Skocz do zawartości

[FINAŁ] Atletico Madryt - Olympique Marsylia [16.05.2018 20:45] Stadion w Lyonie


Rekomendowane odpowiedzi


Olympique Marsylia - Atletico Madryt

Marsylia @6.15 1xbet

 

Taka perełeczka, że trzeba pograć grubo i limitować w każdym buku bo miliony będą zarobione ja to już na 17 maja dwa bileciki na Meeru zabukowałem i z samego rana będę się zmywał. To są niezbite dowody, które jasno dają do zrozumienia, że Marsylia bierze LE w tym roku :)) Po pierwsze to oni tam mało piniędzy mają i dlatego dzisiaj sprzedali mecz z Guingamp bo powinni to spokojnie ogarnąć ale ustawka na karnego i czerwo, a w przerwie 1x wszyscy pograli teraz wypłacą siano i będą piniądze na łapówki dla Kuipers żeby tam jakiegoś karniaczka albo i ze dwa dał z kapelusza, a to żyd jest to weźmie co dadzą i przyklepie ten mecz bo księga ulicy mówi jasno "kto raz z diabłem płynął, musi go zawsze wozić", a jak wiadomo w Holandii to same kazirodcze żydy :bz: Po drugie to Perez był ostatnio widziany z Ceferinem i tam też poszły grube pieniążki odziwo nie żeby kupić mecz Realowi ponieważ Cerafin stwierdził, że nie ma takiej możliwości i jedyne co jest wstanie załatwić to tyle, że Faraon z Anfield im wsadzi tylko 3 bramki, a nie 5 no to Perez na to żeby chociaż Altetico Ligi Europejskiej nie wygrało i to już się dało załatwić za drobną łapóweczką więc sami widzicie. Wszyscy tam w MArsylii dzisiaj łamaka betowali i pójdą pieniądze do sędziego jeszcze jak Florek pomoże i też sypnie to nie ma możliwości żeby ATM wygrało w tym finale, a dodatkowo jest jeszcze załatwiana sprawa zakazu stadionowego dla Simeone żeby nawet na trybunach musiał siedzieć bo coś się tam ten giermek próbował odwoływać ale Perez powiedział, że na wszystko starczy piniędzy. Można jeszcze ładować handicapy na MArsylie po wysokich kursach ale nie wiadomo czy wszystkie wydrukowane okazje wykorzystają bo tam jednak sporo czornych jest, a wiadomo jak to z tymi czornymi już nie jednego bana na sb załatwili :afro: Jeszcze panowie i panie meczyk we Francji będzie to tam pułapki na boisku będą pozastawiane, że Oblak to jeszcze większego przypału sobie narucha niż Ulreich, wilcze dołu już są kopane i tylko zawodnicy OLM będą wiedzieli, które szlaki na boisku są bezpieczne. Dla mnie wszystko skleja się w logiczną całośc, nie rozumiem skąd takie kursy te buki to głupie i nic nie ogarniają :fp: 

Jak znajdę jakąś wolną chwile podczas pobytu na Malediwach to ogarnę wam jeszcze jedną perełkę na finał Ligi Mistrzów bo tam też będzie grubo betowane ale jeszcze zbieram materiał dowodowy i musze wszystko zebrać do kupy żeby nic nie przeoczyć, czasu jeszcze sporo zostało to się coś skrobnie :piwo:

 

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

25+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa analiza %-)

 

Ale nie wiem jaki sens jest grać na czyste zwycięstwo Marsylii po 6,15, jak u tego buka ponad 1,5 gola Marsylii jest po 5,35. Kurs niewiele niższy, a dużo bezpieczniejszy, bo chyba nie spodziewasz się, że Marsylia ze swoją obroną może wygrać 1:0 %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz jak zamierzam postawić ćwierć bańki to mam 200k różnicy na tym kursie ale już nie wypytuj, nic więcej nie zdradzę bo nie wiadomo co Ty tam w skarbówce robisz z takimi informacjami :stop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsylia - Atletico Madryt 0:3
Marsylia (A) 3,05 Fortuna :n:

Przed nami wielki finał, faworytem tego meczu jest ekipa D. Simeona. Ja jednak dziś liczę na niespodziankę i stawiam, że to Marsylia zdobędzie puchar. Są na to szanse moim zdaniem. Finał rozgrywany jest we Francji w Lyonie więc to jest mały plus dla Marsylii, większość kibiców będzie Francuskich. Drugą sprawą jest to, że dla Marsylii jest to chyba jedyna szansa aby w następnym sezonie zagrać w Lidze Mistrzów bo w lidze raczej nie przegonią ani Monaco ani Lyonu. Marsylia w fazie pucharowej miała trudniejszych przeciwników - Salzburg, Lepizig, Bilbao i Braga a Atletico - Kopenhaga, Lokomotiv, Sporting i Arsenal.
Niby Atletico faworyt ale czuję, że Marsylia ma papiery na to aby powalczyć.
Siadamy przed tv i oglądamy.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze chłopaki ide w stronę przyklejanych gospodarzy....mi tak w głowie szeleście jednak Atleti i jakieś 0-1 moze dogrywka....nie wydaje mi sie zeby tutaj było sporo bramek....ja ide zdecydowanie w stronę kartek linia która daje Betsson uważam za dobra do gry po niezłym kursie 

