Skocz do zawartości

MŚ w siatkówce 2018.


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                           Zapraszam do dyskusji oraz pisania analiz. 

 

                                    image.png

 

 

                                 

Między 9 a 30 września w Bługarii oraz Włoszech odbędą się Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn. Tytułu bronić będzie reprezentacja Polski, która w  2014 roku wygrała z Brazylią.

Mistrzostwa Świata w siatkówce 2018 - faza grupowa

W fazie grupowej rozgrywek zobaczymy łącznie 24 drużyny. Do drugiej rundy awansuje 16 najlepszych reprezentacji. Natomiast w trzeciej części zobaczymy 6 drużyn rozmieszczonych w dwóch grupach. Po fazie grupowej odbędą się spotkania półfinałowe oraz finałowe.

Oto grupy MŚ w piłce siatkowej mężczyzn:

Grupa A (Florencja i Rzym): Włochy, Argentyna, Japonia, Belgia, Słowenia, Dominikana
Grupa B (Ruse): Brazylia, Kanada, Francja, Egipt, Chiny, Holandia,
Grupa C (Bari): USA, Rosja, Serbia, Australia, Tunezja, Kamerun
Grupa D (Warna): Bułgaria, Polska, Iran, Kuba, Finlandia, Portoryko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to może ja zacznę typować od spotkań długoterminowych na MŚ. Do MŚ pozostało już niewiele czasu - 6 dni więc powoli można coś rozkminiać...
 

Czy Polska wygra wszystkie spotkania pierwszej fazy grupowej?
Tak 3,00 forBET :plus::plus::plus:
Polska wygra grupę D 2,20 Fortuna :plus::plus::plus:

Może na początku zacznę od drużyn Portoryko i Kuba - raczej nikt nie ma wątpliwości, że poradzimy sobie z tymi rywalami. Kolejnym rywalem jest Finlandia, zespół nieco lepszy ale to już nie jest ta drużyna co parę lat temu z M. Oivanen, M. Esko, A. Siltala, J. Heikkinen itd... Dziś jest to młody zespół średni więc Polacy powinni sobie także z nimi poradzić.
Pozostały 2 drużyny Bułgaria i Iran.
Bułgaria niby współgospodarz ale to na tyle z jego atutów, drużyna jest rozbita i nie widać tam ani jednego % pozytywów. Ze składu odpadła ich największa gwiazda T. Sokolov oraz jego zastępca B. Yordanov z kolei brak powołania podstawowego rozgrywający G. Bratoev oraz libero Ivanov także nie wystąpi na MŚ po kłótni z trenerem. No jest kiepsko i Bułgaria także nam nie powinna zagrozić.
No i został nam Iran - Moim zdaniem Iran także swój czas miał 4 lata temu jeżeli w tamtym czasie nie wygrali gdzie byli naprawdę bardzo mocnym zespołem to teraz już nie wygrają.
Myślę, że warto postawić taki zakład bo tak naprawdę MOIM zdaniem jedynie Iran może nam zagrozić.

Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w pierwszej rundzie ?
J. Kochanowski - L. Saatkamp 1,95 :plus::plus::plus: 30:45

Moim zdaniem warto przemyśleć taki zakład.
Po 1 Kochanowski nie będzie grał wszystkich meczy ponieważ doskonale wiemy, że Nasz trener lubi rotować składem między meczami. Po 2 mamy doskonałych 3 środkowych i każdy z nich może grać.
Po 3 teraz o Lucasie po stracie w Brazylii Lucareliego oraz Mauricio to On będzie musiał wziąść dużo częściej grę na swoje barki. Jest to doświadczony zawodnik.
Ma dużo lepszą zagrywkę, dużo lepszy blok i czucie gry no i w ataku także nie odstaje od Kuby.

USA - Brazylia 3:2
USA 1,70 STS :n:

O Brazylii także można powiedzieć, że swój najlepszy okres mają za sobą a ten jest lekko średni...
Dodatkowo doszły poważne osłabienia przed MŚ po kontuzji wraca Lucarelli ale nie zdąży z formą i nie wystąpi, z kolei kontuzji niedawno nabawił się Mauricio kolejny przyjmujący i jest problem...
USA w swoim składzie na każdej pozycji ma gwiazdy światowego formatu...
W ataku Anderson na przyjęciu Russell, Sander rozegranie Christenson środek Holt, Smith i libero Shoji.
Już w lidze Narodów USA pokonała dość łatwo Brazylię 3:0.

Bułgaria - Słowenia 11:12
Słowenia 3,21 STS :n:

Tutaj wysoki kurs dość ryzykowny ale... poparty solidnymi argumentami.
O problemach Bułgarów już pisałem więc nie będę się powtarzał...
Dodam tylko, że namawiany do powrotu był nawet M. Kazijski ale i on nie zgodził się.
Słowenia to bardzo solidna drużyna ze świetnymi graczami... Gasparini, Sket, Urnaut, Cebulj, Vincic, Kozamernik czy Pajenk - Te nazwiska nie są anonimowe.
Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Świata, ja dorzucę jeszcze parę typów długoterminowych...
Na Słowenię mocno kurs poleciał w dół z 3,21 że wygrają z Bułgarią wyrównał się i już jest 1,85...
Oby był na plus, ok do rzeczy.

Słowenia 1-3 w grupie A 2,1 :plus::plus::plus:
Słowenia 1-2 w grupie A 3,25 :n:

Nie mogę przejść obojętnie obok takich kursów... Słowenia w moim odczuciu będzie dużo mocniejsza niż pokazują to kursy, już w meczach towarzyskich pokazali, że potrafią... Mają naprawdę bardzo mocną i wyrównaną pierwszą szóstkę - oczywiście problem zaczyna się już na ławce, chociaż i tam znajdziemy parę mocnych punktów jak np. drugi atakujący.
Grupę mają dość wyrównaną, prócz Włochów, którzy powinni odstawać są Belgowie, Argentyńczycy i Japończycy, których także bym nie przekreślał.
Oczywiście nie mówię, że Belgia czy Argentyna są drużynami słabymi ale w moim odczuciu nie są aż takimi faworytami aby na Belgie był kurs 1,25 w pierwszej 3-ójce a na Słowenie 2,1...

