Skocz do zawartości

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [17.07-19.07.2018] REWANŻE


Rekomendowane odpowiedzi


No to lecim z kilkoma dogami bo kursy zacne....i kilka myślę pewniejszych propozycji duble taśmy single poszły....

 

Gandzasar Kapan - Lech Poznań 1 i bts 10,50 unibet :t:

 

Gandzasar Kapan DNB 4,85 forBET:t:

 

Miałem przyjemność oglądać 1 spotkanie :P mecz przy pustych trybunach...szybkie 2 bramki do Leszka i potem średnio mozna powiedzieć ze goście mimo porażki zagrali dobry mecz pokazali sie z ciekawej strony mieli kilka setek szczególnie w 2 połowie staty bardzo wyrównane.  Maja bardzo dobrego murzynka z Zambii który raz po raz robił duzo szumu i zamieszania.Technicznie wyglądają przyzwoicie...Na pewno Lech ma lepszy zespół bardziej ograny doświadczony w pucharach ale kilka spraw które mogą byc kluczowe...raz wyjazd na trudny teren gdzie naprawie gra sie ciężko i czy to kluby reprezentacje nie raz pokazywały zaliczka jest ale...Lech miał bardzo pozwane problemy organizacyjne zeby do trzeć na ten mecz. Opóźniony o 12h wylot do Armenii. Ok 3500 km podróży którą zakończą wczesnym rankiem w dniu meczu plus chyba jakaś podroż autokarem z Erewania(-+6 h) ...mecz   o 17:00 bardzo ciepło parno duszno +35 stopni  w trakcie meczu ma byc to dobrze Lechowi nie wróży mamy początek sezonu ta forma jest...raczej jej nie ma wielka niewiadoma.

 


Beitar Jerusalem - Chikhura Sachkhere BTS NIE 1,67 UNIBET :minus: Starcie Izraelsko gruzińskie- 1 mecz 0-0 i bardzo wyrównany był ogólnie obie ekipy miały swoje szanse Staty mega podobne.  Ekipy z Izraela u siebie graja duzo lepiej i jakby nie patrzeć sa faworytem w takim starciach piłkarsko jest myślę tez różnica na korzyść Beitaru który jednak cos w tych pucharach grywa jest bardziej doświadczony  spodziewam sie uważnej gry z obu stron cos w deseń 1 meczu nikt sie zbytnio nie odkryje... tylko ze tu ekipa gospodarzu powinna miec więcej argumentów sa po trudnym wyjedzie graja u siebie a nie sa to łatwe mecze dla ekip przyjezdnych tutaj każdy gol błąd skutkuje myślę ze gospodarze minimalnie będą lepsi jeden dwa do zera.

 


Slovan Bratysława - FC Milsami 1 1,4:t: forBET imo chyba pewniaczek pierwszy mecz 4-2 dla Slovanu. Słowacy sa lepsza ekipa pod każdym względem i myślę u siebie spokojnie wygrają nawet jeśli wystawia jakiś mieszany skład.

 

FC Progrès Niederkorn - Gabala FK 1x 1,62 Unibet :n:Azerowie u siebie zagrali  słabo dostali 2-0 goście o ciekawej nazwie Progres fajnie zagrali z kontry i z trudnego terenu wywieźli sensacyjne zwycięstwo...tak myślę ze ta nazwa idealnie oddaje to co sie dzieje obecnie w piłce ze nie ma słabych kelnerów i te ekipy z małych państw typu Luksemburg Liechtenstein  zrobiły progres i sie rozwijają  maja swój styl czesto sa lekceważone i inne ekipy lecą na przeszłości... a gra tam coraz więcej niezlych zagranicznych grajków z Brazylii, francji wiadomo nie jest to 1 sort ale u nas robią furorę Hiszpanie z 3 ligi to... Progres ma dobry wynik z 1 meczu powinien sie cofnąć spokojnie grac w defensywie i wyprowadzać kontry i to powinno dac efekt w postaci nie przegrania meczu.

 

FC Zaria Bălți - Górnik Zabrze Zaria +1,5   1,52 unibet :t:

No i ostatni polski rodzynek na koniec.... 1 meczu nie oglądałem ale po forach i znajomych wiem ze mecz slaby bardzo- obie ekipy mozna powiedzieć prezentują dramatyczny poziom. Górnicy duzo zmian młody w sumie nie doświadczony zespół w lidze a co dopiero w pucharach europejskich. Słabo w obronie duzo błędów  + czerwona kartka Żurkowskiego brak Kurzawy Kadziora robi swoje to jest inny zespół i zespół będzie slaby moim zdaniem mimo potencjalnie ciekawego ataku Jimenez Angulo ... gol w końcówce ...i teraz  jada na trudny teren ta mołdawska Zaria jest na ostatnim miejscu w swojej lidze.... i wstydem było by to przegrać i nie awansować ale...polskie ekipy lubią sie kompromitować. Brosz podchodzi ostrożnie do tego meczu Górnik ma zagrać z kontry i to paradoksalnie moze byc dużo łatwiejsze niz u siebie...gdzie  grania w ataku a ataku pozycyjnym zabrzanom nie wychodziło....

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

100+50+15+25+15+25+4x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...