Skocz do zawartości

Polska - Liga Siatkówki Kobiet 2019/2020


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Rzeszów - Wrocław 3:0

Wrocław +25,5 1,71 :minus:1 punkt zabrakło

Póki co Rzeszów idzie jak burza - 6 meczów i 6 zwycięstw za 3 punkty. Natomiast Wrocław 4 mecze i tylko 1 zwycięstwo lecz grali już z Chemik Police i właśnie z Rzeszowem. We wspomnianym meczu z Rzeszowem gdzie to Wrocławianki były gospodyniami przegrały 0:3 lecz pokazały się z dość dobrej strony, przegrały bowiem do 20,18 i 21 czyli przegrały 16 małymi punktami. Tak samo pokazały się z dobrej strony w meczu z Chemik Police gdzie również przegrały 0:3 ale tam 3krotnie przegrywały do 20 więc przegrały 15 małymi punktami. Dziś handi jest dużo wyższe bowiem +25,5 i wydaje mi się, że chociażby Rzeszów rozbił w 1 secie Wrocławianki to nie przegrają łącznie aż 26 punktami.
Zaryzykował bym również powyżej 134,5 po dobrym kursie jakim jest 2,72 ale to już jest duże ryzyko choć nie powiem, że nie możliwe.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Bydgoszcz - MKS Kalisz
Kalisz 2,40

Mecz pomiędzy 9 a 8 zespołem, Kaliszanki mają przewagę 3 punktów nad gospodyniami. Ostatnie mecze pokazują lepszą formę gości z Kalisza, na ostatnie 5 spotkań wygrały 3 natomiast Bydgoszcz wygrały tylko 1 spotkanie chociaż nie powiem bo przeciwniczki miały mocne (Police, ŁKS, Rzeszów). Zerknąłem nieco na składu obu drużyn i osobiście uważam, że to Kalisz ma lepszą kadrę dlatego uważam, że kurs ponad 2 jest do pobrania. Kaliszanki wygrywając mocno umocnią się w pierwszej 8emce a to jest celem numer 1 dla nich.
Bydgoszcz u siebie nie gra zbyt dobrze bo na 8 spotkań wygrały zaledwie 2 spotkania. Stawiam na gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...