Skocz do zawartości

III runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [14.08.2018] REWANŻE


Rekomendowane odpowiedzi


AEK Ateny - Celtic Glasgow 2:1
Celtic lub remis 1,59 Fortuna :n:
Celtic (A) 2,10 Fortuna :n:

Powiem tak, oglądałem pierwszy meczu obu ekip i naprawdę nie mam pojęcia jak w tym meczu Celtic nie wygrał... Szybko strzelony gol i wydawało by się, że lepiej nie mogło się zacząć AEK wtedy musiał się nieco otworzyć a to dawało kontry dla Celticu no i Celtic mógł spokojnie strzelić 2 bramki na co przyszła 1 akcja trochę z przypadku Klonaridis znalazł się z piłką w polu karnym Celticu i strzelił bramkę do szatni no i druga połowa wiadomo było jaka będzie... Mur przez AEK a Celtic musiał przez ten mur się przebić, niestety atakował atakował ale zabrakło tej kropki nad "i", dodatkowo już w 57 min AEK dostał czerwoną kartkę i wtedy już byłem pewny, że Celtic wbije rywalowi bramkę i jakież moje zdziwienie było po końcowym gwizdku... Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i tak naprawdę nie powiem przed tym meczem nic nowego, będzie to wyglądać bardzo podobnie, Celtic będzie atakował by strzelić bramkę a AEK będzie się bronić. Dla mnie osobiście zespół Celticu jest zdecydowanie lepszy niż AEK i muszą to pokazać na boisku. Nie wierzę, że AEK zdoła się obronić przez kolejne 90 minut dlatego typuję, że Celtic nie przegra dziś. Stawiam również w awans Celticu ale w typach dnia idę skromniej.

Dynamo Kijów - Slavia Praga 2:0
Slavia powyżej 3,5 rzutów rożnych 1,45 :plus::plus::plus:(5)
Slavia (A) 3,20 :n:

U siebie Slavia zdobyła aż 6 rożnych i prowadziła grę, oddała więcej strzałów. Dziś muszą atakować bo remis 0:0 daje awans Dynama więc myślę, że 4 rożne spokojnie pokryją + nie są bez szans więc awans po takim kursie biorę. Z gry wydawali się być drużyną lepszą.

Spartak Moskwa - PAOK 0:0
obie strzelą 1,73 :n:
Spartak i obie strzelą 3,35 :n:

Pierwszy mecz bardzo overowy bo aż 5 bramek.
Dziś Spartak musi wygrać ale widać było w pierwszym meczu, że obie ekipy są bardzo ofensywne.
Pechowo nie strzelony karny przez Promesa w pierwszym meczu może zaważyć ale wydaje mi się, że u siebie to jednak Spartak jest faworytem do awansu.

Fenerbahce Stambuł - Benfica Lizbona 1:1
Benfica lub remis 1,50 :plus::plus::plus:
obie strzelą 1,71 :plus::plus::plus:

Gdyby ten mecz był gdzie indziej spokojnie grał bym na Benfice tylko lecz w Turcji wiadomo jakie piekło mogą zrobić kibice piłkarzom, Fenerbahce na pewno stać na strzelenie gola bo u siebie są mocni. Benfica piłkarsko dużo lepsza więc awans nie powinien być zagrożony a żeby tak było wystarczy strzelić bramkę i być spokojnym.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

2x15+25+15+2x15+2x25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Ajax - Standard
Typ: 2 [+1.5]
Kurs: 1,75
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

Przeglądając dzisiejszą ofertę na Ligę Mistrzów zwróciłem uwagę na zaskakująco duże dysproporcje kursów między Ajaxem i Standarem. Faworyzowanie Holendrów mnie nie zdziwiło, ale potraktowanie Standardu jak jakiś amatorów już tak. Wszystkie kursy w stronę Belgów wydają się kuszące po bramkowym remisie w Liege. Ajax wszedł w mecz z buta i szybko prowadził różnicą dwóch goli, ale pogoń gospodarzy dała im remis. Sam mecz był dość wyrównany, bo więcej celnych strzałów gości, ale więcej okazji wykreowali ówcześni gospodarze. W weekend oba zespoły w lidze zremisowały, a Ajax dziś może mieć spore problemy. Nie zagra nadal Veltman, a pod znakiem zapytania występy Dolberga, Sinkgravena czy przede wszystkim de Ligta, kluczowego defensora. 1.75 na handicap dodatni w stronę Belgów to gruba przesada i ostatecznie wybrałem tę bezpieczniejszą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę typów na LM po słowie 

