Skocz do zawartości

Polska - PlusLiga mężczyzn 2018/2019


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
Katowice 1,77 Fortuna :plus::plus::plus:

Moim zdaniem bardzo dobry kurs i pobieram go już dziś bo do niedzieli po mojemu zmaleje.
W poprzednim sezonie Olsztyn wygrał 2 x po 3:2 mimo iż skład mieli 2 x lepszy niż teraz.
Kolejna sprawa to kontuzja jeszcze przed MŚ przyjmującego Holendra R. Andringa - złamał kość śródstopia więc pierwszy przyjmujący Olsztyn nie zagra. Pozostaje dwójka M. Lux - S. Kapelus (dla porównania w poprzednim sezonie mieliśmy przyjmujących Rousseaux, Andringa i Buchowski).
Do tego odszedł najlepszy środkowy J. Kochanowski i karierę zakończył D. Pliński. Parę środkowych będą tworzyć M. Zniszczoł i P. Pietraszko. Jedynie atak się nie zmienił i pozostał J. Hadrava.
Olsztyn na ten moment oceniam jako zespół średni.
teraz przejdźmy do gospodarzy z Katowic.
Do Katowic przyszedł przyjmujący Belg T. Rousseaux właśnie z Olsztyna, który radził sobie bardzo dobrze i tam parę przyjmujących będzie tworzył z G. Quiroga a do wyboru jest jeszcze D. Depowski więc trener ma wybór.
Na ataku jest K. Butryn, na środku zobaczymy E. Kohut i W. Sobala a na rozegraniu zobaczymy M. Komende.
Na ten moment uważam, że Katowice są drużyna lepszą.
Zaryzykuję również bo uważam, że są dość spore szanse, że Katowice zamkną ten mecz w max 4 setach.
Katowice -1,5 seta 2,45 Unibet :plus::plus::plus:

 

Cerrard Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 0:3

powyżej 180,5 1,84 :n:

 

Już dziś rozpoczynamy sezon siatkarski w PlusLidze bardzo ciekawym meczem pomiędzy Cerrard Czarni Radom vs Jastrzębski Węgiel. Obie drużyny mają po swojej stronie atuty - Czarni Radom na pewno własna hala, mega trudno się tutaj gra innym zespołom co pokazują ostatnie sezony, do tego nie było aż tak dużo zmian więc zgrany zespół natomiast Jastrzębie na pewno transfery, może nie od razu ale z meczu na mecz będzie coraz bardziej mocni.
Z ważnych postaci odeszli - D. Watten, J. Ziobrowski
Natomiast do klubu dołączyli - Hit w PlusLidze M. Żygałow, A. Pajenk, M. Ruciak
Z ważnych postaci, którzy pozostali w klubie to przede wszystkim - T. Fornal, M. Filip, D. Vincić, W. Żaliński

Z ważnych postaci odeszli - M. Muzaj, J. De Rocco, D. Boruch, R. Quiroga
Natomiast do klubu dołączyli - D. Konarski, Ch. Fromm, J. Lyneel, P. Hain, P. Rusek
Z ważnych postaci, którzy pozostali w klubie to przede wszystkim - Oliva, L. Kampa, G. Kosok, J. Popiwczak

Obie szóstki powinny prezentować się właśnie tak:
Rozgrywający: D. Vincic - L. Kampa
Środkowi: A. Pajenk, M. Ostrowski - G. Kosok, P. Hain
Przyjmujący: T. Fornal, W. Żaliński - Ch. Fromm, Oliva
Atakujący: M. Żygałow - D. Konarski
Libero: M. Ruciak - J. Popiwczak

Na pierwszy rzut oka nie ma aż takiej przepaści Radomian, myślę, że we własnej hali do tego pierwsza kolejka postawią się bardzo mocno i taki overek meczowy powinny obie drużyny pokryć dość spokojnie.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+35+15+30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGE SKRA Bełchatów - MKS Będzin 3:1
poniżej 138,5 2,05 :n:

Za nami już pierwsza kolejka a przed nami kolejna, ledwie 2 dni minęło i kolejne emocje - bardzo szybko puszczają te pierwsze 3 kolejki ale może to i dobrze bo od razu siatkarze wejdą w rytm meczowy.
W pierwszej kolejce dość niespodziewanie Bełchatów przegrał na wyjeździe 2:3 z Bydgoszcz natomiast Będzin już zgodnie z planem przegrał z Kędzierzynem 1:3.
Bełchatów we własnej hali gra dużo lepiej niż na wyjazdach o czym przekonaliśmy się w poprzednim sezonie gdzie wygrali aż 14 spotkań na 15. Dodatkowa mobilizacja to właśnie przegrany mecz 3 dni temu.
Liczę na pełną koncentrację i zwycięstwo dość łatwe w 3 setach, kurs zachęca.

