Skocz do zawartości


Janusz.bet

Rekomendowane odpowiedzi

20 PLN freebet w STSDla każdego nowego Gracza mamy 20 PLN na "jazdę próbną"
 
Chciałbyś sprawdzić STS nim wpłacisz pieniądze? 
 
Odbierz 20 PLN i zacznij się zakładać bez konieczności deponowania środków.
Wystarczy, że przy rejestracji w polu "kod promocyjny" wpiszesz hasło "freebet", a my automatycznie doładujemy Twoje konto bonusowe kwotą 20 PLN. 
Ty sam decydujesz ile zakładów zawrzesz za otrzymaną kwotę.
 
Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus 20 PLN?
Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji wpisać w polu kod promocyjny hasło: „freebet”
Kiedy bonus pojawi się na moim koncie?
Bonus zostanie przyznany automatycznie do godziny od momentu założenia i pozytywnego zweryfikowania konta.
Czy muszę wpierw wpłacić jakąkolwiek kwotę?
Nie, bonus 20 PLN przyznamy Ci za samo założenie konta.
Dlaczego od razu po przyznaniu nie mogę wypłacić bonusu na rachunek bankowy?
W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
Gdzie mogę sprawdzić, ile złotych pozostało do ukończenia procesu obracania bonusem?
Po kliknięciu w zakładkę "MOJE KONTO" po lewej stronie znajduje się okno o nazwie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”, w którym znajduje się informacja o tym za jaką kwotę należy jeszcze zagrać środkami z konta bonusowego.
Czy zakłady na żywo są zaliczane do obrotu bonusem?
Tak, wygrane zakłady na żywo liczą się do obrotu bonusem.
Jakie zakłady nie liczą się do obrotu bonusem?
Do obrotu nie zaliczane są kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out oraz Hit Dnia.
Jaki jest minimalny kurs wymagany na kuponie zawartym z bonusu?
Minimalny kurs na kuponie musi wynieść nie mniej niż 1,91.
Czy kurs 1,91 dotyczy jednego czy kilku spotkań na kuponie?
Na kuponie może znaleźć się więcej niż jedno spotkanie, ważne by kurs całkowity kuponu wyniósł minimum 1,91.
Czy muszę zawrzeć kupon za całą kwotę bonusu czy może być to kilka kuponów?
Może to być jeden lub kilka kuponów. Ważne by łącznie zagrać za trzykrotność otrzymanego bonusu.
Jak zagrać za bonus?
Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy kliknąć na okienko "Bonus", tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.
Zakładając się środkami z konta bonusowego wygrałem 40 zł. Dlaczego kwota obrotu nie pomniejszyła się o 40 zł?
Do obrotu liczą się stawki wygranych kuponów, nie kwoty wygrane.
Mam również inny „kod promocyjny”. Czy mogę skorzystać z obu?
Nie. Możesz skorzystać z jednego kodu promocyjnego przy zakładaniu konta. Wybór zależy od Ciebie.
Czy po otrzymaniu bonusu 20 PLN nadal mogę otrzymać bonus powitalny 500 PLN za pierwszy depozyt?
Tak! Bonus 20 PLN nie wyklucza, że możesz otrzymać bonus powitalny 500 PLN.
 
Szczegóły => STS

 

 

Jesteś nowym graczem? Należy Ci się bonus na powitanie! ODBIERZ NAWET 500 PLN w STS

 

500 PLN na start

 

Nasz bonus powitalny może otrzymać każdy nowy Gracz. Sam decydujesz, ile pieniędzy otrzymasz na konto bonusowe od STS. Przyznamy Ci dodatkowe środki w zależności od wysokości Twojego pierwszego depozytu. Wpłacisz 50 PLN? Otrzymasz od nas na konto bonusowe drugie 50 PLN. Będziesz miał łącznie na zakłady 100 PLN. Wpłacisz 500 PLN? Otrzymasz dodatkowe 500 PLN. Warto zatem skorzystać z bonusu i za pierwszym razem wpłacić jak najwyższa kwotę.

 

1. Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus powitalny?

Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”

2. Kiedy bonus pojawi się na moim koncie?

Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej pierwszej wpłaty.

3. Jeżeli wpłacę 50 zł, to otrzymam 500 zł bonusu?

Nie, ponieważ wysokość bonusu jest uzależniona od kwoty pierwszej wpłaty. Otrzymasz w tej sytuacji 50 zł.

4. Dlaczego od razu po przyznaniu nie mogę wypłacić bonusu na rachunek bankowy?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

5. Gdzie mogę sprawdzić, ile złotych pozostało do ukończenia procesu obracania bonusem?

Po kliknięciu w zakładkę "MOJE KONTO" po lewej stronie znajduje się okno o nazwie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”, w którym znajduje się informacja o tym za jaką kwotę należy jeszcze zagrać środkami z konta bonusowego.

6. Czy zakłady na żywo są zaliczane do obrotu bonusem?

Tak, wygrane zakłady na żywo liczą się do obrotu bonusem.

7. Jakie zakłady nie liczą się do obrotu bonusem?

Do obrotu nie zaliczane są kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out oraz Hit Dnia.

8. Jaki jest minimalny kurs wymagany na kuponie zawartym z bonusu?

Minimalny kurs na kuponie musi wynieść nie mniej niż 1,91.

9. Czy kurs 1,91 dotyczy jednego czy kilku spotkań na kuponie?

Na kuponie może znaleźć się więcej niż jedno spotkanie, ważne by kurs całkowity kuponu wyniósł minimum 1,91.

