Skocz do zawartości

Komentarze, problemy, wątpliwości


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...

eWINNER ostrzegam!! Banda oszustów! Oto reklamacja, którą zlali, nic dodać, nic ująć
Szanowni Państwo,
piszę do Państwa z reklamacją dotyczącą rozliczenia spotkania Górska – Niewiadomska podczas turnieju pocieszenia Mistrzostw Polski Kobiet rozgrywanych w Bytomie. Spotkanie zostało rozegrane do 4 wygranych gemów, w formule skróconej, o której w Państwa ofercie nie było mowy (na dowód posiadam screen z singla panów, w którym w jednej zakładce widnieją spotkania turnieju głównego – rozgrywanego w normalnym trybie, jak również turnieju pocieszenia – rozgrywanego w trybie do 4 wygranych gemów).
Nie było to wiadomo dla postronnego kibica, nawet gdyby znał oficjalną stronę, na której można śledzić wyniki z danego turnieju – portal.pzt.pl, a oto dokładny link do eventu -https://portal.pzt.pl/TournamentResults.aspx.... Wzmianki o formule rozgrywania turnieju pocieszenia nie było nawet na wczorajszym planie gier, link ->> https://portal.pzt.pl/TournamentOrderOfPlay.aspx... .
Ponadto wczorajsze spotkania rozpoczęte o godzinie 9 na nawierzchni ceglanej zostały dokończone na nawierzchni twardej. Przesyłam Państwu również Regulamin Turniejowy PZT, w którym nie ma narzuconej formuły rozgrywania turnieju pocieszenia, to sędzia na miejscu o tym decyduje, w zależności od czasu i dostępności kortów. Tak naprawdę nikt poza zainteresowanymi nie wiedział wcześniej o formule jego rozgrywania.
Podsumowując:
1) Brak informacji o formule rozgrywania na Państwa stronie
2) Wszystkie spotkania w jednej zakładce – Mistrzostwa Polski – część grana w jeden sposób, część w drugi – brak informacji
3) Brak jakiejkolwiek informacji na stronie Polskiego Związku Tenisowego w zakładce turniejowej
4) Brak jakiejkolwiek informacji w zakładce planu gier na dzień wczorajszy o formule rozgrywania turnieju pocieszenia
5) Zmiana nawierzchni podczas trwania spotkań rozpoczętych o godzinie 9
6) Brak narzuconej formuły rozgrywania turnieju pocieszenia – regulamin turniejowy PZT
Zatem, wnoszę o rozliczenie spotkania Górska – Niewiadomska po kursie 1,00, zgodnie z obowiązującymi zasadami w całym świecie bukmacherskim.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...