Stocznia Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
powyżej 3,5 seta 1,40 forBET :n:

powyżej 182,5 1,75 STS :n:
 


Myślę, że jest to najlepsza opcja na to spotkanie do jakiegoś dubelka wręcz idealne. Nie było nam dane obejrzeć Szczecina jeszcze więc tak naprawdę nie można wiele powiedzieć o tej ekipie prócz tego, że zrobili ogromne transfery ale czy to wypali już od początku? Nie wiadomo, ja mimo wszystko nie postawię zwycięstwa gospodarzy wolałbym dać gości ale jeszcze się zastanawiam. Póki co do dubelka pobieram.

 

Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz 1:3
powyżej 179,5 1,70 STS :plus::plus::plus:
Bydgoszcz +1,5 seta 1,90 STS :plus::plus::plus:
Bydgoszcz 2,75 STS :plus::plus::plus:

Tutaj mam nadzieję, że Bydgoszcz pójdzie na fali... po zwycięstwie z Mistrzem Polski 3:2 morale na pewno świetne a przeciwnik co by nie powiedzieć bardzo mocno osłabiony przed sezonem...
Lubin pierwszy mecz zakończył szybko 0:3 ONICO, która moim zdaniem nie gra nic szczególnego.
Bydgoszcz bardzo dobry mecz ze SKRA, aż 5 zawodników zdobyło minimum 10 punktów więc widać, że tam nie grane jest na 1 zawodnika co jest ogromnym plusem dla Nich.
Kurs na samo zwycięstwo mocno już poszło w dół ale nadal uważam, że warto zaryzykować.

Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:3
Radom 1,70 STS :plus::plus::plus:

W Olsztynie nadal bez przyjmującego R. Andringa no i na przyjęciu jest kiepsko... Katowice bardzo gładko poradzili sobie z Olsztynem 3:1 i tylko przez głupotę Katowic mecz nie zakończył się szybko w 3 setach...
Radom porażka 0:3 z Jastrzębiem ale ja uważam Jastrzębie za drużynę, która powalczy o medal w tym sezonie. Nadal uważam, Radom za drużynę dobrą mimo porażki...
Prócz ataku gdzie Olsztyn ma J. Hadravę uważam, że Radom ma lepszych siatkarzy dlatego stawiam na zwycięstwo gości.

Po za tym uważam, że Resovia wygra u siebie z Warszawą, Katowice powalczą z Gdańskiem i będzie powyżej 3,5 seta...

Edytowane przez zibi16
By pershing,

3x15+25+25+35+25+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 3:0
Będzin +1,5 seta 1,90 STS :n:

Dopóki Olsztyn się nie otrząśnie to będę grał przeciwko nim. W dalszym ciągu nie ma przyjmującego Andringi - bez niego w Olsztynie przyjęcia nie ma. Atakujący nawet nie ciągnie tego zespołu tak jak myślałem, że będzie to robił. Będzin niby 2 porażki po 1:3 ale z kim grali... ZAKSA i SKRA a mimo to te mecze były bardzo wyrównane.
Liczę, że Będzin powalczy w tym meczu a może i wygra...
Zobaczymy.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin 0:3
powyżej 184,5 1,84 :n:
J. Lyneel minimum 15 pkt + Jastrzębski wygra TAK 3,00 forBET :n:

W tym meczu wchodzę w over meczowy. Jastrzębski Węgiel słusznie jest faworytem w tym meczu, mają piekielnie mocną paczkę w tym sezonie i u siebie będą faworytem w praktycznie każdym meczu, może poza 2 meczami... Wygrali 2 mecze 3:0 i 3:2 Szczecin zaczął sezon kiepsko... 0:3 z ZAKSA ale ich gra była kiepska...
Myślę, że nie zagrają drugi raz tak słabego meczu. Mimo wszystko mają mocny skład więc nie powinni dostawać batów po 0:3 z każdym. Liczę na kapitalne widowisko i oby było 5 setów.
Dodatkowo pobieram taką propozycję na forBecie...
J. Lynell zdobędzie minimum 15 punktów i Jastrzębski Węgiel wygra.
Po 1 uważam, że dziś Jastrzębski Węgiel wygra mecz, są faworytem, grają u siebie... i póki co są na fali 2óch zwycięstw a Stocznia nie jest ewidentnie zgrana.
J. Lynell zdobędzie minimum 15 punktów. Po 1 uważam, że mecz nie zakończy się w 3 setach, póki co Francuz prezentuje najrówniejszą formę ze wszystkich przyjmujących, zdobywał odpowiednio 14 i 16 punktów.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastrzębie - Szczecin 5 setów 2.63 Fortuna :n: jednak Szczecin dzisiaj odpalił

Ja uważam podobnie jak kolega wyżej, że dzisiaj będzie wyrównane spotkanie, Stocznia ma szanse w tym roku na top3 lekko, tylko potrzeba zgrania, czy to zgranie wyjdzie dzisiaj? Tego nie wiem, bo oni jak się odpalą to będzie rakieta. Jastrzębie jest faworytem lekkim przez bukmacherów, ale czy słusznie? Ja wystawiłbym kursy 50:50, hala chyba pomaga tylko temu kursowi. Froom daje przewagę w Jastrzębiu, ale Szczecin swoimi graczami, którzy są opanowani i spokojnie grają może wywrzeć w tym meczu presje. Jak dla mnie pięć setów mile widziane.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarni Radom - ONICO Warszawa 3:0
powyżej 184,5 1,84 :n:

Ja idę w tym spotkaniu w over meczowy, mecz 50/50 - tie break bardzo możliwy.
Radom po porażce 0:3 z Jastrzębskim następne 2 mecze to zwycięstwa 3:0 z Olsztynem i Lubinem natomiast ONICO póki co komplet zwycięstw i punktów - 3:0 z Lubinem, 3:1 z Resovią i 3:1 z Zawierciem.
Obie ekipy oceniam bardzo porównywalnie jeżeli chodzi o ich skład, hala Radomian to ich plus.
W poprzednim sezonie gdzie Warszawa była mocniejsza mecz zakończył się po 5 setach zwycięstwem Warszawy 3:2 dziś mam nadzieję, że będzie równie wyrównany mecz - chociaż jeżeli miałbym stawiać to postawił bym na gospodarzy 2,12 :plus::plus::plus:

Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3
Zawiercie 1,98 :plus::plus::plus:

Zgadzam się z kolegami wyżej, dość wysoki kurs na Zawiercie.
Oczywiście Bydgoszcz kapitalnie zaczęła sezon od sensacyjnej wygranej z Bełchatowem 3:2 następnie wygrana z Lubinem 3:1 na wyjeździe i porażka 0:3 z ZAKSA - wyniki moim zdaniem ponad stan.
Zawiercie również zaczęło sezon dobrze, zwycięstwo 3:2 z Resovią, porażka 2:3 z Jastrzębskim i porażka 1:3 z Warszawa - bardzo wymagający terminarz mieli na samym początku.
Teraz przeciwnik już dużo słabszy.
Zawiercie na każdej pozycji ma lepszych siatkarzy co powinni wykorzystać.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 0:3
0:3 2,13 :plus::plus::plus:

No to sporo ludzi poległo dziś na Bełchatowie, co dla mnie było dziwotą, że tyle osób stawiało na SKRe no ale trudno. Ja idę dziś w kierunku Szczecina a konkretnie, że mecz zakończy się dość szybko w 3 setach.
Oglądałem ostatni mecz Lubina z Katowicami wygrany 3:0 ale niczym mnie nie zaskoczyli, obie drużyny rozegrały kiepskie zawody i jeśli Katowice tak będą grać dalej to słabo to będzie...ale dziś o Lubinie.
Szczecin po pierwszej wtopie u siebie z Kędzierzynem 0:3 dobrze grają i wygrywają łatwo swoje mecze.
Jeśli dziś Kurek, Kaziyjski i Hoag będą bombardować serwisami Lubin nie ma żadnych szans.
Myślę, że warto pójść dziś w 3:0 dla gości.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi dziś ugryźć te dzisiejsze mecze...ale po dłuższych przemyśleniach postanowiłem podać parę propozycji na dziś.

PGE SKRA Bełchatów - Resovia Rzeszów 3:1
powyżej 180,5 1,84 :plus::plus::plus:

Resovia fatalnie 5 meczy - 5 porażek ale Bełchatów niewiele lepiej 5 meczy - 3 porażki.
Ewidentnie obie drużyny są pod formą, jednak to Bełchatów jest faworytem zwłaszcza grając u siebie.
Dziś liczę, że Resovia w końcu postawi trudne warunki i powalczą - nie wróżę im zwycięstwa ale myślę, że over powinien wejść. Nowy trener Resovii może w końcu ruszy tą drużynę bo Kowal był zbyt za długo a nic nie potrafił wyciągnąć z tej drużyny.

MKS Będzin - Cuprum Lubin 1:3
powyżej 180,5 1,84 :plus::plus::plus:

Będzin jest w tym meczu faworytem i jeśli kurs byłby powyżej 1,5 na nich śmiało bym grał - niestety jest zbyt niski i nie opłaca się grać, chociaż uważam, że wygrają ten mecz.
Dla obu drużyn jest to mecz o tzw. 6 punktów.
Będzin prezentuje świetną formę mimo, że wygrali dopiero raz ale grali już z najsilniejszymi przeciwnikami, ZAKSA, Bełchatów, Jastrzębie, Resovia i Olsztyn - bardzo trudni przeciwnicy.
Lubin wygrał także tylko raz z Katowicami 3:0 po kiepskim meczu.
Na pewno obie drużyny będą chciały wygrać dzisiejszy mecz dlatego over także wielce prawdopodobny.

Edytowane przez zibi16
By bigbraine777,

2x25 +2x15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuprum Lubin - PGE SKRA Bełchatów 0:3
Bełchatów -1,5 seta 1,74 :plus::plus::plus:

Bełchatów powinien zamknąć ten mecz w 3 setach ale dla bezpieczeństwa zostawiam sobie 1 set. Kadrowo - 3 półki wyżej Bełchatów. Ostatnio w końcu rozegrali solidne spotkanie z Resovią wygranym 3:1 więc nastroję są dobre. Nie widzę innej opcji niż zwycięstwo gości.

Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:2
powyżej 178,5 1,84 :plus::plus::plus:

Resovia pokazała już kawał dobrej siatkówki w meczu z Bełchatowem mimo to przegrali 1:3 więc fatalna passa trwa dalej - 6 porażek z rzędu i zapowiada się na kolejną. Myślę jednak, że u siebie zmobilizują się jeszcze bardziej i powalczą z ZAKSA, taki overek myślę, że spokojnie siądzie w 4 setach.

 

Kolejna piękna kolejka - oby jak najdłużej...

Edytowane przez zibi16
By bigbraine777,

80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKS Będzin - ONICO Warszawa 1:3
Będzin +2,5 seta 1,62 :plus::plus::plus:
Będzin +1,5 seta 2,98 :n:


Na pierwszy rzut oka ONICO jest dużym faworytem w tym spotkaniu ale Będzin jest bardzo trudnym przeciwnikiem, mimo, że przegrywają większość meczy to nie przegrywają 0:3. Już w poprzednim sezonie Będzin grając u siebie walczył praktycznie z każdym.. wygrywał seta chociażby z ZAKSA, Resovią czy wygrany mecz chociażby z Jastrzębskim, Olsztynem i właśnie z Warszawą, która była mocniejsza niż w tym sezonie.
W tym sezonie Będzin grał już 3 mecze u siebie i w każdym wygrywał minimum seta. Mają solidnych siatkarzy jak A. Buchowski, L. Williams, J. Peszko, B. Grzechnik, A. Ratajczak czy J. Langlois
.
Ja osobiście liczę na bardziej wyrównane spotkanie aniżeli mówią to kursy, nie zdziwię się nawet jeśli Będzin wygra 2 sety po kursie 3... Lecz dla pewności gram min seta.

