Skocz do zawartości

System za który banują na wszystkich forach


majestik

Rekomendowane odpowiedzi

od razu na wstepie napisze ze za moje typy juz trzy fora bukmacherskie zbanowały mnie ze strachu

bo nie wiem czy wiecie ale wiekszosc for bukmacherskich jest kontrolowana przez firmy typu Fortuna, STS czy totolotek 

i jak którys z typerów przedstawi system który jest wydajny i przynosi stały i regularny dochód to od razu jest banowany 

tak było ze mna na ostatnim forum ktorego nazwy nie podam by od razu nie zostac zbanowanym 

ale mozecie sie przekonac jak wlasnie bedzie z tym tematem 

po kilku tygodniach zostane zbanowany i temata zostanie usuniety - oczywiscie tylko wtedy tylko gdy to forum to tez sciema i jest po to byscie do konca 

zycia wtapiali kase u bukmacherów , a jak pojawi sie wybawca który chce was ocalic jest od razu banowany 

tak to jest wlasnie zyjecie w matrixie i jestescie kontrolowani 

a jak cos nie idzie po ich mysli to od razu ban .....

te wszystkie tematy TYPY DNIA I inne sciemy sa po to byscie wtapiali kase ale tez oczywiscie jest tez troche dobrych typów by wasza przygoda z bukmacherka 

trwała jak najdłuzej 

byscie mogli brac kolejne kredyty , pozyczki i tak udupiali sie do konca zycia 

moja przygoda z bukmacherka i forami bukmacherskimi trwa juz od 25 lat , a wczesniej gdy nie było jeszcze firm bukmacherskich tez grywałem w legalne i jedyne wtedy w polsce zakłady panstwowe 

w tym temacie moze pisac kazdy zarówno przychylne jak i nawet obelzywe komentarze nic mi nie przeszkadza 

prosze adminów by nikt nie ingerował w mój temat , bo zgadzam się na wszelkie wpisy krytyki i pochwał , tak więc proszę nie usuwać żadnych wpisów z tego tematu !!!!!

jak ktos chce to  moze liczyc mi yeldy i robic statsytyki ja nie mam na to czasu 

system polega na graniu tego co oplacalne wiec typów nie bedzie codziennie , 

wazne w tym systemie aby wygrac jest równiez stawkowanie 

bo oczywiscie wszystkie typy nie wchodza ale yield po kilku tygodniach sami zobaczycie ile z tego mozna hajsu wyciagnac 

oczywiscie zaznaczam ze nikogo do gry nie namawiam , jak ktos chce to niech sobie temat poobserwuje przez jakis czas i sam podejmie decyzje czy chce grac 

 

ALE ZAZNACZAM JEZELI TO FORUM JEST TEZ Z TYMI SAMYMI ADMINAMI CO NA INNCYH FORACH I ZOSTANE ZBANOWANY TO SAMI ZOBACZYCIE 

ZE WSZYSTKO JEST TYLKO PO TO BYSCIE CAŁY CZAS WTAPIALI KASE 

 

NO TO NIEDŁUGO ZACZYNAMY .......

 

 

Edytowane przez majestik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no to zaczynamy 

budzet 1000 jednostek

 

dubelek 

Hoffenheim - Leverkusen1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/ kurs 1,95

Rennes - Lyon /1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/ kurs 1,6 

kurs łaczny 3,12 stawka 50 jednostek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przechodzimy do III etapu bo znowu błąd

 

dubelek 

'

Benfica - Tondela1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/kurs 1,9

Genk - Anderlecht1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/kurs 1,5 

kurs łączny 2,85 stawka 150 jednostek 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, majestik napisał:

i przechodzimy do III etapu bo znowu błąd

 

dubelek 

'

Benfica - Tondela1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/kurs 1,9    0:0  :jupi:

Genk - Anderlecht1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/kurs 1,5  1:0  :jupi:

kurs łączny 2,85 stawka 150 jednostek 

wygrana 376 jednostek :yahoo::yah:

 

budzet poczatkowy 1000 jednostek 

aktualny 1076 jednostek :stop1:

 

wszelkie dyskusje i wpisy w temacie mile widziane 

zapraszam do zapełniania worków z kasą :banita2:

10 godzin temu, majestik napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu 1 etap 

dubelek 

St. Truiden - Charleroi/1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/ kurs 1,55

 

Utrecht - Feyenoord 1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/ kus 1,65

kurs łaczny 2,56 stawka 50 jednostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 etap jeden bład 

więc zaczynamy II etap

dubelek 

 

Olympiakos - Atromitos Ateny /1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/ kurs 1,55 

FC Brugge - Gent 1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/kurs 1,65 

kurs łączny 2,56 stawka 100 jednostek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po tych kilku kuponach widać ze masz małe pojęcie o typowaniu. Ja akurat często bazuje na overach na pierwszą czy drugą połowę. Hoffenheim czy Leverkusen to ekipy z fatalną defensywą a bardzo dużym potencjałem w ofensywie. City i granie underów to także kryminał, zwłaszcza kiedy  są bitym faworytem. Podobnie Real Madryt, słaba defensywa i gra na luzie do końca sezonu bez żadnej presji. To nie jest żaden system a prosty sposób do wyzerowania się, liga holenderska jest bardzo dobra na overy, belgijska podobnie. Powodzenia dalej, ale zapamiętaj że systemu w bukmacherce nie ma, to nie jest forum dla naiwnych i głupich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2019 o 22:42, majestik napisał:

od razu na wstepie napisze ze za moje typy juz trzy fora bukmacherskie zbanowały mnie ze strachu

bo nie wiem czy wiecie ale wiekszosc for bukmacherskich jest kontrolowana przez firmy typu Fortuna, STS czy Totolotek 

i jak którys z typerów przedstawi system który jest wydajny i przynosi stały i regularny dochód to od razu jest banowany 

tak było ze mna na ostatnim forum ktorego nazwy nie podam by od razu nie zostac zbanowanym 

ale mozecie sie przekonac jak wlasnie bedzie z tym tematem 

po kilku tygodniach zostane zbanowany i temata zostanie usuniety - oczywiscie tylko wtedy tylko gdy to forum to tez sciema i jest po to byscie do konca 

zycia wtapiali kase u bukmacherów , a jak pojawi sie wybawca który chce was ocalic jest od razu banowany 

tak to jest wlasnie zyjecie w matrixie i jestescie kontrolowani 

a jak cos nie idzie po ich mysli to od razu ban .....

te wszystkie tematy TYPY DNIA I inne sciemy sa po to byscie wtapiali kase ale tez oczywiscie jest tez troche dobrych typów by wasza przygoda z bukmacherka 

trwała jak najdłuzej 

byscie mogli brac kolejne kredyty , pozyczki i tak udupiali sie do konca zycia 

moja przygoda z bukmacherka i forami bukmacherskimi trwa juz od 25 lat , a wczesniej gdy nie było jeszcze firm bukmacherskich tez grywałem w legalne i jedyne wtedy w polsce zakłady panstwowe 

w tym temacie moze pisac kazdy zarówno przychylne jak i nawet obelzywe komentarze nic mi nie przeszkadza 

prosze adminów by nikt nie ingerował w mój temat , bo zgadzam się na wszelkie wpisy krytyki i pochwał , tak więc proszę nie usuwać żadnych wpisów z tego tematu !!!!!

jak ktos chce to  moze liczyc mi yeldy i robic statsytyki ja nie mam na to czasu 

system polega na graniu tego co oplacalne wiec typów nie bedzie codziennie , 

wazne w tym systemie aby wygrac jest równiez stawkowanie 

bo oczywiscie wszystkie typy nie wchodza ale yield po kilku tygodniach sami zobaczycie ile z tego mozna hajsu wyciagnac 

oczywiscie zaznaczam ze nikogo do gry nie namawiam , jak ktos chce to niech sobie temat poobserwuje przez jakis czas i sam podejmie decyzje czy chce grac 

