, że ŁKS to faworyt i bardzo pewnie rozpoczął sezon od dwóch wygranych. Widzew jest w tej chwili na całkowicie odległym biegunie, gdyż przegrał oba mecze, przez co zamyka 1-ligową tabelę. Na papierze wszystko przemawia za Rycerzami Wiosny, ale "w razie w" dajemy kibicom bezpieczną poduszkę w postaci ZAKŁADU BEZ RYZYKA!

  

Warunkiem jest zagranie kuponu z dokładną stawką 79 lub 199 złotych na wygraną ŁKS w regulaminowym czasie gry. W przypadku innego wyniku niż zwycięstwo Łodzian każdy gracz otrzyma zwrot środków w formie bonusu na konto. Przypominamy, że "zakłady bez remisu" nie są ujęte w powyższej promocji.

 

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje od dnia 14.09.2020, godz. 12:00 do dnia 16.09.2020, do godz. 19:10

4. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 79 PLN lub 199 PLN.

5. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon singiel, na którym znajduje się przedmeczowy typ w zakładzie trzydrogowym (1X2) na zwycięstwo ŁKS Łódź w meczu z Widzewem Łódź.

6. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany TYLKO gdy ŁKS nie wygra z Widzewem.

7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

8. Bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 2 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

9. Obrót bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia obrotu bonusem. Wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE.

10. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

11Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty WIRTUALNE l i II oraz Gry Karciane.

12. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika - za pierwszy kupon - i znajdą się na kontach graczy w czwartek 17.09.2020 do godz. 16:00.

13. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

14. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

15. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

16. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

 

-> forBET

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...