Skocz do zawartości

[FINAŁ] Real Madryt - Liverpool [26.05.2018 20:45] - Stadion Olimpijski Kijów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Liverpool wygra mecz, a Ramos otrzyma kartkę @8 Unibet

Salah strzeli + Lvp wygra @4.8 Unibet

 

Kursy dość wysokie na te dwa bety więc moim zdaniem warto to pograć bo z taką kartką dla Ramosa to większych problemów nie powinno być, rok temu z Juve wyłapał, dwa lata temu z Atleti też wyłapał, a dzisiaj sietrzeba będzie uwijać żeby zatrzymać tą ofensywe The Reds więc jak dla mnie kartka wielce prawdopodobna. No, a czemu Lvp miałby nie wygrać tego meczu, bez przesady żeby tu była jakaś przepaść w sile obu zespołów do tego obecnie jak dla mnie to z przodu Liverpool prezentuje sie dużo lepiej od Realu, a do tego obrona Hiszpanów nie jest zbyt dobra bo tracą w tym sezonie sporo bramek. Liverpool zagrał dwa solidne mecze z Roma i City w poprzednich rundach, a Real wyeliminował silniejszych przeciwników ale czy to była aż taka widoczna przewaga Realu to jak dla mnie to zdecydowanie nie. Bayern to sam się wyeliminował w tym dwumeczu bo to zrobił Rafinha w pierwszym meczu, a w drugim Ulreich to nawet szkoda komentować jakbym był u władzy to już bym zakończył ich karierę sportową, natomiast mecz z Juve chodzi mi tutaj o rewanż to obsrany Real po bramce Matiudiego, cały zespół przytłoczony przez Juve. Jak Juve stawia Cie pod ściana to kim ty jesteś? :mlotek: Fartło się, że dali karnego w końcówce i przeszli do półfinału gdzie dostali prezenty od Niemców.  Liczę na to, że jak Liverpool ruszy i zacznie grać bardzo ofensywnie tak jak przez cały sezon to powinni sobie tutaj poradzić i strzelić więcej bramek od Realu bo nie wierze żeby ktoś wygrał tutaj do zera, oba zespoły mają miny w skłądzie jak Mane czy Benzema i tutaj całkiem możliwe, że wygra ten kto popełni mniej błędów w ataku i kto będzie wykorzystywał tzw., "setki" . Real owszem jest groźny i też może im tutaj strzelić 2-3 bramki ale jak dla mnie to samo może być ze strony Lvp więc w kursach większa okazja na to by iść w ich stronę, do końca nie pamiętam tych statystyk i nie chce mi sie sprawdzać ale tak z pamięci to Liverpool chyba nie przegrał żadnego meczu w tej edycji Ligi Mistrzów i mają strzelone najwięcej bramek czyli idą w tych rozgrywkach mocno od początku, a na to co działo się w lidze nie ma co patrzeć bo Real jeszcze więcej wpadek zaliczył w LaLidze od Liverpoolu w Premiership.

 

lfcparty.giflfcparty.giflfcparty.giflfcparty.giflfcparty.gif

 

 

Obie drużyny powyżej dwóch kartek @4.68 1xbet

Obie powyżej 3 rr i powyżej 2 kartek @7.6 1xbet

 

To też myśle, że całkiem ciekawe do zagrania w finale nikt nie będzie odpuszczał i może być ostro, a co do rogów to jedni i drudzy sporo ich nabijają więc dzisiaj powinno posypać cornerami bo raczej nei nastawiał bym się na nudny mecz, nie z tymi dwoma drużynami na boisku bo obie preferują szybką piłke i fajnie się ich ogląda. Jeszcze widzę, że ten mecz sędziuje jakiś Miloard Mazic, nie znam jakoś dokładnei wszystkich sędziów ale tak sprawdzam tego Pana to widzę, że on zazwyczaj sędziuję w lidze Serbskiej i to chyba jego pierwszy mecz o taką stawkę wcześniej widzę tylko jakieś grupowe mecze w Lidze Mistrzów i LE więc gdyby tak nieszczęśliwie nie popełnił jakiś bląd na niekorzyść którejść z drużyn to mogą się zrobić dymy. Ogólnie sporo jest w Unibecie i u ruskich tego typu zakładów wszystkiego oczywiście nie pogram i podałem tutaj te propozycjie nad którymi najbardziej się zastanawiam. 

Z fartem :wuwu: 

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

25+25+20zm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data i godzina: 26.05.2018, 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Liverpool
Typ: Remis
Kurs: 3.90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Będzie to finał rozgrywek Ligi Mistrzów, a jak to zwykle bywa w finałach wielkich imprez, bardzo często padają w takich meczach remisy. Oczywiście jest to spowodowane przede wszystkim tym, że jest to ostatni mecz w danych rozgrywkach, gdzie żadna z występujących drużyn nie chce za bardzo ryzykować, ponieważ ryzyko często kończy się błędem skutkującym stratą gola. Oczywiście faworytem, choć niekoniecznie dużym, wydaje się być Real Madryt, którego doświadczenie w ostatnich latach w Lidze Mistrzów jest bardzo duże. Liverpool zaś to zespół, można rzec, odradzający się po kilku latach posuchy w europejskich pucharach (czy nawet w lidze angielskiej). Siła ofensywy ekipy z miasta Beatlesów jest ogromna (Mane, Firmino, Salah), jednak defensywa mocno kuleje (nawet sprowadzenie van Dijka z Southampton nie pomogło na tyle, na ile miało pomóc). Real zaś ma solidne wszystkie formacje (włączając w to nawet bramkarza). Ja jednak sądzę, że w meczu tym zobaczymy co najmniej dogrywkę, a tym samym po 90 minutach będzie widniał wynik remisowy. I taki też jest mój typ.

By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt - FC Liverpool 3:1 (0:0)

Już za niespełna 3 godziny najważniejszy mecz dla obu klubów w tym sezonie.
Mecz zostanie rozegrany na Ukrainie w Kijowie...
Faworytem bukmacherów jest ekipa "Królewskich" i raczej słusznie bo to Oni są drużyną kompletną, dużo bardziej doświadczoną w finałach.
Z takich ciekawostek dziś zostanie przełamana jedna z pass - Albo Zidane przegra pierwszy mecz w fazie pucharowej albo Liverpool przegra po raz pierwszy w historii z Realem w fazie pucharowej...
W Real co najważniejsze wszyscy są gotowy do gry i jest to dla nich naprawdę świetna wiadomość bo w tym sezonie Real akurat miał z tym wielki problem, jak nie jeden kontuzjowany był to drugi.. Zaś w Liverpoolu nie zobaczymy A. Oxlade-Chamberlain największy pechowiec, który nie wystąpi także w MŚ, J. Matip, J. Gomez. Nie wiadomo co z E. Can, pojechał z drużyną ale czy wystąpi? Przekonamy się pewnie w ostatniej chwili.
Obie ekipy cechują się tym, że ofensywę mają kapitalną ale za to obrona jest lekko mówiąc nie najlepsza czyli rzeczą naturalną powinny być gole... BTTS (1,39) :plus::plus::plus: - fortuna
Środek pola moim zdaniem zadecyduje kto wygra a ten dużo lepszy mają Real... Milner, Henderson, Wijnaldum są dużo słabsi od Kroosa, Casemiro, Modrica.

Na pewno Liverpool da rozgrywać piłkę Realowi więc dobrym typem jest powyżej 54,5 % posiadania piłki przez Real (1,65) :plus::plus::plus: - forBet

Oczywiście jest to finał - 1 mecz ... Walki na pewno nie zabraknie a więc i kartek też nie powinno braknąć. Przeanalizowałem ostatnie finały Realu i tak - z Juventusem było aż 8 żółtych kartek, z Atletico Madryt było 6 żółtych kartek + 2 w dogrywce = 8 także, ponownie z Atletico było aż 7 żółtych kartek + 5 w dogrywce = 12 żółtych kartek. Więc typ na powyżej 5,5 żółtych kartek także można wejść (2,06) :n: - fortuna
Jedyną niewiadomą dla mnie jest to czy G. Bale wystąpi w finale czy jednak zagrają Isco i Benzema... Ja widzę Bale w pierwszym składzie.

Dodatkowo gram takie typy:
Real 2,25  :plus::plus::plus:
Real i obie strzelą 3,40 :plus::plus::plus:
Real (zwycięstwo) 1,64 :plus::plus::plus:
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,65 :plus::plus::plus:
Real strz. +1,5 1,69 :plus::plus::plus:
i taki specjał myślę, że warty pogrania
powyżej 2,5 bramek, powyżej 3,5 żółtej kartki i powyżej 10,5 rzutów rożnych 3,10 :n: (forBet)

Edytowane przez zibi16
By pershing,

1.39 - za niski kurs, posiadanie 45 pkt, za poboczne dorzucę do siebie 20 pkt + 20 zm

By pershing,

250 pkt - zadanie specjalne (pochwały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Europa ( Champions League )
Spotkanie: Real Madrid C.F. - Liverpool F.C.
Typ: Real Madrid C.F. 1HT:minus:0:0HT
Kurs: 2.65
Data: 26.05.2018
Godzina: 20:45
Bukmacher: Unibet

  

Analiza: 

 

Zapraszam na finał rozgrywek tegorocznej Champions League w którym na stadionie Olimpijskim w Kijowie zmierzą się ze sobą Real Madrid Club de Fútbol a przeciwnikiem będzie Liverpool Football Club.

Jak wiadomo jest tylko jedno spotkanie finałowe którego zwycięzca wygra trofeum i jest pojedynek rozgrywany na neutralnym gruncie.

