Skocz do zawartości

LETNI KONKURS LV BET: STARTUJEMY JUŻ 7.06!


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

ZABAWĘ ZACZYNAMY JUŻ 7 CZERWCA, AŻ 20 000 PLN DO PODZIAŁU!

 

1.Postaw codziennie zakład za minimum 20 PLN na wydarzenie rozgrywane w ten sam dzień.

Przykład: zakład z dnia 15.06 musi zawierać wydarzenia z 15.06;

2.Graj z nami każdego dnia do 31.07;

3.1.08 podzielimy 20 000 PLN pomiędzy graczy, którzy wytrwale z nami obstawiali!

Zagwarantuj sobie kasę!

 

Codziennie znajdziesz mnóstwo zakładów w naszej szerokiej ofercie sportowej oraz w zakładach “na żywo”. Sprawdź!

 

REGULAMIN PROMOCJI

 

1.Czas trwania konkursu: 7.06.19 0:00 - 31.07.19 23:59.

2.Konkurs dotyczy zakładów zawartych wyłącznie na stronie LV BET.pl, stronie mobilnej oraz za pomocą aplikacji LV BET.

3.W konkursie biorą udział automatycznie zarejestrowani gracze, którzy każdego dnia od 7.06 (włącznie) do 31.07 (włącznie) wniosą przynajmniej jeden zakład z oferty sportowej LV BET na dany dzień.

4.Zakład musi zostać zawarty i rozliczony do końca danego dnia, do godziny 23:59.

5.Minimalna kwota zakładu kwalifikującego się do konkursu to 20 PLN.

6.W konkursie biorą udział zakłady na całą ofertę sportową, zakłady pojedyncze, zakłady kombi, zakłady przedmeczowe oraz postawione “na żywo”. Sporty wirtualne nie biorą udziału w konkursie.

7.Zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w konkursie.

8.Do konkursu nie kwalifikują się zakłady wzajemnie się wykluczające.

9.W konkursie nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.

10.Jeżeli gracz w jednym z dni konkursu nie postawi kwalifikującego się zakładu, nie bierze dalej udziału w konkursie. Dwa zakłady postawione następnego dnia nie kwalifikują do dalszego udziału w konkursie.

11.W dniu 1.08.2019 nagroda główna, czyli bonus w kwocie 20 000 PLN, zostanie podzielony wśród graczy, którzy spełnią warunki konkursu, to znaczy, codziennie postawią minimum jeden kwalifikujący się do konkursu zakład na dany dzień. Przykładowo: jeśli do dnia 31.07 pięciu (5) graczy będzie stawiało codziennie minimum jeden zakład za minimum 20 PLN, gracze ci otrzymają bonus w kwocie 4000 PLN na swoje konta.

12.Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.50.

13.Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem.

14.Bonus zostanie dodany w dniu 1.08.2019 do godziny 17:00.

15.Ważność bonusu to 30 dni, od momentu jego przyznania.

16.LVBET nie ponosi odpowiedzialności za zerwane połączenie internetowe, które uniemożliwi postawienie graczowi zakładu.

17.LVBET nie ponosi odpowiedzialności za błąd serwera, który uniemożliwi postawienie graczowi zakładu.

18.W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć konkursu, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika oraz prawo do skrócenia czasu konkursu.

19.Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania konkursu w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.

20.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

21.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam. Czy jestescie wstanie pomóc z wypłatą bonusa za ten konkurs. Zostałem pominięty a bardzo pilnowałem żeby codziennie puścic kwalifikujący kupon i nawet sprawdzałem dzień po dniu i wszystko z mojej strony jest ok a środków nie dostałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego maila dostałem w weekend:

 

Witaj Graczu,  
 

Dziękuję za kontakt z LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Uprzejmie informuję, że wszelkie informacje dotyczące Twoich kuponów, a tym samym ich kwalifikacji do Letniego Konkursu zostaną nam przedstawione po weekendzie. Proszę uzbroić się w cierpliwość oraz wyczekiwać informacji zwrotnej. Wiadomość otrzymasz niezwłocznie, po przekazaniu nam raportu z analizy. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Graczu,  
 

Dziękuję za kontakt z LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Uprzejmie informuję, iż po ponownym przeanalizowaniu Twojego przypadku przez nasz Dział Promocji pragniemy potwierdzić, iż zostałeś zakwalifikowany do promocji "LETNI KONKURS LV BET". Bardzo przepraszamy za niedogodności związane z czasem oczekiwania.

Do Twojego konta gracza został przypisany bonus w wysokości 512 PLN. 


Gratuluję wygranej oraz przypominam, iż w przypadku tego bonusu wymagany jest 3-krotny obrót Bonusem po kursie min. 1.75. Środki będą automatyczne schodzić z konta bonusowego, jeżeli kupon będzie spełniał warunek kursu 1.75. Proszę również pamiętać, że jeżeli kurs będzie mniejszy niż 1.75 to kupon będzie zawarty za środki własne. W przypadku gry za większą kwotę, niż dostępna na saldzie bonusowym, kupon również zostanie zawarty za środki własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie sprawa zalatwiona po mojej mysli ale gdybym odpuscil po kilku mailach ze widocznie nie spelnilem warunkow promocji to bym zostal oszukany w brutalny sposob. Cale szczescie bylem pewny ze mam racje i udało sie to wyegzekwowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...