Skocz do zawartości

WTA Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07-2018


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


image.jpeg.0d5d05c679379e552ddb048fd88891f8.jpeg

 

            Goerges J.                     06.07.2018 14:30                                    Strycova B.

Goerges J.WTA: 13.                        -                                      Strycova B.WTA: 23
 
Opis:  Jak widać będzie to pierwszy typ w temacie na WTA i mam nadzieję ,że okaże się trafny. Nie lubię typować WTA ze względu na to ,że często dochodzi do niespodzianek. 
            Wybrałem jednak mecz , który według kursów bukmacherów jest wyrównany ,ale ja uważam ,że to Strycova jest faworytką w tym meczu i tak też będę stawiał. Mimo ,że                      znajduje się o 10 pozycji w rankingu niżej spotkania bezpośrednie pomiędzy Goerges, a Strycova są na korzyść tej drugiej. 9 razy grały ze sobą 4 razy lepsza była                            Niemka ,a 5 razy wygrywała Czeszka,ale nigdy nie grały ze sobą na kortach trawiastych. Tutaj na Wimbledonie Strycova przebrnęła pierwsze dwie rundy bez straty seta i                  to z tak dobrze kiedyś nam znaną marką Kuznetsovą ,a w drugiej rundzie odprawiła Tsurenko. Goerges patrząc na ostatnie mecze na trawie to jedynie zachwycić mogę                    się wynikiem z Barty , gdzie ona jest obecnie w świetnej formie ,a Niemka z nią wygrała. Jednak to Strycova w tym roku na trawie pokonała trzecią rakietę na świecie                        Muguruze gładko bez straty seta mimo ,że nie była faworytką w tym meczu. Także dzisiaj możemy być świadkami ciekawego widowiska , w którym to górą będzie                            Strycova.
 
               Mój typ:
                Strycova wygra @1.84 / 1xbet
                STAWKA 7/10
 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione obrazy dla zapytania wimbledon

 

Cibulkova D.10.07.2018 14:00Ostapenko J.

 
Opis: Jakoś widzę nikt nie ma ochoty dodawać typów na Wimbledon kobiet , mi też pierwszy typ nie wszedł ,ale ten mecz według mnie wydaje się dosyć oczywisty. W rankingu jest wyżej Ostapenko , lecz H2h na korzyść Cibulkovej. Bilans bezpośrednich spotkań to 2-0 na korzyść Słowaczki. Lubię ją za swoją grę ,bo zawsze walczy do końca i nie odpuszcza przegranych piłek. Z drabinki turniejowej Cibulkova wyeliminowała "lepsze" nazwiska czy to Kontę czy też Hsieh , która odprawiła do domu nr 1 rankingu WTA. Według mnie z taką grą jaką obecnie prezentuje Dominika to ona jest faworytką tego spotkania , kursy na ten mecz w miarę wyrównane, lecz minimalnie niższe na Ostapenko , a to pewnie ze względu także ,że na ostatnie 8 spotkań tylko raz przegrała i to akurat z naszą rodaczką Agnieszką Radwańską. Cibulkova jednak nie ma dużo gorszego bilansu ,bo na 8 spotkań 2 razy przegrała , raz z Gavrilovą w pierwszej rundzie na kortach trawiastych w Birmingham oraz w drugiej rundzie z Kerber w Eastbourne także na kortach trawiastych w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe tutaj na Wimbledonie Cibulkova ani Ostapenko nie straciły seta , liczę na dobry mecz w wykonaniu Cibulkovej i jej triumf w tym meczu w ćwierćfinale tego wielkoszlemowego turnieju.
 
Mój typ: Cibulkova wygra @2.17 1xbet
Stawka 6/10
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mbmartin nie lepiej napisac 2-3 zdania swoje, np: 

1 godzinę temu, mbmartin napisał:

Bilans bezpośrednich spotkań to 2-0 na korzyść Słowaczki. Lubię ją za swoją grę ,bo zawsze walczy do końca i nie odpuszcza przegranych piłek.

+ dodac co jeszcze np. wyzej sobie cenie regularnosc Cibulkovej na tym turnieju,, lepsze poruszanie na korcie ma słowaczka ;) reszta wg mnie jest zbedna %-) bo kazdy moze sobie sprawdzic te info w pierwszym lepszym livescorze co ma H2H historie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasatkina D. - Kerber A  over 21,5 gema Betsson :minus:

 

Kerber jak na razie wszystko przebija jak dostaje wystawkę to kończy czasem koleżanki strzela focha i pomogą ugrać punk seta itp...jak na przykład pani Bencic. Kasatkina potrafi grac agresywnie ofensywnie dobrze biega porusza sie na nogach przebijanie tez nie jest jej obce....Serwis siedzi wiec to moze byc 3 setowe spotkanie  - H2H bardzo wyrównane i to potwierdza  te 3-3   pokazuje ze obie prezentują zbliżony poziom.  Ostatnio wygrała Kerber na trawie chyba w tajbreku w trzecim secie....moze buki cos więcej wiedza ze tak Angie faworyzują ale tu będzie decydowała dyspozycja dnia... jak to u pan bywa moze być wszystko sporo przełamania nie wymuszony zwrotów akcji itp itd. 2 dobre równe sety i linia moze być pokryta.

 

Williams- Giorgi under 9,5 gema 1 set 1,65 betsson :t: Obie graja dość agresywnie z tym ze Camila chyba inaczej nie potrafi grac taktycznie to ona ....mizerna jest  wiec pewnie będzie sporo df i ue. Serena fizycznie wygląda dobrze jak wejdzie dobrze w mecz to...będzie rzez nie ta klasa. Serena samym doświadczeniem ja zjada...   włoszka nie prezentuje takiego poziomu klasy zeby cos tu wymyślić  innego. Serena dobrze serwuje Ciężko jest ja przełamać  na trawie.  Giorgi  będzie grać mocno i jak będzie  trafiać to będzie groźna ale pytanie jak długo i na ile to wystarczy..... Serwisu raczej trzymać koncertowo Włoszka  nie będzie szanse na przełamania będą pytanie ile tego Serena będzie umiała wykorzystac....

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

15+25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...