Patrząc z jakimi rywalami oba zespoły się w tegorocznej Champions League musiały zmierzyć to jestem przekonany że Real Madrid C.F. sięgnie po kolejny tytuł gdyż już od fazy grupowej nie oszukujmy się mieli cięższych rywali dostając do grupy Tottenham, Borussię Dortmund i APOEL zaś Liverpool F.C.  trafił na Seville, Spartaka Moskwa oraz Maribor.

W fazie pucharowej to też Real miał cięższych rywali w postaci PSG, Juventusu i Bayernu Monachium gdzie Liverpool dostał Porto, Manchester City oraz Romę.

Nie wiem czy mogę zagrać czystą jedynkę gdyż @zibi16 już dał podobny typ czyli że Real wygra i obie strzelą tak więc jak zagram na prowadzenie Realu już do przerwy i między innymi jednym z powodów jest jakość rywali wcześniej które oba zespoły musiały pokonywać do tego zespół z Madrytu Bardzo zaprawionych w takich meczach i wiedzą jak sobie je ustawić nie wspominając już że mają pełny skład w przeciwieństwie do Liverpoolu który zagra osłabiony tak więc już na początku będą posiadać małą przewagę i moim zdaniem ten mój typ na prowadzenie zespołu z Madrytu do przerwy ma sporą ilość procentową wejścia i moim zdaniem tak się właśnie stanie że Real już do przerwy będzie prowadził z zespołem z Anglii.

 

Typ Dodatkowy:

 

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Europa ( Champions League )
Spotkanie: Real Madrid C.F. - Liverpool F.C.
Typ: Ilość bramek w meczu - Over 3.5:plus:3:1
Kurs: 2.28
Data: 26.05.2018
Godzina: 20:45
Bukmacher: Unibet

  

Analiza: 

 

Jak już pisałem w poprzednim typie według mnie Real obecnie dysponuję większą siłą rażenia niż drużyna z Anglii która przyjedzie osłabiona i myślę że w tym spotkanku Over 3.5 wejdzie gdyż zawodnicy tacy jak Christiano Ronaldo, Benzema, Bale, Isco czy inni z Madrytu jak i również w Liverpoolu Salah czy Firmino mogą zagwarantować że te cztery gole żeby Over 3.5 siadł jednak miał miejsce do tego zawsze obrona może się zapomnieć wrócić z ataku co się czasami zdarza że nie zabezpieczą się sprzed taką ewentualnością i potem bramki padają gdyż każdy błędy popełnia nawet jak jest gwiazdą światowego futbolu i moim zdaniem ten typ troszkę ryzykowny jednak jak najbardziej warty spróbowania.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

25+45+20zm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Real Madrid - Liverpool FC Ganador (1-X-2) - 90 Min. :Liverpool FC@3.10 yogano - voxbet:minus:

 

Real Madrid - Liverpool więcej rożnych Real 1,5 sts :t:

 

Real Madryt - FC Liverpool Ronaldo ZAWODNIK STRZELI BRAMKĘ BEZPOŚREDNIO Z RZUTU WOLNEGO 13,00 forBET pod konkurs :P :n:

 

 

 

 

 

 

 

Bale w końcówce sezonu w mega formie....Jak dla mnie Benzema to żadna siła w ofensywie ten koleś kompletnie sie zatracił w Realu i jest tam tylko takim statysta od podawania- asystowania.... co to za napastnik który strzela we wszystkich rozgrywka 13-15 goli....Tam wszystko w ataku jest poustawiane pod  Ronaldo....Takie moje zdanie :bz:Ja standardowo jak gra Real idę w stronę rzutów rożnych i to jest mój główny bet. Królewscy to prawdziwa maszynka jeśli chodzi o kornery graja bardzo dobrze w kontrze skrzydła dużo gry 1-1 no i strzały wiadomo co tam dzisiaj będzie sie działo Ronaldo nagrzany na kolejne gole i...mam nadzieje ze Mo Mo Salah i sprowadzi na ziemie gram na Pool bo mam bez ryzyka to warto wykorzystac- fakt ze stawka głodowa ale jak ktoś mądry kiedyś powiedział finały sa do obserwowania podziwiania a nie grania :P . Co do Ronaldo fajnie wygląda bet ze strzeli gola z rzutu rożnego pewnie jakaś sytuacja sie trafi do tego zeby odmierzył te swoje słynne kroki i przymierzył  a u niego to czasem tak jest ze wszystko w LM i tych ważnych meczach wpada. To powinien być fajny finał dla oka 2 ofensywne ekipy wiadomo ze stawka jest duza i możemy sie spodziewać wszystkiego fauli walki ,emocji i  kartek.Linie na kartki bardzo wysoko ustawione jak spojrzymy na sędziowanie w meczach realu to....mam nadzieje ze znowu sędzia sie nie po myli w tym meczu i wygra po prostu (L)epszy....

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+45+20zs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...