Ogólnie dość mocno wszedł bym w taki dubelek...
Słowenia 1-3 w grupie A 2,10 :plus::plus::plus:
Polska wygra grupę D 2,00 :plus::plus::plus:

W AKO wychodzi 4,20

Edytowane przez zibi16
By pershing,

120+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułgaria - Finlandia 3:0
Finlandia +2,5 seta 1,76 Fortuna :n:

Ja konsekwentnie gram przeciwko Bułgarom, myślę, że będzie to opłacalne na dłuższą metę, oczywiście wygrać powinni ale czy to będzie takie łatwe i przekonujące zwycięstwo? Śmiem twierdzić, że nie.
O konfliktach, brakach kadrowych itd. już wspominałem wyżej dlatego nie będę tego powtarzał.
Finlandia zespół odmłodzony ale z kilkoma doświadczonymi graczami jak M. Esko czy U. Sivula.
Myślę, że na dość przeciętny zespół Bułgarski powinno to wystarczyć aby wygrać seta.

Włochy - Japonia 3:0
Japonia +16,5 1,87 Fortuna :plus::plus::plus:

Japonia w Lidze Narodów pokazała się z bardzo dobrej strony. Potrafiła wygrać seta chociażby z Serbią, z USA, z Francją czy potrafiła wygrać mecz z właśnie Włochami 3:2, z Niemcami 3:2 czy z Iranem 3:1.
Jest świetny atakujący T. Fukuzawa czy młody ale także już świetnie grający Y. Nishida.
Włosy oczywiście faworyt ale czy wejdę już od początku w wysokie obroty? Zobaczymy... Ale wydaje mi się, że nie. Nawet myślałem by zaryzykować na 1 seta dla Japonii na który dają ponad 2. Dla mnie pewniejszy jest handi +16,5 punkta. Nie wydaje mi się aby ten mecz byłaż tak bardzo jednostronny.

Jeżeli to połączymy mamy na 1 dzień dość dobre AKO 3,29

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja - Chiny 3:0
Suma w secie z najniższą liczbą punktów (włącznie z 5 setem ) Powyżej 40,5 1,70 forBET :plus::plus::plus:
Chiny +18,5 1,70 Totolotek :plus::plus::plus:

Francja dziś bez N'gapetha jest to spore osłabienie. Chiny z roku na rok prezentują się lepiej, nie mówię, że ugrają coś w tym spotkaniu, 1 set byłby już moim zdaniem niespodzianką ale liczę, że powalczą i te 16 punktów w każdym secie zdobędą - żeby pierwszy typ był na plus.
Dorzucam do tego handi 18,5, chociaż moim głównym typem jest powyżej 40,5 punktów w każdym secie.

Kamerun - Tunezja 3:0
Tunezja -4,5 1,75 forBET :n:

Jeżeli miałbym zaproponować jakiś typ na ten mecz to właśnie ten.
Kamerun to słaba drużyna, Tunezja też do dużo lepszych nie należy lecz powinni sobie poradzić z Kamerunem.
Nic mądrego nie napiszę o tych drużynach.

Reszta potem.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

2x25+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holandia - Kanada 0:3
Holandia +11,5 1,60 Totolotek :n:

Handi mocno przesadzone moim zdaniem o jakieś 3 punkty.
Kanada fakt mocna nawet bardzo mocna i są faworytem w tym meczu ale Holandia pokazała w meczach towarzyskich, że są w niezłej dyspozycji.. Nazwiska Abdel-Aziz, Van Garderen, Ter Horst nie są przypadkowe, szkoda, że kontuzji doznał Andringa.
Myślę, że Holandia postawi się Kanadzie, która ma swoje problemy nadal z kontuzjami.

Iran - Portoryko 3:0
Suma w secie z najwyższą liczbą punktów (włącznie z 5 setem ) Poniżej 47,5 2,60 forBET :plus::plus::plus:

Tutaj nieco ryzykowny typ, stawiam, że w żadnym secie nie będzie 25:23 i wyżej.
Myślę, że Iran bez problemu poradzi sobie z przeciwnikiem dość słabym.Sam Torres nic nie zdziała, owszem swoje punkty zdobędzie ale na Iran to nie wystarczy.
Typ oczywiście do gry w singlu.

Dominikana - Słowenia 1:3
poniżej 136,5 1,50 Fortuna :n:

Tutaj mecz zapowiada si szybkie 3:0 dla Słowenii i przekroczenie 20 punktów przez Dominikane w którymś secie będzie bardzo trudne.
Słowenia w dobrej formie i powinni zacząć z wysokiego C. Stawiam bezpieczny under do jakiegoś dubelka.

Brazylia - Egipt 3:0
Suma w secie z najwyższą liczbą punktów (włącznie z 5 setem ) Poniżej 46,5 1,90 forBET :n:

Brazylia mocny faworyt do zwycięstwa 3:0. Nie wydaje mi się aby Egipt przekroczył w którymś secie granicę 21 punktów.
Egipt z samym Abdelhay, który już ma swoje lata i właśnie najlepsze lata ma już za sobą.. Nie ma kto tam za bardzo trzymać poziomu. Brazylia będzie odskakiwać z końcem seta i nie da przekroczyć granicę 21 punktów.

Belgia - Argentyna 3:1
Argentyna 2,05 Fortuna :n:
powyżej 179,5 1,50 Fortuna  :n:

Mecz 50 na 50 więc pobieram wyższy kurs. Argentyna w moim odczuciu jest drużyną nieco lepszą, skład mają bardziej wyrównany, jest De Cecco, Conte więc gra będzie niebo lepsza.
Oczywiście over w tym meczu jest priorytetem bo 3:0 dla żadnej drużyny nie wchodzi w grę moim zdaniem.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

5x15+25+30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś stawiam oto taki kuponik na podwojenie...

Egipt - Kanada (-1,5 seta) Kanada 1,20 :plus::plus::plus:0:3
Portoryko - Polska poniżej 135,5 1,50 :plus::plus::plus:0:3 116
Brazylia - Francja powyżej 176,5 1,50 :plus::plus::plus:3:2 211

AKO: 2,70 STS :t:

Wczoraj Kanada pokazała się z bardzo dobrej strony, pokonali bez żadnego problemu Holandię na którą po cichu liczyłem, że sprawi niespodziankę. Nic bardziej mylnego, tylko 1 set wyrównany a tak to Kanada rozbiła rywala. Dziś przeciwnik jeszcze o 2 klasy słabszy.
Egipt wczoraj przegrał 0:3 z Brazylią dość łatwo bo aż 16 punktami. Nadal w drużynie Egiptu najlepszy jest Abdelhay, który już ma swoje lata. Dziś nie widzę innej opcji niż wygrana Kanady za 3 punkty.

Polacy pokonali Kubę 3:1 ale tylko przez własne błędy i przez przestój czy jak to nazwać nie wygrali 3:0... Każdy set, który wygrali był prowadzony od początku do końca pod ich dyktando a Portoryko nie pokazało kompletnie nic z Iranem, porażka 0:3 bez żadnego podejścia. Stawiam na dość pewny under meczowy.

No i hit dzisiejszego dnia w którym nie widzę zakończenie meczu w 3 setach. N'gapeth jeszcze nie jest w 100% dysponowany, to było widać wczoraj. W Brazylii także swoje problemy mają. NA Francuzów kurs już jest za niski by stawiać na nich. Stawiam na over który może być pokryty bez żadnych problemów w 4 setach.

Polska - Portoryko 3:0
Suma punktów w secie z najniższą ich liczbą (włącznie z 5 setem) powyżej 39,5 1,85 forBET :n:

Jesteśmy mega faworytami, wczoraj w 3 secie Polska rozbiła Kubę do 14 i by nie wszło ale tam przecież było 10:10 ..kosmiczna seria. Portoryko w 2 secie z Iranem także przegrało do 14.
Dziś wydaje mi się, że w każdym secie Portoryko przebije barierę 15 punktów. Liczę także na zmiany w Polsce/

Australia - USA 2:3
Australia +21,5 1,53 Fortuna :plus::plus::plus:

No takie handi jest lekką przesadą moim zdaniem, mimo, że USA jest murowanym faworytem.
Wczoraj w 2-óch setach Australia postawiła się Rosji i były to sety naprawdę wyrównane do 20 punktów, potem Rosja odskakiwała. USA wczoraj ciężki mecz 3:2 z Serbią. Czy da odpocząć zawodnikom? Wątpię ale nie wydaje mi się aby rozbili Australię tak wysoko.

Dominikana - Japonia 0:3
Japonia -14,5 1,60 forBET :plus::plus::plus:

Wczoraj Dominikana wygrała 1 seta ze Słowenią ale w pozostałych już została sromotnie rozbita... Dlatego nie zaryzykuję 3:0 dla Japonii wydaje mi się, że handi jest bezpieczniejsze, bo wydaje mi się, że min 1 set to będzie wysokie zwycięstwo Samurajów, którzy jeśli myślą o awansie muszą ten mecz wygrać.

Iran - Bułgaria 3:1
powyżej 179,5 1,52 Fortuna :plus::plus::plus:

Mecz który może zaważyć o 1 lub 2 miejscu, bardzo ważny dla obu ekip. Bułgaria osłabiona lecz Bułgaria grająca u siebie zapewne nie podda się bez walki. Iran wczoraj rozbił Portoryko, nie zmęczył się zbytnio.
Stawiam na min 4 sety i over w tym meczu, możemy nawet zobaczyć mecz 5 setowy.

Kamerun - Serbia 0:3
Serbia -15,5 1,60 Totolotek :plus::plus::plus:

Jeżeli Serbia potrafi rozbić USA do 15 to tym bardziej Kamerun. Mimo, że Kamerun wygrał mecz 3:0 z Tunezją to nadal wydaj mi się, że jest o 2 klasy słabszy dlatego idzie handi w kierunku Serbii, która pokazała się z dobrej strony wczoraj.
 

Edytowane przez zibi16
By pershing,

2x25+15+25+25+25+25+35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nami kolejny 3 dzień Mistrzostw Świata, wczorajszy dzień - Bardzo udany, czas na kolejny.

Kuponik na podwojenie dziś ode mnie wygląda tak:

Japonia - Słowenia Słowenia 1,32 :plus::plus::plus: 1:3
Australia (-1,5 seta) - Kamerun Australia 1,35 :plus::plus::plus:3:1
Chiny - Holandia powyżej 3,5 seta 1,32 :plus::plus::plus: 1:3

AKO: 2,35 STS :t:

Nie wydaje mi się aby Słowenia wygrała ten mecz 3:0 ale koniec końców to Oni są zdecydowanym faworytem w tym meczu i wydaje mi się, że zakończą triumfem.
Australia bardzo dobre 2 spotkania, 0:3 z Rosją i 2:3 z USA na pewno troszkę zmęczeni ale i podbudowani a Kamerun po 1 secie z Serbią opadł z sił. Dziś Australia wygra to blokiem i siłą. Max 1 seta stracić powinni chociaż wydaje mi się, że będzie tam 3:0.
W 3 meczu faworytem jest Holandia ale po meczu z Kanadą już nie postawił bym na nich.. Chiny coraz mocniejsze i solidniejsze, po secie dla obu drużyn.

Chiny - Holandia 1:3
powyżej 176,5 1,50 Fortuna :n:

Tak jak wyżej wspomniałem, mecz powinien być wyrównany a nawet możemy zobaczyć 5-setówkę.
Holandia w pierwszym meczu nie pokazała nic konkretnego, zawiedli na całej lini. Chiny dość solidny mecz z Francuzami.
Chiny na pewno stać na zwycięstwo, co pokazali w poprzednim sezonie gdzie ograli 3:1 Holandię.
Na pewno Holandia ma mocniejszy skład ale muszą to pokazać na parkiecie.

Finlandia - Kuba 3:1
Finlandia 1,75 Totolotek :plus::plus::plus:

W moim odczuciu to Finlandia wygra ten mecz, Kuba nie pokazała nic z Polską, tylko przez głupie błędy wygrali tego seta a w kolejnych zostali już zniszczeni.
Kuba ma momenty świetnej gry ale te "momenty" nie dadzą im wygranych 3 setów.
Śmiało idę w kierunku Finów.

Australia - Kamerun 3:1
Australia -2,5 seta 2,25 Totolotek :n:

Tak jak wyżej napisałem, Australia wczoraj zagrała świetny mecz i minimalnie przegrali 2:3 z USA.
Kamerun z meczu na mecz będzie opadał z sił a Australia wygra to mocnym atakiem i blokiem.

Japonia - Słowenia 1:3
powyżej 171,5 1,51 Fortuna :plus::plus::plus:

W tym meczu widzę min 4 sety, Japonia solida drużyna a Słowenia mocna.
Obie drużyny na pewno będą walczyć o awans do kolejnej rundy, Japonia oczywiście będzie mieć ciężko bo jest tą "najsłabszą" z tej 4-órki.
Słowenia mimo porażki w 1 secie następne już zdemolowała przeciwnika. Japonia wczoraj szybko zakończyła w 3 setach i nie stracili dużo sił.

