Skocz do zawartości

Noblebet / Okbet - 15 bukmacher z licencją MF


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Polski Bukmacher Sp. z o.o. z siedziba w Dąbrowie Górniczej przy ul. Limanowskiego 10 (KRS: 0000687635; NIP: 6292481907, REGON: 367989720) – zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r. nr PS4.6831.28.2017; www.noblebet.pl i www.okbet.pl Prezes Zarządu:  Norbert Ciepierski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

  • 4 weeks later...

 

Noblebet oferuje 10 zł bez depozytu z okazji dzisiejszego meczu Polska-Macedonia Północna, aby otrzymać bonus należy się zarejestrować w dniu dzisiejszym i wysłać maila na adres promocje@noblebet.pl w tytule wpisując "bonus bez depozytu".
Bonus będzie widoczny na saldzie bonusowym jako 1 PLN z mnożnikiem kursu x10.
Aby skorzystać z bonusu należy stworzyć kupon kombi spełniający następujące warunki:
-minimum 2 selekcje
-każda z selekcji z kursem minimalnym 1.30
-minimalny kurs całkowity kuponu 3.0
Bonus zostanie aktywowany poprzez przesunięcie suwaka "Wygrane x10" na urządzeniu stacjonarnym.
W celu użycia bonusu z mnożnikiem na urządzeniu mobilnym należy przejść do kuponu, następnie kliknąć w "koło zębate" widoczne na górze kuponu po prawej stronie, a następnie w sekcji "Wykorzystaj bonus" należy przesunąć suwak: "Wygrane x10". Po wybraniu tej opcji kurs kuponu zostanie pomnożony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę porozmawiać o tych nowych złodziejach. Aby wszyscy widzieli, że to mistyfikacja. Wziąłem bonus powitalny, wygrałem około 2000 złotych. Następnie natychmiast zablokowali moje konto i poprosili o milion dokumentów. Poszedłem do banku, zrobiłem milion zdjęć. Przez tydzień nic nie odpowiadali, a dziś anulowali wszystkie moje wygrane i anulowali bonus na podstawie"Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny." . Oszukiwanie !! Lepiej graj w starych, sprawdzonych bukmacherów!

IMG_0906.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 months later...

400 PLN EKSTRA NA LA LIGĘ

WYDARZENIE SPECJALNE

400 PLN EKSTRA NA LA LIGĘ

NOBLEBET.PL

DROGI GRACZU

Hiszpania wraca do gry to i my wracamy do obstawiania ligi hiszpańskiej! Postanowiłem, że z tej okazji chciałbym się dołożyć do Twojego budżetu, dlatego przygotowałem bonus od kolejnego depozytu, aż do 400 PLN! Piłka nożna w najlepszym wydaniu czeka na Ciebie również w Niemczech, Polsce czy Portugalii. Sprawdź ofertę od Noblebet już teraz!

W biznesie kieruję się zasadą, że każda ze stron powinna być usatysfakcjonowana. Wierzę, że oferta bonusowa od Noblebet spełni Twoje oczekiwania.

Co zrobić, aby skorzystać z bonusu? Dokonaj wpłaty za minimum 10 PLN zaznaczając bonus “400 PLN EKSTRA NA LA LIGĘ” - dostępny w zakładce WPŁATA. Po wybraniu bonusu otrzymasz 5% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego “x10”. Przygotuj zakład kombinacyjny o kursie łącznym 3.00 lub większym (min. kursie 1.30 na każdą z selekcji), a następnie aktywuj swój kupon klikając pole “Wygrane x10”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  

PROMOCJE

10 PLN NA PREMIER LEAGUE

OFERTA CZASOWA

10 PLN NA PREMIER LEAGUE

NOBLEBET.PL

DROGI GRACZU

Jak odebrać 10 PLN na powrót Premier League z kodem EPL10PLN? Nic prostszego, postępuj tylko zgodnie z instrukcją podaną poniżej:


  1. Zaloguj się na swoje konto Noblebet - jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
  2. Wejdź w zakładkę Moje Konto - Kod Promocyjny
  3. Wpisz kod EPL10PLN
  4. Bonus 10 PLN od razu pojawi się na Twoim koncie
  5. Pamiętaj, że liczba bonusów jest ograniczona. Pierwszych 500 graczy zgarnia bonusy!

Odbierz bonus 10 PLN i przygotuj się na powrót najlepszej ligi piłkarskiej na świecie. Promocja obowiązuje 17 czerwca od godziny 17:00 do 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

 

50 PLN dla kibiców Widzewa

WYDARZENIE SPECJALNE

50 PLN DLA KIBICÓW WIDZEWA

DROGI GRACZU

Noblebet - nowy sponsor Widzewa Łódź, pragnie zaproponować 50 PLN dla każdego kibica, który posiada karnet na sezon 2021/2022.

Nie masz jeszcze konta na Noblebet.pl? Zarejestruj się, a następnie prześlij na adres kibice@noblebet.pl kopię karnetu na sezon 2021/2022 (lub na rundę jesienną), a otrzymasz 50 PLN na zabawę w Noblebet!

Weź udział w promocji i odbierz bonus na start bez żadnej wpłaty! Potwierdzenie zakupu karnetu należy wysłać na adres kibice@noblebet.pl w tytule wpisując: “Kibic Widzewa”.

REGULAMIN

 

 

Ogólne:

  1. Promocja trwa od 15.07.2021 (19:10) do 22.05.2022 (23:59) i obejmuje posiadaczy karnetów Widzewa Łódź na sezon 2021/2022 (lub na rundę jesienną).
  2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
  3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus w kwocie 50 PLN.
  4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji związanych z tworzeniem przez jednego gracza wielu kont na różne dane osobowe czyli na tzw. słupy oraz przez graczy będących w zmowie działających na szkodę firmy.
  5. Użytkownik Noblebet.pl może otrzymać 50 PLN bonusu bez depozytu, po przesłaniu kopii karnetu imiennego na rozgrywki 1. Ligi piłkarskiej na drużynę Widzewa Łódź w sezonie 2021/2022 (lub na rundę jesienną).
  6. Kopia karnetu należy wysłać na adres kibice@noblebet.pl w tytule wpisując: “Kibic Widzewa”.
  7. Weryfikacja kopii biletu lub karnetu może potrwać do 48h. W tym czasie środki bonusowe zostaną dodane na konta graczy.
  8. Dane osobowe na karnecie przesłane na adres kibice@noblebet.pl muszą zgadzać się z danymi podanymi przy rejestracji konta.
  9. Bonus przysługuje tylko klientom, którzy przeszli pełną rejestracją, a ich konto zostało zweryfikowane. Skrócona rejestracja nie uprawnia do otrzymania bonusu.
  10. Na danego użytkownika przypada tylko jeden bonus w promocji “50 PLN dla kibiców Widzewa”.
  11. Po przyznaniu bonusu 50 PLN gracz traci możliwość udziału w promocji kolejny raz.
  12. Bonus 50 PLN nie może być wykorzystany w połączeniu z żadną inna promocją bez depozytu od rejestracji.
  13. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie łącznym 1.85 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego dodania na konto gracza.
  14. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych, Player Bets czy Gier Karcianych). Zakłady systemowe nie kwalifikują się do obrotu bonusem.
  15. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet.
  16. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
  17. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Nie wiem, co się stało, ale nagle przestali słać mi smsy i maile z promocjami (mam włączone opcje i nie tobiłem jakichś spektakularnych wypłat)  :k:

Teraz muszę przed weekendem wchodzić i sprawdzać, czy jest jakieś dobre promo, a sporo robią ciekawych rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mikołajkowy prezent w postaci bonusu 10 PLN czeka na Ciebie!

Przygotowałem dla Ciebie darmowy bonus 10 PLN. Podążaj za moimi wskazówkami:

  1. W zakładce Moje Konto znajdź: KOD PROMOCYJNY.
  2. Wpisz kod: MIKOLAJ
  3. Kwota 10 PLN natychmiast zostanie przypisana do Twojego konta!

Pospiesz się, jeśli chcesz skorzystać z promocji, bo liczba kodów jest ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jutro Wigilia, ale już dzisiaj czeka na Ciebie prezent - darmowe 10 PLN.

 

Przygotowałem dla Ciebie darmowy bonus 10 PLN. Podążaj za moimi wskazówkami:

 

W zakładce Moje Konto znajdź: KOD PROMOCYJNY.

Wpisz kod: BONUS

 

Kwota 10 PLN natychmiast zostanie przypisana do Twojego konta.

 

Pospiesz się, jeśli chcesz skorzystać z promocji, bo liczba kodów jest ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Chciałem na weekend skorzystać z bonusa na Noblebet, ale niestety okazało się, że przy dokonywaniu depozytu nie jest on u mnie widoczny. Zgłosiłem się na livechat i dowiedziałem się, że bonus (ogłaszany globalnie na stronie) nie jest dla wszystkich graczy i jeśli takiej opcji nie widzę, to mi po prostu nie przysługuje.

 

Taka sama sytuacja spotkała mnie na LV BET, a skoro tam miałem ostatnio wypłatę, to domyślam się, że te buki mogą być powiązane, dtatego na wszelki wypadek wrzucam odnośnik do mojego posta w tamtym temacie:

 

https://foxbet.pl/topic/39363-oceń-lv-bet/?do=findComment&comment=1209530

 

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...