10. Czy muszę zawrzeć kupon za całą kwotę bonusu czy może być to kilka kuponów?

Może to być jeden lub kilka kuponów. Ważne by łącznie zagrać za trzykrotność otrzymanego bonusu.

11. Jak zagrać za bonus?

Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy kliknąć na okienko "Bonus", tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

12. Zakładając się środkami z konta bonusowego wygrałem 400 zł. Dlaczego kwota obrotu nie pomniejszyła się o 400 zł?

Do obrotu liczą się stawki wygranych kuponów, nie kwoty wygrane.

13. Jeżeli zaznaczyłem, że chcę otrzymać bonus i wpłaciłem na konto depozytowe 500 PLN, to czy mogę od razu wypłacić 500 zł z konta depozytowego na rachunek bankowy?

Wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem. Należy zagrać za łączną sumę pierwszej wpłaty, a kurs całkowity musi wynieść minimum 1,5. Do obrotu liczą się zarówno przegrane, jak i wygrane kupony.

14. Jeżeli wpłaciłem 500 zł i otrzymałem bonus 500 zł, czy mogę od razu zawrzeć zakład ze stawką wynoszącą 1000 zł?

Nie, ponieważ są to dwa oddzielne konta. Możesz zawrzeć zakład za 500 zł z konta depozytowego lub za 500 zł z konta bonusowego.

 

Sprawdź szczegóły na stronie => STS

 

 
 
 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dodam, że zakładając konto z linka => STS oprócz 20zł bez depozytu można uzyskać 50zł (z obrotem 3x1.91) jeśli się wpłaci min 50zł i zrobi obrót min 150zl po kursie 1.5 + oczywiście bonus powitalny do 500zł smile.gif Tak więc trochę można zebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Interesujesz się esportem i chciałbyś zobaczyć, jak wyglądają zakłady bukmacherskie?

 

Jako oficjalny bukmacher Izako Boars mamy dla Ciebie specjalny bonus – 30 PLN na darmowe zakłady.

 

Zacznij się zakładać bez konieczności deponowania środków.

 

Wystarczy, że podczas rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszesz hasło „dziki”, a my automatycznie doładujemy Twoje konto bonusowe kwotą 30 PLN.

Ty sam decydujesz ile zakładów zawrzesz za otrzymaną kwotę.

 

=> STS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie dogrzebałem się na forum info o STS (dobra, nie chciało mi się szczególnie szukać :D ) Obczajcie uważnie promo STS Po kliknięciu w link pojawi się Wam formularz. Wpiszcie tam swoje imię i KONIECZNIE adres mail, z którego rejestrowaliście się w STS wieć najpierw trzeba mieć konto w STS. Z tego co napisali, każdy kto wypełni formularz, otrzyma 12.07 30zł na konto STS.

 

Link http://www.dlakibica.eu/pogon/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to 20zł bez depozytu z pierwszego posta, to działa cały czas.

 

Co do tej promocji ostatniej z Cracovią 30zł to nie dla nowych czasem było ? Bo w mailu przyszło.

 

Co należy zrobić, aby odebrać bonus? Załóż konto na STS.PL i w trakcie rejestracji w formularzu w polu "KOD PROMOCYJNY" wpisz "PASY".

Edytowane przez Smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to 20zł bez depozytu z pierwszego posta, to działa cały czas.

 

Co do tej promocji ostatniej z Cracovią 30zł to nie dla nowych czasem było ? Bo w mailu przyszło.

 

Co należy zrobić, aby odebrać bonus? Załóż konto na STS.PL i w trakcie rejestracji w formularzu w polu "KOD PROMOCYJNY" wpisz "PASY".

 

Ci Co posiadali konta mieli miec manualnie dzisiaj dopisane 30PLN na konto gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Przegraliście już tamte 30zł? To nic. STS daje kolejne 30zeta. Wejdźcie z tego linka, KONIECZNIE podajcie maila, który podaliście przy rejestracji STS http://dlakibica.eu/cracovia

Wie ktos jaki obrot trzeba zrobic? Obrocilem juz 150zl A hajs dalej w bonusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że to będzie grubo ponad 5xbonus po kursie min. 1,91 W tej chwili mam obrócone ponad 200zł i nadal mam bonus. Może za chwilę da się to obrócić do końca na australijskich overach. 

Podobny bonus był dla fanów Jagi. Szkoda, że nie zamieściłem linka. Trochę późno się wtedy o nim dowiedziałem i nie przeczytałem uważnie, że dorzucą te 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... taka adnotacja do dzisiejszego promo: "* - akcja trwa tylko w dniu 19 lipca 2017 i dotyczy osób, które nie otrzymały w lipcu żadnego bonusu od STS" ... także gracze, którzy załapali bonus z poprzednich linków raczej nie dostaną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... taka adnotacja do dzisiejszego promo: "* - akcja trwa tylko w dniu 19 lipca 2017 i dotyczy osób, które nie otrzymały w lipcu żadnego bonusu od STS" ... także gracze, którzy załapali bonus z poprzednich linków raczej nie dostaną ...

Faktycznie "zabezpieczyli" sie peqnie za duzo bonusow jyz rozdali i bankruruja hehr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... taka adnotacja do dzisiejszego promo: "* - akcja trwa tylko w dniu 19 lipca 2017 i dotyczy osób, które nie otrzymały w lipcu żadnego bonusu od STS" ... także gracze, którzy załapali bonus z poprzednich linków raczej nie dostaną ...

Mi ten bonus dopisali mimo tego ze mialem 2bonusy w lipcu wiec moze to jakas lipa byla zeby ludzi zniechecic do wypelnienia formularza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Gruby changed the title to STS
  • Gruby unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...