Skocz do zawartości

Fox

Oceń STS

Oceń STS  

11 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak oceniasz STS w skali od 1 do 5 ?

• 1
      10
    • 2
      1
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Największy polski bukmacher, a niestety jeden z gorszych. 

Przygody ze znikającą ofertą live czy częste przerwy techniczne to zna chyba każdy gracz. Kursy w porównaniu z TOTALbet czy ETOTO, a nawet Fortuną bardzo niskie.

Dodatkowo chociaż są częste bonusu dla nowych graczy to ja chociaż przez tyle lat wpłaciłem do nich bardzo dużo to nigdy nie dostałem nawet marnych 5zł.

Na plus błyskawiczne wypłaty i spora oferta live na piłkę nożną. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Firma jak firma. Porównując ja do innych polskich to marna oferta live a i nawet pre match na popularne ekipy nie ma betow na rogi. Osobiście odradzam grac u nich bo kradną 12% od każdego kuponu wiec to ich od razu dyskwalifikuje. Jedyny plus to taki ze monf tam wtopil siano i później beczal na SB. %-)

kondi.gifkondi.gifkondi.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najgorsza firma z wszystkich ziemniaków, oferta taka biedna, że szkoda gadać. Tam czasem nie ma nawet oferty z rr na ekipy z Ligi Mistrzów to o czym mu tu mamy rozmawiać :bz: Od ETOTO to oni się mogą uczyć co to znaczy mieć ofertę z zakładami sportowymi. No i to chyba jedyna firma gdzie nie ma nawet 5 minutowej oferty na grę bez podatku, a konkurencja robi mnóstwo takich okazji. Ocenić was w skali do 5 na 1 to i tak na wysoko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaliście troszke złą skale by ocenić tego bukmachera, ponieważ nie widze oceny 0 . Ocenić tego bukmachera na chociażby 1 , to zdecydowanie zbyt wiele. Najgorsza firma jaka istnieje na świecie. Oferta żałosna, kursy fatalne,oferta live śmieszna, błędy i problemy techniczne na tej stronie pojawiają się co chwile, tam częsciej cos nie działa niż działa,obsługa klienta na poziomie podstawówki,w dodatku swoje błędy w kursach live rozliczaja tak jak im sie podoba, wygrasz to masz zwrot,przegrasz to masz przegraną. Załosny bukmacher, najgorszy na rynku, nigdy nikomu nie polece rejestracji w tym czymś ;) Ocena: 0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

solidne 1albo ledwie dwa  za fatalne kursy tylko niespodzianki grać choć też trochę  zaniżane  to był mój pierwszy bukmacher legalny  gdzie była bardzo dobra oferta kiedyś wplacalo się 200 dostawało 200 i można było od razu wypłacić 200 główne i grać samym bonusem jedyny  plus że obsługiwali nettelera gdzie musialem  przelac  ale po ostatniej wypłacie z ofertą działy się jaja znikały niektóre ligi na których robiłem zyski wiec  wyczyściłem konto 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jedyny firma z takim doświadczeniem na rynku  gdzie nie wpłaciłem kasy tylko za bonus i konkursy grałem czasem mozna jakaś perełkę znaleźć sporo błędów, ale nigdy nie wiem jak rozlicza owy bet jedyne ścierwo co nie daje żadnych promek na podatek wiadomo juroszek i za to i.....m :loser: kiepska strona i aplikacja ale to lider januszowego rynku i te kupony- bilety jak :juve1: 

LEGIA TO MY -"Trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

yeld Luty :minus: 21,80% 

yeld Marzec :plus: 6,75% 

yeld Kwiecień :plus: 13,60%

yeld Maj :minus: 31,64 % 

yeld Czerwiec :plus: 19,26 % ======== 2018 rok  yeld  :plus:1,69%  co daje skromne :plus:271,71 zl 

yeld Lipiec :plus: 23,31%

yeld sierpień :plus: 16,49% 

yeld wrzesień  :plus: 27,56%  

yeld Październik:minus: 9,80%

yeld Listopad :minus: 17,91 %

yeld Grudzień :minus:10,89% 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żenada, porównywanie zagraniczych buków do tego naszego post PRLowskiego gniotu to tak jakby porównywać gówno do twarogu. Nie ma najmniejszego sensu. W dłuższej perspektywie podatek i brak bonusów Cie zniszczy.Myślcie gdzie wpłacacie kase i komu dajecie zarobić.BRawo za zniszczenie Bukmacherki i Pokera w wolnym kraju :D

dałbym zero jakby można bylo a tak1/5

Edytowane przez SeeloweN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@merdalion w szkole czasem były 0 za brak obecności 🤣^_^

LEGIA TO MY -"Trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

yeld Luty :minus: 21,80% 

yeld Marzec :plus: 6,75% 

yeld Kwiecień :plus: 13,60%

yeld Maj :minus: 31,64 % 

yeld Czerwiec :plus: 19,26 % ======== 2018 rok  yeld  :plus:1,69%  co daje skromne :plus:271,71 zl 

yeld Lipiec :plus: 23,31%

yeld sierpień :plus: 16,49% 

yeld wrzesień  :plus: 27,56%  

yeld Październik:minus: 9,80%

yeld Listopad :minus: 17,91 %

yeld Grudzień :minus:10,89% 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi