Skocz do zawartości

Wyjść na Plus...


9933914

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jest to mój pierwszy post na forum. Chcialem się przywitać z wszystkimi userami. Mam na imie Mateusz. Wpłaciłem 20 zł do bukmachera bet-at-home i od pewnego czasu (1,2 miesiące) utrzymuje się na poziomie 15zł-25zł i nie moge wyjść wyżej. Gram kupony za 1-3 zł. Poda mi ktoś sposób jak grać za jakie stawki jakie kursy dyscypliny itp ? Jestem początkujący, nie chciałem zaśmiecać forum więc napisałem w offtopie... :help: Proszę o pomoc :help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj,pewnie każdy z Nas tak zaczynał... Masz kilka sposobów,możesz grac single,możesz duble,treble ale możesz też poszalec i puszczac taśmy.

 

Jak single to minimum kurs 1,7-1,8.

W dublu kursy zdarzeń mogą byc już mniejsze itd.

 

Jest też inna opcja,mozesz grac typy innych,na naszym forum najwiecej typow z analizami jest w tym dzile,tu masz link http://www.yourbet.pl/forum/wspolny-kupon-yourbetpl-vf99.htm

 

Jednak przede wszystkim żeby coś wygrac najpierw trzeba cos przegrac,jednym slowem bukmacherka caly czas uczy czlowieka i nie ma złotego srodka,probuj,probuj az w koncu cos wygrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim kapitalem to bedzie ciezko cos konkretnego ugrac,chociaz szanse są zawsze ;) W przykazaniach %-) piszą,ze nie wolno przekraczac 10% stanu konta ale Ty musisz przekroczyc,w Twoim wypadku konieczne jest ryzyko,jak sie nie uda to nic,a moze lepiej poczekac na wyższy kapital?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co to najlepiej jest grac dyscypline ], ktora najbardziej Ci odpowiada.

Dla mnie jest to np. tenis i mlb.. jak zaczynalem z 20 GBP to gralem cos w stylu 3 mecze = ako 2.5 i za 10zl albo 20zl, tak chyba mozna najszybciej dorobic sie spore sumki.

 

a potem tylko mecze live 90min kurs 1.01 i za 10 000zł %-)

100zł piechota nie chodzi :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki kapitał początkowy bym musiał mieć aby zacząć normalnie grać single double i za ile ? Tak żebym stopniowo był na plusie. Dzięki za wszystkie odpowiedzi, proszę się dalej wypowiadać. Stan na dzień dzisiejszy 19.50zł.

 

Ostatnie moje kupony tutaj jestem tylko 4 zł na + a forma dobra, jak jest gorsza to na minus jestem duzo :( :

 

33myfx1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaki kapitał początkowy bym musiał mieć aby zacząć normalnie grać single double i za ile ?

 

To zależy ile chcesz wygrywac,jeśli chcesz wygrywac np. po 50zł dziennie to przecież nie starczy Ci 20zl kapitalu.Jak chcesz grac single i duble to musisz miec spory kapital(pojecie wzgledne) żeby ta gra byla oplacalna,przy twoich stawkach radzę zaryzykowac,ale wygrasz albo przegrasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz i tak albo duble,triple,tylko stawki takie jak podales,wieksze ryzyko,albo rybka albo pipka %-) jak to mawiają,możesz szybko przegrac ale mozesz i szybko sie odbic,powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżeli bym miał się wypowiadać w kwestii gry takim kapitałem to zrobiłbym to tak (przy założeniu, że chcesz wygrywać 10 zł dziennie). Po pierwsze all in po kursie około 2,00. Więc próbujemy podwoić stan posiadania. Uda się - mamy 40 zł, nie uda - wpłacamy około 200 i zaczynamy progresje. Jeśli się uda - jeszcze raz all in po kursie 2,0. Uda się - mamy 80zł, nie - wpłacamy wspomniane 200. Krok trzeci - do wyboru - albo jeszcze raz all in i mamy 160, albo już przy 80 zaczynamy jakąś tam progresje - tyle że ta progresja to stawka początkowa max 3 zł - wtedy mamy kapitał na 5 poziomów - więc w miarę bezpieczny. Tyle że ciułamy wolno, bo po 3 zł, więc w sumie trochę syzyfowa praca. Ciężko trochę z takim kapitałem początkowym, ale jak coś to ja bym rozegrał to właśnie tak, a jak się nie uda to wpłacił kapitał taki żeby mieć na progresję ze stawką początkowa 10zł, czyli absolutne minimum 200zł (oczywiście cały czas mówię, o progresji ako = 2,00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ja z 30 zl doszedlem do 2000 ponad w weekend ale pozniej wszystko wieczorem wjebalem :D , ja na twoim miejscu dal bym alliny do sumy 100 zl czyli ok 2-3 alliny a pozniej gre za 30% bankrola

 

A jakim sposobem tak doszedłeś z 30 zł do 2000 zł ?

 

[ Komentarz dodany przez: Mazur: 2008-07-22, 09:26 ]

fart ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to proponuje 2-3 mecz, po dobrych kursach najlepiej żeby ako około 3 do 3.5 i wtedy jak masz 20zł to zacznij za 7-10zł jak się uda za 7zł po ako 3 będziesz miał 34zł i wtedy możesz za połowę wygranej czyli 10-11zł po ako 3 i jak wejdzie za 10zł to masz już 54zł i powoli coś grasz...

 

Próbowałem kiedyś tak jak typ kupony 2-4 zł, ale to się nie opłaca lepiej mądrze zaryzykować 2-3 razy i później już jest łatwiej, bo trafić tasiemca za 2 zł masz szanse 1 do 50, a grać po ako 2-3 za 2-4 zł to "syzyfowa praca". Nie osiągniesz za dużo. Dlatego polecam ako 3 - 3.5 po stawce 7-10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy o jakich tasiemcach mowimy ... Ja sie przyznam, ze zaczynalem od stawki 2-5zl, na 6-8 spotkan. Spokojnie 30% kuponow wchodzilo. Teraz, gdy mamy slabiutka oferte to nie ma co szalec, ale gdy w gre wchodza pozniejsze spotkania ligi hiszpanskiej czy wloskiej, mozna z palcem wybrac kilka stosunkowo pewnych meczow. I wcale nie mowie tu o kursach 1.10-1.30 bo tego sie po prostu nie gra. Moja recepta na plus: 4-5 spotkan po kursie 1.50-1.90 za drobne. I nie polecam stawiac zespolow, o ktorych sie nie ma pojecia.

 

Oczywiscie czasem bywa tak, ze jest tzw peffka, ktorej polecam szukac w dziale WK, szczegolnie gdy pershing uklada kuponik :)) Nie to, ze promuje konkretna osobe, ale ten chlopak ma po prostu czuja :D Wtedy gramy prawie all in, zostawiajac sobie mozliwosc odbicia sie po katastrofie, jaka jest chociazby przegrana Bayernu z Hansa u siebie %-)

 

Zycze suckesow :D

:piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...