Skocz do zawartości

Polska - Liga Siatkówki Kobiet 2018/2019


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ENEA PTPS Piła 3:0
Bialsko +1,5 seta 1,61 :plus::plus::plus:
Bielsko-Biała 2,26 :plus::plus::plus:

Tutaj uważam, że buki nieco się pomyliły... Stawianie w roli faworyta zespół z Piły grająca na wyjeździe z Bielskiem, moim zdaniem to pomyłka.
Bielsko-Biała przegrały swój mecz inauguracyjny 2:3 na wyjeździe z MKS Kalisz natomiast Piła u siebie przegrała 1:3 z Budowlani Łódź.
W zespole gospodyń zostały m.in. atakująca K. Konieczna, E. Mucha i J. Nowicka i na tych zawodniczkach na pewno spoczywa sporo. Doszła P. Maj-Edwardt a ze znaczących zawodniczek odeszły A. Jagieło i M. Pleśniorowicz. Jeśli chodzi o zespół z Piły to doszły m.in. K. Kaczorowska i M. Azizowa.
Osobiście nie uważam zespół z Piły za faworytki dlatego idę w stronę gospodyń a kurs ponad 2 jeszcze bardziej mnie zachęca.

Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3:2
powyżej 179,5 1,84 :plus::plus::plus:

Obie drużyny należą do ścisłej czołówki a tu takie kursy. Śmiało do grania jest kurs ponad 3 na zespół gości ja natomiast idę w over meczowy, mecz nie powinien zakończyć się w 3 setach i taki over 180 powinien dość spokojnie siąść.
Obie ekipy dość łatwo wygrały swoje mecze.

Edytowane przez zibi16
By bigbraine777,

50 + 3x15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pałac Bydgoszcz - Bielsko-Biała 3:0

Bielsko Biała 1,72 :n:
Bielsko Biała -1,5 seta 2,47 :n:


Przed nami mecz 6 kolejki Polskiej ligi siatkówki kobiet. Ja już pograłem wczoraj ten mecz ponieważ kurs na gości był ponad 2, dziś spore spadki i już są faworytkami co od samego początku wydawało mi się, że faworytkami być powinny.
Bielsko Biała po pierwszej porażce 2:3 z Kaliszem, następne 3 mecze to już zwycięstwa za 3 punkty natomiast gospodynie z Bydgoszczy po 3 porażkach z rzędu przyszły 2 zwycięstwa 3:2 z Piłą i 3:0 z Kalisz.
Jeżeli miałbym oceniać kadrę obu ekip to zdecydowanie wyżej cenię zespół z Bielska - oceniam je na jakieś 5 miejsce.
Stawiam dość odważnie, że Bielsko po raz 4 raz z rzędu zdobędzie 3 punkty ale powinny sobie poradzić z drużyną z Bydgoszczy.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielsko Biała - Chemik Police 0:3
powyżej 181,5 2,80 :n:

Dam jeszcze szansę drużynie z Bielska Białej, ostatnio mnie bardzo zawiodły gdzie przegrały 0:3 z Bydgoszcz ale mam nadzieję, że dzisiejszym meczem odkupią swoje winy a przeciwnik nie byle kto bo Mistrz Polski Chemik Police, które póki co wygrywają mecz za meczem - 6 zwycięstw z rzędu. Oczywiście w tym meczu także faworytem są goście ale czuję, że Bielsko Biała powalczy z mistrzem i wygra minimum 1 seta a to mnie mocno przybliży do overa meczowego chociaż jak widać bardzo ryzykuję po wysokim kursie.
Bielsko Biała u siebie ostatnie 5 meczy to 5 zwycięstw i oby ta seria nie została przerwana porażką 0:3.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Budowlani Łódź - ŁKS Łódź 1:3
ŁKS Łódź 2,08 :plus::plus::plus:

Przed nami derby Łodzi w kobiecej siatkówce. Faworytem są gospodynie niby słusznie ale... w dalszym ciągu brakuje w zespole atakującej J. Brakocević, która jest najlepszą siatkarką w drużnie - fakt faktem w ostatnim meczu z Chemik Police dość niespodziewanie wygrały 3:2 bez Serbskiej atakującej. Myślę jednak, że dziś bez tej zawodniczki polegną już...
Jeżeli chodzi o drugą drużynę z Łodzi to kadrowo wyglądają bardziej okazale i tam gra nie spoczywa na 1 czy 2 zawodniczkach... Jest Bidias, Bociek, Efimienko-Młotkowska, Wójcik czy Nichol.
Obie drużyny mają bilans 7 zwycięstw i 1 porażka.
Moim zdaniem ten mecz jest 50 na 50 a bez Serbskiej atakującej nawet 40 na 60 dlatego wchodzę w wyższy kurs i gram na gości.
 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Bielsko Biała - Legionowo 3:1
Bielsko +86,5 1,75 :plus::plus::plus:

Pograne mam na Bielsko po kursie ponad 3 teraz już mocno w dół poleciały kursy...
Bielsko gra poniżej oczekiwań, mają skład w miarę mocny z Zaroślińską na czele ale ostatnie wyniki to same porażki - muszą w końcu ogarnąć.
Legionowo pozytywnie póki co, wyniki pokazują, że grać potrafią. Dziś wydaje mi się, że obejrzymy spotkanie z minimum 4 setami dlatego wchodzę w taki over drużyny gospodyń.