Marsylia - Atletico Madryt over 5,5 kartki 1,92 Betsson:n: -Walki na pewno nie zabraknie obie ekipy potrafią sporo kartek łapać stawka tego meczu duża bo wiadomo puchar ale także przepustka do LM.Podopieczni CHOLO Simone graja  twarda piłkę jest tam sporo zawodników krewki takich z temperamentem którzy potrafią łapać kartki za dyskusje chamskie zagrania, faule. Główny prowokator takich zagrań to Costa ale w ekipie OM także  Luiz Gustawo i  Ocampos nie sa grzecznymi chłopcami... Ogólnie 3 kartki na leb to nie za dużo wiadomo rożnie to jest z sędziowaniem.Drugi bet pod forumowy konkurs nie grany ale realny bo tak jak mowie widzę sporo walki niski wynik taka gre preferuje Atletico czasem bardzo brzydka ale skuteczna.

Marseille - Atlético Madrid Multi bet Exact Score 0-0, 1-0, 0-1 lub 1-1 kurs 2,5 Unibet :minus:Tutaj mamy wszystko remis niespodziankę i wygrana faworyta nie gram bo nie mam tam kasy ale typ dobry moim skromnym zdaniem 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Marsylia - Atletico
Typ: 2
Kurs: 2.00
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek

Marsylia w Finale Ligi Europy to taki powiew świeżości w finałach europejskich pucharów. Marsylczycy dawno już nie grali na tak wysokim poziomie w Europie, a ten sezon jest ich powrotem do prawdziwej europejskiej elity. W samym finale stawiam dziś jednak zdecydowanie na Atletico, bo to zespół o wiele bardziej doświadczony w takich zmaganiach. Finały Ligi Mistrzów czy nawet ta wygrana w Lidze Europy parę lat temu na pewno dała dużo doświadczenia Simeone, który zbudował niesamowity zespół w Madrycie. Atletico od lat gra na najwyższym poziomie, jest zespołem bardziej doświadczonym i to powinno zrobić różnicę. W dodatku w Totolotku dziś 2.0 na Hiszpanów, więc nawet nie trzeba kombinować z handicapem, żeby załapać się na brak podatku.

By pershing,

75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Szwecja ( Allsvenskan )
Spotkanie: Olympique de Marseille - Club Atlético de Madrid
Typ: Club Atlético de Madrid 2HT:plus:0:1
Kurs: 2.63
Data: 16.05.2018
Godzina: 20:45
Bukmacher: Unibet

  

Analiza: 

 

Zapraszam na finał Ligi Europejskiej w którym na Parc Olympique Lyonnais zmierzą się ze sobą Olympique de Marseille oraz Club Atlético de Madrid.

W finale tym rozgrywanym we Francji gra francuska drużyna ale z Hiszpanii tez daleko do Francji nie jest i moim zdaniem to nie będzie miało żadnego znaczenia na to spotkanie.

Zespół z Marsylii grał od początku w Lidze Europejskiej natomiast madrytczycy zostali "zesłani" po odpadnięciu z Ligi Mistrzów i już to trochę powinno powiedzieć o nominalnej sile obu zespołów że Marsylia w słabszej Ligue 1 potrafi się zakwalifikować do Ligi Europejskiej a Atletico w lepszej Primera Division kwalifikuje się do Ligi Mistrzów.

Olympique de Marseille w drodze do finału wyeliminowało kolejno Bragę, Bilbao, Lipsk oraz Salzburg zaś Club Atlético de Madrid odprawiło Kopenhagę, Lokomotiv, Sporting oraz Arsenal i co już widać moim zdaniem zespół z Madrytu miał trudniejszą drabinkę do finału.

Mój typ na to spotkanie na prowadzenie Atletico do przerwy uważam że jest spora możliwość jego wejścia gdyż zawodnicy typu Costa, Grieezman zawsze gwarantują bramki i moim zdaniem zawodnicy z Madrytu już na początku przycisną trochę żeby strzelić gola i prowadzić grę w tym spotkaniu do tego mają lepszy skład i Simeone cenię bardzo jako trenera i na pewno przygotował nie na 100 ale nawet na 200% do tego spotkania.

 

 

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Szwecja ( Allsvenskan )
Spotkanie: Olympique de Marseille - Club Atlético de Madrid
Typ: Over 2.5 bramki w meczu:plus:0:3
Kurs: 2.60
Data: 16.05.2018
Godzina: 20:45
Bukmacher: Unibet

  

Analiza: 

 

Przy takim spotkaniu jak to gdzie moim zdaniem różnica zespołów w nim grających jest co najmniej klasy można spróbować zagrać więcej niż 2.5 bramki w tym spotkaniu do tego jest to finał i każdy będzie chciał go wygrać i może pójść wymiana ciosów a to sugeruje bramki strzelane ale bardziej bym się sugerował bramki dla zespołu z Madrytu który ma lepszych wykonawców do tego lepszą obronę a Marsylia może nie wytrzymać tempa, naporu i ofensywy Atletico i może się pogubić i nawet jak jedną bramkę strzelą to stracą dwie lub trzy co akurat dla kibica jak i widza przed telewizorem będzie bardzo dobre bo mecz będzie ciekawy.

 

Tak więc mój główny typ to:

Club Atlético de Madrid 2HT

 

Ale dodatkowym typem będzie:

Over 2.5 bramki w meczu

 

Oba kursy są zachęcające do grania : )

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

75+75+20

By pershing,

250 zs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...