Skocz do zawartości

marcio11

Polska - Liga Siatkówki Kobiet 2018/2019

Rekomendowane odpowiedzi

BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ENEA PTPS Piła 3:0
Bialsko +1,5 seta 1,61 :plus::plus::plus:
Bielsko-Biała 2,26 :plus::plus::plus:

Tutaj uważam, że buki nieco się pomyliły... Stawianie w roli faworyta zespół z Piły grająca na wyjeździe z Bielskiem, moim zdaniem to pomyłka.
Bielsko-Biała przegrały swój mecz inauguracyjny 2:3 na wyjeździe z MKS Kalisz natomiast Piła u siebie przegrała 1:3 z Budowlani Łódź.
W zespole gospodyń zostały m.in. atakująca K. Konieczna, E. Mucha i J. Nowicka i na tych zawodniczkach na pewno spoczywa sporo. Doszła P. Maj-Edwardt a ze znaczących zawodniczek odeszły A. Jagieło i M. Pleśniorowicz. Jeśli chodzi o zespół z Piły to doszły m.in. K. Kaczorowska i M. Azizowa.
Osobiście nie uważam zespół z Piły za faworytki dlatego idę w stronę gospodyń a kurs ponad 2 jeszcze bardziej mnie zachęca.

Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3:2
powyżej 179,5 1,84 :plus::plus::plus:

Obie drużyny należą do ścisłej czołówki a tu takie kursy. Śmiało do grania jest kurs ponad 3 na zespół gości ja natomiast idę w over meczowy, mecz nie powinien zakończyć się w 3 setach i taki over 180 powinien dość spokojnie siąść.
Obie ekipy dość łatwo wygrały swoje mecze.

Edytowane przez zibi16
By bigbraine777,

50 + 3x15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pałac Bydgoszcz - Bielsko-Biała 3:0

Bielsko Biała 1,72 :n:
Bielsko Biała -1,5 seta 2,47 :n:

Przed nami mecz 6 kolejki Polskiej ligi siatkówki kobiet. Ja już pograłem wczoraj ten mecz ponieważ kurs na gości był ponad 2, dziś spore spadki i już są faworytkami co od samego początku wydawało mi się, że faworytkami być powinny.
Bielsko Biała po pierwszej porażce 2:3 z Kaliszem, następne 3 mecze to już zwycięstwa za 3 punkty natomiast gospodynie z Bydgoszczy po 3 porażkach z rzędu przyszły 2 zwycięstwa 3:2 z Piłą i 3:0 z Kalisz.
Jeżeli miałbym oceniać kadrę obu ekip to zdecydowanie wyżej cenię zespół z Bielska - oceniam je na jakieś 5 miejsce.
Stawiam dość odważnie, że Bielsko po raz 4 raz z rzędu zdobędzie 3 punkty ale powinny sobie poradzić z drużyną z Bydgoszczy.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bielsko Biała - Chemik Police 0:3
powyżej 181,5 2,80 :n:

Dam jeszcze szansę drużynie z Bielska Białej, ostatnio mnie bardzo zawiodły gdzie przegrały 0:3 z Bydgoszcz ale mam nadzieję, że dzisiejszym meczem odkupią swoje winy a przeciwnik nie byle kto bo Mistrz Polski Chemik Police, które póki co wygrywają mecz za meczem - 6 zwycięstw z rzędu. Oczywiście w tym meczu także faworytem są goście ale czuję, że Bielsko Biała powalczy z mistrzem i wygra minimum 1 seta a to mnie mocno przybliży do overa meczowego chociaż jak widać bardzo ryzykuję po wysokim kursie.
Bielsko Biała u siebie ostatnie 5 meczy to 5 zwycięstw i oby ta seria nie została przerwana porażką 0:3.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi