Skocz do zawartości

Największe rozczarowanie ?


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy obecnie sporą listę firm już działających legalnie w Polsce (dojdą jeszcze 3, które już mają licencję, ale nie są online). Po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej doszło kilka "świeżaków" :D Która firma Was najbardziej rozczarowała ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie największą porażką jest chyba PZBUK, czyli ComeOn na polskim rynku. Wydawało się, że jak wejdzie firma z doświadczeniem i mocną bazą stałych klientów to namieszają na rynku. Okazało się, że zupełnie sobie nie poradzili z tym i tak naprawdę nie wyróżniają się niczym co miało by przekonać np. mnie, żebym pograł u nich, a nie np. w TOTALbet, Betfan czy w Betclic. Wyniki finansowe PZBUK są słabe, nigdzie praktycznie ich nie widać, o akcjach promocyjnych dla graczy nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mówić o rozczarowaniu odnośnie legalnych buków bo oczekiwań wielkich nie było, te 12% zawsze boli w dłuższym okresie.

W ramach największej porażki podzielam zdanie odnośnie PZBUK. Oprócz reklam na Elevenach, nie przebili się na rynku. Ponadto ta tragiczna grafika i sama nawigacja strony, trzeba dużo samozaparcia by spędzić tam więcej czasu.

W sumie to ciężko stwierdzić kto miałby być potencjalnym klientem, bo kursy też gorsze niż u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdania wyrobionego, bo z tych nowych w żadnym nie zagrzałem dłużej miejsca niż obrót bonusu, ale fakt że PZBUK jest dramatyczny, i jeszcze ten wygląd strony. ETOTO i LV BET się wyróżnia ofertą na tle reszty nowo powstałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nowych bukmacherów z licencją Polską to chyba podzielam zdanie że PZBUK jest bardzo kiepski i tak jak kiedyś lubiłem grać w ComeOn to tak naprawdę do polskiego odpowiednika nawet mi się wchodzić na stronkę nie chce bo nic tam raczej nie zaskakuje.

TOTALbet tez raczej lepszy nie jest co najmniej jak dla mnie.

W LV BET kiedyś grałem częściej jak dawali bonus ale nie na sporty wirtualne:afro:

Chyba jak dla  mnie najlepszy z nowych jest Betfan bo chociaż podnieśli kursy w ofercie bez podatku to jednak jakąś tasiemkę można zagrać ale na bonusie ich nieźle ograłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą porażką wszystkich buków na naszym rynku jest kulejący cashout. Coś, co jest normą u zagranicznych buków, u nas jest często tylko z nazwy. Nie mam pojęcia jaką logiką kierują się firmy na polskim rynku. Magia.

Totolotek odwalił numer ze stroną. Ciężko jest cokolwiek teraz znaleźć. Mieli słabą ofertę, ale jakoś to funkcjonowało. Do tego były te totomixy, których teraz nie widzę. I nawet nie chce mi się zaglądać. Jakie logo, taka firma :)
LV BET ma mega dziwne dla mnie wyszukiwanie meczy. Być może ja jestem jakiś niegramotny, ale jak przychodzi do klejenia kuponu, to szlag mnie trafia.
PZBUK jest ciekawy dla tych, którzy grają u nich regularnie. Ciągle dostaję od nich oferty promocyjne. 50-100% od wpłaty, albo freebety za puszczenie kuponu. Bez jakiegoś szału, ale i tak znacznie więcej niż daje STS i Fortuna razem wzięte. 

Pozytywnie zaskoczył mnie forBET i TOTALbet. W Betfan mają jakiś mega zakręcony bonus. Pozytywnie zaskoczyła mnie natomiast ich oferta. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki juz nie mal wszystko opisali najbardziej zgadzam sie z @dawidp44 odnośnie  cashout. Strony wizualnie to jest dramat po prostu- LV BET totolotek chodzą wyglądają fatalnie reszta nie lepiej  od święta zdarzaja sie dobre promki od depo- akcje bez podatku i ja takich  szukam choćby ETOTO i forBET ostatnio  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
W dniu 9.01.2020 o 21:54, ŻYLETA napisał:

Chłopaki juz nie mal wszystko opisali najbardziej zgadzam sie z @dawidp44 odnośnie  cashout. Strony wizualnie to jest dramat po prostu- lvbet totolotek chodzą wyglądają fatalnie reszta nie lepiej  od święta zdarzaja sie dobre promki od depo- akcje bez podatku i ja takich  szukam choćby etoto i forbet ostatnio  

własnie zastanawiam się nad typowaniem na forBET, ktoś mógłby skomentować ten wybór? jest to odpowiedni bukmacher na ten moment? czy lepiej założyć sobie konto na bukmacherach bardziej popularnych takich jak Fortuna albo STS? jeśli tak to dlaczego byłby to lepszy wybór? sorki za dużo pytań, ale jestem początkujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@twardziel to zależy od ciebie co grasz co typujesz w czym sie uwazasz mocny co cie interesuje oferta jest rozna na te same zdarzenia wiec...Gruby wrzucił ci ciekawa opcje i dobrego buka z reguły warto miec konta wszędzie bo zawsze gdzieś moze byc okazja valu do zagrania  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...