Skocz do zawartości

IV runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [28.08.2018 - 29.08.2018] REWANŻE


Rekomendowane odpowiedzi

Dynamo Kijów - Ajax Amsterdam 0:0
Ajax strz. +1,5 2,17 :n:

Dziś nieco zaryzykuję. Czas na ostatni mecz i to On da nam odpowiedz kto wystąpi w tym sezonie w lidze mistrzów... Bardzo blisko jest aby to był Ajax i wydaje mi się, że tak się stanie.
U siebie Ajax nie dał żadnych szans gościom na dobry wynik bo wynik 3:1 jest świetnym wynikiem dla Ajaxu.
Dziś Dynamo Kijów musi zaatakować a to da gościom szansę na szybkie kontry. Zespół Ajaxu jest lepszą piłkarsko drużynom i to udowodniła tydzień temu gdzie gdyby nie błąd w polu karnym przy rzucie rożnym wynik byłby 3:0 i było by raczej pozamiatane.
Dziś widzę bramki z obu stron bo Dynamo gra dobrze na własnym stadionie... Lecz, że kolega dał już taki typ to ja daje troszkę odważniej.
Ajax w kwalifikacjach do Ligi mistrzów na 5 spotkań w każdym strzelał minimum 2 bramki.
Trzymam kciuki i liczę, że typ wejdzie i zaksięgujemy na plus.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam troszkę inne zdanie niz @zibi16 Ukraińcy przegrali przez proste kardynalne blendy w obronie ... jeśli Dynamo zagrało by swoje w obronie to nie było by takie wyniku i dramatu. Bramka 1 bodajże w 1-2 minucie meczu bo błędzie bramkarza potem rykoszet Kadara dożo tego- gol Tadicia to tez fatalne ustawienie całej obrony praktycznie nie zawiódłl Kędziora gol i ogólnie solidna postawa polskiego gracza.Ok mogę sie zgodzić ze Ajax piłkarsko wygląda lepiej technicznie preferuje jako drużyna troszkę inny styl grania wizje ale...w lidze graja słabo popełniają naprawdę dużo prostych błędów indywidualnych jak sie wyłączy z gry Ziyecha to...jest to co najmniej 40% wartości ofensywnej zespołu ja wiem ze jest spina na LM i w lidze mozna pograć na pół gwizdka.Ajax ma problemy z awansem do LM co pokazywał w ostatnich latach zaliczka świetna ale teraz jazda na trudny teren wschód Kijowianie maja solidny zespół bez większych gwiazd ale w głównej mierze złożony z rodzimych zawodników, kiedyś hurtowo sprowadzali za duza kasę Brazylijczyków  których potem sprzedawali do czołowych ekip za jeszcze większe ss teraz jest troszkę inaczej. Uważam ze jak na poziomie zagrają w obronie wiadomo musza zaryzykować otworzyć sie to będzie szansa Ajaxu na kontry ale szybki gol...reasumując Dynamo u siebie moim zdanie nie przegra a  wygra. Holendrzy nie z takimi ekipami na wyjazdach w europejskich pucharach mieli problem będzie presja zobaczymy jak z sędziowaniem....- czy Dynamo ma szanse na awans moze 15-20 % niby 2-0 ale....Verbic a przede wszystkim młody nieobliczalny Viktor Tsygankov musza zagrać bardzo dobre zawody i przede wszystkim solidnie w obronie bo szanse na bramki na pewno będą.

 

DYNAMO KIEV - AJAX 1 2,6 Betsafe:n: :arrow:zero szans ajaks chyba z 300 sytuacji zmarnował...dramat te Dynamo ci juniorzy to...poziom Termaliki :P 

 

DYNAMO KIEV - AJAX  1x :t:1,52 do dubla taśmy w sam raz Betsafe 

 

Dynamo over 1,5 gola 2,21 Betsafe :what::n:

 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Dinamo - Young Boys
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 2,10
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

Kursy w meczu Dinama z Young Boys moim zdaniem przesadzone. Szwajcarzy grali dużo lepiej w pierwszym meczu, ale brakowało skuteczności. To oni dominowali i pechowo zremisowali przed własną publicznością. Dinamo Bjelicy ma sporo szczęścia, ale jakiegoś gigantycznego wrażenia na mnie nie robi. Moim zdaniem przyjezdni mimo pechowego rezultatu w pierwszym spotkaniu dzis sobie poradzą, ale na wszelki wypadek wolę wytypować ich z remis jako zwrot, a więc takie zabezpieczenie na wypadek dogrywki czy ewentualnej porażki w serii rzutów karnych. Young Boys są w dobrej formie co widać także po lidze. W dużo bardziej wymagających od chorwackiej ekstraklasy rozgrywkach weszli w sezon z kompletem punktów w pięciu starciach. Moim zdnaiem pierwszy mecz to jednak fart Dinama, ale w rewanżu górą będzie już po prostu lepszy na ten moment zespół.

By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: PAOK - Benfica
Typ: 2
Kurs: 2,20
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

Wczoraj Szwajcarzy zgodnie z planem, choć trochę żaluję odpuszczenia tego wyższego kursu, no ale ważne że trafione. Dziś idę w inny zespół, który odrabia straty wynikające z bramkowego remisu przed własną publicznością. Benfica była dużym faworytem tego dwumeczu, ale w Lizbonie skończyło się zaledwie 1-1, co w tej chwili promuje PAOK. Sytuacja jest identyczna jak przed meczem Dinamo z Young Boys. Ten 1-1 to znów po prostu efekt pecha i braku skuteczności. Grecy w Lizbonie byli o minimum klasę gorsi, oddali zaledwie 1 celny strzał i cóż, dało im to korzystny wynik. Dlatego liczę, że Benfica dziś już potwierdzi klasę i zamelduje się w fazie grupowej Ligi Mistrzów, bo po prostu bardziej do tych rozgrywek pasuje.

By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...