Skocz do zawartości

LV Typer


Rekomendowane odpowiedzi

LV TYPER z LV BET

 

https://www.lvtyper.pl/

 

REGULAMIN LV TYPER

 1. W „Nagrodzie za każdy typ” nagrody będą wysyłane automatycznie w formie kodu przesłanego na maila podanego przy rejestracji. Kody będą do wykorzystania na koncie LV BET.pl po zalogowaniu wejściu w Moje Konto, a następnie Kod promocyjny i wpisaniu otrzymanego kodu. W przypadku konkursu nagrody będą przyznane bezpośrednio na konto w dniu 07.09.2020.

 2. Po aktywacji bonus będzie aktywny przez 30 dni.

 3. Bonusy o różnych wartościach z mnożnikiem x10 będą przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości od 1 PLN do 1000 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x10, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 10 (wówczas wartość przykładowego bonusu 10 PLN to ekwiwalent 100 PLN). Przykładowo: bonus 10 PLN, Stawka: 10 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x10, kurs finalny kuponu: 250, wygrana: 220 PLN.

 4. Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

 5. Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.

 6. Użycie bonusu z mnożnikiem „x10” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

 7. Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu wygraną z kuponu z mnożnikiem.

 8. Cash-Out nie może być użyty w zakładzie bonusowym. Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu depozytem.

 9. Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, co wpływa na obniżenie całkowitego kursu kuponu.

 10. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.

 11. Jeden gracz może zarejestrować wyłącznie jedno konto celem typowania w promocji LVTYPER.

 12. W przypadku nadużyć portal Łączy Nas Pasja ma prawo odmówienia wysłania kodu promocyjnego na adres gracza.

 

-> www.lvtyper.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 • 7 months later...

 • 4 weeks later...
od wtorku (30.03 od 10:00) do środy (31.03 do 23:59) na stronie LV BET dostępna będzie promocja: Mobilny LIVE Typer. W puli turnieju przygotowano dla graczy 5000 PLN.
 
Czas trwania: 30.03.2021 (10:00) - 31.03.2021 (23:59)
GRAFIKI: w załączeniu
Prośba o publikację z uwzględnieniem czasu startu promocji
 
Zasady:
Za dokładnie 15 PLN (13,20 PLN netto) postaw kupon na urządzeniu mobilnym z oferty zakładów Na Żywo i weź udział w turnieju, w którym nagrodzimy bonusami 10 najwyższych wygranych kursów. Na zwycięzcę czeka bonus 1500 PLN!

Pamiętaj, iż kupon musi zostać zawarty na urządzeniu mobilnym tj. w aplikacji, na stronie mobilnej lub aplikacji mobilnej nowej generacji. Do promocji kwalifikują się tylko kupony pojedyncze lub kombinacyjne zbudowane z oferty zakładów Na Żywo za dokładnie 15 PLN (13,20 PLN netto). Promocja jest ważna od 30.03 (od godziny 10:00) do 31.03 (do godziny 23:59).
 
-> LV BET
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 • 1 month later...
 • 2 months later...
 • 2 months later...
Godzinę temu, ŻYLETA napisał:

no to ustaw budzik :P  kiedyś było gorzej ze trzeba było zagrac raz na dobę teraz każdego dnia o każdej godzinie  wiec lepiej jest nagrody tez przednie- jak strona i apka lepiej chodziły to....

Czyli @ŻYLETAnie musi już minąc 24 godziny od ostatniego typu teraz czyli jak dzisiaj zagrałem o 9.00 to jutro mogę zagrać o 8.00?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...