Skocz do zawartości

crachmel

Eurowizja 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zbliża się ten czas, że znowu każdy będzie się ekscytował tym iż Eurowizja to oszustwo i polityka %-) Także więc zapraszam do rozmów. Polskę reprezentować będzie zespół Tulia. Piosenki jeszcze nie znamy ale nie wróże wielkiego sukcesu :bz: Sporo piosenek już znamy więc można pobawić się w swoich faworytów i coś pograć po wysokim kursie. Wklejam kursy jakie mamy obecnie:

Rosja@4.5

Szwecja @7.5

Włochy @10

Holandia @15

Niemcy @13

Belgia @18

Rumunia/Islandia @20

Cypr @22

Ukraina/Australia/Portugalia/Finlandia/Francja/Norwegia/Armenia/Azerbejdżan/Malta @25

Hiszpania @30

Lazarev z Rosji niby faworyt mimo iż nie znamy jeszcze piosenki .Fakt jest jeden, że będzie wielkie show jak trzy lata temu gdzie powinien wygrać ale że konkurs jest polityczny to choćby nasrał na scenie to nie wygra :bz: Szwedzi też jeszcze nie wiedzą kogo wystawią więc też nic mówić o nich zbytnio nie można ale całkiem niedawno wygrali więc w tym juz sie nie uda im. Włoch ma całkiem fajną piosenkę i wpada w ucho przede wszystkim i kurs 10 warty pogrania ale wszystko zależy od show i od tego jak zabrzmi na żywo. Skupmy się na tych co już wiadome co zagrają a w tym gronie jest Australia. Piosenka średnia ale super show mają z tego co widzę i na pewno od jury dużo pkt. W smsach sporo stracą ale szansa aby być wysoko jest duża. Francja ma już 6mln wyświetleń ze swoją piosenkę i brzmi ona dobrze. Brakuję mi tam petardy ale na Eurowizję jest dobra i top 10 musi być. Mój faworyt to Hiszpania i Miki z piosenką La Venda. Kurs ogromny na to, a ten koleś naprawdę fajnie śpiewa i jest to niesamowicie żywa nutka. Kibicuję mu bardzo i mam nadzieję, że ugra dużo. Pogram po tej 30 for fun jego i Włocha, a na resztę poczekam i po pierwszy występach na żywo pogram coś znowu. Wy już macie jakieś bety? Na koniec wklejam wam faworyta do posłuchania.:

edit1: Teraz doczytałem, że Francuz to wyautowany homoseksualista :afro: a ja myslalem ze to kobieta śpiewa. W każdym bądź razie pogram Francję również bo teraz na modzie LGBT i monf coś o tym wie. 

Edytowane przez crachmel

kondi.gifkondi.gifkondi.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rosjanie już ujawnili piosnkę na konkurs , Lazarev jedzie z utworem "Scream" . W porównaniu do propozycji sprzed 3 lat cienko ale na pewno będzie show na scenie co widać już po teledysku. Zdecydowanym faworytem staję się Holandia którą reprezentować będzie Duncan Laurence z utworem Arcade. Świetna piosenka wg. mnie. Spokojna,wpadająca w ucho i ma fajny głos. Mogą to wygrać ale kurs z 15 spadł na @3.75. Znamy już wszystkie piosenki więc czołówka nastpująca:

Holandia @3.75

Rosja @4

Szwecja @6.5

Szwajcaria @9

Szwecję odrzucam bo śpiewa murzyn. Szwajcaria ma taką piosenkę w stylu amerykańskiego Popu i jest okej ale nie na win. Na dzień dzisiejszy faworyt to Holandia i od jury będą mieli dużo pkt. Zobaczymy co pokażą na występach live.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zażenowany %-) Kto to hurwa reprezentuje tą Polske,jak nie jakieś ku*** w maśle to koło gospodyń wiejskich z radomia , wstyd hurwa i jeszcze raz wstyd, tulia? co to jest? jakas choroba weneryczna? :fp: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Monf napisał:

Jestem zażenowany %-) Kto to hurwa reprezentuje tą Polske,jak nie jakieś ku*** w maśle to koło gospodyń wiejskich z radomia , wstyd hurwa i jeszcze raz wstyd, tulia? co to jest? jakas choroba weneryczna? :fp: 

Jakiś czas temu krążyły plotki, że Godlewska może pojechać na Eurowizję. W sumie to powinni byli ją tam wysłać, w takich konkursach często wygrywają takie ciekawe osoby;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem wam napisać o Tulii %-) nic ciekawego, to jie moja bajka i finał będzie sukcesem. Co do wypowiedzi merdaliona to nawet nie żartuj bo to TVP wybiera kto pojedzie i na pewno by nie wybrali takiego czegoś :bz: nie ma co się dziwić że wzięli tulie bo nikogo dobrego nie było aby wziąć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eurowizja tuż tuż i niedawno OGAE zagłosowało, a jak dobrze wiemy ich głosowania sie często sprawdzają. W zeszłym roku trafili ze zwycięzcą.:

Ranking OGAE prezentuje się następująco:

Włochy (Mahmood – Soldi) – 411 pkt.

Szwajcaria (Luca Hänni – She Got Me) – 406 pkt.

Holandia (Duncan Laurence – Arcade) – 401 pkt.

Norwegia (KEiiNO – Spirit in the Sky) – 224 pkt.

Cypr (Tamta – Replay) – 218 pkt.

Szwecja (John Lundvik – Too Late for Love) – 191 pkt.

Azerbejdżan (Chingiz Mustafayev – Truth) – 123 pkt.

Islandia (Hatari – Hatrið mun sigra) – 114 pkt.

Rosja (Siergiej Łazariew – Scream) – 106 pkt.

Grecja (Katerine Duska – Better Love) – 89 pkt.

Dodam, że kurs na Włochy @10 nadal więc lokata, Szwajcaria @9, zaś Holandia @2.6. Ja jednak idę we Włochy bo polityka im sporo daję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polska politycznie na Eurowizji nigdy nie ma szans na dobry wynik nawet jakby piosenka okazała się hitem ja tam raczej nie jestem fanem eurowizji ale Szwajcarzy politycznie jako neutral moga zrobić niespodziankę w konkursie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, scorQpion napisał:

Polska politycznie na Eurowizji nigdy nie ma szans na dobry wynik nawet jakby piosenka okazała się hitem ja tam raczej nie jestem fanem eurowizji ale Szwajcarzy politycznie jako neutral moga zrobić niespodziankę w konkursie

O szansach Polski nawet nie ma co gadać bo piosenka słaba moim zdaniem aczkolwiek nasze dziewczyny na próbach bardzo ładnie i myślę, że to finału mogą wejść bo nas telewidzowie lubią. Na Szwajcarów nie stawiam bo mają za mało sojuszników %-) Jak już to Włosi bo oni mają Malte, San Marino itd :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maltę, San Marino %-) ahjahah dodatkowe 10k głosów xd

W życiu pewne są tylko śmierć i podatek w STS.  

:persempre:  :juve1:  :persempre:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.05.2019 o 10:53, Brusiak napisał:

Maltę, San Marino %-) ahjahah dodatkowe 10k głosów xd

Przecież tam nie chodzi o to ile ludzi głosowało ale liczy się %. 12 pkt od widzów i od jury raczej bankowo dla Włoch pójdzie. Każdy kraj ma tyle samo pkt do rozdania więc nie ma znaczenia czy Państwo ma 10k mieszkancow czy 90mln :bz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za nami już pierwsze próby, które trochę namieszały :)). Zaczynając od początku to Holender dobrze śpiewa, nie a tam jakiś super efektów specjalnych ale tak czy siak zostaje w walce o zwycięstwo i jest nadal faworytem @3.35.  Rosja jak co roku świetne tło i znów będzie pięknie z tymi różnymi bajerami w tle. Podoba mi się to ale piosenka nie do końca na win wg. mnie , a poza tym polityka więc będzie ciężko, kurs na Rosję @7.5. Włoch mnie rozczarował trochę, próby nie porywają jakoś szczególnie,mało się dzieje, a i śpiew nienajlepszy więc myślę, że może być ciężko o wygranie @14. Szwecja @5. Spory awans Francji co mnie bardzo cieszy bo mam ich pogranych po dobrym kursie, a po próbach płacą za nich @6.5. Jestem w 100% pewny, że po Eurowizji będzie sporo zamieszania ich kandydatem, który wygląda jak kobieta :afro: . Na próbach bardzo dobrze mu idzie, dziwna jak dla mnie choreografia ale niewątpliwe Francja staję się czarnym koniem i może namieszać, wszystko zależy od otoczki i mediów w ostatnich dniach. Wklejam wam próbę Francuza i zapraszam do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Aaa zapomniałem jeszcze o naszych. Nasze dziewczyny bardzo dobrze sobie radzą na próbach i nawet zaczyna mi się to podobać. Na awans do finału mamy kurs @1.7 więc 50 na 50 ,, że w nim się znajdziemy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj pierwszy półfinał więc daje perełki:

Awans do finału Portugalia @2.10, San Marino @3.25, Finlandia @7

Zarówno Portugalia jak i San Marino są w groni finalistów wg. OGAE i to nawet dość wysoko bo w top 16 więc myślę, że to lokata na nich i coś na pewno wejdzie. Finlandie gram for fun za freebeta. Faworytem do awansu nie są ale nie takie cuda się działy na Eurowizji, a poza tym mają znanego wykonawcę i sojusz nordycki :)) W ETOTO to pograłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, crachmel napisał:

Awans do finału Portugalia @2.10, San Marino @3.25, Finlandia @7

Tylko San Marino weszło. Trochę zdziwiony jestem bo Portugalia miała znacznie lepszy wystep ale ważne, że nie stratny :bz: na 2 półfinał dam coś lepszego. Nasi tradycyjnie odpadli %-) Mogli wysłać siostry Godlewskie :afro:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Koniec! Holandia zasłużenie wygrywa ale tylko 30pkt przed Włochami. Szkoda bo we Włochy poszedłem, a Holandię miałem po @3 pograna. Włosi przegrali moim zdaniem przez słaba choreografia. Kompromitacja jury poraz kolejny. W głowie się nie mieści, że Macedonia i Szwecja prowadziła po głosach tych piosenkarzy z jury którzy nigdy nic nie wygrali. Na szczęście głosowanie widzów pokazało sprawiedliwosc i zarówno Szwecja jak i Macedonia nawet 100pkt nie zdobyło. Duncan wygrał zasłużenie i cieszy to bardzo. Polskie jury o dziwo pochwalę bo dali 12pkt dla Holandii a nic dla Macedonii za to polscy widzowie 12pkt dla Islandii :k: Dużo emocji ale fajny konkurs i dużo dobrych piosenek. Zaskoczenia nie ma, wygrał najlepszy :)) Szkoda, że na początku nie pogralo się po @15 ale trzeba było zrozumiec fenomen tej piosenki. Za rok jedziemy znowu :)) Przed finałem u ruskich pogralem fajny być ze zwycięzca under 550pkt po @3.75 wiedziałem, że będzie sporo ekip się liczyć i pyklo izi. 

Edit. Polskie jury to jednak idioci z brzozowskim na czele. Jak co roku Australia 12 ale to może być ale żeby Słowenia, Macedonia, Serbia 2.3.4 miejsce u nich? Do obozu idiotow. Holandii nic nie dali. Kretyni. 

Edytowane przez crachmel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi