Skocz do zawartości

Oceń Betfan

Oceń Betfan  

9 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak oceniasz Betfan w skali od 1 do 5 ?

• 1
      1
    • 2
      0
    • 3
      3
    • 4
      0
    • 5
      5

Rekomendowane odpowiedzi

• 7 months later...

Pozytywnie oceniam. Mega plus za szybkie wypłaty nawet w weekendy koło 22. Szkoda tylko, że promocje zawiłe i zawsze musze na czat uderzać by zrozumieć dobrze. Obsługa też w porządku, pomocni, nie ma spiny jak w Fortunie, od razu lecą na graczu, na ty i jak dla mnie pozytyw :)

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co daje 5/5. Tak jak kolega wyżej wspomniał trochę zawiłe warunki tego bonusu powitalnego Megapakiet 3000. Jednak udało mi się już dwa razy obrócić bonusem od wpłaty i przygarnąć niezłą sumkę :) Trochę rzuca się w oczy nieskładna Historia kuponów, bo nie ma oznaczenia które kupony za bonus, a które za depo :/ Ale co do reszty nie mogę się przyczepić. Fajnie na luzie :) 

Odnośnik do odpowiedzi

Można polecać na ten moment, nawet jeżeli nie wszystko jest idealne i rzeczywiście mają czasami problemy techniczne to możliwość gry bez podatku jako jedyny bukmacher w Polsce przeważa szalę. Promocje chyba też mają największe. Dodatkowo ogrom możliwości zakładów na rozrywkę. 
Cóż, Betfan jest indywidualistą i rzeczywiście próbuje stworzyć coś nowego i swojego a nie tak jak reszta bukmacherów że mają wszystko to samo.

Odnośnik do odpowiedzi

dajcie spokój z takimi firmami. Z polskich tylko te 4 pierwsze Totolotek, STS, Fortuna i Milenium się do czegoś nadają, wszystko co powstało później (nie wiem jak Betclic, bo się jeszcze nie rejestrowałem) to śmieci, limitujące po kilku większych zakładach.  A w tych pierwszych czterech, to i tak lepiej zagrać anonimowo w punkcie naziemnym. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Grałem tam jak wystartowali bo było bez podatku. Potem zmienili regulamin promocji i odpuściłem. Teraz widzę znów wracają do 3x 1.35 + HH codziennie w wybranych godzinach (2x 1.25). Polecam BOOSTY można złapać dobre kursy. 2 dni temu grałem Arsenal z Portsmuch po 2.5 gdzie rynek oferował 1.6 i Legie z Cracovia po 2.5 gdzie na Bet365 było 1.45 także warto śledzić bo czasami dobre promo kursowe maja :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
  • 3 months later...