Skocz do zawartości

2 kolejka Seria A [25 - 27 sierpień 2018]


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Juventus - Lazio

Ronaldo strzeli @ 1,67 Unibet

 

Ronaldo już w meczu z Chievo mógł strzelić przynajmniej dwie bramki, zabrakło zwyczajnie szczęścia. Dziś z pewnością swoje sytuacje będzie miał, będą także stałe fragmenty gra a może jakiś rzut karny. Lazio przegrało z Napoli, Milik i spółka mieli mnóstwo sytuacji. Rzymianie wyglądali słabo i mocno rozczarowali. Lazio od kilku lat ten sam problem, mocna ofensywa i słaba defensywa. Dodatkowo do Interu odszedł De Vrij. Stawiam dziś na pierwsze trafienie Portugalczyka w Juve.

 

Fiorentina - Chievo

over 10,5 rożnych @ 1,75 1xbet

 

Ten mecz wpadł mi w oko na rzuty rożne. Fiorentina w roli faworyta to najczęsciej bicie głową w mur i kopalnia rzutów rożnych. W ekipie zostali wszyscy najważniejsi gracze a dodatkowo przyszedł Pjaca. Razem z Chiesa te skrzydła Fiorentiny robią wrażenie. Być może lepszą opcją jest granie rzutów rożnych na gospodarzy, ja wybrałem ogólnie na cały mecz. Chievo po bardzo dobrej zwłaszcza drugiej połowie z Juve też myślę, że coś dołożą.

 

Napoli - Milan

obie strzelą @ 1,89 1xbet

 

Tutaj idę w kierunku obie strzelą.  Obie ekipy bardzo duży potencjał w ofensywie. Świetnie w sezon wszedł Milik a po drugiej stronie jest Higuain, obrona Milanu dla mnie znak zapytania. Milan z Realem w meczu towarzyskim stworzył kilka wybornych sytuacji. Jak patrzę na składy typ nasuwa się sam.

 

By pershing,

2x15+25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...