Skocz do zawartości

II runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [ 24-25.07.2018]


Rekomendowane odpowiedzi


Legia Warszawa - Spartak Trnava


O godzinie 21.00 przy Łazienkowskiej 3 Legia podejmie mistrza Słowacji - Spartak Trnava. Dean Klafurić i jego zawodnicy na pewno zrobią wszystko, by mieć jakąś zaliczkę przed wyprawą do Trnawy. W poprzedniej rundzie legioniści dosyć łatwo poradzili sobie z irlandzkim Cork. Pewna wygrana 4-0 w dwumeczu mówi sama za siebie. Mimo tego, że styl już do końca nie przekonywał, na końcu liczy się to, co w sieci. Dzisiejsze spotkanie "widzę" tak, że Legia będzie dominować, bo tak być powinno. Nie spodziewam się gradu bramek, ale myślę, że over 2.5 jest w zasięgu obydwu drużyn. Po kursie 2.10 (Unibet) warto spróbować, ale nie to jest moim głównym typem na dzisiejszy wieczór. Gra obronna Legii kuleje, co było widać w meczu z Zagłębiem Lubin w 1. kolejce Ekstraklasy. Wiadomo, że tutaj koncentracja będzie na wyższym poziomie, bo jednak droga do fazy grupowej Ligi Mistrzów jest zdecydowanie krótsza i nie ma miejsca na błędy, ale i tak uważam, że Spartak w tym spotkaniu strzeli bramkę. Nie mam pojęcia, czy będzie to gol kontaktowy, który utrzyma słowacką ekipę przy życiu, czy też gol na wagę bardzo dobrego przed meczem rewanżowym remisu, bądź wygranej. Czuję, że Arkadiusz Malarz wyciągnie dzisiaj piłkę ze swojej bramki. W Unibecie kurs na bramkę piłkarzy Spartaka wynosi 2.08. Natomiast u legalnych bukmacherów wynosi 2.15 (STS), 2.06 (Fortuna), 2.09 (LVBet). Jakąś okazję na pewno będą mieli. Pytanie czy zdołają ją wykorzystać. Wg mnie tak.

 

Spartak Trnava over 0.5 :plus: @2.08 Unibet/@2.15 STS/@2.06 Fortuna/@2.09 LV BET

Edytowane przez NalepOne
By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...