Skocz do zawartości

Turnieje kwalifikacyjne mężczyzn i kobiet do IO


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 months later...

Jutro startuje Puchar Świata w Japonii wiec próbujemy taki becik

 

Rosja - Iran

 

Typ: 2   kurs: 2.15   fortuna :minus:

 

Rosja podobni daje póki co odpocząć swoim najlepszym zawodnikom tak więc jutro mają zagrać zmiennicy co zwiększa szanse powodzenia typu o ile jest to prawda. Iran mocna ekipa jeśli tylko będą grać a nie szukać zaczepki to jak najbardziej mogą ogarnąć.

 

e: może i rezerwy ale robią co chcą z Iranem

 

Wynik:

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Słowenia - Belgia 3:0
powyżej 179,5 1,81 :minus:

Witam, przed nami jeden z najważniejszych turniejów w 2020 roku. Dla niektórych będzie to już stracony sezon w kadrze jeśli nie awansują na IO. Słowenia - vice mistrz Europy podejmuje zawsze groźną Belgię. Turniej jest naprawdę mega mocny bo awansuje tylko JEDNA drużyna a w walce są Serbia, Francja, Bułgaria, Niemcy czy właśnie Słowenia i Belgia.
Słowenia jest faworytem w tym spotkaniu ale kurs jest bardzo niski a czy wygrają 3:0? Wątpię, Belgia to nie jest drużyna, która łatwo oddaje punkty. Mają w swoim składzie kilku ciekawych graczy, przede wszystkim S. Deroo i T. Rousseaux ale nie można zapominać o I. Grobelny, P. Verhees czy K. Klinkenberg. Oczywiście Słowenia w swoim składzie ma jeszcze lepszych siatkarzy D. Vincic, K. Cebulji, T. Urnaut czy A. Pajenk i M. Gasparini.
Uważam, że Słowenia wygra to spotkanie ale ja zaryzykuję, że w meczu zobaczymy powyżej 179,5 pkt.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenia - Egipt 3:1
Kenia -15,5 1,85 :minus:

15 punktów, niestety 1 pkt brakło a już prowadziły 24:16 w ostatnim secie i straciły 6 punktów z rzędu...

Co tutaj dużo powiedzieć o tak słabym meczu? Może tylko tyle, że Słaba Kenia wygra to spotkanie z jeszcze słabszym Egiptem.
Powiem szczerze nie widziałem Egiptu w żadnym meczu bardziej wzoruje się na zespole Kenii jeśli można tak w ogóle powiedzieć.
Kenia to uczestnik ostatniego Pucharu Świata i zajęli....11 miejsce z 12 drużyn. Wygrali tylko 1 spotkanie z Kamerunem 3:1 i rzutem na taśmę ich wyprzedziły. Resztę spotkań przegrywały 0:3. Co prawda nie porównuję tamtych zespołów do Egiptu bo tam grały drużyny ze ścisłej czołówki.
Kenijki to vice mistrz Afryki, gdzie przegrały w finale 2:3 z Kamerunkami natomiast Egipt to 4 drużyna tamtych mistrzostw Afryki.
W półfinale przegrały 0:3 z Kamerunem i w meczu o 3 miejsce przegrały 1:3 z Senegalem gdzie Kenijki wygrały w półfinale z Senegalkami 3:0 można powiedzieć nie dając żadnych szans przeciwnikowi bo do 13,13 i do 20.
Kenia powalczy z Kamerunkami o IO 2020.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułgaria - Francja 3:2
powyżej 153,5 1,84 :plus:

Wczoraj Francuzi myślę, że zaskoczyli wszystkich łącznie z Serbami i wygrali bardzo gładko 3:0, oczywiście to jeszcze nie koniec emocji i oba zespoły mogą ponownie trafić na siebie w finale ale nie o tym. Dziś do gry wchodzi Bułgaria i myślę, że urwą przynajmniej 1 seta. Wczoraj Tillie zagrał w 2óch setah i zdobył zaledwie 2 punkty, Lyneel był tylko zmiennikiem. Zagrali na przyjęciu N'gapeth i Louati. Patry zagrał dość dobre spotkanie na ataku zdobywając 22 punkty. Serbowie bardzo zawiedli.
Dziś Bułgarzy z Sokolovem na czele na pewno mają przewagę na pozycji atakującej. Już ostatnio Bułgaria pokazała się z dobrej strony prawie pokonując Brazylię w walca o IO ostatecznie przegrywając 2:3 ale prowadzili 2:0 i w 3 secie mieli 1 piłkę meczową. Bułgaria ma kilku graczy na dość dobrym poziomie i jeśli tylko nie zwieszą głów po przegranym secie przykładowo to możemy być świadkami długiego spotkania. Przypomnę, że Francuzi grali wczoraj mecz a Bułgaria dopiero dziś rozpoczyna zmagania.