 

 AEK Ateny - Celtic  awans Ateny 1,82 fortuna :t:

 

Grecy maja świetny wynik- wyrwany w wielkich bojach i trudach w Szkocji zagrali bardzo dobrze taktycznie.Typ @zibi16 jest ok ale ja bardziej bym sie skłaniał ku gospodarzem bo Celtowie na wyjazdach graja duzo słabiej niż u siebie  na wyspach to jednak jest dość prosty styl grania oparty na sile stałych fragmentach gry wybieganiu itp AEK jest napewno lepszy technicznie piłka w grze im nie przeszkadza oni chyba za bardzo nie zaryzykują otworzą sie...będą grali swoje spokojnie klepali i czekali na swoje szanse które powinny być, bo Szkoci  jeśli chcą cos zrobić musza sie otworzyć zaatakować 

 

 

 Trnava - CZ Belgrad  Trnava over 0,5 kartki w 1 połowie 1,91 fortuna :t:

 

Tutaj prosta sprawa Trnava tak wyśmiewana u nas ma świetny wynik i kolejna szanse przed soba... miała być rozbita w Belgradzie i wywiozła bardzo cenny remis przegrywając 1-0 dość szybko po karnym podopieczni Latal ogarnęli sie szybko i strzelili gola. Grali swoje czyli defensywa walka murarka i jest niespodzianka. Słowacy naprawdę potrafią grac w defensywie i tutaj powinna byc walka na 100% stąd ten bet na kartki Trnava łapie ich sporo bo graja twardo bezkompromisowo i tutaj powinni oddać pole gry i raczej biegać za piłka- bo goście to zespól lepszy technicznie.  Faworytem jest czerwona gwiazda ale ja myślę ze Spartakowi ta sytuacja odpowiada oni  lubią grac i być w roli doga.Dzisiaj napewno zrobią wszystko zeby awansować i fauli myślę nie zabraknie. Trnava z nami 5 kartek w Wawie do polówki 1 w rewanżu sytuacje troszkę sie odwróciła i to L łapała kartki... W Belgradzie 2 kartki do polowy nawet w swojej lidze Trnava łapie kartki tylko z odpowiednimi rywalami wiadomo takimi jak Zlina Slovan co potrafią grac w piłkę dominować itp  wiec myślę ze bet warty gry Pozdrawiam.

 

 Ajax - St.Liege 

 

bts 1,79  bts:n: i over 2,5    2,05 Fortuna:n::bz:szkoda....

 

 

Ajax mój weekendowy nieszczęsny bet...na wstępie to powinno byc mega fajne otwarte spotkanie z mnóstwem sytuacji z obu stron.Ja bym Standardu nie skreślał bo jest tam potencjał w ofensywie potrafią grac strzelać bramki a Ajax w defensywie jest do ugryzienia co pokazują ostatnie mecze ten ligowy podejście obrońców jest.... bo jeśli u siebie z 2-0 Belgowie  potrafia wyjść na 2-2.  Heracles potrafił  sie spokojnie bronic i wychodzić w 2 połowie z kontra i strzelić kapitalnego gola to...Belgowie mogą tam wygrać zremisować 3-3 i...oj po prostu tutaj moze zdarzyć sie wszystko- nawet stracony szybko gol nie powinien gości załamywać...kluczem będzie wyłączenie z gry mózgu reżysera- kreatora jakim jest Marokańczyk Ziyechpytanie czy jest to możliwe.... on potrafi praktycznie wszystko dzieli i rządzi w środku pola strzela z wolny dogrywa do napastników. Człowiek orkiestra który możliwe ze odjedzie jeszcze w tym sezonie z Ajaksu .

 

 

 

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

2x25+15+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...