 

ALE ZAZNACZAM JEZELI TO FORUM JEST TEZ Z TYMI SAMYMI ADMINAMI CO NA INNCYH FORACH I ZOSTANE ZBANOWANY TO SAMI ZOBACZYCIE 

ZE WSZYSTKO JEST TYLKO PO TO BYSCIE CAŁY CZAS WTAPIALI KASE 

 

NO TO NIEDŁUGO ZACZYNAMY .......

 

 

człowieku co ty z tym banowaniem ? nie obrażasz nikogo nikt cie nie zbanuje !!! to  że podajesz tu swoje odniesienia co ty proponujesz ,typujesz nie oznacza że ludziska się na to rzucą i będą obstawiać u bukmacherów za hajs , każdy ma swoje przemyślenia co do obstawiania , oczywiście są tacy co grają tasiemce o małych kursiwach zeby skleić duże ako , ale to ich decyzja bo większość topi na`` tasiemcach``Podawaj swoje typki , kto skorzysta to skorzysta jego wola :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marcio11 napisał:

Witam, po tych kilku kuponach widać ze masz małe pojęcie o typowaniu. Ja akurat często bazuje na overach na pierwszą czy drugą połowę. Hoffenheim czy Leverkusen to ekipy z fatalną defensywą a bardzo dużym potencjałem w ofensywie. City i granie underów to także kryminał, zwłaszcza kiedy  są bitym faworytem. Podobnie Real Madryt, słaba defensywa i gra na luzie do końca sezonu bez żadnej presji. To nie jest żaden system a prosty sposób do wyzerowania się, liga holenderska jest bardzo dobra na overy, belgijska podobnie. Powodzenia dalej, ale zapamiętaj że systemu w bukmacherce nie ma, to nie jest forum dla naiwnych i głupich.

 

I czepił się moderator i pewnie jeszcze zaraz bana da, a takie dobre typy były, że buki już zabraniały reklam i przekierowań ze strony by nie być zbytnio ogrywane ;)

 

A tak serio, to jest trochę jak marcio11 pisał, elementarne błędy typu moje granie wczoraj na Legię ;)

 

Powodzenia dalej wszyscy się cały czas uczymy :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typ nie wszedł ale to tak jak napisąłem nic strasznego bo dłuższa inwestycja da zwroty z tego typu
za chwilę podam kolejny typ który juz jest bardziej pewny
Zalozylem temat w koncu mam troche czasu by podzielic sie z wami swoimi przemysleniami i doswiadczeniami.
O CO bedzie tu chodzilo? Temat jest otwarty beda tu dyskusje,z kazdym kto ma cos do powiedzenia lub z kazdym kto sprubuje obalic moje ZASADY.odrazu mowie ze bledy ortograficzne robie na porzadku i ten wyraz sprubuje napisalem tak bo nie chce mi sie nic poprawiac jak juz reka napisze.:what:

 

Ok ale wracam juz do sedna sprawy tego tematu.Bede tu podawal od czasu do czasu swoje realne typy i stawki,odrazu upominam ze gram wtedy jak jest ku temu okazja by pomnozyc gotowke.Zreszta bede pisal tu o wszystkim o psychologii o roznych technikach gry o roznych hwytach ktore stosuje tak by pokazac tobie i wszystkim jak wygrywac kase.

