Skocz do zawartości

Liga Mistrzów - Kobiety 2018/2019


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Chemik Police - CSM Bukareszt 1:3
powyżej 181,5 1,95 :n:

Na pierwszy rzut oka patrzę na kurs Chemika i pytam co jest??? 1,85 przeciwko Rumunkom???
Mówię biorę, no ale przyjrzałem się bliżej zespołowi z Bukaresztu i już wiem dlaczego jest taki kurs, zespół gości bardzo się wzmocnił przed tym sezonem...Przede wszystkim mówię tutaj o takich zawodniczkach - M. Balkestein-Grothues, A. Salaoru, A. Ungureanu, K. Inoue ... Ogólnie w zespole jest 4 Japonki a doskonale wiemy jak Japonki grają w kobiecej siatkówce zwłaszcza libero i przyjmujące...W lidze mają póki co 4 mecze - 4 zwycięstwa.
Jeśli chodzi o Chemik to oczywiście jest to najlepsza drużyna w Polsce i raczej tylko na ten zespół można liczyć w lidze mistrzyń. Liczę na długi mecz oby wygrany przez Chemik ale nie chce mi się wierzyć aby zakończył się ten mecz w 3 setach.

 

Gorgonzola Novara - Budowlani Łódź 3:0 133
poniżej 138,5 1,72 :plus::plus::plus:

Tutaj także mi się wydaje, że bukmacher lekko "przysnął" - obie zespoły to całkiem inne półki.
Novara ścisła czołówka Europejska natomiast Budowlani Łódź co najwyżej średniak.
Od dłuższego czasu Chemik Police nie liczy się w Europie a nie urażając nikogo Budowlanym jeszcze troszkę brakuje do Polic. Novara to drużyna z piekielnie mocnym składem chociażby P. Egonu, F. Piccinnini, C. Chirichella, S. Veljković.
Wiadomo nie od dziś jak trudno gra się we Włoszech i nie wróżę nic dobrego naszemu zespołowi. Widzę tutaj raczej szybkie 3:0....

Vakifbank Istanbul - Allianz Mtv Stuttgart 3:1
poniżej 133,5 1,60 :n:

Kolejny pogrom przed nami, tutaj przewaga jest jeszcze większa niż w meczu wyżej opisywanym. Vakifbank to najlepsza drużyna w Europie, nie doszło tam do wielu zmian a przede wszystkim pozostały najlepsze zawodniczki - C. Ozbay, Z. Ting, K. Robinson, M. Rasic czy L. Sloetjes. Drużyny ze Stuttgartu nie ma co porównywać.
Szybkie 3:0 i pod prysznic.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

2x15+25+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Hameelnina - Dynamo Kazań 0:3
poniżej 133,5 1,81 :plus::plus::plus:

Najgorsza drużyna w tegorocznej lidze mistrzyń podejmuje we własnej hali zespół z Rosji. Do tej pory gospodynie nie wygrały ani jednego seta ba tylko w 2óch setach zbliżyły się do 20stki... Drużyna z Kazania walczy o 2 miejsce w grupie i takie zwycięstwo szybkie 3:0 na pewno im nie zaszkodzi a nawet będzie na rękę. Przypominam, że tylko 3 drużyny z 2giego miejsca wychodzą dalej a póki co są na 5 miejscu w tej "tabeli".
Myślę, że ten mecz będzie szybko zakończony przez gości i wydaje mi się, że w 1 może w 2 setach odskoczą z wynikiem i do 134 punktów nawet się nie zbliżą.

Edytowane przez zibi16
By bigbraine777,

25pkt +10pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii znalezione w sieci

 

Mińsk - Cannes

 

Typ: 1    Kurs: 2.59 :plus:

 

Fortuna

 

Z tego co udało mi się znaleźć w temacie to ekipa Cannes przyjechała podobno troche osłabiona tak więc są szanse,że niekoniecznie będą się spinać na to spotkanie.

Dodatkowo w ekipie gospodyn ma zagrać ich najlepsza zawodniczka której brakło w 1 meczu(o ile dobrze rozumuje z języka obcego) tak więc tym bardziej wzrastają szanse.

Jeśli nie czysta 1 to jakieś handi setowe na Mińsk jak najbardziej do gry póki jeszcze jakieś w miare kursy są bo lecą dosyć sporo w dół.

 

Wynik: 3:1

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

35pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...