Skocz do zawartości

Fox

Informacje o TOTALbet

Rekomendowane odpowiedzi

TOTALbet - jest legalną, polską firmą bukmacherską, utworzoną w 2017 roku. Oferuje możliwość zawierania zakładów wzajemnych w internecie, a wkrótce także w punktach naziemnych.

Na rynku wyróżnia się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. Szeroka oferta i wysokie kursy, połączone z nowoczesnym systemem. To jakość, na którą czekałeś!

 

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Adres: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa; Telefon: 22 611 61 99
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS nr: 0000662497, kapitał zakładowy: 4.000.000 zł; NIP: 1132929621.

 

Zawieranie zakładów za pośrednictwem strony Totalbet.pl jest zgodne z polskim prawem. Jesteśmy legalną firmą bukmacherską, działającą w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Wiąże się to z obowiązkami, np. odprowadzaniem podatku, który zasila Skarb Państwa. Ale także z korzyściami – państwo jest gwarantem bezpieczeństwa uczestników zakładów wzajemnych.

Podobnych gwarancji nie zapewniają nielegalne w Polsce firmy zagraniczne. 

Zakłady bukmacherskie w Polsce reguluje “Ustawa o grach hazardowych” z dnia 19.11.2009 r. TOTALbet jest zobowiązany dostosować usługi do wymogów prawnych, co przekłada się na aspekty użytkowe serwisu.

W Ustawie kryje się odpowiedź na wiele pytań, zadawanych przez Klientów, np. o wymóg przesłania skanu dokumentu tożsamości. 

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. 

 

Formy płatności:

 

  • PayU
  • dotpay
  • paysafecard
  • Visa
  • Mastercard
  • Przelewy24

 

 

LEGALNY BUKMACHER. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×