Belgia - Niemcy 0:3
Belgia +9,5 1,80 :minus:

Wczoraj Niemcy wygrali 3:0 z Czechami dość planowo chociaż nie powiem, że rozbili rywala. Belgia przegrała ze Słowenią 0:3 tam, w 2óch pierwszych setach równie dobrze mogło być 2:0 dla Belgi, oba sety bardzo wyrównane.
Niemcy grają u siebie i na pewno są faworytem ale wydaje mi się, że jest zbyt niski kurs na Niemców, jednak myślę, że wygrają to spotkanie ale czy aż tak przekonująco jak z Czachami? Śmiem wątpić.
Dla Belgów jest to mecz ostatniej szansy, jeśli przegrają odpadają z walki o IO i na pewno nie poddadzą się bez walki.
Wczoraj ze Słowenią przegrali właśnie 9 małymi punktami a póki co oceniam Słowenię wyżej od Niemców.

Edytowane przez zibi16
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Botswana - Kenia 0:3
poniżej 123,5 1,84 :minus:

Wczoraj wielki pech, że typ na Kenie nie wszedł, prowadziły w 4 secie już 24:16 a wystarczyło mi, żeby wygrały do 21 i nagle się zrobiło 24:22.. No nic idziemy dalej. Wczoraj również Botswana pokazała jak się nie gra w siatkówkę w 2gim secie 4:25 pogrom i wstyd. Dziś liczę, że Kenia już nie rozpręży się w końcówce seta i będą prowadziły od 1 piłki do ostatniej piłki a o under punktowy jestem dość spokojny. Nie ma co porównywać obu zespołów, wczoraj Epipcjanki z Kenią przegrały 1:3 ale Egipt jest jeszcze mocniejszy od Botswany. Przyznam się, że będę mocno zdziwiony jeśli Kenijki stracą seta, oczywiście może tak się zdarzyć bo to w końcu tylko kobiety...

Kamerun - Nigeria 3:0
poniżej 129,5 1,84 :plus:

Dziś do gry wkraczają Nigeryjki i myślę, że nie zagrzeją na boisku dłużej niż 1h. Kamerun wczoraj rozprawił się z Botswaną dość szybko i gładko 3:0 chociaż o mały włos straciły by seta... Nie mogą się rozluźnić bo jednak może to się odbić przeciwko im.
Nigeria jest zespołem słabym.
Ostatni mecz między sobą rozegrały w 2014 roku i tam Kamerun wygrał gładziutko 3:0 a od tamtej pory Kamerun poszedł mocno w górę zaś o Nigerii tego nie mogę powiedzieć...
Również będę mocno zdziwiony jeśli ten under nie wejdzie.

Edytowane przez zibi16
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia - Czechy 3:2
Belgia -2,5 1,60 :minus:

Uważam, że bardzo dobry typ w innych bukach jest nawet -6,5 -7,5 a w STS dają -2,5 co prawda po kursie niższym minimalnie ale różnica znacząca.
Belgia przegrała już walkę o Tokio, 2krotnie przegrała 0:3 ze Słowenią i Belgią natomiast Czechy są jeszcze "w grze" co prawda przegrali 0:3 z Niemcami a jutro pozostaje im jeszcze mecz ze Słowenią i powiedzmy sobie szczerze, nie mają większych szans ale czysto matematycznie je mają. Czesi w tym turnieju grają bez swoich największych gwiazd jak Hadrava, Dzavoronoka czy Fingera.
Szczerze, liczę na to, że trener Belgów wystawi dziś mocny skład i nie podłoży się w tym meczu jeśli wyjdą w mocnym zestawieniu to nie widzę szans na zwycięstwo rep. Czech.

