Skocz do zawartości

Gruby

Kalendarz adwentowy

Rekomendowane odpowiedzi

kalendarz2018-slider.png

 

       Kalendarz Adwentowy + grudniowe maratony 

Kalendarz adwentowy

Kiedy wraz z początkiem grudnia telewizyjne pasma antenowe zaczynają uginać się od reklam ze Świętym Mikołajem to znak, że nadszedł czas corocznej bożonarodzeniowej gorączki. I kiedy dzieci w domach rozpoczynają 1 grudnia otwieranie okienek w słodkim kalendarzu my również przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalny kalendarz adwentowy! Codziennie, w trakcie kolejnych dwudziestu czterech dni adwentu na graczy forBET czekają zakłady specjalne, promocje, bonusy i wiele, wiele innych. Dla tych, którzy uwielbiają celebrować ten okres przygotowaliśmy specjalny maraton adwentowy, w którym do zgarnięcia jest nawet 700 PLN pod choinkę. Śledźcie wydarzenia i otwierajcie kolejne okienka naszego Kalendarza Adwentowego na naszej stronie. Przecież w każdym z nas drzemie coś z dziecka i każdy z nas zasługuje na mały prezent.

 

Maraton Zakłady Bukmacherskie

Jeżeli jako małe dziecko potrafiłeś powstrzymać się przed zjedzeniem wszystkich czekoladek z kalendarza adwentowego jednego dnia to mamy dla Ciebie kolejne wyzwanie. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla prawdziwych koneserów celebracji świąt – jeżeli codziennie w okresie 01.12 - 24.12 gracz zawrze zakład za sumę stawek co najmniej 150 PLN, my pod jego choinką zostawimy prezent w postaci 700 PLN bonusu! Aby wziąć udział w promocji należy od pierwszego dnia Kalendarza Adwentowego forBET (01.12.2018 r.) aż do jego końca (24.12.2018 włącznie) zawierać zakłady prematch albo/i live za łączną stawkę dzienną 150 zł. Aby wziąć udział w promocji należy 01.12 zawrzeć zakład z kursem łącznym co najmniej 1.8 za dowolną stawkę, na którym będzie znajdowało się zdarzenie "Odbierz bonus 700 PLN".

Graj i umilaj sobie czas przedświątecznej gorączki!

 

Maraton wirtualne

Uwielbiasz święta ale okres przygotowań najchętniej spędziłbyś gdzieś daleko? Chciałbyś przenieść się w jakieś spokojne miejsce gdzie radosny okres adwentu mógłbyś poświęcić na to co lubisz? Mamy dla Ciebie propozycję – Ty codziennie w ramach Kalendarza Adwentowego zawrzesz zakład na dowolne sporty wirtualne za sumę stawek co najmniej 100 PLN , a My pod choinką zostawimy prezent w postaci 500 PLN bonusu! Aby wziąć udział w promocji należy 01.12 zawrzeć zakład z kursem łącznym co najmniej 1.8 za dowolną stawkę, na którym będzie znajdowało się zdarzenie "Odbierz bonus 500 PLN - sporty wirtualne".

Graj i umilaj sobie czas przedświątecznej gorączki!

 

Regulamin akcji Maraton Zakłady Bukmacherskie

1. Aby wziąć udział w promocji należy 01.12 zawrzeć zakład z kursem łącznym co najmniej 1.8 za dowolną stawkę, na którym będzie znajdowało się zdarzenie "Odbierz bonus 700 PLN".

2. Aby otrzymać bonus 700 PLN, należy każdego dnia trwania promocji (01.12 - 24.12 włącznie) zawrzeć kwalifikujące się zakłady za sumę stawek co najmniej 150 PLN.

3. Do promocji można przystąpić najpóźniej do dnia 01.12, do godziny 23:59.

4. Bonusy mogą być przyznane tylko jeden raz na użytkownika.

5. Do obrotu będą kwalifikowane tylko zakłady z kursem łącznym co najmniej 1.8. Zakłady systemowe oraz zakłady na sporty wirtualne nie zaliczają się do obrotu.

6. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 30 dni (od momentu przyznania).

7. Bonusy znajdą się na kontach graczy do 28.12.18, do godziny 23:59.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

9. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji

10. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte

11. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie

 

Regulamin akcji Maraton wirtualne

1. Aby otrzymać bonus 500 PLN, należy każdego dnia trwania promocji (01.12 - 24.12 włącznie) zawrzeć kwalifikujące się zakłady za sumę stawek co najmniej 100 PLN na sporty wirtualne.

2. Do promocji można przystąpić najpóźniej do dnia 01.12, do godziny 23:59.

3. Bonusy mogą być przyznane tylko jeden raz na użytkownika.

4. Do obrotu będą kwalifikowane tylko zakłady z kursem łącznym co najmniej 1.8 na sporty wirtualne. Zakłady systemowe nie zaliczają się do obrotu.

5. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 30 dni (od momentu przyznania).

6. Bonusy znajdą się na kontach graczy do 28.12.18, do godziny 23:59.

7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

8. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji

9. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

 

-> forBET

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze okienko adwentowego kalendarza forBET przenosi nas aż do dalekiej Rosji. Nam jednak siarczysty mróz nie straszny!

 

Tylko dziś wytypuj zwycięzcę konkursu skoków narciarskich w Niżnym Tagile, a jeśli Twój zakład okaże się przegrany, otrzymasz od nas bonus o wartości 50 PLN!

 

Regulamin promocji:

 

1. Promocja obowiązuje tylko w dniu 01.12.
2. Aby wziąć udział w promocji, Klient musi wytypować zwycięzcę konkursu skoków w Niżnym Tagile.
3. Stawka zakładu musi wynosić dokładnie 99 PLN.
4. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany, otrzymujesz bonus o wartości 50 PLN.
5. Obrót bonusem - 4 x 2.0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.
6. Bonusy zostaną przyznane w ciągu 48 godzin od zakończenia konkursu skoków.
7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane z salda bonusowego.

 

-> forBET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kalendarz Adwentowy - 2 grudnia 

W kolejnym dniu adwentu przygotowaliśmy dla naszych klientów prawdziwego asa serwisowego! Dla graczy, na których kuponach znajdzie się dzisiaj co najmniej jedno zdarzenie z oferty Klubowych Mistrzostw Świata w piłce siatkowej czekają oryginalne koszulki polskiej reprezentacji! Aby wziąć udział w promocji należy wnieść zakład o stawce 59 PLN, a trzy osoby z najwyższymi trafionymi kursami otrzymają pod choinkę koszulki naszych orłów!

 

Regulamin promocji

1. Promocja obowiązuje tylko w dniu 02.12.

2. Aby wziąć udział w promocji, na kuponie musi znaleźć się co najmniej jedno zdarzenie z oferty zakładów specjalnych na finał Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce. Zdarzenia kwalifikujące się znajdziecie w ofercie meczowej, oznaczone są "Zakład Specjalny - Kalendarz Adwentowy"

3. Stawka zakładu musi wynosić 59 PLN.

4. Trzy osoby z najwyższymi trafionymi kursami otrzymają koszulkę reprezentacji Polski siatkarzy.

5. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 02.12, 23:59.

6. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową w ciągu 48 godzin od zakończenia finału.

7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane z salda bonusowego.

 

-> forBET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kalendarz Adwentowy - 3 grudnia

Śledzisz ligę włoską? Seria A nie ma dla Ciebie tajemnic, a skład Napoli wymieniasz z zamkniętymi oczami? W takim razie trzeci dzień adwentu to Twój dzień! Dziś za każdego „polskiego” gola w meczu Atalanta-Napoli przyznajemy bonus w postaci 10 PLN. Jeśli po przynajmniej jednym trafieniu zdobędzie Insignie oraz Mertens dołożymy kolejny bonus czyli 25 PLN. Jeżeli natomiast mecz zakończy się ekstraklasowym wynikiem 0:0 gracze otrzymają aż 40 PLN bonusu!

 

Regulamin promocji:

 

1. Kupon musi zostać zawarty w dniu 03.12, do godziny 20:30.

2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 03.12, do 23:59.

3. Stawka na kuponie musi wynosić dokładnie 37 PLN. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3 zdarzenia.

4. Każde ze zdarzeń na kuponie musi mieć kurs co najmniej 1.3. Jedno ze zdarzeń musi pochodzić z oferty meczu Atalanta - Napoli.

5. Bonusy zostaną przyznane w następujących sytuacjach: 1) każdy gol Polaka= 10 PLN. 2) Insignie oraz Mertens strzelą po min. jednej bramce= 25 PLN, 3) Mecz zakończy się wynikiem 0:0= 40 PLN.

6. Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.

7. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2,0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

8. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

9. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w ciągu 48h od zakończenia spotkania.

10. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

 

-> forBET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kalendarz Adwentowy - 4 grudnia 

Polska liga piłkarska jest nieprzewidywalna, więc co dopiero powiedzieć o Pucharze Polski? Aby przed świętami znaleźć czas na wyciszenie postanowiliśmy uciąć ryzyko!  Zagraj dziś kupon z 5 zdarzeniami dot. Pucharu Polski – jeśli nie wejdzie Ci tylko jeden zakład otrzymasz od nas zwrot stawki! Udział w promocji biorą jedynie kupony o stawce wynoszącej dokładnie 59 PLN!

 

Regulamin promocji:

1. Kupon musi zostać zawarty w dniu 04.12.

2. Stawka na kuponie musi wynosić dokładnie 59 PLN. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 5 zdarzeń.

3. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą mieć kurs co najmniej 1,2, a kurs całkowity kuponu nie może być niższy niż 2.5.

4. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z przedmeczowej oferty na Puchar Polski.

5. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany tylko wtedy, gdy nietrafione okaże się tylko jedno zdarzenie.

6. Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.

7. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

8. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2,0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

9. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w ciągu 48h od zakończenia wszystkich spotkań 1/8 Pucharu Polski.

10. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

 

-> forBET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kalendarz Adwentowy - 5 grudnia 

Do you speak English? No? Ok, nie ma problemu – do wzięcia udziału w naszej dzisiejszej promocji potrzebna jest znajomość rozgrywek Premier League, a nie języka. W związku z hitowym spotkaniem Manchester United – Arsenal przygotowaliśmy szereg zakładów dot. zdarzeń meczowych. Jeżeli trener Czerwonych Diabłów skończy na trybunach gracz otrzyma bonus 50 PLN! P.-E. Aubameyang z bramką na koncie? Konto gracza wzbogaci się o 25 PLN!

 

Regulamin promocji:

1. Kupon musi zostać zawarty w dniu 05.12, do godziny 21:00.

2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 05.12, 23:59

3. Stawka na kuponie musi wynosić dokładnie 82 PLN lub 96 PLN. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3 zdarzenia

4. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą mieć kurs co najmniej 1.3, a kurs całkowity kuponu nie może być niższy niż 3.0

5. Na kuponie musi znajdować się zdarzenie z oferty meczu Manchester United - Arsenal. 

6. Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.

7. Bonusy zostaną przyznane jako suma zdarzeń, które będą miały miejsce podczas spotkania.

8. Bonusy zostaną przyznane jeżeli: 1) J. Mourinho zostanie odesłany przez sędziego na trybun= 50 PLN, 2) Mecz zakończy się wynikiem 0-0= 100 PLN.

9. Jeżeli gracz zagra za 96 PLN, może otrzymać dodatkowy bonus, w przypadku gdy Manchester United strzeli bramkę w doliczonym czasie gry drugiej połowy= 50 PLN. Natomiast jeżeli gracz wybierze stawkę 82 PLN, może otrzymać dodatkowy bonus, gdy P.-E. Aubameyang strzeli bramkę =25 PLN.

10. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2,0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

11. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

12. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w ciągu 48h od zakończenia spotkania.

13. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

 

-> forBET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kalendarz Adwentowy - 6 grudnia 

Mikołajki to jeden z najfajniejszych dni adwentu. Dlaczego? To oczywiste – PREZENTY!

 

W związku z tym i nasz forBET’owy Mikołaj przygotował dla Was coś specjalnego. Każdy kto w czasie ostatnich 30 dni zrobił 100 PLN obrotu otrzyma w trakcie dnia 10 PLN bonusu.

 

To jednak nie wszystko! Jeżeli na Twoim kuponie za min. 20 PLN znajdzie się dzisiaj specjalne zdarzenie "Paczka od forBET" , a sam kupon będzie w 10 najwyższych trafionych kursów, otrzymasz wyjątkową paczkę mikołajkową z gadżetami forBET!

 

 

Regulamin promocji ZGARNIJ PACZKĘ OD forBET:

1. Promocja obowiązuje tylko w dniu 06.12.
2. Aby wziąć udział w promocji, na kuponie musi znaleźć się specjalne zdarzenie "Paczka od forBET" z zakładki "Mikołajki".
3. Stawka kuponu musi wynosić co najmniej 20 PLN.
4. Dziesięć osób z najwyższymi trafionymi kursami otrzyma specjalną paczkę mikołajkową od forBET.
5. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 06.12, do godz. 23:59.
6. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową w ciągu 48 godzin.
7. Zdarzenie "Paczka od forBET" rozliczane będzie co dwie pełne godziny.

Regulamin promocji - DARMOWE 10 PLN

1. Bonus o wartości 10 PLN otrzyma każda osoba, która w okresie 05.11 - 04.12 dokonała na swoim koncie obrotu o wartości co najmniej 100 PLN.
2. Do obliczenia obrotu brane są pod uwagę tylko zakłady zawarte z konta depozytowego.
3. Bonusem należy obrócić 4x po kursie min. 2.0 w ciągu 30 dni. 
4.  Bonus zostanie dodany do oczekujących bonusów i należy go samodzielnie aktywować na swoim koncie gracza po wejściu w Moje konto>Bonus> Oczekujące bonusy. Czas na jego aktywacje wynosi 30 dni.
5. Bonusy znajdą się na kontach graczy do 7.12, do godziny 23:59.

 

-> forBET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kalendarz Adwentowy - 7 grudnia 

Już dziś CR7 powalczy o kolejne trafienia na Półwyspie Apenińskim.

 

Dla fanów Serie A przygotowaliśmy nie lada gratkę w postaci aż 14% powiększenia wygranej! Wystarczy, że w godzinach 17:30-20:30 zagrasz dziś kupon, który zawierać będzie min. 3 zdarzenia, a jednym z nich będzie zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1.14. Proste? No to do dzieła bo promocja trwa tylko 3h!

 

Regulamin promocji:

 

 

1 Promocja obowiązuje tylko dnia 07.12.18 w godzinach 17:30-20:30.
2. Aby wziąć udział w promocji, Klient musi dodać specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”
3. Kupon musi zwierać min. 3 zdarzenia, a jednym z nich musi być zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1.14.
4. W promocji biorą udział WSZYSTKIE kupony PRZEDMECZOWE oraz NA ŻYWO.
5. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane na Sporty Wirtualne
6. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe
7. Rozliczenie zdarzenia "Wygrywaj +14%" nastąpi o godzinie 20:30.
8. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji

 

-> forBET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kalendarz Adwentowy - 8 grudnia 

Drugi tydzień kalendarza adwentowego forBET rozpoczynamy od starcia gigantów Premier League w meczu Chelsea FC – Manchester City. Specjalnie z myślą o fanach wyspiarskiego footballu przygotowaliśmy świąteczny bonus. Każda osoba, która zagra dziś kupon na minimum 3 zdarzenia w lidze angielskiej między godziną 10:00, a 16:00 i wygra, otrzyma prezent w postaci zwiększenia wygranej o 14%!

 

Regulamin promocji:

 

1 Promocja obowiązuje tylko dnia 08.12.18 w godzinach 10:00-16:00.
2. Do promocji zaliczają się tylko zdarzenia z oferty Premier League.
3. Aby wziąć udział w promocji, Klient musi dodać do kuponu specjalne zdarzenie „Wygrywaj +14%” o kursie 1.14, które znajduje się w zakładce Piłka nożna>Anglia> Premier League.
4. Kupon musi zwierać min. 3 zdarzenia, a jednym z nich musi być zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1.14.
5. W promocji biorą udział WSZYSTKIE kupony PRZEDMECZOWE.

 

6. W promocji nie biorą udziału kupony systemowe. 
7. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane na Sporty Wirtualne
8. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe
9. Rozliczenie zdarzenia „Wygrywaj +14%” nastąpi o godzinie 16:00.
10. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

 

-> forBET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kalendarz Adwentowy - 9 grudnia

Do świąt jeszcze ponad dwa tygodnie, a my już rozdajemy prezenty! Tylko dziś dla każdego nowego gracza czeka bonus w wysokości 20 PLN. Aby go otrzymać wystarczy dzisiaj zarejestrować konto na naszej stronie.

 

Regulamin Promocji:

 

1. Promocja obowiązuje tylko w dniu 09.12, aby z niej skorzystać należy zarejestrować konto na stronie www.iforbet.pl

2. Bonusy w wysokości 20 PLN znajdą się na kontach od razu po pozytywnym zweryfikowaniu konta

3. Środkami bonusowymi należy obrócić jednokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. Jeżeli bonus trafi do kolejki, to należy go aktywować w ciągu 30 dni.

4. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

5. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

 

-> forBET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kalendarz Adwentowy - 10 grudnia 

Aby adwent, tak jak nakazuje tradycja, był radosnym okresem oczekiwania należy odpowiednio zadbać o stan ducha. Najlepiej poprawi go oczywiście... bonus od depozytu w wysokości aż 50%! Należy jedynie wpłacić środki w dniu 10.12.2018r. od godziny 00:00 do 23:59. Maksymalna kwota jaką może otrzymać gracz to 500 zł – należy jedynie dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie min. 2.0. Okres przedświątecznej gorączki to w forBET już czas na rozdawanie prezentów!

 

Regulamin promocji:

 

1. Gracze, którzy wpłacą środki w dniu 10.12.2018r. od godziny 00:00 do 23:59 otrzymają bonus 50% do kwoty 500 PLN

2. Minimalna kwota depozytu 20 PLN

3. Maksymalna kwota bonusu 500 PLN, czyli za depozyty powyżej 1000 PLN gracz otrzyma 500 PLN

4. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozytem. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie min. 2,0

5. Do obrotu nie zaliczają się kupony systemowe

6. Obrót depozytem/bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia obrotu depozytem/bonusem

7. Bonus zostanie przyznany automatycznie i zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem

8. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 14 dni (od momentu przyznania)

9. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszej wpłaty w dniu 10.12.2018 roku

10. Promocją nadrzędną jest promocja Mistrzowski Start. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tej promocji w pełni w pierwszej kolejności otrzymają bonus z jej tytułu. Obrót z depozytów pod promocję Mistrzowski Start nie będzie liczony do dzisiejszej (10.12.2018r) promocji od depozytu

11. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji

12. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte

13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie

 

-> forBET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kalendarz Adwentowy - 11 grudnia 

Kto zjada ostatki, jest piękny i gładki. Postanowiliśmy jednak z okazji adwentu trochę zmienić to staropolskie przysłowie. Z forBET kto gra ostatnią kolejkę grupową Ligi Mistrzów, jest bogaty! Dziś do zgarnięcia mamy 100.000 zł! Co zrobić aby tegoroczne święta się ozłociły? 11 grudnia do godziny 18:55 należy zagrać kupon za dokładnie 10 PLN obstawiając zwycięzców z oferty „SZCZĘŚLIWA 13”. Na kuponie należy wytypować wszystkie 13 podanych meczów. Pokaż jak dobrze znasz Ligę Mistrzów UEFA i zdobądź budżet na święta marzeń!

 

Regulamin promocji

 

1. Kupon musi zostać zawarty w dniu 11.12 do godziny 18:55

2. W promocji mogą wziąć udział jedynie klienci www.iforbet.pl

3. Aby wziąć udział w konkursie należy zagrać kupon za dokładnie 10 PLN obstawiając zwycięzców(1x2) z oferty „SZCZĘŚLIWA 13”, którą znajdziesz w menu zakładów pod „Sporty”, a nad „Piłka nożna”

4. Na kuponie należy wytypować wszystkie 13 podanych meczów, typując ich zwycięzcę wybierając JEDYNIE z opcji 1X2

5. Kolejka konkursowa jest jednoznaczna z wybranymi przez nas spotkaniami i składa się z 13 meczów

6. Jeśli trafisz 13 z 13 typów, otrzymasz nagrodę główną, tj. 100.000 PLN, przelane na konto bankowe zwycięzcy, niepodlegające żadnemu obrotowi

7. Jeśli więcej lub jedna osoba wytypuje w jednej kolejce 13 zwycięzców, nagroda zostanie podzielona między nich

8. Jeśli trafisz 12 z 13 typów, otrzymasz telefon iPhone 8

9. Jeśli trafisz 11 z 13 typów, otrzymasz bonus 500 PLN na konto forBET

10. Jeśli trafisz 10 z 13 typów, otrzymasz bonus 100 PLN na konto forBET

11.Nagroda główna zostanie przekazana zwycięzcy w ciągu 3 tygodni od momentu rozliczenia kuponu

12. iPhone 8 zostanie wysłany w ciągu 7 dni roboczych od momentu rozliczenia kuponu

13. Środki bonusowe znajdą się na kontach w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 30 dni (od momentu przyznania)

14. Jeżeli rynkowy kurs zdarzenia jest wyższy niż 2,0, to na potrzeby zabawy kurs jest obniżany do poziomu 2.0, tak aby ograniczyć możliwości blokady kuponu (wstrzymanie przez system wskutek przekroczenia maksymalnej wygranej)

15. Do udziału w promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe

16. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji

17. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte

18. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym „Regulaminie” w dowolnym czasie

19. Stosownie do przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991r. (Dz. U. z 2012 r. poz. 361, z późn. zm.) na dzień 1 stycznia 2018r., gdy jednorazowa wartość nagrody przekroczy kwotę 2.000,00 zł Organizator pobierze od Uczestnika i odprowadzi podatek w wysokości 10% wartości nagrody do właściwego urzędu skarbowego stosownie do postanowień ustawy z dnia 26 lipca 1991r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000 r. Nr 14, poz 176, z późn. zm.). Tym sposobem całkowita nagroda w konkursie wynosi 111.112 PLN, z czego na konto gracza trafi 100.000 PLN (nagroda pomniejszona o podatek)

 

-> forBET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kalendarz Adwentowy - 12 grudnia 

Kiedy Królewscy rozgrywają mecz cały Twój blok słyszy jak krzyczysz „Vamos Real!”? Będąc na wyspach zawsze odwiedzasz Teatr Marzeń na Old Trafford? Na zdjęciu w tle na Facebooku  masz Lewandowskiego i Robbena? Jesteś więc jednym z najwierniejszych fanów i zasługujesz na nagrodę godną takiego kibica! Zagraj dziś kupon za 39 PLN na zdarzenia z meczów ostatniej kolejki Ligi Mistrzów i mocno ściskaj kciuki za swoje typy. My 5 najwyższych trafionych kursów nagrodzimy koszulkami uczestnika tych spotkań!

 

Regulamin promocji:

 

 

1. Kupon musi zostać zawarty w dniu 12.12.
2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 12.12, do godziny 23:59.
3. Stawka na kuponie musi wynosić dokładnie 39 PLN. 
4. Ilość wybranych zdarzeń oraz ilość zagranych kuponów jest dowolna.
5. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty meczów Ligi Mistrzów.
6. Pięć osób z trafionymi najwyższymi kursami wygrywa wybraną przez siebie koszulkę uczestnika tegorocznej Ligi Mistrzów. 
7. Kupony zagrane z salda bonusowego oraz kupony systemowe nie zaliczają się do promocji.
8. Organizator skontaktuje się ze zwycięzcami w ciągu 24 godzin od zakończenia spotkań drogą mailową. 
9. Nagroda w postaci koszulki drużyny Ligi Mistrzów zostanie wysłana w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania danych do wysyłki.

 

-> forBET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×