Skocz do zawartości

PlusLiga mężczyzn oraz puchar (Polska) 2020/2021


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...

Kędzierzyn - Suwałki

14:45

 

Czas rozpocząć kolejną parę fazy pucharowej. Jej uczestnicy zakwalifikowali się z pierwszej i ostatniej pozycji, więc zwycięzca tej serii jest raczej znany i to pewnie już po dwóch meczach. Jak to w meczach ZAKSY bywa pytanie czy Kędzierzynianie rozstrzygną to w trzech czy czterech setach. Ja myślę, że w tym napiętym czasie dla ZAKSY przesłanie jest proste wychodzimy najsilniejszym składem, gramy swoje i stramy się zamknąc mecz jak najszybciej. Seria trwa do dwóch wygranych więc nie ma co kusić losu, czy robić sobie kolejnego dodatkowego meczu w kalendarzu jakimiś rotacjami. Kędzierzyn musi być w niesamowitej euforii. Wygrał Puchar Polski, wyeliminował faworyzowane LUBE w LM i pokonał w pierwszym półfinałowym meczu Zenit Kazań. Wiadomo, że Ślepsk grać potrafi. Ma dobrego atakującego oraz wielu solidnych ligowców, ale umówmy się Kędzierzyn jest wtakim gazie, że ja myślę, że może nie łatwo, ale ograją dość pewnie swoich dzisiejszych rywali.

 

Typ: Kędzierzyn -2.5 seta

@1.84 :minus: Fortuna

Edytowane przez #10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jastrzębski Węgiel-ZAKSA Kędzierzyn 18.04.2021 godz.17.30 191pkt:plus::plus:

Typ: over 179.5 pkt 

Kurs: 1.67

Bukmacher: Fortuna

 

Drugi finałowy pojedynek obu ekip.W pierwszym niespodziewanie wygrał Jastrzębski 3-1.W rewanżu bukmacherzy zdecydowanie więcej szans na wygraną dają ZAKSIE ale tylko bukmacher Fortuna ocenia szanse 50/50.Ja idę w strone małych punktow i spodziewam się najmniej czterech setow chociaż w pierwszym meczu obu ekip byly cztery sety to do pokrycia overu 179.5 zabrakło zaledwie jednego punkta bo ostatecznie było 179 pkt.Bezpośrednie ostatnie cztery pojedynki obu ekip to overy setowe 3.5 a więc licze że dziś już nie braknie tego jednego punkta i over 179.5 zostanie zaliczony w meczu.

Edytowane przez smika
dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...