Niemcy - Słowenia 2:3
powyżej 182,5 1,84 :plus:

Niemcy już pewni awansu do półfinału, 2 mecze i 2 zwycięstwa 3:0 z Czechami i Belgią, Słowenia 1 mecz i 1 zwycięstwo 3:0 z Belgią.
Oczywiście można mówić, że Niemcy wyjdą składem rezerwowym bo i po co mają się męczyć? Ale Niemcy mają jutro dzień wolny więc nie muszą aż tak się zabezpieczać, mają ten 1 dzień odpoczynku więcej przed półfinałem i tak i tak.
Myślę, że Niemcy będą chcieli zająć 1 miejsce w grupie - oczywiście nie wiele im to może dać.
Słowenia jednak tego awansu jeszcze nie ma na dzień dzisiejszy. Myślę, że to będzie dość długi mecz i wyrównany dlatego daję over meczowy.
Oczywiście kursy z wczoraj wieczora bądź dziś rano na Słowenie ponad 2 był do brania dziś już jednak mało opłacalny chociaż moim zdaniem są faworytem lekkim.

Edytowane przez zibi16
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerun - Kenia 2:3
Kamerun 1,62 :minus:
powyżej 178,5 1,85 :plus:

Długo się zastanawiałem nad tym spotkaniem i postanowiłem dać 2 typy.
Pierwszy typ to zwycięstwo Kamerunu, One moim zdaniem pokazały się z lepszej strony w poprzednich meczach chociaż nie ma sensu oceniać przez pryzmat wyniku w poszczególnych setach bo jaka jest różnica tak naprawdę czy dana drużyna wygrała seta do 15 czy 18? Żadna.
Ostatnie 3 mecze między obiema drużynami to jednak minimum 4 sety a patrząc na to iż to są tylko kobiety i co by nie mówić słabe zespoły to jakieś hm...rozkojarzenie w secie może się przydarzyć i możemy oglądać dość długie spotkanie.
Niemniej jednak uważam, że to Kamerun wygra

Edytowane przez zibi16
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowenia - Czechy 3:1
Czechy 5,45 :minus:

Typ z gatunku ryzykownych i hm..."podłożenie się?"
Jak wiemy Bułgaria przed chwilą wygrała swój mecz z Serbią 3:2 i tym samym awansowała do półfinału z 1 miejsce w swojej grupie. Francuzi jeśli wygrają z Holandią nieważne jakim stosunkiem zajmie 2 miejsce.
W grupie gdzie gra Słowenia, są już pewni awansu i to Oni wybierają sobie przeciwnika w półfinale. Póki co Niemcy zajmują 1 miejsce i jeśli tylko Słowenia będzie chciała zagrać z Bułgarią w półfinale to dzisiaj odpuszczą mecz z Czechami.
Przypomnę, że mecze półfinałowe rozgrywane są już jutro więc jest bardzo mało czasu na regenerację więc nawet stosowne było by postawienie na rezerwowych. Czesi już wczoraj pokazali, że grają ambitnie i o mały włos nie pokonali Belgię.
Oczywiście może się zdarzyć, że Słowenia wygra spokojnie swój mecz nawet i 3:0 ale ja zaryzykuję i postawię Czechów.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turcja -Niemcy

2

1,98 Fortuna

3:0:n:

Nie mam pojęcia o siatkówce, przez ostatni rok obejrzałem jeden mecz, ten wczorajszy, jednak tutaj typ na Niemki wydaje mi się bardzo ciekawy. Mój argument to zmęczenie Turczynek. Grały one dwa dni z rzędu po 5 setów, najpierw z Belgią o awans z grupy i wczoraj z nami. Nie ma możliwości żeby tego nie odczuły, tym bardziej że od zakończenia wczorajszego meczu nie minęło nawet 20 godzin. Co do samej gry, z tego co widziałem wczoraj to Turcja na pewno nie jest w najwyższej formie, bowiem przez większość meczu ciągnęła ich jedna zawodniczka, niejaka Boz, gdyby nie ona dzisiaj w finale grałyby Polki. O Niemkach nie wiem nic, poza tym że są tutaj w formie. Ograły już raz Turczynki, potem gospodynie Holenderki i Belgijki. Turcja potencjałem zdaje się przewyższa rywalki, ale mocno chwiejna forma i zmęczenie Turczynek zachęca mnie do postawienia na Niemki.  

 

Edytowane przez vicmackey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...