 

Mam naprawde malo czasu by porzadnie to wszystko prowadzic bo bycie zawodowym graczem wierzcie mi to wiecej niz 10 zakichanych godzin na jakims tam etacie -o tym tez bedzie pisane.Bede tu pisal rowniez kiepskie zeczy jak bedzie cos mi zle szlo moge poprostu wejsc tu i napisac ze dzisiaj utopilem kase i to a tamto by sobie troche ulzyc.:green::/


ZASADY DLA KADETOW(he smiesznie to brzmi ale niestety tak to sie zaczyna)WLASNIE SIE ZACZYNA COS od tej linijki wiem ze ktos zostanie mistrzem bo to zawsze jest tak ze z posrod 100 jeden jest naprawde tym ktory zaskoczyl tylko po to to bede robil To taka niepisana zasada ktos mi cos pomogl przepral umysl i teraz ja to robie mam nadzieje ze ktos skorzysta.A wiec tak troche historii:

 


Kiedys bylem dajmy na to 10 lat wczesniej,wyobrazcie sobie sytuacje zreszta nie raz pisalem o swoich zyciowych bledach tu na forum,ale 10 lat temu nie wiedzialem roznych zeczy ktore teraz wiem.Inwestowanie w zaklady kasy to ciezka praca zwiazana z duzym stresem czasami z z bliskim stanu przedzawalowemu.
Pierwsza zecza ktora musi zrobic ktos kto chce wygrywac kase to:

 


1 ZADNEGO ALKOHOLU DO KONCA ZYCIA
+alkohol to cos co przynosi straty finansowe ile razy obstawilem mecz pod wplywem to tylko ja wiem.Przyklad jeszcze gralem u naziemnych upilem sie po utopieniu 1000pln na meczu dzien wczesniej jak zalapalem stan bohatera(co mi k... zalezy) ok jeszcze pare drinkow i jedziemy zagrac za podwojna stawke .Dzien dobry a witam co tam dzisiaj?...A wie pani dzisiaj to bonanzaa  i zeczywiscie byla bonanzaa  tylko o malo nie strzelilem sobie w glowe.BYLO MINELO....Jeszcze beda tu przyklady tego co robi alkohol i robil ze mna w tej materii
to podstawowa zasada zadnego alkoholu do konca zycie niech nikt nie pomysli ze mialem jakis problem z piciem w sensie alkoholizm ja juz nie pije bo to przynosi mi korzysci.Czlowiek ktory mi to uswiadomil nie tak dawno temu kazal mi co dzien powtarzac taka o to rzecz JESLI PIJE ALKOHOL -PRZEGRYWAM WSZYSTKO NIC MI NIE SPRZYJA NIE PIJE ALKOHOLU ODNOSZE SUKCESY WSZYSTKO MI SPRZYJA.
Jakos tak w to nie wierzylem ale z szacunku do goscia robilem to codziennie.I bog mi swiadkiem cuda sie dzialy i dzieja przyklad.Jakis miesiac po tej calej gadce oczywiscie bedac pijany znowu pojechalem z tematem tzn przegralem gotowke ...ale malo tego dodatkowo jako bonus rozwalilem samochod przyjacielowi.Od tego zdarzenia uwierzylem w moc wlasnych jak mowi mi to do dzisiaj moj przyjaciel moc wlasnych mysli.Nie pije wszystko mi sprzyja.TO ciezka decyzja ale ja juz wiem ze to mi daje pieniadze wiec pogodzilem sie z tym na amen.Tobie rowniez to radze zrobic czym predzej wtedy kasa posypie sie jak deszcz.

 


Zasada druga:
2 TRZYMANIE SIE ZASAD
osobiscie mam (zaraz pomyslicie ze zeswirowalem) moze i tak ale wam radze to samo.Mam caly pokuj obklejony zwyklymi kartkami format a4 czasami sklejke robie z duzymi napisami ide korytazem pisze KASA JEST WSZEDZIE ide do kuchni otwieram lodowke a tam zonk(hehehe) powaznie napis na lodowce dzisiaj do osiagniecia tylko 10 euro z tego i z tamtego .Ide do pokoju :pracy: tapeta dalej leci spogladam na sciane napis KONCENTRACJA TERAZ I TU ZROBISZ TYLKO 30PLN i tak bym mogl wymieniac .Poprostu tak to wyglada u mnie ,jest tu zastosowanych duzo metod psychologicznych bo osobiscie wierze w podswiadomosc tzn uwierzylem dzieki przyjacielowi i to dziala.Wogole pisze ksiazke nie wiem czy ja kiedys wydam ale robie to bo

 

ZASADA NR 3
ZAPISUJ PLANY I REALIZUJ.
O tym napisze moze jutro a moze i nie nie wiem narazie musze zakonczyc na tym.WIEC to jest tylko taki poczatek jak mowie od czasu do czasu jak znajde czas bede tu z wami rozmawial i dyskutowal jak i pokazywal jak sie przeobrazic to jest mozliwe to jest proste rozumiesz.Kontrola jednym slowem jest wszystkim czego potrzeba by odnosic sukces nie tylko w zakkladach bukmacherskich,mozna sprowadzic wszystko do wielu dziedzin.Jutro napisze o pewnym przypadku jaki mnie spotkal i co zrobilem .ok na dzisiaj starczy teraz szklaneczka wody mineralnej i tak dalej.

 

za chwile 4 etap 

na który bardzo żadko wchodze , wiec jest juz lekka nerwówka 

ale zwróccie uwage na stawki wiec zaraz bedziemy na plusie :mlotek:

Edytowane przez majestik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2019 o 22:42, majestik napisał:

bo nie wiem czy wiecie ale wiekszosc for bukmacherskich jest kontrolowana przez firmy typu fortuna, sts czy totolotek

 

Nasze forum jest kontrolowane tylko przez specjalną - czteroosobową komisję, nikt inny nie ma wpływu na działania forum.

 

euWktkqTURBXy8zMTg2OGYwMTc3NWFjYzc1NTk4M

 

Powodzenia z tematem :piwo: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jest tylko ta specjalna czteroosobowa speckomisja to jestem spokojny o swój byt na tym forum ( najbardziej boję sie tego bez okularuw , nie wiem czy je zdjął czy zgubił ??:psz:) mysle ze zdjęcie powstało wtedy gdy forum powstawało dopiero w zarysach w wyrwanych kartkach z zeszytów , to tak jak ze mną dokładnie oto moje motto 

 

To forum mozna nazwac moim domem jeszcze zanim je otwierali juz pisalem posty w pusta przestrzen zadajac sobie pytanie czemu ich nie widze.....:cool:

 

 

 

 

mysle ze wielu uzytkownikow tego forum da  sobie ten temat do ulubionych , bez względu na yield i osiagniecia moje 

pozdrawiam moderatorów i adminów tego forum 

 

a wiec obiecany 4 etap 

dubelek 

 

Arsenal - Newcastle /1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/kurs 1,65

St. Etienne - Nimes/1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/kurs 1,55 

kurs łączny 2,56 stawka 220 jednostek 

 

 

:bye::poker:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vicmackey napisał:

Ktoś te pierdoły z pierwszego postu wziął na serio? No raczej nie. Zwykły troll który wyleciał z kolejną progresja, jakich tysiące w internecie.

i tu sie grubo mylisz nie jest to pierwsza lepsza progresja jakich tysiace w internecie

jest to pełna KONTROLA RYZYKA o czym przekonacie sie na dłuższą metę

 

nie jestem bajko pisarzem moze tylko czasami zyciowe sytuacje ktore przezylem ubieram w kolorowa oprawe tzn jesli padal deszcz to u mnie swieci slonce wiesz to tak jak ze starym obrazem w kiepskich ramach nikomu sie nie podoba mimo ze to prawdziwy obraz ,ktos wymienil ramy odswierzyl i obraz stal sie arcydzielem.

