Skocz do zawartości


Gruby

Złotówka za każdy punkt!

Rekomendowane odpowiedzi

1360x420-freebet-siatka.jpg

 

Zagraj zakład za 49 zł na jeden z meczów Polski w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich, rozgrywany w dniach 9-11 sierpnia - a za każdy punkt zawodnika Wilfredo Leona otrzymasz freebet 1 zł.  Np. Leon zdobędzie w 3 meczach 30 pkt - otrzymasz freebet 30 zł. Jeśli zagrasz zakład po pierwszym meczu z Tunezją (09.08), liczyć będą się punkty zdobyte przez Wilfredo Leona w meczach z Francją (10.08) i Słowenią (11.08). Jeśli zagrasz po meczu z Francją, liczyć się będą punkty zdobyte przez Wilfredo Leona wyłącznie w starciu z Słowenią (11.08). 

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Wystarczy, że postawisz jeden zakład za dokładnie 49 zł na mecz Polski w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich (Tunezja, Francja, Słowenia), a Freebet w wysokości równej liczbie punktów zdobytych przez Wilfredo Leona w tych trzech meczach zostanie automatycznie zapisany na Twoim koncie. Freebety będą przyznane najpóźniej do poniedziałku 12.08.2019.

 

 

WARUNKI PROMOCJI

* Obowiązuje w dniach 09.08.2019 (godz. 00:00) - 11.08.2019 (godz. 15:00).

* Postaw zakład SOLO lub AKO za stawkę dokładnie 49 zł, z kursem łącznym minimum 2,00.

* Zakład zawierać będzie przynajmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej na mecze reprezentacji Polski siatkarzy w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich, rozgrywanego w terminie od 09.08.2019 - 11.08.2019,

* Do promocji nie są wliczane zakłady LIVE, zakłady wypłacone przez Klienta przy użyciu funkcji Cash-out, zakłady specjalne (np. TOTALboost).

* Klienci z tytułu udziału w ZŁOTÓWKA ZA PUNKT są uprawnieni do otrzymania Freebeta, w wysokości równej liczbie punktów zdobytych przez zawodnika Wilfredo Leona w trzech meczach: z Tunezją, Francją, Słowenią.

Jeśli zagrasz zakład po pierwszym meczu z Tunezją (09.08), liczyć się będą punkty zdobyte w meczu z Francją (10.08) i Słowenią (11.08). 

* Jeśli zagrasz zakład po meczu z Francją, liczyć się będą punkty zdobyte tylko w starciu z Słowenią (11.08).  

* Bonusy znajdą się na kontach graczy do 48 godzin od daty zakończenia promocji i weryfikacji spełnienia warunków.

Freebet dostępny będzie do zagrania poprzez elektroniczny kupon (ang. betslip), znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu. Na betslipie jest przycisk, który służy do obstawienia zakładu ze środków freebetowych, a nie z salda głównego. By upewnić się, że freebet został przyznany, można sprawdzić stan salda freebetowego w sekcji Moje konto -> Freebety. Przycisk na elektronicznym kuponie pojawi się w momencie, gdy wybierzemy zakłady spełniające warunki np. kurs łączny 2.00.

 

-> TOTALbet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...