Skocz do zawartości

bumbumbam

Wszyscy na Bali

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Konkurs „ Wszyscy na Bali! ” w Totolotku


Dzień ogłoszenia wyniku konkursu – 19 maja 2019 roku

1. Akcja promocyjna " Wszyscy na Bali! ”, przeprowadzona zostanie w okresie od dnia jej ogłoszenia do zakończenia ostatniego meczu 37 kolejki LOTTO Ekstraklasy – sezon 2018/19. 

2. Konkurs   „ Wszyscy na Bali! ” obejmować będzie kolejki od 21. do 37. LOTTO Ekstraklasy (najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej w Polsce)– sezon 2018/19. 


3. Warunkiem wzięcia udziału w akcji promocyjnej „ Wszyscy na Bali! ” jest posiadanie zarejestrowanego konta w serwisie Totolotek.pl lub posiadanie aktywnej karty Bet Club (dotyczy klientów punktów sprzedaży stacjonarnej Totolotek).

4. Aby wziąć udział w konkursie „ Wszyscy na Bali! ” należy wytypować dokładnie 6 z 8 spotkań LOTTO Ekstraklasy (spośród kolejek od 21. do 37. – sezon 2018/19).  Wszystkie zdarzenia zawarte na kuponie sześciozdarzeniowym muszą dotyczyć tej samej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

5. Typować należy tylko i wyłącznie zwycięstwo gospodarzy, remis lub zwycięstwo gości. Kupony, na których znajdą się inne typy, jak np. podwójna szansa, liczba bramek, handicap itd. oraz kupony z zakładami na inne rozgrywki, dyscypliny oraz zakładami specjalnymi nie będą brane pod uwagę w klasyfikacji konkursu.  

6. Gracz może postawić dowolną ilość kuponów w każdej z kolejek. Podstawą do wygranej będzie najwyższy kurs łączny 6 spotkań z tej samej kolejki spośród wszystkich wygranych i prawidłowo zgłoszonych kuponów.

7. Akcja promocyjna dotyczy tylko zakładów prostych, sześciozdarzeniowych.

8. W przypadku, gdy mecz nie odbędzie się i finalnie zostanie rozliczony jako zwrot według przepisów § 18 Regulaminu Toto-Mix (dostępnego na stronie www.totolotek.pl), a pięć pozostałych zdarzeń rozliczonych zostanie jako wygrane, kupon zostanie uznany jako wygrany, natomiast zdarzenie objęte zwrotem zostanie rozliczone po kursie 1,0. W opisanym przypadku kurs łączny zgłoszonego, wygranego kuponu w konkursie „ Wszyscy na Bali! ” zostanie odpowiednio pomniejszony.

9. Stawka za kupon sześciozdarzeniowy musi wynosić dokładnie 6 zł. Inne stawki nie będą brane pod uwagę w zgłoszeniach do konkursu „ Wszyscy na Bali! ”.

10. Podstawą do zgłoszenia się do konkursu „ Wszyscy na Bali! ” oraz odebrania potencjalnej nagrody  będzie wysłanie czytelnego zdjęcia lub screena wygranego kuponu na adres bali@totolotek.pl w ciągu dwóch dni od dnia rozliczenia kuponu. 

11.Każdy kupon przesłany na adres bali@totolotek.pl dostanie odpowiedź zwrotną, z potwierdzeniem jego otrzymania oraz informacją, czy kupon jest aktualnie wygrywającym. W przypadku, gdyby gracz stracił prowadzenie w klasyfikacji konkursowej, również dostanie stosowne powiadomienie.


12.Jeśli gracz nie otrzyma potwierdzenia przyjęcia przez Organizatora kuponu na cele konkursowe w ciągu 48 h od momentu wysłania kuponu, gracz zobligowany jest do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta (pomoc@totolotek.pl) celem wyjaśnienia sprawy.


13. Gracz internetowy, który w czasie trwania akcji promocyjnej trafnie wytypuje 6 zdarzeń w jednej z siedemnastu kolejek LOTTO Ekstraklasy (akcją objęte są kolejki od 21. do 37. Lotto Ekstraklasy – sezon 2017/2018) z najwyższym kursem łącznym AKO wygra nagrodę główną.


14. Gracz typujący w naziemnych punktach sprzedaży, posiadający aktywną kartę Bet Club, który w czasie trwania akcji promocyjnej trafnie wytypuje 6 zdarzeń w jednej z siedemnastu kolejek LOTTO Ekstraklasy (akcją objęte są kolejki od 21. do 37. Lotto Ekstraklasy – sezon 2017/2018) z najwyższym kursem łącznym wygra nagrodę główną. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie „ Wszyscy na Bali! ” jest zagranie przy użyciu karty Bet Club, w innym przypadku dany kupon nie będzie brany pod uwagę.


15. Nagrodą główną dla najlepszego Gracza spośród typujących w Internecie oraz dla najlepszego Gracza spośród typujących w naziemnych punktach sprzedaży będzie pakiet wyjazdowy dla 1 osoby na Bali.
a. Przez „ Pakiet wyjazdowy ” należy rozumieć wyjazd na egzotyczną wyspę Bali – planowany termin: 16-24 czerwca 2019 roku (może ulec zmianie), przeloty, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, ubezpieczenie, częściowe wyżywienie oraz dwie wycieczki fakultatywne.


