Skocz do zawartości

Liga Mistrzów - Kobiety 2019/2020


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Fenerbahce - Viesi 3:0 118
poniżej 120,5 2,64 :plus:

Nareszcie powraca najciekawsza liga na świecie, mowa tutaj oczywiście o Lidze mistrzów a dziś mamy 2 hity, ja jednak postanowiłem przenieść się do innej dyscypliny a mianowicie Siatkówka i liga mistrzyń. Dziś ostatnia kolejka i wiele już jest jasne ale również i wiele drużyn gra o coś.
Fenerbahce co prawda jeszcze nie może być pewna na 100% awansu z grupy bo musi wygrać aby wyjść z drugiego miejsca ale przyznajmy szczerze raczej nikt nie wyobraża sobie straty chociażby 1 punktu w dzisiejszym meczu. Przeciwniczki mają jedne ze słabszych w całej edycji ligi mistrzyń, wygrały do tej pory tylko 1 seta akurat ten 1 set ugrały z Polskim zespołem Budowlani Łódź.
Ja dziś ryzykuję wysokim kursem i stawiam, że gospodynie rozbiją zespół minimum 30 punktami co da nam under 120,5.
W pierwszym meczu Fenerbahce grające na wyjeździe wygrały zdecydowanie 3:0 do 10, 16 i 14 co dało nam 115 punktów.
Gospodynie mają w swoim składzie takie siatkarki jak J. Thompson, K. Robinson, N. Aydemir czy B. Toksoy goście nie mają takich zawodniczek w swoim składzie. W lidze tak słabej jakim jest liga Fińska przegrały już 8 spotkań.
Nie widzę innego rezultatu jak 3:0 a myślę, że tak niski under może siąść.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noliko Maaseik - Jastrzębski Węgiel 3:2
Jastrzębski +1,5 seta1,64 :plus:

Jesteśmy w grupie C gdzie Jastrzębski Węgiel ma już pewny awans do kolejnej fazy pucharowej, 2-krotnie pokonali wielki Zenit Kazań 3:2 na wyjeździe i 3:1 u siebie. Ogólnie Jastrzębski ma komplet zwycięstw a Noliko Maaseik rozbili u siebie bardzo pewnie 3:0.
Dziś może dojść do sensacji a mianowicie Zenit Kazań może odpaść w fazie grupowej aby tak się stało Maaseik musi wygrać dzisiejsze spotkanie i nie przeczę, że tak się nie stanie jednak uważam, że Jastrzębski wygra minimum 2 sety a dlaczego taki typ na drużynę, która ma już pewny awans? Dlatego, że Jastrzębskiemu wystarczy chociażby 1 punkt aby w kolejnej fazie być drużyną rozstawioną a na pewno będzie im na tym zależeć aby uniknąć np. Perugie czy Civitanove. Nie przekreślam dokładnego wyniku 3:2 dla gospodarzy :plus::plus::plus:, który może dać również i gospodarzom awans ale najpierw muszą liczyć, że albo Trentino albo Roeselare zgubią punkty co będzie jednak bardzo trudne (chociaż Trentino przegrywa już 1:2 z Ceske Budejovice).

 

Oczywiście to powinno wylądować w Liga mistrzów mężczyzn...mój błąd

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...