Skocz do zawartości


Gruby

590 Kolejka - 300 PLN do wzięcia

Rekomendowane odpowiedzi

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 1X2

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1X2

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1X2
 
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1X2
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1X2
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1X2

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1X2

 

 

 

Przypominam o regulaminie konkursu.

 

Wszystkie posty z typami będą widoczne wraz z rozpoczęciem pierwszego spotkania - do tego momentu posty są niewidoczne, a licznik odpowiedzi pokazuje 0.Arnett Gardens - Vere United


duzy.png.503b3626a6526f86068e3a3d104a793

:t: www.betfan.pl  :budzik: Kod promocyjny: FOXBET - zakład bez ryzyka 100 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gruby napisał:

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 1X2. 2

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1X2. 2

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1X2. 1
Dynamo-Brześ :arrow: 1X2
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1X2. 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1X2. 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1X2. 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1X2. X

 

 

 

Przypominam o regulaminie konkursu.

 

Wszystkie posty z typami będą widoczne wraz z rozpoczęciem pierwszego spotkania - do tego momentu posty są niewidoczne, a licznik odpowiedzi pokazuje 0.Arnett Gardens - Vere United

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gruby napisał:

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 1X2

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1X2 x 

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1X2 1 
Dynamo-Brześ :arrow: 1X2 1 
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1X2 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1X2 1 
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1X2 1 

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1X2 x 

 

 

 

Przypominam o regulaminie konkursu.

 

Wszystkie posty z typami będą widoczne wraz z rozpoczęciem pierwszego spotkania - do tego momentu posty są niewidoczne, a licznik odpowiedzi pokazuje 0.Arnett Gardens - Vere United

 


LEGIA TO MY -"Trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

 

 

yield Luty :minus: 21,80% 

yield Marzec :plus: 6,75% 

yield Kwiecień :plus: 13,60%

yield Maj :minus: 31,64 % 

yield Czerwiec :plus: 19,26 % ======== 2018 rok  yield  :plus:1,69%  co daje skromne :plus:271,71 zl 

yield Lipiec :plus: 23,31%

yield sierpień :plus: 16,49% 

yield wrzesień  :plus: 27,56%  

yield Październik:minus: 9,80%

yield Listopad :minus: 17,91 %

yield Grudzień :minus:10,89% 

 

2019 r

yield styczeń :minus:17,35% 

yield Luty  :plus:1,94%

yield Marzec :plus: 10,36% 

yield Kwiecień :minus: 42,32%  

yield Maj :minus: 14,88 %

yield czerwiec :plus:34,45%

yield Lipiec :minus: 8,72% ======== 2019 rok yield :minus:5,14 % co daje skromne :minus: 1219,57 zl 

yield Sierpień :minus: 38,64% 

yield wrzesień :minus: 5,76%  

yield październik :minus: 30,10%  

yield listopad :minus:20,32%

yield grudzień :plus: 19,32% 

 

2020 r 

yield styczeń :minus: 36,02% 

yield luty :minus: 62,97% 

yield marzec :minus: 45,95 %

yield kwiecień :minus: 47,23%

yield Maj :plus: 12,96% 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino X

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja X

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck 1
Dynamo-Brześ :arrow: 1X2
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev 2

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 1

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1
Dynamo-Brześ :arrow: 1X2
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 1X2 1

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1X2 1

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1X2 1
Dynamo-Brześ :arrow: 1X2
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1X2 x
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1X2 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1X2 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1X2 x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gruby napisał:

FC Mińsk - Żodzino :arrow: X

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: X

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 2
Dynamo-Brześ :arrow: 1X2
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 2
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1

 

 

 

Przypominam o regulaminie konkursu.

 

Wszystkie posty z typami będą widoczne wraz z rozpoczęciem pierwszego spotkania - do tego momentu posty są niewidoczne, a licznik odpowiedzi pokazuje 0.Arnett Gardens - Vere United

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 1

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: X

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1
 
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: X


Nie ma pewniaków, zawsze trzeba mieć nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino  X

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja  2

 

Dynamo Mińsk - FK Słuck  1

 

Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk  X

 

Djurgarden (Swe) - Brage (Swe)  1

 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe)  1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev  1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: X

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1
 
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 1X2 1

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1X2 2

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1X2 x
Dynamo-Brześ :arrow: 1X2
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1X2 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1X2 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1X2 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1X2 1


Buk zapłać :green:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 1

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: X

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1
 
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 2
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: X
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 2

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 1

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1
Dynamo-Brześ :arrow: 1
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: X
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 1X2 1

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1X2  1

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1X2   1
Dynamo-Brześ :arrow: 1X2
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1X2 x
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1X2  1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1X2  2

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1X2 x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 1X2 X

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1X2 1

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1X2 1
Dynamo-Brześ :arrow: 1X2
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1X2 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1X2 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1X2 X

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1X2 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 2

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: x

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 2
 
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: X
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: X

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1


Zwycięzca ``typer ekstraklasy`` :pl:  kolejki /12.14.19

Nie graj tego co ja typuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: x

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1
Dynamo-Brześ :arrow: 1X2
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1


2020

Styczeń:Temat +609 Analizy (płaska stawka 100) +686

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 2

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: X
Dynamo-Brześ :arrow: 1X2
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 2

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 2

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1
 
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 1

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 2
 
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 2
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 2
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 2

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 2

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: x

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 2
Dynamo-Brześ :arrow: 1X2 x
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 2
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 2

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1
 
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 2

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: X

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: X

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1
 
Dynamo-Brześ :arrow: 2
 
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: X
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 2
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino  1

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja  1

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck  1
 
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk  1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe)  2

 

Polotsk - Dnepr Rogachev 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino      1

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja 1

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck 1
 
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev 1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino  1

Ruch Brześć - FK Haradzieja  1

Dynamo Mińsk - FK Słuck  2

Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk 1

Djurgarden (Swe) - Brage (Swe)  1

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe)  1

Polotsk - Dnepr Rogachev  1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Mińsk - Żodzino :arrow: 2
 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: X
 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1

Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow: 2

 

___

Dynamo Brześć usunalem gdyz nie byl wpisany rywal, a par meczowych juz wpisanych bylo 7 - pewnie pomyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

FC Mińsk - Żodzino :arrow:X

 

Ruch Brześć - FK Haradzieja :arrow: 1

 
Dynamo Mińsk - FK Słuck :arrow: 1
 
Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk :arrow: 1
 
Djurgarden (Swe) - Brage (Swe) :arrow: 1
 

Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) :arrow: 1

 

Polotsk - Dnepr Rogachev :arrow:2

Edytowane przez zibi16
Jeśli można jeszcze przed meczami zmienić 1 wynik, to zmieniam ostatni mecz na zwycięstwo gości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...