Develpres Rzeszów - Wrocław 3:0
poniżej 134,5 1,62 :plus::plus::plus:

Tutaj widzę szybkie 3:0 dla gospodyń. Ostatnio rozbiły Bielsko Biała różnicą koło 30 małych punktów.
Widać, że drużyna na fali... Zastanawiałem się nad mocniejszą linią ale jednak zdecydowałem pograć taką - muszą wybrać minimum 16 małymi punktami no oczywiście jeśli nie będzie wyniku na przewagi np 24:26 ale nie spodziewam się aż tak mocnego postawienia się gości.
 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

2x25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Budowlani Łódź - Bielsko Biała 0:3
powyżej 143,5 1,70 :minus:
Bielsko Biała +2,5 seta 1,70 :plus::plus::plus:
Bielsko Biała +1,5 seta 4,1 :plus::plus::plus::plus::plus::plus:

Zespół gości nie prezentuje jeszcze siatkówki takiej na jaką je stać... Mają w miarę dobry skład i na pewno są w stanie walczyć z top4 niestety póki co przegrywają z tym top4 już 4krotnie - 0:3 z Rzeszowem, 0:3 z Chemikiem, 0:3 z ŁKS Łódź i 1:3 z Budowlani. Ryzykuję jeszcze raz i stawiam na przynajmniej 1 seta w wykonaniu gości i pokrycie tego niskiego overa.
Budowlani grały 3 dni temu ciężkie spotkanie wygrane na wyjeździe 3:2 z Rzeszowem a Bielsko Biała podbudowane dwoma kolejnymi zwycięstwami 3:1 nad Legionowo i Kaliszem.
Zaryzykuję również na 2 sety gości.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź

 

Budowlani 1,40 Fortuna:t:

Budowlani -1,5s  1,85 Fortuna:t::t:

 

18 kolejka Plus Ligi. 4 w tabeli Budowlani Łódź zmierzy się na wyjeździe z 5 Pałacem Bydgoszcz. Siatkarki Budowlanych to zdecydowane faworytki spotkania pomimo tego że w tabeli oba zespoły sąsiadują ze sobą. Budowlani wygrywają seryjnie w lidze jak i w Lidze Mistrzów. Ciekawa statystyka, w lidze na wyjazdach w tym sezonie jeszcze nie przegrały. 8 spotkań i 8 wygranych pokonując między i Chemika i Rzeszów. Siatkarki Pałacu graja nierówno. Zdarzają się im wpadki jak chociażby niedawna  porażka we własnej hali z przedostatnim zespołem z Kalisza. Moim zdaniem Brakocevic i spółka powinni ten mecz spokojnie wygrać.

Edytowane przez Technik84
23-25, 22-25, 25-27
By bigbraine777,

25pkt+10pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18/02/2019  MKS Kalisz - Radom K. over 181,5 pkt 1,85 totolotek:n::bz:

 

 

Radomka Radom zagra dziś  na wyjeździe z Energą MKS-em Kalisz. To ważne spotkanie dla radomskiego zespołu, który wciąż marzy o awansie do najlepszej szóstki Ligi Siatkówki Kobiet po fazie zasadniczej.Siatkarki E.Leclerc Radomki zajmują obecnie siódmą lokatę w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet i wciąż mają szanse na awans do szóstki. Obecnie tracą pięć „oczek” do szóstego BKS Profi Credit Bielsko-Biała, który dość niespodziewanie w tej kolejce pokonał trzeci w tabeli ŁKS Commercecon Łódź 3:0 i odskoczył radomiankom.

Zespół z Kalisza, choć zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli, to w ostatnim czasie spisuje się zdecydowanie lepiej. W zespole nastąpiła zmiana trenera, a stanowisko szkoleniowca objął Jacek Pasiński. W ostatnich tygodniach ekipa z Kalisza potrafiła pokonać DPD Legionovię Legionowo czy Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz, ale też powalczyć z VolleyWrocław czy Chemikiem Police ulegając tym zespołom dopiero po tie-breakach.Stawiam że to spotkanie będzie równie zacięte.
 
 

 
Edytowane przez Technik84
3-0w setach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁKS Łódź - Budowlane Łódź
ŁKS 2,37 :n: 
ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź 2:3 (19:25, 25:19, 25:17, 15:25, 16:18)

Derby Łodzi i takie rozbieżności w kursach gdzie to gospodynie powinny być faworytkami jak już...
Ok ŁKS Łódź ma nie najlepszy okres, porażki w lidze mistrzyń i porażki w lidze ale to są derby i tutaj spina będzie na 200%. Kadrowo oceniał bym wyżej zespół ŁKS Łódź i jeśli tylko zagrają na swoim poziomie to ten mecz może zakończyć się zwycięstwem gospodyń. W pierwszym meczu w tym sezonie między tymi drużynami to ŁKS Łódź wygrał grając na wyjeździe 3:1
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...