Skocz do zawartości

menedzereliminacji


ŻYLETA

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam starych wyjadaczy fantasy moze jakas skromna zrzuta 10-15 pln albo o jakaś butle jonnego dla zwycięzcy dla biorących udział...albo fur fun zapraszam 

 

 

https://menedzereliminacji.tvp.pl/pl/league/fox-obstawianie

 

 

fox obstawianie
Administrator: ANZELMO e5e93822  Kod Ligi 

 

@poozon @kalodop @bumbumbam@yaras @Tonny@smikamoze jakaś Grubba ryba forumowa @bigbraine777

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok, paka zrobiona na pierwszą kolejkę więc eliminacje możemy zaczynać :green:  Szału w lidze nie ma, tylko trójka nas chętnych do zabawy.. @ŻYLETA @bumbumbam pozostajemy for fun czy jakieś lekkie wpisowe dla większych emocji robimy ? A może o butlę trunku ktoś coś ? Żyleta ? kto więcej punktów na koniec o np. 0.7 / 1 l czy to Jack czy stajnia Jim Beam (której fanem jestem %-)) czy całkiem inne, które wolisz ?

 

Przede wszystkim dobrej zabawy Pany :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poozon ten trzeci to smika :P   z wpisowym chyba nie wypali bo malutko osób ale butla na tak chłopaki chyba for fun nie wiem to kto więcej pkt @poozon

2 godziny temu, poozon napisał:

Jim Beam:t:

moze po czarujemy i wywołamy @yarasstarego fantasy pleyera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też poczaruję i spróbuję przywołać do tablicy @kalodop , za dobrze mu idzie na wszystkich innych frontach to może tutaj by Nam fory dał :green:

 

W takim razie @ŻYLETA kto bezpośrednio więcej punktów na koniec rywalizacji zakład stoi :5: o butlę, nie będziemy się rozdrabniać 1l Jim Beam :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, poozon napisał:

To ja też poczaruję i spróbuję przywołać do tablicy @kalodop , za dobrze mu idzie na wszystkich innych frontach to może tutaj by Nam fory dał :green:

 

W takim razie @ŻYLETA kto bezpośrednio więcej punktów na koniec rywalizacji zakład stoi :5: o butlę, nie będziemy się rozdrabniać 1l Jim Beam :smiech:

 

Qrde ja w delegacjach jestem i do niedzieli praktycznie bez czasu i kompa, także nie dam rady niestety ?

Ale powodzonka życzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zrobić w uj zmian dostać - 21 pkt i sprzedać Arnautovicia 2 gole a w realu pograć rożne żydków a oni kurwa ani jednego roga do 80 minuty a 4 gole ....btw slaby ten bramkarz Austryjaków...no i Alaby ni ma....:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Godzinę temu, ŻYLETA napisał:

@poozon ile transferów zrobiłeś zdarć :smiech: ja wieczorkiem ogarnąłem temat bo robota itp...teraz dopiero mam chwilkę mistrzu fantasy 

 

Właśnie teraz na szybko skleciłem po robocie %-) 6 transferów póki co, żeby chociaż 11 wystawić , ale skład tragiczny.. Z Dimitrievskim na bramce przeciwko Nam.. z Piątkiem, który zacznie na ławce i z Cristiano, który czeka na wrześniowe spotkania, więc jeszcze mogą dojść jakieś roszady i minusowe punkty :green:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

@ŻYLETA nie uruchomiłeś przypominajki :wa: i mimo, że w głowie siedział ten menedżer to czwartek tak zawalony, że po transferach i 5 kolejka na straty  , a co za tym idzie już raczej bez szans na dogonienie :green: Trzeba pomału flachę pakować i wysyłać %-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poozon no sam ledwo zdążyłem na 6 kolejkę... mogli by lepiej info dawać... w ogóle nie dają na meila. Spoko moze byc 1-1 bo na meczu jesteśmy ustawieni na PL a tam ci na kapciu staruch Brożek robi robotę :szok:ogólnie dobrze ci mordeczko idzie w fantasy ale bum rozjebał z tym Lolkiem na kapitanie... ty go miałeś na vice myslalem ze maks jebniesz ale mamy jeszcze parę kolejek do końca... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Właśnie miałem robić jakieś podsumowanie , a tu widzę, że sprawa załatwiona :green: Dzięki Pany za ciekawą rywalizację i za wytrwałość przede wszystkim bo formuła tego fantasy nietypowa , @bumbumbam pozamiatał, graty, każda kolejka konkretnie punktowana :piwo:

A tu @ŻYLETA mamy nierozliczony smakołyk %-)):

 

W dniu 21.03.2019 o 15:25, poozon napisał:

 

W takim razie kto bezpośrednio więcej punktów na koniec rywalizacji zakład stoi :5: o butlę, nie będziemy się rozdrabniać 1l Jim Beam :smiech:

 

Gratulacje , na priv dogadamy szczegóły :ok:  Walnij tam szklane przy najbliższym weekendzie :piwo1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...