Skocz do zawartości

Gruby

Pytania i komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zmieniłem. Od 2 kolejki także zmiana dotycząca maksymalnego kursu bo już jakieś dziwactwa lecą

3.3 W temacie kolejki należy podać 10 dowolnych typów z oferty PZBUK (oczywiście tylko typy na Ekstraklasę). Można podawać maksymalnie 2 typy do jednego spotkania. Nie można podawać typów przeciwstawnych - czyli np w jednym typie stawiać na gospodarzy, w a drugim na gości czy remis. Nie można podawać typów na DW (dokładny wynik). Maksymalny dozwolony kurs jednego typu wynosi 3.5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponowałbym maksymalny kurs nie 3.5 a 3.80 lub 4.0 bo nieraz są remisy z kursem 3.80 i już takiego typu sie nie obstawi że wzgledu na kurs 3.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gruby pisałeś że posty są ukryte i widoczne są dopiero z zakończeniem danej kolejki jednak posty są widoczne chyba dla wszystkich?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, smika napisał:

Proponowałbym maksymalny kurs nie 3.5 a 3.80 lub 4.0 bo nieraz są remisy z kursem 3.80 i już takiego typu sie nie obstawi że wzgledu na kurs 3.5

tutaj popieram kolegę, ale faktycznie na remisy wysokie dają....;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, smika napisał:

No ale jak ktoś obstawia rzeczywiście remis i nie może go pograć bo to za wysoki kurs, to trochę słabo.

Wg mnie podobnie jak w Typerze Miesiąca nie powinno być limitu kursowego ale max ile liczy się do konkursu to 3.5

Król Strzelców Elite Obstawianie.com

Zwycięzca Elite Obstawianie.com

TOP3 Puchar Obstawianie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nagroda to freebet za 50zl

trzeba będzie zagrać za swoją kasę i przy przegranej będzie zwrot czy to będzie freebet , który będzie można zagrać bez swojej kasy i do wygranej będzie się wliczać wygrana minus stawka 50zl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro mamy 8 spotkań co kolejkę to, czy jest jakiś termin podawania typów? Np. zamknięcie typowania od rozpoczęcia pierwszego meczu w kolejce (np. dziś do 18:00).
Czy można podać typy np. jutro rano spełniając jeszcze pozostałe warunki tj. 10 typów, max 2 typu do jednego spotkania.

Król Strzelców Elite Obstawianie.com

Zwycięzca Elite Obstawianie.com

TOP3 Puchar Obstawianie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Grubyzgodnie z regulaminem jest całkowity zakaz edycji postów , co w przypadku gdy jedna osoba zapomniała wpisać kursy , i edytowała post po rozpoczęciu dwóch spotkań które typował w 1 kolejce , uznacie to jej ? bo z tego co patrzę to akurat on powinien mieć teraz najwyższe ako

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już możecie rozliczać swoje typy w temacie 1 kolejki.

3.7 Typy rozliczają uczestnicy konkursu w temacie na daną kolejkę. Rozliczacie poprzez opcję cytuj - zakaz edycji postów. Każda edycja posta to AKO=0. Czas na rozliczenie kolejki macie w ciągu 3 dni od zakończenia danej kolejki. Po tym czasie posty nierozliczone to AKO=0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.02.2019 o 20:22, Gruby napisał:

Tak, zmieniłem. Od 2 kolejki także zmiana dotycząca maksymalnego kursu bo już jakieś dziwactwa lecą

3.3 W temacie kolejki należy podać 10 dowolnych typów z oferty PZBUK" rel="external nofollow">PZBUK (oczywiście tylko typy na Ekstraklasę). Można podawać maksymalnie 2 typy do jednego spotkania. Nie można podawać typów przeciwstawnych - czyli np w jednym typie stawiać na gospodarzy, w a drugim na gości czy remis. Nie można podawać typów na DW (dokładny wynik). Maksymalny dozwolony kurs jednego typu wynosi 3.5.

@Gruby, czyli jak trafiłem w 1 kolejce kursy 3.55 i 3.85 to liczę je jeszcze po takim kursie ile wynoszą , a nie 3.50 , tak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do postu bez kursów to chyba chodziło o mnie. Nie edytowałem postu tylko skopiowałem go i wkleiłem na dół z uzupełnieniem kursów a pierwszy zostawiłem żeby nikt nie zarzucił, że coś pozmieniałem. Chyba w niedzielę oryginalny post został usunięty przez moderatora bo wcześniej był. Podsumowałem całość ale jak nie zaliczycie pierwszych dwóch spotkań  to przeliczę jeszcze raz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w moim typie na Legia-Pogoń w 13 kolejce wkradł się do typu błąd (x/1) chodzi w typie o ilość goli w meczu drużyny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozpoczynamy kolejną edycję :)) Mała zmiana w regulaminie - warto przeczytać (a krótki jest %-) ), aby nie było nieporozumień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest możliwe żeby kursyna remis  na tym samym buku wahały się między 2.75 a 3.30 jak w przypadku Arka - Korona  29.08 dwa rózne kursy jak  i 7 i 9.08 też ??

Edytowane przez scorQpion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...