Skocz do zawartości

III runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [ 07.08.2018 - 08.08.2018]


Rekomendowane odpowiedzi


Qarabag FK - BATE Borisov   Qarabag FK   2,01:n: Betsson Ekipa z Azerbejdżanu  to jest bardzo solidna firma maja solidne zaplecze finansowe u siebie sa bardzo groźni maja   trudny teren graja dobrze taktycznie podtrawia sie bronic i grac z kontry ale tutaj raczej to oni będą prowadzić grę i darzyć do zwycięstwa bo... goście raczej sie cofną i zamorują.W drużynie Rzeźniczaka  jest  kilku niezlych technicznie piłkarzy jak Michel czy Dani Quitana solidnie wygląda napad  ale chyba najpewniejsza najlepsza jest obrona-   myślę ze jest to para 50/50 w kwestii  awansu. Bate nie gra jakoś rewelacyjnie napewno będą szukać swoich szans w kontrataku tak ograli na wyjedzie HJK Helsinki ale Azerowie to jest lepsza ekipa u siebie będą szukać zwycięstwa moze nie za wszelka cenne od początku ale gdzieś w 2 połowie zaatakują mocniej na podmęczonych rywali maja na ławce ciekawego grajka jaki jest  Dzon Delarge.

 

Slavia Prague-Dynamo Kyiv  x2 :t:1,63 Betsson   Tutaj ide w stronę jak dla mnie lepszej ekipa za która uważam Ukraińców x2 po dobrym kursie.Dynamo ma ciekawy zespól bez wielkich nazwisk  ale  piłkarsko sa lepsi dla mnie  zobaczymy jak to wyjdzie na boisku .W lidze 3 zwycięstwa   w week ograli odwiecznego rywala z Doniecka 1-0 Slavia jest na podobnym etapie ligowym tez 3 mecze i 3 zwycięstwa -obie ekipy bazują na zawodnika rodzimych myślę ze możemy sie spodziewać sporo walki twardego spotkania.

 

Benfica -Fenerbahce  

 

1 polowa hendi  Benfica -1 roga 1,8 1xbet różnica jednego roga dla Benfiki do zwrot :zwrot:             1-1 

 

over 4,5 kartki 2,15 1xbet :n:4 kartki pan z Białorusi byl łaskawy....

 

Tutaj chyba najciekawsze  spotkanie- Benfica bardzo ciekawe sparingi graja swoja  ofensywna piłkę   mimo ze wyniki kiepskie to w każdym meczu strzelali gola, stwarzali sobie mnóstwo sytuacji bramkowych z  Borussią Dortmund udało sie wygrać po karnych Ol. Lyon czy Juventusem Turyn napewno byli  dobrymi rywalami do przygotowania  do sezonu czy rywalizacji z Fener o LM .Kursy na super orły lecą na dol i sa chyba nie warte gry ....bo Benfa ograła Fener 2 razy juz u siebie  ogólnie te ekipy sie dobrze znają.Warto w zależności od firmy pograć kartki i rogi bo tutaj tego nie powinna zabraknąć styl obie ekipy preferują raczej ofensywny dobrze wyglądają i graja na skrzydłach.Nikt tutaj nie będzie kombinował odstawiał nogi bo gra idzie o duza kasę...Nie do końca wiadomo co z Jonasem Saudyjski  Al-Nassr  kusi go bardzo...

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

2x15+25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benfica Lizbona - Fenerbahce Stambuł 1:0
Benfica 1,51 Fortuna :plus::plus::plus:

Chyba najciekawsza para w tej rundzie. Kurs mocno pospadały już na gospodarzy. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jak i moim są gospodarze i właśnie na nich stawiam.
Może zacznę od wzmocnień przed sezonem obu ekip.
Benfica nie zrobiła jakiś dużych wzmocnień raczej utrzymali skład i to jest ważniejsze, do klubu przyszli m. in. M. Milos z Lechii, A. Taarabt z Genoa, F. Ferreyra z Szachtaru.
Jeżeli chodzi o Fenerbahce to jedynie do zespołu przyszedł A. Ayew ze Swansea ale dziś na pewno nie zagra.
Wartość obu klubów jest prawie 3 razy większa na korzyść Benfiki.
Benfica rozegrała turniej towarzyski z potęgami a całkiem dobrze wypadli, remis 2:2 z Dortmundem, remis 1:1 z Juventusem i porażka 2:3 z Lyonem i powiem tak, oglądałem 2 połowę meczu z Lyonem i tam zagrali na świetnym poziomie. Jeżeli tak zagrają u siebie wydaje mi się, że wygrają ten mecz.
Stawiam, że Benfica wygra mecz a nawet zaryzykował bym, że wygrają dwoma...

 

Crvena Zvezda - Trnava 1:1

Crvena Zvezda strz. +1,5 1,60 Fortuna :n:

 

Malmo - Videoton 1:1

Malmo 1,50 Fortuna :n:

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+10+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś chyba pójdę w rożne:

Salzburg - Shkendija powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,81 :n:3:2
Celtic Glasgow - AEK Ateny Celtic +4,5 rzutów rożnych 1,43 :plus::plus::plus:6

AKO: 2,59

Salzburg jak długo nie będzie strzelał bramki to nawet sami mogą nabić te 10 rogów, Celtic u siebie na pewno będzie napierał więc 5 rogów spokojnie mogą nabić.
Analiza to nie jest, jedynie zastanawiam się i ktoś może pomóc jak to widzi?
Ja chyba w ten sposób dziś pójdę myślę, że warto a i do meczu powinny nieco kursy polecieć w dół.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Celtic - AEK
Typ: x2
Kurs: 2.19
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek

Dziś mniej meczów w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, a mnie najbardziej zaintrygował pojedynek Celtiku z AEKiem. Doszukiwałbym się tu niespodzianki. Gospodarze ostatnio regularnie meldują się w fazie grupowej najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w Europie, a AEK nie tak dawno wracał przecież do greckiej czołówki z niższych klas rozgrywkowych. Dziś Szkoci bez kilku ważnych zawodników jak Ajer, Bitton czy przede wszystkim Dembele, a Grecy to jednak poziom wyżej niż Rosenborg. AEK nie jest faworytem tego dwumeczu, ale na pewno jest w stanie choćby zremisować z osłabionymi Szkotami.

By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi16 rogi Celtów jak najbardziej do grania to jest mocna strona po za tym raczej będą zmuszeni do ataku bo grecy sie cofną nastawia na kontrę technicznie to jest dobra ekip wiec...no ale możemy gdybać ja gram tylko PAOK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...