Skocz do zawartości


Gruby

Złotówka za każdy punkt!

Rekomendowane odpowiedzi

1360x420-freebet-siatka.jpg

 

Zagraj w TOTALbet zakład za 49 zł na jeden z meczów Polski w Lidze Narodów Siatkarzy, rozgrywany w dniach 28-30 czerwca - a za każdy punkt zawodnika Bartosza  Bednorza otrzymasz freebet 1 zł.  Np. Bednorz zdobędzie w 3 meczach 30 pkt - otrzymasz freebet 30 zł. Jeśli zagrasz zakład po pierwszym meczu z Japonią (28.06), liczyć się będą punkty zdobyte w meczu z Niemcami (29.06) i Portugalią (30.06). Jeśli zagrasz zakład po meczu z Niemcami, liczyć się będą punkty zdobyte tylko w starciu z Portugalią (30.06).

 

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Wystarczy, że postawisz jeden zakład za dokładnie 49 zł na mecz Polski w Lidze Narodów Siatkarzy (Japonia, Niemcy, Portugalia), a Freebet w wysokości równej liczbie punktów zdobytych przez Bartosza Bednorza w tych trzech meczach zostanie automatycznie zapisany na Twoim koncie. Freebety będą przyznane najpóźniej do wtorku 02.07.

 

WARUNKI PROMOCJI

* Obowiązuje w dniach 28.06.2019 (godz. 00:00) - 30.06.2019 (godz. 20:00).

* Postaw zakład SOLO lub AKO za stawkę dokładnie 49 zł, z kursem łącznym minimum 2,00.

* Zakład zawierać będzie przynajmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej na mecze reprezentacji Polski siatkarzy w Lidze Narodów, rozgrywane w terminie od 28.06.2019 do 30.06.2019,

* Do promocji nie są wliczane zakłady LIVE, zakłady wypłacone przez Klienta przy użyciu funkcji Cash-out, zakłady specjalne (np. TOTALboost).

* Klienci z tytułu udziału w ZŁOTÓWKA ZA PUNKT są uprawnieni do otrzymania Freebeta, w wysokości równej liczbie punktów zdobytych przez zawodnika Bartosza Bednorza w trzech meczach: z Japonią, Niemcami oraz Portugalią.

Jeśli zagrasz zakład po pierwszym meczu z Japonią (28.06), liczyć się będę punkty zdobyte w meczu z Niemcami (29.06) i Portugalią (30.06). 

* Jeśli zagrasz zakład po meczu z Niemcami, liczyć się będą punkty zdobyte tylko w starciu z Portugalią (30.06).  

* Bonusy znajdą się na kontach graczy do 48 godzin od daty zakończenia promocji i weryfikacji spełnienia warunków.

Freebet dostępny będzie do zagrania poprzez elektroniczny kupon (ang. betslip), znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu. Na betslipie jest przycisk, który służy do obstawienia zakładu ze środków freebetowych, a nie z salda głównego. By upewnić się, że freebet został przyznany, można sprawdzić stan salda freebetowego w sekcji Moje konto -> Freebety. Przycisk na elektronicznym kuponie pojawi się w momencie, gdy wybierzemy zakłady spełniające warunki np. kurs łączny 2.00.

 

-> TOTALbet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...