Jedno ci moge powiedziec VICKAMKEY  kiedys zdazalo mi sie cos krecic czasami ale teraz to niemozliwe krecisz to sie przekracisz ,oszukujesz oszukany zostaniesz tak to dziala.Wiec bajki to ogladaj w telewizji bo tutaj nie ma takiego kanalu..:uwazaj:
VICMAKEY przeczytalem twoj post ,powiem ci ze nie tak ja postrzegam podswiadomosc jak ty to robisz.

Ja programuje swoj umysl by podswiadomosc ciagle pracowala nad moimi celami.Nie znaczy to ze jesli cos typuje to na zasadzie czary mary i ten typ wejdzie  bo wahadelko tak wskazuje.;)

 

Ja bazuje na doswiadczeniu a zdarzenia do gry wybieram analizujac fakty itd cale te statystyki,czasami stosuje analize he techniczna.Jest to troszke smieszne ale kazda zasade mozna zastosowac wszedzie a zarazem swietne.Np jesli stosuje analize techniczna,mam tu na mysli wykresy ktore sporzadzam roznym zawodnikom ,druzynom ,czy tez analize procentowa.

 

 

Niedawno obstawilem tenis na podstawie wykresu chodzilo o zawodnika ktory szedl w gore ostro mam tu na mysli tego horwata wyszlo mi z pamieci jego nazwisko a nie chce mi sie szukac.Mniejsza o to z moich statystyk wynikalo ze gosc powinien umoczyc w najblizszych 2-3 meczach.

 

Zaczalem .śledzić goscia siedzialem mu na ogonie codziennie nie mogl on czuc sie bezpiecznie,obserwowalem go i co wyprawia.W koncu kursy na jego porazke byly zadowalajace,sprawdzilem oczywiscie czy sie spotykali i takie zeczy,ale bazowalem glownie na wykresie.Pojechal z nim po kursie 4,8 co bylo pomylka bukmacherow moim zdaniem bo zawodnik zwyzkowal z forma z dnia na dzien ale ze nigdy sie nie spotykali to kurs byl wlasnie taki.Poprostu tak to czasami typuje a podswiadomosc nadaje tylko pewnosci ze to co robie jest ok i tworzy sytuacje i daje podpowiedzi.Ok musze narazie konczyc bo zaczyna sie kolejny dzień  poszukiwan na czym mozna dzisiaj zarobic i gdzie zainwestowac.

Tak więc VICKAMEY nie martw sie o moje pieniadze bo one są zainwestowane słusznie 

i nikogo nie namawiam do gry moich typów :jupi:

 

do usłyszenia jutro 

wyśpijcie sie porzadnie bo jutro 5 etap który w tym systemie jeszcze sie nie zdarzył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle nie martwię o Twoje pieniądze, mam je w dupie, po prostu ostrzegam jakby ktoś się na te Twoje głupoty nabrał. Zresztą o czym my tu mówimy, z początkowego budżetu została Ci połowa, i masz jeszcze zapałek na dwa strzały, a Ty tu pieprzysz o jakiejś kontroli ryzyka. Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie, i ma pojęcie o zakładach wie że bredzisz. Jak nie trafisz w najbliższych betach to napiszesz że wpłaciłeś kolejne pieniądze, i będziesz jechał z tą progresją aż się w końcu uda.

 

Najpierw coś pokaż, a potem się reklamuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vicmackey napisał:

Ja się w ogóle nie martwię o Twoje pieniądze, mam je w dupie, po prostu ostrzegam jakby ktoś się na te Twoje głupoty nabrał. Zresztą o czym my tu mówimy, z początkowego budżetu została Ci połowa, i masz jeszcze zapałek na dwa strzały, a Ty tu pieprzysz o jakiejś kontroli ryzyka. Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie, i ma pojęcie o zakładach wie że bredzisz. Jak nie trafisz w najbliższych betach to napiszesz że wpłaciłeś kolejne pieniądze, i będziesz jechał z tą progresją aż się w końcu uda.

 

Najpierw coś pokaż, a potem się reklamuj. 

Racja typowy troll , a byki w tekstach wali , chyba i wódę wali też dalej i racja że masz w d.... coon pisze, ale co tam jego temat jego wypociny , niech bazgroli teksty jak lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zibistram2 napisał:

Racja typowy troll , a byki w tekstach wali , chyba i wódę wali też dalej i racja że masz w d.... coon pisze, ale co tam jego temat jego wypociny , niech bazgroli teksty jak lubi.

 

 

ZIBISTRAM Jako ze mam wiecej czasu odpowiem każdemu z was , tak,wez sobie np przeczytaj najpierw ksiazke potega podswiadomosci joseph murphy,pozniej polecam jak odniesc sukces w kazdej dziedzinie jak juz to przeczytasz nie bedziesz myslal ze potrzebny mi psycholog

.Raczej dojdziesz do wniosku ze tobie potrzebny jest dlugopis i kartki.Wiesz zekne tak jesli ktos np chce grac dobrze w tenisa to oprocz treningu robi tzw trening mentalny czyli wyobraza sobie poszczegolne ruchy techniki oprocz tego rowniez stosuje technike karteczek z jakas afirmacja.Ja mam kartki z afirmacjami poklejone po calym mieszkaniu i to nie wszystko to jest tylko mala kropelka.Modle sie rowniez np w taki sposob:


Wiem ze mnozenie pieniedzy jest bardzo latwe,kocham to robic na wszelkie sposoby,pieniadze kochaja mnie a ja je.Kazda moja inwestycja przynosi mi zyski kazdy pieniadz wraca do mnie pomnozony ,mnoze pieniadze w nieskonczonosc.Kocham mnozyc pieniadze.AMEN


To tylko jedna modlitwa,chodzi o nastawienie umyslu ,podswiadomosci,wlasnych mysli ,na konkretnie spracyzowany cel.Wg mnie osiaganie zyskow jest mozliwe we wszystkim i na wszystkim.Tylko sa warunki nie znam czlowieka ktory jesli poswieci sie czemus bezgranicznie by nie osiagnal celu.Myslisz wiec tworza sie sytuacje i okolicznosci ja w to wierze bezgranicznie mam na to niezbite dowody ze to dziala.Nie bede ci do niczego przekonywal bo sam powinienes do tego dojsc.Prawda jest ze ,moje posty sa moze inne moze to wynika z mojej osobowosci ,jednak do wariata mi daleko .

Mysle ze wszystko przed Wami szanowni obserwujący:budzik::spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny etap 

dubelek 

 

 

Watford - Fulham1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/ kurs 1,60

Swansea - Brentford1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/kurs 1,55

kurs łączny 2,48 stawka 250 jednostek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, majestik napisał:

kolejny etap 

dubelek 

 

 

Watford - Fulham1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/ kurs 1,60

Swansea - Brentford1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/kurs 1,55

kurs łączny 2,48 stawka 250 jednostek 

Jest w Bytomiu jeszcze jakas kopalnia? jak co to idź tam sobie pofedrować, grasz progresje, ale czy kapitał masz na to, pokaz screny z kuponow, ale nie rób tego photoshopem hh☺️

powodzenia

Edytowane przez Anakonda
zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Anakonda napisał:

Jest w Bytomiu jeszcze jakas kopalnia? jak co to idź tam sobie pofedrować, grasz progresje, ale czy kapitał masz na to, pokaz screny z kuponow, ale nie rób tego photoshopem hh☺️

powodzenia

Najpierw do ANAKONDY  (hehehe) naprawde mnie rozbawiles stary mimo ze ze wstalem lewa noga to zaraz zaskoczyla mi prawa.:what:

HE ANAKONDA  ty to nazywasz obsesja ktora ma przejsc w zeswirowanie.Ok ok wlasnie na to licze ,podam ci przyklady zeswirowanych w cudzyslowie,anstain(czy jak to sie tam pisze),rasputin,reszte mam w glowie ale narazie nie wychodza na swiatlo dzienne.:jupi:

 

 

Chodzi o to ze przewaznie ludzie ktorzy nazywani sa przez tzw normalnych za swirow przyczynili sie do zmian naszej planety i wiele zrobili.Widzisz jesli ja zeswirowalem na punkcie bukmacherki,inwestycji,mnozenia pieniadza i tylko to mam przed oczami mnozyc pieniadze to chce na to horowac cale zycie bo przynajmniej realizuje zyski w tej chorobie.