Bułgaria - Portoryko 3:0
Suma w secie z najmniejszą liczba punktów (włącznie z 5. setem) powyżej 38,5 1,93 LV BET :plus::plus::plus:

25:14 i wyżej, taki wynik w każdym secie musi paść aby typ był na plus. Wydaje mi się, że Portoryko w końcu rozegra jakiś mecz, w którym przekroczy granicę 15 punktów bo póki co wygląda to naprawdę kiepsko...
Oczywiście powinno być 3:0 dla Bułgarii ale podoba mi się ten zakład.

Francja - Egipt 3:0
Egipt +23,5 1,51 Fortuna  :plus::plus::plus:

Bardzo duże handi po wczorajszym ciężkim meczu z Brazylią wydaje mi się, że za wysokie..
Dziś możemy zobaczyć pare zmian we Francji dlatego takie handi biorę.
Egipt wczoraj solidnie z Kanadą byli bardzo bliscy wygrania seta.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

35+15+25+15+3x25+35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na kolejny dzień, póki co 2/2 kuponiki na plus więc lecimy dalej...
Na dziś na podwojenie proponuję:


Belgia (-1,5 seta) - Słowenia Słowenia 1,35 :plus::plus::plus:2:3
Polska (-1,5 seta) - Finlandia Polska 1,20 :plus::plus::plus:3:1
Serbia - Tunezja Serbia -77,5 1,30 :n:3:1

AKO: 2,11 STS :n:

Słowenia ogólnie wydaje mi się, że wygra spotkanie lecz tutaj podpieram się, że wygrają minimum 2 sety. W moim odczuciu są drużyną lepszą od Belgii.
Finowie mimo wszystko są za słabi na Polskę, zabezpieczam się 1 setem bo wiadomo, że czasem rozluźnienie i strata seta. Max 3:1 dla Polski
Dla Serbów dziś powinien być spacerek, szybkie 3:0 i pod prysznic.

Belgia - Słowenia 2:3
Słowenia 1,87 Fortuna :plus::plus::plus:

Belgia w 1 kolejce wygrała bardzo ważny dla nich mecz z Argentyną o dziwo bez problemu 3:1 ale z Włochami byli już bez szans przegrali dość niespodziewanie bardzo wysoko 0:3 i bez podejścia w każdym secie.
Słowenia sensacyjnie zaczęła z Dominikaną od porażki seta ale potem już rozbiła w 3 kolejnych i wygrana 3:1. Wczoraj dobry mecz z Japonią wygrany 3:1. Widać u nich pewność siebie i kadrowo są mocniejsi od Belgów.

Serbia - Tunezja 3:1
Serbia -18,5 1,60 Totolotek :n:

Moim zdaniem też ładna perełka na dzisiejszy dzień. Tunezja jest drużyną najsłabszą, przegrali nawet z Kamerunem 0:3. Dla Serbów powinien to być spacerek. Jutro mają mecz z Australią więc też nie muszą jakoś dziś oszczędzać się, myślę, że wyjdą podstawą o rozbiją Tunezję.

Polska - Finlandia 3:1
Polska -12,5 1,60 Totolotek :plus::plus::plus:

Też handi do pobrania na dziś. Finlandia to jednak zespół klasę słabszy, myślę, że te 4 punkty w każdym secie do ugrania. Polacy powinni wygrać dziś spokojnie 3:0 bądź 3:1 ale dla mnie bezpieczniejsze jest hnadi niż 3:0.
Wczoraj mimo wygranej Finów 3:1 nad Kubą tak naprawdę to nic szczególnego tam nie pokazali na Polskę to zdecydowanie za mało.

USA - Rosja 3:1
powyżej 174,5 1,50 Fortuna :plus::plus::plus:

No nie przesadzajmy znowu z tymi kursami na Rosję, niedługo będzie 1,2 jak by grali co najmniej z Belgią...
Stawiam na overa w tym meczu bo nie wyobrażam sobie tylko 3 setów. USA to nadal bardzo mocna drużyna, który może postawić się KAŻDEMU...
Rosja ok 2 mecze = 3:0 i 3:0 dla póki co to żaden pokaz siły z takimi przeciwnikami...
Dziś zobaczymy na co stać obie drużyny na tym turnieju.

Proponował bym właśnie jeszcze na dziś taki oto dubelek...


Serbia (-18,5) - Tunezja Serbia 1,60 :n:3:1
Polska (-12,5) - Finlandia Polska 1,60 :plus::plus::plus:3:1

AKO: 2,56 Totolotek :n:
 

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+25+15+25+25+15+25+30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jedynie Serbia dała ciała reszta na plus... Pora na kolejny dzień.

Chiny - Egipt 1:3
Chiny 1,77 Fortuna :n:

Ja już rano zagrałem Chiny po kursie 2,15 teraz już spore spadki tak jak się spodziewałem tego.
Chiny drużyna dużo lepsza od Egiptu. Nawet poprzednie mecze pokazywały, że Chiny grają momentami bardzo dobrze, wygrany set z Kanadą czy z Holandia natomiast Egipt porażki 0:3.
R. Lozano robi robotę w tych Chinach i takie zwycięstwo na MŚ będzie miłym wspomnieniem jak na taką mocną grupę gdzie tylko mieli podejście tak naprawdę z Holandią.

Japonia - Belgia 1:3
Japonia +2,5 seta 1,42 Fortuna :plus::plus::plus:

W seta Japończyków wchodzę śmiało. Jest to drużyna naprawdę solidna i pokazała to w meczu chociażby ze Słowenią gdzie po dobrej grze przegrali 1:3, może poza ostatnim setem... Belgia wczoraj trudny ciężki i długi mecz ze Słowenią przegrany 2:3 a wygrywali 2:0 więc morale mogą być nieco zaniżone.
Dla Japonii jest to jedna z dwóch ostatnich szansy na zwycięstwo i na dalszą grę.
Liczę na kolejny dobry mecz Japończyków.

całkiem przyjemne AKO: 2,51 Fortuna :n:
 

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+25+5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba - Portoryko 3:1
powyżej 3,5 seta 1,47 STS :plus::plus::plus:
Portoryko 3,55 Fortuna :n:

Kuba nie ma ambicji za grosz więc taki kurs na Portoryko pobieram z miłą chęcią...
Oczywiście mecz o nic, tzn o 5 miejsce, które nic nie daje ale wczoraj jak oglądałem mecz Finów z Portoryko widziałem w siatkarzach Portoryko taką chęć grania tego czego widać nie było w poprzednich meczach. Nieco lepiej zagrał Torres i jeżeli dziś zagra na swoim dobrym poziomie to Portoryko wygra ten mecz.
Pobrać można jakieś handi +1,5 seta w zależności kogo jaka stawka interesuje.

