Skocz do zawartości

Oceń PZBUK


Fox

Oceń PZBUK  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz PZBUK w skali od 1 do 5 ?

    • 1
      1
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      3
    • 5
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

PZBUK na pierwszy rzut oka stronka wydaje się dosyć archaiczna, ale można się do tego przyzwyczaić. Rejestracja bezproblemowa i na start otrzymujemy freebet 50zł. Akceptacja dokumentów w kilkanaście minut :okok:. Bukmacher posiada dosyć bogaty program lojalnościowy. Punkty możemy zbierać zarówno przez codzienne logowanie, wpłaty i oczywiście stawiane zakłady. Co jakiś czas jakieś extra promocje  (dodatkowe punkty za depozyt i zakład). Punkty wymieniamy na bonusy, darmowe zakłady itp. jest w czym wybierać. Wypłata na konto bankowe - u mnie na drugi dzień kasa była zaksięgowana. Jedyny minus jak dla mnie to brak apki na dzień dzisiejszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2019 o 15:17, Technik84 napisał:

PZBUK na pierwszy rzut oka stronka wydaje się dosyć archaiczna, ale można się do tego przyzwyczaić. Rejestracja bezproblemowa i na start otrzymujemy freebet 50zł. Akceptacja dokumentów w kilkanaście minut :okok:. Bukmacher posiada dosyć bogaty program lojalnościowy. Punkty możemy zbierać zarówno przez codzienne logowanie, wpłaty i oczywiście stawiane zakłady. Co jakiś czas jakieś extra promocje  (dodatkowe punkty za depozyt i zakład). Punkty wymieniamy na bonusy, darmowe zakłady itp. jest w czym wybierać. Wypłata na konto bankowe - u mnie na drugi dzień kasa była zaksięgowana. Jedyny minus jak dla mnie to brak apki na dzień dzisiejszy....

 

Zgadam się z tym, PZBUK ma fajne promocje.

Edytowane przez tołdi8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2019 o 14:42, ŻYLETA napisał:

Nie gram zawiodłem się na cherry mega podejściem i oddaniem takiego gniota na poziomie STS strona fatalna spam na maila ciągły i bzdurny że już są na rynku itp stare comone było lepsze ...

Skoro nie grasz to po co takie głupie posty piszesz ? PZBUK ma fajny program lojalnościowy no i bonus powitalny mimo, że mały to lepszy niż te z obrotem po kilka razy. Są od niedawna w PL więc może być tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arnej jakie głupie posty jak ich strona wygląda ? o meilach reklamie nie ma co gadać...ty chyba dobrej lojalki nie widziałeś...podatek- fajny program lojalnościowy to ma Betsson Betsafe nie wspominając o innych firmach a i nazwa idealna PZBUK:p: człowieku chcesz graj no gorzej juz być nIe moze zobaczymy co nam zaprezentuje betclick raczej takiego gniota nie oddają strona robiona na kolanie i tyle

 

ps.pisać mogę co chce bo jestem klientem do którego wysyłają wiadomości to mogę ich oceniać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...