 

:cool:
Co robilem przez czas jak mnie nie bylo wiele zeczy naprawde sporo zeczy.Np mialem okres wielkich przegranych ze wpadlem w depresje i to tak powazna ze moj lekarz spakowal walizki mowiac nienaprawialny.Jednak podnosilem sie powoli spotkalem wielu ludzi tych tzw niby przyjaciol i jednego czlowieka z naszej branzy ktory zmienil moje zycie i myslenie.

Pracowalem nawet pol roku na zwyklym etacie ale porzucilem prace bo nie w mojej naturze tracic pieniadze w pracy na etacie gdzie zarabia sie tylko przez 5 dni w tygodniu i w dodatku z gornym limitem aktywacji ? Poprostu przeszlosc poszla jest terazniejszosc i tak przez kilka dni nic poważnego nie gralem ale wiele godzin poswiecilem na analizy i na plan tygodniowy bo zaplanowalem sobie tygodniowy zysk,

.Teraz w tym temacie wystartowałem   z typami w których pokaze jak wygrywać ciągle nawet przegrywając:why:]


do jutra mam moment odsapniecia i poszukania opłacalnych typów do naszej gry Po za tym plan tej gry zaklada w razie przegranej szukanie podobnego zakladu nastepnym razem tzn jesli to nie wejdzie czekam na podobna mozliwosc zakladu , oczywiscie bede musial porownac zespoly itd .Plan jest dosyc prosty nie wchodzi czekam na podobna okazje nie wazne czy za dzien czy za tydzien musze zrealizowac zysk z tego rodzaju zakladu.

Jest to jak widac rodzaj przemyslanej progresjii.Jesli taki nastepny typ nie wejdzie) np za 2 dni to czekam zwiekszajac odpowiednio stawke .Lubie taki styl gry bo mozna szybko zakonczyc to w pol tygodnia .:okok:


Druga zecz o jakiej chcial bym powiedziec ale juz nie dzisiaj to jest to co wszyscy lubimy zyski.Ciekawi mnie jak wy to ustalacie a to bardzo wazne .Wiesz ktos powie chcesz tylko 1000 jedn. tygodniowo co to za pieniadz,powiem mu to jest 1000 jedn to jest wlasnie taki pieniadz ktory chce wlozyc do kieszeni tego dygodnia.Czemu jeden zapyta tak malo przeciez to smieszna suma ..no tak dla kogos moze i smieszna np mi potrzeba w tym tygodniu tylko 1000 jedn zysku.A to dlatego ze mamy prawie poczatek miesiaca i brakuje mi do planu miesiecznego wlasnie tylko juz tyle.:help:

Dlatego dobrze jest robic plany miesieczne,2tygodniowe,tygodniowe,i 3 dniowe.Pozniej nalezy to wszystko analizowac pod wzgledem miesiaca ,tygodnia itd.Powoli bez fajerwerkow konsekwentnie Mnoze pieniadze.Ok strzala odezwe sie potem


To forum mozna nazwac moim domem jeszcze zanim je otwierali juz pisalem posty w pusta przestrzen zadajac sobie pytanie czemu ich nie widze.:bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, majestik napisał:

Lubie taki styl gry bo mozna szybko zakonczyc to w pol tygodnia .:okok:

 

Nie doceniłeś się, mija 5 dzień a Tobie zostało jeszcze 10% budżetu początkowego. Cóż można powiedzieć, standardowy koniec przy progresji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...