Rosja - Kamerun 3:0
Rosja -20,5 1,70 Totolotek :plus::plus::plus:

Kamerun z meczu na mecz słabnie, to było do przewidzenia...
Rosja ograła słabeuszy ale już z USA sobie nie poradzili i przegrali 1:3 no i przed nimi dzisiejszy mecz, który najlepiej rozegrać bardzo szybko bo jutro czeka ich dość wymagający rywal Serbia.
Myślę, że takie handi jest spokojnie do pokrycia.

Brazylia - Kanada 3:1
powyżej 3,5 seta 1,55 STS :plus::plus::plus:

Brazylia nie jest już taka mocna jak kilka lat temu a Kanada jest mocna, coraz mocniejsza.
Oczywiście w Kanadzie mogło być lepiej gdyby nie kontuzje, byłby jeszcze Schmitt i wtedy była by naprawdę bardzo mocna Kanada.
Brazylia najpierw 3:2 wygrała z Francją potem 1:3 z Holandią.
Kanada póki co rozegrała mecze ze słabszymi Chinami, Egiptem no i pokonał 3:0 Holandię.

Iran - Polska 0:3
powyżej 176,5 1,51 Fortuna :n:
powyżej 182,5 1,80 STS :n:
powyżej 4,5 seta 2,60 Totolotek :n:

Nie do końca wiemy co z Kubiakiem czy już jest gotowy na 100% ... Jest to bardzo ważna wiadomość. Polska jest faworytem w tym meczu lecz kurs zdecydowanie za niski by co kolowiek grać. Myślę, że minimum 4 sety zobaczymy więc wchodzę w over. Ogólnie nie zdziwię się jak zobaczymy w tym meczu 5 setów.

Argentyna - Słowenia 3:2
Słowenia 1,62 Totolotek :n:

Argentyna prezentuje się słabo, zdecydowanie gorzej niż sobie wyobrażałem. Conte nie prezentuje już tego poziomu co dawniej i to jest chyba największy problem Argentyny. Dla Słowenii jest to mecz o minimum 2 miejsce i o bardzo ważne punkty w następnej fazie.
Słowenia jest drużyną dużo lepszą a mecz z Belgią wygrany 3:2 chociaż przegrywali już 0:2 na pewno podniósł jeszcze wyżej ich morale...

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+15+25+25+2x15+15+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japonia - Argentyna 3:2
powyżej 181,5 1,84 Fortuna :plus::plus::plus:

Czas na ostatnie rozstrzygnięcia w grupach. Przed nami walka o 4 miejsce. Argentyna po wczorajszym zwycięstwie nad Słowenia mocno zbliżyła się do następnej fazy lecz nie skreślam Japończyków dziś.
Wczorajszy mecz na pewno zmusił Argentynę do pozostawienia na parkiecie dużo sił i dziś może to być widoczne. Japonia na pewno nie podda się bez walki, widzę dla nich minimum 1 seta.
Japonia ma kilka ciekawych nazwisk i na pewno nie można ich przekreślać bo nie raz sprawiali niespodzianki.

USA - Tunezja 3:0 75:43
USA -20,5 1,74 Fortuna :plus::plus::plus:
USA -23,5 2,52 Fortuna :plus::plus::plus:

 


Dla USA będzie to spacerek i tylko od nich zależy w jakich rozmiarach zakończą ten mecz. Tunezja wczoraj rozegrała mecz z Australią przegrany 1:3.
USA ma pierwsze miejsce czyli to o co walczyli, 4 mecze = 4 zwycięstwa i mogą się przygotowywać ze spokojem do następnej grupy. Dziś nawet jeśli będzie kilka zmian to mam nadzieję, że podejdą do tego spotkania w pełni skoncentrowani a jeżeli tak będzie to nawet tak wysokie handi mogą pokryć ze spokojem.

Kanada - Francja 1:3
powyżej 177,5 1,84 Fortuna :plus::plus::plus:

Mecz bardzo ważny na pewno z naszego punktu widzenia...
Kanada jeśli wygra może zająć 1 miejsce jeżeli przegra może zająć 4 miejsce.
Francuzi na pewno nie pokazują tego co potrafią więc można spodziewać się jeszcze dużo lepszej gry z ich strony. Kanada wczoraj rozegrała dość ciężki mecz z Brazylią przegrany 1:3 ale liczę, że i dziś powalczą z Francją i ugrają minimum seta. Over nie jest za wysoki więc spokojnie może być pokryty w 4 setach.

Włochy - Słowenia 0:1
Słowenia +2,5 seta 1,68 Fortuna :plus::plus::plus:
Słowenia +1,5 seta 3,25 Fortuna

Na pewno obok tak wysokiego kursu nie przejdę obojętnie i spróbuję zagrać.
Włosi mieli już sporo problemów z Argentyną i mogło tam być nawet 2:2 w setach, wygranego seta prawie przegrali. Wczoraj Słowenia rozegrała ciężki 5 setowy pojedynek - niestety przegrany. Na pewno dziś będą chcieli wygrać i awansować z grupy z 2 miejsca a nawet porażka 2:3 da im 2 miejsce.
Oczywiście Włosi u siebie są zdecydowanym faworytem ale kurs 1,11.... dla mnie mega przesadzony...

 

Edytowane przez zibi16
By pershing,

150+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami koniec I rundy. Było kilka niespodzianek a nawet sensacji...
My Polacy na pewno patrzymy z dużym hurra optymizmem przed kolejną rundą z racji, że I rundę przeszliśmy najlepiej jak mogliśmy - 5 zwycięstw i komplet punktów.
O regulaminie na tych MŚ nie ma co mówić bo jest jak jest... Można powiedzieć, że 5 zwycięstw w I rundzie zaklepuje na 90% awans z II rundy.
Największa pozytywna niespodzianka to chyba Holandia, którzy pokonali Brazylię i Francję a i tak trafili chyba najgorzej z tej trójki - to jest najlepsze w tym wszystkim.
Póki co najbardziej rozczarowują mnie Francja i Rosja, którzy doznali już 2-óch porażek w I rundzie.

Przypomnijmy, że do III rundy awansują 4 zwycięzców swoich grup oraz 2 najlepsze drużyny z 2 miejsca.

Grupa E
Włochy 5-0 15 punktów
Holandia 4-1 11 punktów
Rosja 3:2 10 punktów
Finlandia 2:3 6 punktów

Tak na dobrą sprawę to zwycięstwo Włochów nad Finami w 1 kolejce da już im awans do III rundy i taka mała uwaga... Jeżeli pójdzie wszystko z godnie z planem Włochów to w 3 kolejce Włosi mogą wyrzucić za burtę swojego największego rywala Rosje!!! Wystarczy, że przegrają z Holandią.

Grupa F
Brazylia 4-1 11 punktów
Belgia 3:2 10 punktów
Słowenia 3:2 9 punktów
Australia 2:3 7 punktów

Ależ ta Brazylia ma szczęście, że trafia na tak łatwą grupę... W innych grupach nie wyszli by z 1 miejsca... Tutaj niestety ale wyjdą. Na 2 miejsce liczę Słowenia ale tutaj już muszą wygrać 2 mecze za 6 punktów.

Grupa G
USA 5:0 13 punktów
Iran 4:1 11 punktów
Bułgaria 3:2 9 punktów
Kanada 3:2 9 punktów

Tutaj będzie walka o 2 miejsce między Kanadą, Bułgarią a Iranem i co najważniejsze widzę tutaj sporo punktów pogubionych w meczach między drużynami co raczej nie powinno im dać awansu z 2 miejsca, chyba, że Iran wygra 2 mecze w co nie chce mi się wierzyć po ich grze.

Grupa H
Polska 5:0 15 punktów
Serbia 4:1 12 punktów
Francja 3:2 11 punktów
Argentyna 2:3 6 punktów

Kapitalna sytuacja dla Polaków. Bardzo ważny pierwszy mecz z Argentyną i trzeba wygrać nie ma innej opcji.
Jeżeli Francja wygra z Serbią to naprawdę mamy doskonałą sytuację.
Jedno jest pewne 2 zwycięstwa powinny nam dać spokojny awans z 1 miejsce a już na pewno z miejsca 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przed nami kolejna II runda... I runda dała troszkę zarobić, oczywiście nie obyło się bez niespodzianek... Teraz już większość drużyn nie może sobie pozwolić na stratę punktów... Zaczynamy...

USA - Kanada 3:1
Kanada +2,5 seta 1,55 :plus::plus::plus:

USA ma pewien spokój w grupie, na wpadkę mogą sobie pozwolić... Kanada ma nóż na gardle i będą się bić z USA w pierwszym meczu o każdy punkt... Stawiam, że minimum 1 seta są w stanie wygrać.
Przypomnę, że z Brazylią i Francją wygrali seta.

Serbia - Francja 3:2
powyżej 177,5 1,55 :plus::plus::plus:
Francja 1,56 :n:

Dla Francji ten mecz jest o być albo nie być i myślę, że wygrają... Jako zespół są lepsi od Serbów.
Serbia niby wygrała z Rosją i to jest wielki plus dla nich, oczywiście mecz będzie wyrównany dlatego idę w over w meczu ale jeżeli miałbym stawiać zwycięzce to idę w stronę Francji...
Liczę, że zameldują się jeszcze w najlepszej 6 turnieju a do tego potrzebne jest zwycięstwo.
Mecz z Holandią to była wpadka, wygrywali 2:0 i ... grali składem dość rezerwowym i niestety to się zemściło, jutro już sobie na takie rozluźnienie nie pozwolą.

Holandia - Rosja 0:3
Rosja -1,5 seta 1,34 :plus::plus::plus:

Mimo, że kurs bardzo niski to wejdę w to spotkanie... Rosja musi ten mecz wygrać i następnie mecz o wszystko z Włochami - nie wróżę im zbyt dużo ale jutro jest to mecz, który trzeba wygrać za 3 punkty.
Mimo, że Rosja mnie nie przekonuje to mają potencjał dużo większy niż Holandia, która już i tak zrobiła więcej niż są w stanie.

Bułgaria - Iran 3:0
powyżej 179,5 1,52 :n:
Bułgaria +1,5 seta 1,47 :plus::plus::plus:
Bułgaria 2,06 :plus::plus::plus:

Po dłuższym myśleniu idę w kierunku gospodarzy. Pokazali się z dość dobrej strony w meczu z Polską, Iran od 2 meczy nie pokazuje nic... Myślę, że Bułgaria myśli o awansie do następnej rundy i ten mecz po prostu będą chcieli wygrać. Iran słabo... Chociaż overa w meczu także nie wykluczam.

Belgia - Słowenia 0:3
Słowenia 1,88 :plus::plus::plus:

Pierwszy mecz Słowenia wygrała przegrany mecz z 0:2 wyciągnęli na 3:2...
Mają skład mocniejszy od Belgów, jeżeli marzą o szóstce muszą ten mecz wygrać.
Dali troszkę ciała z Argentyną gdzie wygrywali już 2:1 i przegrali 2:3 i koniec końców może to być bardzo ważna porażka obym się mylił...
 

Edytowane przez zibi16
By pershing,

5x25+2x15+35+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran - Kanada 2:3
Kanada !!!! 1,80 :plus::plus::plus:

Kurs marzenie... Ja go pobieram z pocałowaniem ręki.
Na ten moment Iran nie istnieje i niech ktoś nie pier..., że patrzenie na ostatnie mecze nie ma sensu...
Iran od 3 spotkań nie gra nic, baa w sumie od dawien dawna nie prezentuje tej siatkówki do której nas przyzwyczaili...
Kanada solidnie, ktoś powie no ale 3 porażki z rzędu.. No tak ale z najmocniejszymi drużynami na świecie a do tej czołówki Kanadyjczycy pukają i gdyby nie plaga kontuzji to jestem święcie przekonany, że byli by jeszcze mocniejsi. Na ten moment moim zdaniem Kanada to drużyna półkę wyżej i stawiam na ich zwycięstwo.

Słowenia - Brazylia 0:3
Słowenia +2,5 seta 1,55 :n:

Słowenia wczoraj zrobiła duży krok do czołowej 6-óstki by tak się stało musi zrobić kolejny, pokonanie Brazylii było by naprawdę WIELKIM krokiem... Ja liczę na przynajmniej 1 seta a kurs naprawdę bardzo dobry.
Po pierwsze Słowenia pokazuje, że są drużyną bardzo solidną i z którą coraz bardziej trzeba się liczyć, ok może nie na medal ale na ciężkie mecze...
Mają naprawdę bardzo dobry skład i moim zdaniem przynajmniej set jest w ich zasięgu.