Edytowane przez zibi16
By bigbraine777,

40pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarni Radom - GKS Katowice
M. Zhigalov - K. Butryn 1,77 zwrot 15:15

W tym spotkaniu znalazłem moim zdaniem dość fajne value a mianowicie, K. Butryn, że zdobędzie więcej punktów niż M. Zhigalov.
Rosjanin co prawda z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej ale to Butryn ciągnie Katowice praktycznie w każdym meczu. Jeżeli dziś Butryn nie będzie miał kiepskiego dnia powinien ponownie uzyskać wynik około 20 punktów do której Zhigalov jeszcze nie doskoczył.
Ogólnie Butryn zdobył już 104 punkty a Zhigalov 77 a grał 1 mecz więcej.
Butryn w każdym meczu zdobywa dużo punktów najwięcej zdobył 27 zaś najmniej 18 natomiast Zhigalov najmniej 8 a najwięcej 19 z tym, że większość meczy póki co kończył z małą liczbą punktów.
 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
GKS Katowice - Stocznia Szczecin 3:1
powyżej 175,5 1,84 :plus::plus::plus:
Katowice 3,5 :plus::plus::plus:

O wielkich problemach finansowych Stoczni już chyba każdy wie i to, że najlepsi siatkarze mają propozycje z innych klubów np. B. Kurek. To na pewno nie wpłynie na dobrą atmosferę w klubie. Fakt nie od dziś się to dzieje ale ich gra w ostatnich kolejkach nie powala, porażka 0:3 z Zawierciem i wygrana 3:1 z Radom.
Jeżeli chodzi o Katowice to mają ewidentny kryzys - 4 porażki z rzędu ale gdzie najlepiej przerwać kryzys jak nie u siebie z czołową drużyną ligi, która ma problemy? Liczę, że dziś Katowice postawią się mega gościom i mimo wszystko obejrzymy bardzo wyrównane spotkanie.
Oczywiście także ryzykuję na zwycięstwo gospodarzy zważywszy na spore problemy gości.
 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 0:3
Gdańsk 1,52 :plus::plus::plus:
Gdańsk -1,5 seta 2,10 :plus::plus::plus:

Wczoraj dzień niespodzianek ale czy aż takich, żeby nie można było tego przewidzieć? Nie...
Dziś już wydaje mi się, że faworyt zgarnie komplet punktów, Lubin po meczu z Będzinem wygranym 3:0 na wyjeździe wydawało by się, że zacznie grać lepiej nic bardziej mylnego... 3 porażki i tylko 1 wygrany set, oczywiście przeciwnicy wymagający byli.
Gdańsk powalczył ostatnio z Bełchatowem w lidze mistrzów przegranym 1:3 ale widać w tej drużynie potencjał, może nie tak wielki jak w poprzednich sezonach ale jednak.
Wydaje mi się, że dziś Gdańsk wygra mecz i nawet zaryzykuję wygraną za 3 punkty.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk 0:3
Szczecin 2,89 :n:

No i stało się, Szczecin miał być potęgą siatkówki a tu już po niespełna 3 miesiącach prawdopodobnie ogłosi upadłość... Dla nas jako kibiców jest to smutne.
B. Kurek już rozwiązał umowę z klubem za porozumieniem stron, na treningach nie stawiał się za wielu siatkarzy w ostatnim czasie. Trefl Gdańsk także na ten mecz nie jedzie jakoś zmobilizowanym ponieważ i tak prawdopodobnie ten mecz nie będzie miał wielkiego znaczenia bo jak ogłoszą upadłość to wyniki nie będą wliczane.
Stocznia jeżeli rozegra ten mecz swoimi najlepszymi siatkarzami to wierzę w to, że dla kibiców, którzy przybędą zagrają na dobrym poziomie i godnie pożegnają się z klubem. Oczywiście jeszcze 2 dni temu można było łapać Gdańsk po kursie 3 i więcej dziś już niestety jest tylko 1,35. Ja mimo wszystko uważam, że zespół ze Szczecina zmobilizuje się na ten ostatni mecz.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 2:3
Jastrzębski -9.5 1,70 :plus::plus::plus:

Lubin ostatnio sprawił dość sporą niespodziankę wygrywając 3:2 w Olsztynie ale dziś nie widzę możliwości aby tą niespodziankę powtórzyli. Jastrzębski po wpadce 0:3 z Bydgoszcz wygrali 3:1 z Resovią grając na dość pozytywnym poziomie, oczywiście nie powiem, że ten poziom u nich jest na szczycie bo forma jeszcze daleka od ideału ale na Lubin powinno wystarczyć. Max co może Lubin tutaj ugrać to 1 set ale wydaje mi się, że chociaż w 1 secie Jastrzębski odjedzie rywalom dość poważnie i ten handi będzie dość spokojnie pokryty.

Edytowane przez zibi16
By bigbraine777,

30pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
MKS Będzin - Trefl Gdańsk 0:3
powyżej 179,5 1,84 :n:

Będzin rozegrał już 6 pojedynków u "siebie" i w każdym meczu zdobywał minimum 1 seta a grał z mocniejszymi drużynami niż Gdańsk - ONICO, Jastrzębski, ZAKSA, Zawiercie, Katowice, Lubin.
Na Gdańsk spadły bardzo nisko kursy po euforii i zwycięstwie 3:0 w Lidze mistrzów gdzie chyba nikt się nie spodziewał, że wygrają aż tak łatwo no ale jak dla mnie to już kurs mocno poszedł w dół i idę w stronę overa.

PGE SKRA Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
powyżej 180,5 1,66 :plus::plus::plus:

Nadal uważam gości za faworytów no ale już kursy mocno poleciały w dół 1,55 przesada, mam pograne na gości po kursie 1,75. Mimo wszystko Bełchatów to nadal drużyna klasowa i u siebie grają dużo lepiej.
Na pewno zmobilizują się po klęsce w Lm i dziś zagrają podwójnie zmotywowani dlatego idę również w stronę overa.
 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

MKS Będzin - PGE SKRA Bełchatów 0:3
Będzin +2,5 seta 1,92 :minus:
Będzin +1,5 seta 4,05 :minus:

Dziś Bełchatów wystąpi bez M. Wlazłego, A. Szalpuka, R. Milczarka i P. Czarnowskiego.. O ile tych 2óch ostatnich to jednak rezerwowi to jednak Wlazły i Szalpuk są ważnymi postaciami. Będzin u siebie przegrywa ale walczy, prócz ostatniego meczu przegranego 0:3 z Gdańskiem to wygrywał seta z ZAKSA, Jastrzębskim czy ONICO więc dlaczego by nie ze SKRA? Zaryzykuję również wygranie 2óch setów po pięknym kursie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastrzębski Węgiel - Virtu Warta Zawiercie 3:1
3:1 3,15 :plus::plus::plus:

Od rana coś mi podpowiada taki wynik więc spróbuję...
Jastrzębski Węgiel zdecydowanym faworytem jest grając u siebie, Zawiercie jest bardzo groźnym przeciwnikiem, ostatnio mecz z ZAKSA zakończył się właśnie takim wynikiem ale Zawiercie w tym spotkaniu mogło nawet powalczyć o zwycięstwo bo 5 set był naprawdę bardzo blisko.
Nic nie słyszałem o brakach w obu drużynach.
Jastrzębski Węgiel w przerwie świątecznej rozegrał 2 sparingi z ZAKSA jeden wygrali 3:1 drugi przegrali 2:3.
W pierwszym meczu w tym sezonie Jastrzębski Węgiel wygrał na wyjeździe z Zawierciem po bardzo zaciętym meczu 3:2. Dziś będzie troszkę powrotów do Jastrzębskiego, w Zawierciu grał M. Masny, który występował w Jastrzębiu no i trener M. Lebediew występował 3 lata.
Forma bardzo podobna obu zespołów idę w dokładny wynik 3:1.
Powodzenia
 
Edytowane przez zibi16
By bigbraine777,

50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0
Zawiercie 2,43 :minus:
Zawiercie +1,5 seta 1,70 :minus:

Mecz 19 kolejki lecz rozgrywany dużo wcześniej dlatego podaję go tutaj na 16 kolejkę.
Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu klubów gdyż zajmują odpowiednio 7 i 6 pozycję. Katowice u siebie rozegrał póki co tylko 4 spotkania z czego wygrali 3 i przegrali 1 - 3:1 z Olsztynem, 3:0 z Bełchatowem i 3:1 z Gdańskiem natomiast przegrali 0:3 z Lubinem. Zawiercie na wyjeździe rozegrało tych meczy już 6 i bilans wynosi 50% 3 zwycięstwa i 3 porażki - wygrali 3:0 z Bydgoszcz, 3:2 z Będzin i 3:2 z Olsztynem natomiast przegrywali cały czas tym samym stosunkiem 1:3 z Jastrzębskim, ZAKSA i ONICO.
Uważam, że nieco mocniejsze jest Zawiercie dlatego idę w ich kierunku. Oczywiście nie jestem pewny ich zwycięstwa bo Katowice także pokazują, że potrafią grać i jeśli tylko K. Butryn i T. Rousseaux odpalą to ciężko ich zatrzymać natomiast uważam, że równiejszym zespołem jest Zawiercie i te minimum 2 sety ugrają.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Trefl - Sopot - Jastrzębski Węgiel 2 1,55 Fortuna:t::5:

 

Po czwartkowym zwycięstwie nad Skrą w Lidze Mistrzów trefl zapewnił sobie historyczny awans do play-off tych rozgrywek. Jednak na krajowym podwórku już nie idzie im tak dobrze W tabeli zajmują dopiero 9 lokatę i bilans 7-8. Mają jednak dwa mecze zaległe do rozegrania i całkiem realne szanse na awans do czołowej szóstki. Ciekawostką jest to że po czwartkowym spotkaniu  oficjalnie podano do informacji że trener Anastasi po sezonie przenosi się do ONICO. ,,Pomarańczowi" obecnie plasują się na trzeciej pozycji w zestawieniu PlusLigi. Drużyna Roberta Santilliego miała ostatnia świetną passę pięciu ligowych triumfów z rzędu, którą jednak tydzień temu przerwał lider tabeli, ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Świetnie spisują się też w delegacji gdzie wygrali sześć z siedmiu spotkań. Jastrzębski Węgiel cały czas liczy sie w walce o drugie miejsce w tabeli co daje bezpośredni awans do półfinału Mistrzostw Polski. Stawiam na gości.

Edytowane przez Technik84
1-3
By bigbraine777,

25pkt +10pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
powyżej 181,5 1,84 :plus::plus::plus:

Nie no w życiu nie zagram na Resovie po tak słabym kursie.. Od początku grają katastrofalnie i nawet zwycięstwa z Bełchatowem i z ZAKSą nie przyćmią tego... ZAKSA miała prawo w końcu przegrać, 16 zwycięstw z rzędu i tak robi ogromne wrażenie. Gdańsk ostatnio notuje dobre wyniki, 4 zwycięstwa w lidze mistrzów, 3 zwycięstwa w lidze i ostatnio porażka 1:3 z Jastrzębskim po zaciętej walce a Resovia potrafiła stracić seta nawet ze słabym Będzinem. Wydaje mi się, że 4 sety obejrzymy a over powinien zostać pokryty.

Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
ZAKSA -9,5 1,57 :plus::plus::plus:
ZAKSA -10,5 1,75 :plus::plus::plus:
poniżej 142,5 2,40 :plus::plus::plus:

Tutaj wydaje mi się, że ZAKSA po porażce 0:3 u siebie z Resovią będzie chciała zrewanżować się sobie jak i swoim kibicom zwycięstwem szybkim i pewnym. Lubin kadrowo odstaje mocno od ZAKSY. Nadal nie zagra S. Deroo ale i bez niego radzą sobie całkiem nieźle, wygrany Puchar Polski czy zwycięstwo z Modena w lidze mistrzów. Jeżeli nie będzie 3:0 to i tak handicapy powinny siąść. Chociaż 1 set ZAKSA powinna wygrać dość wysoko.

Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Będzin 3:1
poniżej 144,5 1,73 :minus:

Zgadzam się w pełni z kolegą wyżej, forBet troszkę przysnął więc trzeba skorzystać.
Zawiercie u siebie bardzo mocne i walczą o 4 miejsce więc 3 punkty bardzo potrzebne.

ONICO Warszawa - PGE SKRA Bełchatów 2:3
ONICO -1,5 seta 1,78 :minus:

Przy brakach kadrowych w Bełchatowie nie można nie zagrać na ONICO. U gości w dalszym ciągu nie grają A. Szalpuk i M. Wlazły a M. Ebadipour nie jest w 100% w formie. ONICO walczy o 2 lokatę i myślę, że wykorzystają wielki problem kadrowy u gości i wygrają ten mecz za 3 punkty.
 
Edytowane przez zibi16
By bigbraine777,

2x25pkt +2x15pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO Warszawa 1:3
powyżej 181,5 1,84 :plus::plus::plus:

Ja wiem, że ONICO dało ciała w meczu z Bełchatowem przegrywając 2:3 gdzie Bełchatów grał osłabiony ale mecz meczowi nie równy... W ZAKSIE w dalszym ciągu brak S. Deroo i godnie zastępuje go Szymura. Uważam, że w tym meczu zobaczymy co najmniej 4 sety, wystarczy, że na swoim wysokim poziomie zagra B. Kurek i ZAKSA może mieć problemy. Mimo wszystko są faworytem w tym spotkaniu jak w każdym ale nie wydaje mi się aby ten mecz miał zakończyć się szybkim 3:0.

Edytowane przez zibi16
By bigbraine777,

25pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skra Bełchatów - Warta Zawiercie Skra-1,5s 1,63 fortuna:n::/

 

Wygrana za trzy punkty pozwoli mistrzom Polski awansować do czołowej szóstki tabeli PlusLigi i znacząco zbliżyć się do zajmującego piąte miejsce niedzielnego rywala.
Bełchatowianie grają w tym sezonie "w kratkę". Ostatnio jednak wygrali w dwóch kolejnych spotkaniach pokonując  Cuprum Lubin 3-1  i w Warszawie ONICO 3-2.

 Podopieczni Marka Lebedewa zajmują wyższe miejsce w tabeli, mają cztery punkty więcej niż bełchatowianie.
Aluron nie ma ostatnio dobrej passy, choć porażki poniósł na boiskach sąsiadów z tabeli. Najpierw przegrał z zajmującą czwarte miejsce ekipą Czarnych Radom 1:3, 
później z szóstym GKS-em Katowice 0:3. W ostatni czwartek zawiercianie wygrali 3:1 z bardzo słabo spisującym się MKS-em Będzin, 
jednak prezentowali się bardzo przeciętnie.Gospodarze pomimo osłabienie kontuzjami powinni ten mecz wygrać za 3pkt.

Edytowane przez Technik84
3-2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle over180,5 1,85 totolotek:t::5:

 

Drugi półfinałowy pojedynek pomiędzy zespołem z Zawiercia i ZAKSĄ. W pierwszym rozegranym w Kędzierzynie-Koźlu  niespodziewanie lepsi byli siatkarze Warty. Sobotni mecz 1/2 finału, rozgrywany w Hali Azoty, sensacyjnie 3:1 wygrała bowiem ekipa z Zawiercia. Takie rozstrzygnięcie zaskakiwało tym bardziej, że po inauguracyjnym secie nic nie zwiastowało późniejszego niepowodzenia ZAKSY. Siatkarze z Kędzierzyna-Koźla spisywali się w nim bardzo dobrze i ostatecznie wygrali do 20.Potem jednak coraz lepiej zaczęli spisywać się zawiercianie i kolejne trzy sety wygrali za każdym razem do 22. By przedłużyć swoje nadzieje na zdobycie mistrzostwa Polski, ZAKSA musi więc teraz wygrać w kameralnym obiekcie w Zawierciu, a tam przy wsparciu zagorzałych fanów miejscowych gra się ciężko. Stawiam że spotkanie będzie zacięte i nie zakończy się w trzech setach. Linia 180,5pkt wydaje się do pokrycia.

Edytowane przez Technik84
2-3 w setach łącznie 203pkt
By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...