Skocz do zawartości

Legia Warszawa


kalodop

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mnie słuchy dochodzą to z Wisłą Płock będzie bronił Cierzniak. Tak jak pisałem na dziś to jedynka w naszej bramce.

Z ustawień z zamkniętej części treningu wynika, że Medeiros i Kulenovic również pierwszy skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie to dobrze, że Majecki bronił, niech się młody ogrywa, z każdym meczem będzie coraz lepszy. Kolejny mecz z czystym kontem, jedna groźna sytuacja i dobrze obronił, więc to też ważne.
Jędza w gazie, widać, że atmosfera spoko, gra całkiem całkiem wyglądała, myślałem, że będą wolniejsi czując jeszcze ciężkie obozy w nogach.

Carlitos zostaje i dobrze, bo Kulenovic to jeszcze nie jego poziom.

Teraz w niedzielę na Cracovię! Będzie dużo trudniej niż z Płockiem ale trzeba to wygrać, chociażby wymęczyć 1:0.

I w końcu obejrzę na żywo chłopaków to sobie będzie można swoje zdanie wyrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz oglądałem. Majecki to już kawał solidnego bramkarza mimo młodego wieku. Jakoś nie przypominam sobie żeby coś ewidentnie zawalił... wiec Cierzniak raczej nie ma szans na grę, bo tu dochodzi jeszcze filozofia właściciela czyli coś tam o dobru zawodnika, ale oczywiście tylko takiego na którym można jeszcze zarobić.A na Cierzniaku już nie zarobi. :]. W tym meczu dla mnie top 3 to Vesovic, Nagy i Martins. Cafu też robi robotę w środku pola, weź tu przepchnij takiego byczka....:bz:W tym meczu Kucharczyk dramat, Remi też parę razy sie pogubił...Dobrze dla Legii że Carlitos zostaje bo inaczej została by bez napastnika....Kulenović to jeszcze nie to, Cante odszedł, Niezgoda lepiej żeby też odszedł, Hamalainen to już dograć do emerytury i out. Tak to wyglądało z perspektywy postronnej osoby. %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Technik84

Zapraszamy w niedzielę na Ł3 :D weryfikację merytoryczną przejdziesz ale w razie czego szalikiem lub koszulką mogę poratować %-)

Jędza trzymał obronę i strzelił gola, więc jak dla mnie on w TOP3 za Nagy.

Co do Kuchego to takie jego uroki, ale Agra wiele lepiej się nie zaprezentował- jakiś taki wolny i bez pomyślunku miał zagrania, a może za dużo oczekiwałem.

Ciekawi mnie ten Medeiros, a przesuwając Veso na prawą obronę i sadzając Kuchego na ławce robi się dla niego miejsce.
Co do Kulenovicia to też się zgadzam, czytałem gdzieś opinię, że gdyby w jego miejsce był Niko to do przerwy ze trzy, cztery zero i po meczu i trudno się z tym nie zgodzić. Został Carlitos, więc powinno być lepiej w napadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie można w top 3 nie umieścić szefa defensywy Jędrzejczyka który wszystko czyścił. Podoba mi się że Sa Pinto jest sprawiedliwy i skoro jego rodacy nie są gotowi to ich na siłę nie pcha to składu. Cierzniaka mi w sumie szkoda bo to wzór profesjonalisty, nigdy nie marudzi i zasuwa na treningach, a w trakcie meczu na ławce widać że przeżywa spotkania i dało się w wywiadzie dla PS wyczuć że bardzo wierzy że zagra w Płocku. Ja nie uważam że postawił na Majeckiego ze względu na to że Miodek chce na nim zarobić przecież bez szans żeby ktoś Pinto coś narzucił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno dawno temu częściej bywałem w stolicy. I za każdym razem kombinowałem żeby jakiś mecz zaliczyć. Udało się  i LE na żywo zobaczyć, i na Deyna Cup też się wysiedziałem. Nawet karta kibica gdzieś jest %-). Konwiktorską tez odwiedziłem więc weryfikacje już przechodziłem %-) Ale dziękuje za zaproszenie :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde ci tu się dzieje...:p: w sumie widzewiak ładnie to opisał top 3 jak najbardziej Kuchy się nie nadaje na bocznego obrońcę bo to skrzydłowy dla mnie słaby ale z momentami ? Portugalczyków za dużo i to się gryzie bo nie każdy będzie przydatny nie zgadzam się co do Jarka N on jest po ciężkiej kontuzji i nie można chłopaka tak odszczekic Carlitos to najemnik imo słaby tylko na naszą ligę ...Sandro zobaczymy musi się rozwijać w Płocku było ok zabrakło skuteczności 2 sety były ... napastnik jest od strzelania brakuje takiego pewniaka jakim był Niko no ale biali zieloni grają fatalnie mają pół sytuacji i 2 gole na dłuższą metę tak się nie da MP zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni kurde grali tak całą rundę, wszyscy mówili, że fart im się skończy i co... po przerwie nic się nie zmieniło. Na szczęście te wszystkie File, Makowskie czy Żukowskie nie udźwigną tego. Co do Sandro to jakie on miał niby sytuacje że Niko by z tego ustrzelił hattricka? raz mu źle dograł Veso i raz spudłował po fajnym nawinięciu obrońcy coś pominąłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2 setek nawet Ronaldo by hattricka nie zrobił to co nawinął powinna być bramka moim.zdaniem Nico by z tego dogrania Veso zrobił gola taki to typ napastnika był potrafił nogę wsadzić dobić Sandro na razie tego nie ma Nikolic potrzebował pół sytuacji co zresztą potwierdza potwierdził w każdej drużynie lidze w której grał oprócz reprezentacji Węgier gdzie nie dostał poważnej szansy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z ŻYLETA, Nikolić inteligencją dużo sobie kreował, a w tym meczu było kilka takich sytuacji, że pachniało bramką, a czegoś brakowało. To są te detale ;)

 

@Technik84 Propos chodzenia na tajniaka na mecze to mi się zdarzało w Krakowie, jak studiowałem, ale tylko na mecze z Legią. Nie powiem trzeba było uważać by jakaś spontaniczna reakcja nie spowodowała wpiertolu %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kalodop to nawet nie o to chodzi. Chodziłem bo lubiłem chodzić na mecze. Nie siadałem na żylecie (@ŻYLETA  nie do Ciebie %-)) i udawałem fanatyka tylko na piknikach gdzieś. Zresztą dalej lubie tylko jakoś okazji jest mniej. Kibicuje RTSowi ale jak się trafi okazja to meczu sobie nie odmówię choćby i Piasta ;). Jedyne co to kadra mnie już nie pociąga. Mam dość widoku tych 20 wodzirejów na sektorze:fp:. A czasy były takie że żeby kupić bilet trzeba było wcześniej kartę wyrobić i stad się kilka nazbierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też na Legii nie chodzę na żyletę, tylko na trybunę wschodnią. Przede wszystkim zależy mi by obejrzeć mecz, czasem coś zaśpiewać ale bez fanatyzmu, że tak to ujmę.

Kadra to inny klimat, jeśli już bywam to trochę jest to służbowo połączone i się pije alko ze współpracownikami i klientami, w sumie mecz to taki trochę starter przed pójściem w miasto %-) Końcówkę eliminacji do MŚ to nawet z poziomu lóż VIP się udało obejrzeć bo trochę Bońkowych biletów skapło, ale tak jak mówię to inny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię żyletę wyjazdy fanatyzm ...ale nie zawsze mogę z reguły nie mogę jak pisze @Technik84 jak żyć ? Cóż w życiu są pewne priorytety u mnie rodzina dzieciaki wiele zmieniły a że do stolicy mam kawałek to....@Technik84 zycie na kredycie ?:piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez przesady, gdzie mi do wysokich klas społecznych %-)

Pracuje się, kredyt się spłaca, na życie bez wyrzeczeń wystarcza, ale nic ponadto.
Rodzina, a szczególnie dzieci rzeczywiście wiele zmieniają. Kiedyś ogólnie częściej bywałem, czasami z "koleżanką małżonką" bo też złapała bakcyla, dziś rzadko razem na mecze wychodzimy. Raczej z kumplami zawijam i też nie na wszystkie bo czasem mnie po prostu nie ma w okolicy albo inne obowiązki rodzinne wzywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To info marketingowe:

 

Od nowego sezonu nowa umowa z Fortuną do 2022 roku, zwiększenie o 20% w stosunku do poprzednich uzgodnień , czyli max. wzrost z 7 do 8,4mln.

Dodatkowo rozszerzenie wspólnej działalności marketingowej.

 


 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze info dotyczące nazwy stadionu:

Jak podaje na Twitterze Piotr Koźmiński, Legia zrezygnowała z ofert podmiotów prywatnych bo były one poniżej wartości oczekiwanej przez Klub.

Obecnie najbardziej prawdopodobna jest umowa z miastem i dogadywane są szczegóły.

 

To ważne informacje pozwalające dodać trochę kasy do budżetu :okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą sekcją strzelecką to jakaś patologia totalna. Oni tam zarabiają na parkingach jak są mecze Legii lub jakieś wydarzenia na Torwarze. Wiele razy tam parkowałem, za 2 dyszki do łapy masz parking przy stadionie z dobrym wylotem na południe Wawy i praktycznie od razu jesteś na Czerniakowskiej bez korków, jak z wyjazdami z bocznych ulic. Przecież to budy jak kiedyś na stadionie X-lecia i proponowali im lepsze warunki, w innej lokalizacji ale im się nie opłaca rezygnować z tej miejscówy bo stracą źródło dochodu.
I przez takie układy układziki nie rusza budowa boisk, muszą być jakoś mocno postawieni bo to aż się w głowie nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam całe życie metro+autobus albo z buta więc nawet nie wiedziałem że tam taki biznesik kwitnie. Mam tylko nadzieje że nic miastu nie płacimy do czasu aż oni tam siedzą (zresztą to tymczasowa wyprowadzka  bo chyba mają dostać jakiś nowy budynek obok boisk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten parking to dobre miejsce na starter przed meczem. To teraz prywatny, więc alko, ziółko, itd. na porządku dziennym %-)

Towarzystwo już mniej więcej się ze sobą zna, można wypić piwko, pogadać o Legii itp. trochę inny klimat niż w Żródełku, czy Sportsbarze ale sympatycznie ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źródełka chyba nic nie pobije ale...dobry klimat jest w knajpce przy kortach juz nie kojarzę nazwy bo z reguły zmęczony jestem ale chłopaki z Powiśla tam urzędują :P co do koszulek to bet 365 by ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Przemo1866 napisał:

Panowie ta Wasza Legia zagra coś w końcu cos konkretnego z Miedzia? Pytam bo szukam coś do dubla. Z góry dzięki za opinie w końcu lepiej znacie sytuacje

 

A któż to wie :bz: Szczerze to bym nie ryzykował ale jestem trochę ostrożniejszy po ostatnim stawianiu na Legię %-)

Edytowane przez kalodop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pogoń podpisała kontrakt z Kostą Runjaiciem, a tak temat info o ewentualnej jego posadzie jako następcy SaPinto skomentował wykazujący się dużą zakulisową wiedzą Janekx89.

Szczerze to zaskoczony jestem, że na tym etapie są znów rozważane alternatywy na stanowisku trenera.

DAF016DB-AD41-4F09-A94D-772D9D0D144B.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem orędownikiem pozostania trenera na dłużej, nie chodziło mi o Sa Pinto, tylko ogólnie o osobę na tym stanowisku, jednak wczoraj zostały przekroczone wszelkie granice bo brakuje elementarnych kompetencji. To już nawet nie chodzi, że odpadamy z pierwszoligowcem, bo to jeszcze dałoby się przeżyć, ale o sam styl, czy raczej jego brak w grze Legii. Ten sztab po prostu nie ogarnia podstawowych spraw, typu rozpracowanie rywala, przygotowanie taktyki pod rywala, reagowanie w czasie rzeczywistym na sytuację na boisku, itd.

Rzucanie Kucharczykiem od obrony do ataku świadczy o tym, że to towarzystwo błądzi we mgle i nie ma sensownego planu zagospodarowania posiadanymi piłkarzami. Oprócz Jędzy wszyscy piłkarze wyglądają gorzej niż jesienią.

Już na chłodno uważam, że to najgorszy mecz w wykonaniu Legii jaki widziałem, gorszy od Dudelange. Niestety, znów trzeba działać i zmieniać, bo z tego nic nie będzie.

Pozostaje kwestia, czy powinien robić to Mioduski, czy po prostu powinien się przyznać sam przed sobą, że zaliczył kilka spektakularnych wtop w ostatnim czasie i zatrudnić sobie dyrektora z prawdziwego zdarzenia, a sam skoncentrować się na biznesach, a w sprawie Legii ograniczyć swoje działania do wykonywania przelewów i oglądania drużyny z lóż gold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...