Rosja - Włochy 3:2
Włochy +1,5 seta 1,54 :plus::plus::plus:
Włochy 2,20 :n:

Wczorajsze zwycięstwo nad Holandią 3:0 nie robi na mnie wielkiego wrażenie. Rosja pokazała w meczach z USA i Serbią, że są do ruszenia. Włosi u siebie na pewno będą chcieli przypieczętować 1 miejsce w grupie i "łatwiejszego" rywala w kolejnej fazie.
A i może uda im się wywalić Ruskich... Tak jak pisałem o tym wcześniej.
Włosi są mocni, oczywiście póki co nie mieli aż tak mocnego rywala aby to pokazali bo grali z solidnymi drużynami a dziś to ich prawdziwy test. Liczę, że ten test zdadzą.
Do dubelka +1,5 seta wydaje się świetną opcją.

Polska - Francja 1:3
powyżej 176,5 1,51 :n:
Polska +1,5 seta 1,82 :n:
Polska 2,79 :n:

Tutaj może bardziej patriotycznie ale kurs wysoki na Polaków, moim zdaniem za wysoki. Francuzi zdają sobie sprawę, że ich awans do 6 jest znikomy...ta świadomość może zaważyć, że nie będą aż tak skoncentrowani - to jest moje zdanie.
Dziś M. Kubiak powinien już zagrać a wczoraj wdzieliśmy czarno na białym co znaczymy bez naszego kapitana. Całkiem dobrze nam się gra w ostatnich czasach z Francją.
Liczę na minimum 4 sety i jednak liczę na zwycięstwo Polaków po świetnym kursie.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

50+30+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nami ostatnia kolejka, która da nam ostatnie odpowiedzi kto zagra w kolejnej fazie...
Pewnymi są już: Włochy, Brazylia, USA, Serbia... Bardzo blisko jest Rosja a o ostatnie miejsce powalczy Polska z Francją

 

Francja - Argentyna Francja -1,5 seta 1,20 3:1 :plus::plus::plus:

Polska - Serbia (-1,5 seta) Polska1,47 3:0 :plus::plus::plus:
Słowenia - Australia Słowenia 1,22 2:3 :n:

AKO: 2,15 STS :n:

Myślę, że na dziś taki dubelek zabójca...
Francja gra pierwsza dziś więc nie pozostaje im nic innego jak wygranie spotkania za 3 punkty i czekanie na wynik meczu Polska - Serbia.
Serbowie czy się podłożą? Ja bym tak tego nie nazwał ale wyjdą składem rezerwowym, jeśli tak się stanie to będzie dla Nas szansa... po kursach widać, że coś jest na rzeczy ja jednak nie podejmę ryzyka aż tak bardzo tylko zaasekuruję się wygranymi 2 setami Polaków.
Słowenia powinna sobie spokojnie poradzić z Australią, nic im to nie da ale takie 2 miejsce w swojej grupie wygląda całkiem nieźle...

Oczywiście jeśli miałbym dziś coś zagrać więcej to na pewno zagrał bym na zwycięstwo minimum po 1 secie przez Belgie, Iran i Holandię co daje nam całkiem przyjemne ako do tego można spokojnie dorzucić overek 3,5 seta w meczu Bułgaria - Kanada

Edytowane przez zibi16
By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nami decydująca już faza grupowa... 3 drużyny w 2 grupach i 1 drużyna grupy I zagra w półfinale z 2 drużyną grupy J i 2 drużyna grupy I zagra z pierwsza grupy J. Włosi oczywiście dołożyli swoje "rączki" aby było dobrze ale i dla Nas nie jest najgorzej...

 

Grupa I

Brazylia

USA

Rosja

 

Grupa J

Wlochy

Polska

Serbia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Rosja 3:2
Rosja -3,5 1,75 :n:
Rosja 1,52 :n:

Brazylia gra na tych Mistrzostwach zaskakująco dobrze, bo póki co wygrali swoje dwie grupy ale tak naprawdę prócz meczu z Francją wygranym 3:2 nie zagrali z rywalem z czołówki. Dziś zmierzą się z Rosją i to właśnie ten mecz wyznaczy czy Brazylia ma papiery na medal moim zdaniem nie i stawiam zdecydowanie na Rosjan.
Rosja miała wpadkę z USA 1:3 potem z Serbią 2:3 ale mecz o wszystko wygrali z Włochami 3:2, który stał na nieziemskim poziomie no i wygrali 3:0 z Holandią.
Rosjanie mają piekielnie mocna zagrywkę, Muserski, Mikhailov, Volkov no i z przyjęciem Brazylia będzie miała sporo kłopotów z czym będzie wiązał się problem z grą środkiem...
Brazylia nie ma przyjmujących na światowym poziomie i to będzie klucz do porażki.

Włochy - Serbia 0:3
Włochy 1,52 :n:

Może zacznę od tego, że gospodarze sobie ustawili grupę i terminarz pod siebie i dziwie się, że FIVB patrzy na to i nic nie robi - skandal.
No ale trudno jest jak jest. Włosi są zdecydowanym faworytem w tym meczu i powinni go spokojnie wygrać. Włosi, fakt zagrali tylko z Rosją i w dodatku przegrali 2:3 mówię o tych mocnych przeciwnikach ale mieli awans pewny.
Serbowie przegrali z USA 2:3, wygrali 3:2 z Francja i Rosją więc widać, że są mocni na tym turnieju. To już jest ostatnia faza i tutaj już trzeba zagrać na 110%, publiczność po stronie Włoskiej, nie widzę jakoś Serbii w tym meczu. Oczywiście w obu tych meczach można dać jakiś over ale ja idę w ten sposób jaki podałem.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

3x15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA - Rosja 3:0
USA 2,02 Fortuna :plus::plus::plus:

No to dziś Rosjanie odpadają w walce o Mistrza Świata, wczoraj dali całkowicie ciała z Brazylia, wygrywali już 2:0 i ulegli 2:3... Rosjanie na tych mistrzostwach nie prezentują dobrej formy, jeżeli przyjrzymy się bliżej wynikom to z tych ważnych meczy ulegli z USA 1:3 ulegli z Serbią 2:3 wygrali z Włochami 3:2 i ulegli z Brazylią 2:3 więc widać, że jednak nie są w najwyższej formie i ostatecznie mają już 3 porażki na swoim koncie z tyloma porażkami nie można być Mistrzem Świata. Jeżeli chodzi o USA to póki co wygrywają wszystko jak leci.
USA na każdej pozycji ma równorzędnych a nawet i lepszych siatkarzy więc nie bardzo rozumiem faworyzowania Rosjan.
Stawiam, że Amerykanie dziś wygrają.

