Skocz do zawartości

Pozostałe ligi, mecze towarzyskie, kwalifikacje, turnieje oraz puchary 2020/2021


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...

Rosja - VHL

Krasnojarsk - Riazań

Typ: X2 Kurs: 1.9

Typ: 2(zwycięzca) Kurs: 2.50 
   

STS

Dzis spróbuje pograć w ten sposób. Riazań ostatnio można powiedzieć,że nie zachwyca. 8 porażek z rzędu,a więc nie ma sie czym chwalić ale były to zawsze minimalne porażki lub po dogrywce tak więc wiele tej drużynie nie brakuje. Sytuacja w tabeli robi się coraz słabsza,a jak wiemy każda passa się kiedyś kończy. H2H również ostatnio nie pomysli tak więc czekamy na przełamanie. Mecz o 13 tak więc już za jakiś czas

Wynik:  1:3

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś próbuje mieszany dubel zobaczymy co z  tego wyjdzie

 

VHL

 

Gornyak Uchaly - Orsk

 

Typ: 1(zwycięzca)     Kurs: 1.37 :plus:

 

MHL

 

Irbis - Sputnik

 

Typ: 1(zwycięzca)    Kurs: 1.62 :plus:

 

AKO: 2.22

 

STS

 

Najpierw MHL bo mecz już za niecałą godzinę.

Mecz na szczycie bo gra 1 z 3 w taabeli. Wczoraj rozegrali first game i górą w tym meczu była ekipa Sputnika więc zwyczajowo jak to często bywa w tej lidze trzeba pobrać drugą ekipę zwłaszcza,że to Irbis jest liderem tabeli. Dodatkowo grają u siebie,a więc jakiś dodatkowy handicap w tym jest. Oczywiście podpieram się dogrywką i karnymi ale jeśli ktoś chce zagrać singla to myśle,że również można zaryzykować win Irbis w RT po kursie 2.00  :plus:

 

Wynik:  3:1

 

Jeśli chodzi o mecz w VHL to kieruje się H2H. Obie ekipy spotkały się 4 dni temu i Orsk dostał u siebie ostrą szkołę hokeja. Tym razem zamiana miejsc i jeśli w obu ekipach nie ma jakichś istotnych zmian w składach to liczę,że wynik będzie podobny choć zapewne goście będą chcieli się pokazać z lepszej strony stąd znów podparcie dogrywką i karnymi.

 

Wynik: 4:1

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MHL

 

Dinamo St.Petersburg - Mikhaylov Academy

 

Typ: 1(RT)    Kurs: 1.45 :plus:

 

Typ: 1(-1.5)    Kurs: 1.87  :plus:

 

STS

 

Na dzis jeden typ z MHL-u. Obie ekipy grają niesamowity piach więc w sumie trudno podejść do tego meczu. Jednak z racji,że wczoraj po dogrywce Dinamo poległo to licze,że tym razem zagrają jak należy o pokonają zdecydowanie swojego rywala. W poprzednim dwumeczu scenariusz był podobny więc próbujemy bo w tej lidze to można powiedzieć normalka

 

Wynik: 4:0

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rosja VHL 

 

Dinamo St.Petersburg-Perm  2-0 :fp: :minus:

Typ ; over 4.5 gola reg.czas gry

Kurs; 1.84

Godz. 15.00

Bukmacher ; Fortuna 

 

Spotkanie drużyn 10 z 25 w tabeli.Gospodarze na fali ponieważ ostatnie pięć meczy to same wygrane i w tych meczach czterokrotnie padał over 4.5 gola.Goście natomiast tylko jedna wygrana w ostatnich pięciu meczach w których trzykrotnie notowali over 4.5 gola i dziś w roli faworyta występują gospodarze .Ich ostatnie pięć bezpośrednich pojedynków są na korzyść Dinama a w trzech z nich pokrywali linie over 4.5 gola na co liczę i dziś i kurs nawet kuszący bo 1.84

Edytowane przez smika
dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej na lodzie MS U-20

Spotkanie: Finlandia - Rosja

Typ: Liczba punktów kanadyjskich (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) Simontaival K. over 0,5 pkt

Kurs: 1.58

Godzina:23:30

Bukmacher: Fortuna

Ja idę w stronę młodego napastnik (Tappara) który gra bardzo dobry turniej w 6 meczach 4 gole i 3 asysty. Chłopak wyróżnia sie w młodzieżowych reprezentacjach. Finowie graja bardzo twardo ambitnie lapie troszkę kar nie potrzebnie ale... moze i jakość potencjał jest po stronie młodych Ovieczkinow ale...wczoraj łomot duzo błędów szczególnie w obronie a młodzi Skandynawowie pokazali charakter. Kasper gra niezle w ataku w przewagach myślę ze jeśli czegoś nie strzeli to jest wstanie wypracować partnerom cos... ogólnie Finowie na pewno sie nie [płoza przed młoda sborna pytanie ile sil w chłopakach zostało...ale tutaj jest dogrywka i karne jakby co :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ŻYLETA napisał:

Dyscyplina:Hokej na lodzie MS U-20

Spotkanie: Finlandia - Rosja

Typ: Liczba punktów kanadyjskich (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) Simontaival K. over 0,5 pkt:minus:

Kurs: 1.58

Godzina:23:30

Bukmacher: Fortuna

Ja idę w stronę młodego napastnik (Tappara) który gra bardzo dobry turniej w 6 meczach 4 gole i 3 asysty. Chłopak wyróżnia sie w młodzieżowych reprezentacjach. Finowie graja bardzo twardo ambitnie lapie troszkę kar nie potrzebnie ale... moze i jakość potencjał jest po stronie młodych Ovieczkinow ale...wczoraj łomot duzo błędów szczególnie w obronie a młodzi Skandynawowie pokazali charakter. Kasper gra niezle w ataku w przewagach myślę ze jeśli czegoś nie strzeli to jest wstanie wypracować partnerom cos... ogólnie Finowie na pewno sie nie [płoza przed młoda sborna pytanie ile sil w chłopakach zostało...ale tutaj jest dogrywka i karne jakby co :}

szkoda combec :P na 4-1 gole do pustaka ale bez pkt Finów trzeba było zarzucić jak w temacie z kuponami :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy 2 liga

 

Kadan - Sokołów

 

Typ: 1 u 2.5 gola    Kurs: 1.72

 

STS 

 

Na szybko bo mecz o 18. Kadan to zdecydowanie outsider ligii choć niedawno udało im się wygrać z przedostatnim Sumperkiem ale dziś raczej czeka ich porażka w dodatku wydaje mi się ze więcej niż 2 bramek to nie ustrzela choć gdybym miał taką opcję to i pogral bym u 1.5 gola

 

Wynik:

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Czechy Chance Liga Finał

Kladno-Jihlava 18.04.2021 godz.18.00 1-4:minus::minus:

Typ: over 5.5 gola reg.czas gry

Kurs:1.92

Bukmacher: Fortuna

 

Drugie spotkanie i w seri prowadzi Jihlava 1-0 ,ktora pierwsze spotkanie wygrała po dogrywce 4-3.Kladno to drużyna bardzo overowa o czym świadczy choćby ostatnie ich rozegrane osiem meczy gdzie siedmiokrotnie padał over 5.5 gola.Bezpośrednie pojedynki obu ekip też obfitują w gole gdzie na ostatnie pięć takich spotkan wszystkie się konczyły overem 5.5 gola i dziś liczę że sytuacja się powtòrzy

Edytowane przez smika
dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mistrzostwa Swiata U18

 

Czechy - Finlandia

Typ: 2(-1.5) Kurs: 1.80  :minus:

STS

Nie jestem fachowcem hokeja młodzieżowego ale jestem po oglądnięciu 2 spotkań tych mistrzostw i powiem szczerze, że póki co pozytywne zaskoczenie. Nie widziałem Czechów więc nie wiem na co ich stać ale widziałem Finów i zdecydowanie ide w ich kierunku.
Myśle, że spoojnie można grać 2 w RT po ok 1.5 :plus: ale że kurs jest jednak ciut za mały na singla dlatego spróbuje delkatne HC. Finowie całkiem fajnie się pokazali na tle Rosjan i widać, że przyjechali tu po konkretny cel tak więc młodzi Czesi nie powinni być dla nich problemem

Wynik:  5:6

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...