16. W przypadku, gdy nie będzie ani jednego poprawnie zgłoszonego, trafnie wytypowanego kuponu zarówno w Internecie, jak i w naziemnych punktach sprzedaży, nagroda główna przejdzie na osoby, które zajęły miejsce szóste w obu rankingach Bali. 

a. Jeśli nie będzie ani jednego trafnie wytypowanego kuponu sześciozdarzeniowego w konkursie internetowym, a będzie trafnie wytypowany w naziemnych punktach sprzedaży, wówczas nagrodę główną zdobędzie osoba, która zajęła szóste miejsce w internetowym rankingu Bali oraz osoba, która trafnie wytypowała najwyższy kurs łączny w naziemnych punktach sprzedaży.
b. Jeśli nie będzie ani jednego trafnie wytypowanego kuponu sześciozdarzeniowego w konkursie w naziemnych punktach sprzedaży, a będzie trafnie wytypowany w konkursie internetowym, wówczas nagrodę główną zdobędzie osoba, która zajęła szóste miejsce w rankingu Bali w naziemnych punktach sprzedaży oraz osoba, która trafnie wytypowała najwyższy kurs łączny w konkursie internetowym.
c. Przez ranking Bali należy rozumieć rywalizację w Rankingu Internetowym oraz Rankingu Punktów Totolotek w ramach programu Bet Club w okresie od 1 lutego do 20 maja 2019 roku włącznie. Regulamin rankingu Bali znajduje się na stronie www.totolotek.pl oraz w naziemnych punktach sprzedaży.

17. Uczestnik Programu może wygrać w ramach prowadzonej akcji promocyjnej tylko jedną nagrodę.

18. Nagrody wskazane w pkt. 15 niniejszego załącznika przyznane zostaną na podstawie Rankingów Krajowych, którego oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w punktach Totolotek oraz na stronie www.totolotek.pl w dniu 23 maja 2019 roku.

19. W przypadku uzyskania takiego samego kursu łącznego na wygranym kuponie przez więcej niż jednego Uczestnika, o klasyfikacji decydować będzie wcześniejsza data zawarcia zakładu, a jeśli i na tej podstawie nie będzie się dało wyłonić zwycięzcy, decydujące znaczenie będzie miała wcześniejsza data i godzina przystąpienia Uczestnika do programu Bet Club, a dla graczy internetowych, data i godzina rejestracji w serwisie Totolotek.pl


20. Uczestnikom nie przysługuje prawo do wymiany przysługującej nagrody na gotówkę lub inną nagrodę rzeczową. Nagrody nie można przekazać innej osobie.


21. W przypadku, gdy wartość przyznanej nagrody rzeczowej przekroczy kwotę 2000 zł Organizator Programu zobowiązuje się do przyznania nagrodzonemu Uczestnikowi dodatkowej nagrody pieniężnej. Nagroda pieniężna łącznie z nagrodą rzeczową będzie stanowić całkowitą wartość przyznanej nagrody.


22. Uczestnik nie może przekazać nagrody innej osobie, a zwłaszcza pracownikowi punktu przyjmowania lub osobie prowadzącej punkt przyjmowania zakładów Organizatora programu.


23. W przypadku odmowy skorzystania z przysługującej nagrody przez zwycięskiego uczestnika, niespełnienia warunków konkursowych niezbędnych do jej odbioru, złamania regulaminu konkursu lub innej przyczyny, mającej bezpośredni lub pośredni wpływ na właściwy przebieg rywalizacji nagroda zostanie przekazana kolejnemu uczestnikowi znajdującemu się na oficjalnej liście z wynikami konkursu, jednak nie dalej niż do 3 miejsca w konkursie internetowym i nie dalej niż do 3 miejsca w konkursie w naziemnych punktach sprzedaży. Jeśli żaden z trzech graczy będących na miejscach od 1 do 3 w obu rankingach konkursowych nie spełni zapisów niniejszego Regulaminu, nagroda przypadnie uczestnikom konkursu ranking Bali, którzy zajęli odpowiednio miejsca od 6 do 10 w Konkursie Internetowym lub/i Konkursie Punktów Totolotek.


a. W przypadku gdy gracz obejmuje prowadzenie w klasyfikacji konkursowej, otrzyma stosowną informację drogą mailową, w odpowiedzi na przesłane zgłoszenie.
b. W przypadku, gdy gracz traci prowadzenie w konkursie na rzecz innego gracza, również otrzyma stosowną informację o zmianie miejsca w odpowiedniej klasyfikacji na miejsce rezerwowe lub przesunięcie się poza listę rezerwową. Miejsca drugie i trzecie w obu klasyfikacjach traktowane są jako rezerwowe.


24. Osoby zainteresowane odbiorem nagrody głównej zobowiązane są do wysłania wiadomości na adres bali@totolotek.pl do dnia 26 maja 2019, w której zostaną zawarte następujące informacje: chęć wyjazdu oraz dane zawierające: imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL, numer paszportu wraz z datą wydania i datą ważności, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail oraz informację o chorobach przewlekłych.


25. Uczestnik Programu, decydując się na odbiór nagrody, wyraża zgodę na:

a. przetwarzanie danych osobowych przez ich Administratora t.j. Spółkę Totolotek S.A. na potrzeby udziału w nagrodowej imprezie,
b. wykorzystanie wizerunku na potrzeby reklamowe i promocyjne Organizatora imprezy, utrwalonego w toku jej trwania.

 

DyQFwwbWsAIx1Dc.jpg

 

-> Totolotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×