Polska - Serbia 3:0
Polska 2,75 Totolotek :plus::plus::plus:

powyżej 181,5 1,72 1xbet :n:

Mi także się wydaje, że po wygraniu seta przez Serbów mogą odpuścić nieco... I nie mówię tutaj o całkowitym odpuszczaniu ale jednak mobilizacja może zrobić swoje.
Po 2 jestem wręcz przekonany, że dziś nie będzie tak jednostronny pojedynek jak wczoraj i nawet jeśli Serbia zagra na 100% to overek w tym meczu będzie.
Polska ma papiery aby wygrać ten mecz oczywiście Serbia jest faworytem lecz nie będzie to jakaś sensacja jeżeli Polska wygra.
Jeżeli Kurek i Kubiak zagrają na swoim wysokim poziomie to może to być bardzo dobry mecz do oglądania.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

2x35+15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: 1
Kurs: 2.75
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

Wieczorem kolejne siatkarskie emocje związane z walką Polaków o obronę tytułu Mistrzów Świata. Jak mawiał pewien wybitny koszykarski szkolenowiec "nigdy nie lekceważ dumy mistrza" i mam nadzieję, że to dzisiaj także sprawdzi się w wypadku polskiej drużyny. Oczywiście od turnieju w Polsce wiele się w kadrrze zmieniło, ale na tym turnieju Polacy naprawdę dobrze się prezentują. Szkoda tej wpadki z Argentyną, ale sytuacja nie jest zła. Cztery dni temu przerwano też serię kolejnych porażek z Serbami. Wcześniejsze pięć bezpośrednich strać polska drużyna przegrywała, a tutaj udało się wygrać stosunkiem 3:0. Oczywiście to będzie inny mecz, pewnie dużo trudniejszy, ale takie psychiczne odblokowanie się jest ważne. Serbowie wczoraj efektownie rozbili Włochów, ale dłuższy odpoczynek Polaków także może mieć wpływ na ten mecz. Moim zdaniem kurs 2,75 z Totolotka jest przesadzony i choćby z tego względu warto spróbować.

By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na półfinały... Serio długo się zastanawiałem jak urgyźć te mecz.. Tak naprawdę każdy może wygrać z każdym i nie będzie to jakaś niespodzianka.

Brazylia - Serbia 3:0
powyżej 182,5 1,72 :n:

Jeżeli miałbym stawiać 1/2 to chyba raczej skłonił bym się na Brazylie - mimo wszystko. Lecz na szczęście nie muszę tego robić i wchodzę w over meczowy. Spokojnie 4 sety wystarczyć powinny aby pokryć tą linię.
Nie liczył, że Brazylia dojdzie do półfinału a tu proszę... Serbowie nie położą się łatwo, jest to naprawdę ich bardzo duża szansa na zagranie w Finale gdzie dawno już nie byli.
Mają naprawdę bardzo mocną paczkę - piekielnie mocny środek i atak, bardzo dobre przyjęcie i solidny libero.
Brazylijczycy mimo, że bez podstawowych przyjmujących to i tak naprawdę bardzo dobrze sobie radzą.
Jeżeli Atanasijević, Lisinac, Ivovic - przede wszystkim tej trójce będzie siedzieć zagrywka i odrzucą Brazylię od siatki to mogą to wygrać ale to jest coś co muszą w tym meczu mieć - Zagrywka.

Polska - USA 3:2
Polska +9,5 1,50 :plus::plus::plus:

Tutaj do tego meczu podchodzę dość spokojnie, jeśli wygramy - SUPER
Liczę jednak na dość zacięte spotkanie w poszczególnych setach, że nie damy odejść Amerykańcom na jakąś większą liczbę punktów a i może jakiegoś seta urwiemy.
USA - mój faworyt od samego początku do złota idzie naprawdę jak burza - nie zwracam uwagi na wczorajszym mecz z Brazylią.
Ograli 2x Rosjan, Serbie 3:2.
Na pewno da się z Amerykanami wygrać tego jestem pewien, jeżeli Kurek zagra na takim poziomie jak gra do tej pory, Kubiak - ostatnie mecze kapitalne, Szalpuk jeśli nie spali się to możemy późnym wieczorem naprawdę mieć szerokie uśmiechy.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serbia - USA 1:3
USA 1,60 :plus::plus::plus:

Jeżeli tylko USA podejdzie do tego spotkania zmobilizowana w 100% bo jednak są zawiedzeni, że to nie Oni zagrają dziś o 21:15 to ten brąz zdobędą. Jednak USA jest mocniejsza niż Serbia. Oczywiście ktoś powie, że USA zmęczone itd... ja tam w to nie wierzę, nie po to się tyle trenuje itd, żeby na najważniejsze mecze być zmęczonym.
Wydaje mi się, że warto było by też wejść w over meczowy bo na 3 setach nie powinno się to zamknąć ja jednak idę w win USA.

Brazylia - Polska 0:3
Polska 2,50 :plus::plus::plus:

Jednak powtórka z przed 4 lat i miejmy nadzieję, że wynik będzie identyczny czyli zwycięstwo Polaków 3:2 ależ to by było piękne.
O zmęczeniu nie ma mowy, Polacy są tak nabuzowani i niech ten walec jedzie do samego końca...
Brazylia dość łatwo poradziła sobie z Serbią w półfinale 3:0.
Teraz nie ważne statystyki nie ważne nic, ważny jest tylko TEN mecz.
A więc JEDZIEMY POLSKA !!!

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+35+10

By pershing,

bonus za cale MS w siatke +500 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Polska - Brazylia
Typ: 1
Kurs: 2,5
Godz: 21:15
Bukmacher: Totolotek

Typ może trochę oparty na emocjach, ale Polacy na tych Mistrzostwach naprawdę pozytywnie zaskakują. Obrońcy tytułu mimo wszystko dość niespodziewanie znaleźli się w wielkim finale, a jeśli udało osiągnąć się już tyle to czemu nie zostać Mistrzami Świata ponownie? Interesująca mieszanka młodości z doświadczeniem, mnóstwo determinacji i widać, że wspólna gra po prostu przynosi im radość. To też zespół mocny psychicznie, który daje radę pod presją i nie wymięka w najważniejszych momentach. Presja jest dziś na Brazylii, a Polacy tylko mogą i nawet porażka nie zostanie negatywnie odebrana. Jednak nie takie underdogi wygrywały. Granie Brazylii po tym kursie większego sensu nie ma, więc idę w Polaków, oby z pozytywnym zakończeniem.

By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...