Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

betw.gif.76c689bc27a2fa7aee91c7a2a100010

-> BetWinner

 

 

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

 

Zwiększony bonus startowy specjalnie dla naszego forum -> https://obstawianie.com/topic/33806-1xbet-bonus-powitalny-100-do-130-€/ <- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: BATE - PSV
Typ: 2
Kurs: 2,15
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

W dzisiejszych kwalifikacjach do Champions League najciekawsze moim zdaniem kursy na Holendrów w starciu z BATE. Gospodarze wyeliminowali Karabach w poprzedniej rundzie, ale to chyba maksimum na co ich stać. Liga holenderska nie jest już tak mocna jak te kilka lat temu, lecz Ajax i PSV nadal trzymają solidny poziom. Zwłaszcza, że latem zespół z Eidhoven z ważniejszych graczy stracił tylko Ariasa, a utrzymał choćby Lozano. To pokazuje, że nie zależy im tylko na szybkiej sprzedaży, ale także wynikach czysto sportowych. Kurs ponad 2,0, który pozwala nawet bez podatku zagrać na przyjezdnych moim zdaniem korzystny, bo różnica klas obu zespołów po prostu jest za duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Centrobasket Championship Women
Godzina: 22:00
Spotkanie: Meksyk (K) - Bahamy – Kobiety
Typ: over 124.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:Dzisiejszy mecz to typowe zestawienie faworyta z dziećmi do bicia, myślałem że nic tylko grać handi na Meksyk ale po chwili zastanowienia odpuściłem i zmieniłem zdanie na over 124.5, Meksyk trochę rzuca ale Bahamy mimo porażek też swoje rzucają, często w takim meczu bywa tak ze z łatwego meczu i handi nagle słabsza drużyna wykręca fajny wynik. Patrząc na h2h ta linia nie była często przekraczana ale w połączeniu tych drużyn widać value tego beta i wracając do początku nawet zacząłem myśleć o handi na Bahamy ale wiadomo jak to jest z takimi drużynami także najlepiej wygląda over i sądzę że obie ekipy sobie luźno porzucają.

Dyscyplina: Koszykówka Centrobasket Championship Women
Godzina: 22:00
Spotkanie: Meksyk (K) - Bahamy – Kobiety
Typ:
over 124.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:Dzisiejszy mecz to typowe zestawienie faworyta z dziećmi do bicia, myślałem że nic tylko grać handi na Meksyk ale po chwili zastanowienia odpuściłem i zmieniłem zdanie na over 124.5, Meksyk trochę rzuca ale Bahamy mimo porażek też swoje rzucają, często w takim meczu bywa tak ze z łatwego meczu i handi nagle słabsza drużyna wykręca fajny wynik. Patrząc na h2h ta linia nie była często przekraczana ale w połączeniu tych drużyn widać value tego beta i wracając do początku nawet zacząłem myśleć o handi na Bahamy ale wiadomo jak to jest z takimi drużynami także najlepiej wygląda over i sądzę że obie ekipy sobie luźno porzucają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...