Skocz do zawartości

Polska - Liga Siatkówki Kobiet 2017/2018


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Piła - Developers Rzeszów 1:3
Rzeszów 1,50 STS :t:
Rzeszów -1,5 seta 1,90 STS :t:

Ja mimo wszystko idę zdecydowanie w stronę Rzeszowa. Oczywiście każdy widział jak Rzeszów zagrał w lidze mistrzów z Alba Blaj przegrany 0:3 ale Polska liga a Liga mistrzów to różnica.
Piła może i wygrywa dużo meczów 8 zwycięstw i tylko 4 porażki i ostatnia wygrana 3:0 z Bielskiem robi wrażenie ale w naszej lidze są 3 drużyny, które lekko odstają od reszty Chemik, ŁKS Łódź i Rzeszów no i można zaliczyć jeszcze Budowlane i właśnie Piła grając z tymi drużynami wygrała zaledwie.... 1 seta... z Budowlanymi 0:3, z Chemikiem 1:3 i z ŁKS 0:3 i tutaj także im daję max 1 seta do ugrania.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bielsko - Biała - Developers Rzeszów 1:3
powyżej 175,5 1,51 :t:
Bielsko Biała +1,5 seta 1,74 :n:
Bielsko Biała 2,52:n:

Dziś idę w takie opcje... Konkretniej w stronę gospodyń.
Z Bielskiem jest taka sytuacja, że One bardziej spinają się na drużyny w czołówki a z drużynami gorszymi grają gorzej.
Bielsko pokonały już na wyjeździe Budowlane Łódź aż 3:0, wygrały 3:1 z Muszyną, z Chemikiem 1:3 porażka i z ŁKS Łódź również powalczyły ale przegrały 2:3. Mają w swoim składzie zawodniczki, które potrafią powalczyć z najlepszymi co pokazały nie raz. Oczywiście nie będzie to łatwe spotkanie dla gospodyń ale ja ryzykuję.

 
Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

ŁKS Łódź - Bielsko Biała 3:1

powyżej 172,5 1,84 Fortuna :t:

Bielsko +14,5 1,72 Fortuna :t:

 

Moim zdaniem będzie to bardziej zacięte spotkanie aniżeli pokazują kursy. Oczywiście gospodynie są faworytem w tym meczu i to One powinny wygrać ale nie wydaje mi się aby ten mecz zakończył się w 3 setach.

ŁKS ostatnio wygrały z Legionowo 3:2 a dziś przeciwnik znacznie mocniejszy.

ŁKS walczy z Rzeszowem o 2 miejsce w lidze i raczej do ostatniej kolejki będzie walka, Bielsko zajmuje 7 miejsce i raczej pozostaje im tylko walka o 5 miejsce.

Bielsko u siebie przegrały ale po walce 5 setowej 2:3 z ŁKS dziś myślę, że Bielsko przynajmniej 1 seta ugra.

Mają bardzo dobre siatkarki, które na pewno nie odstają od ŁKS.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
ŁKS Łódź - Developers Rzeszów  3:2
powyżej 182,5 1,84 Fortuna :t:

Dziś prócz ligi mistrzów mamy emocje w Polskiej siatkówce i właśnie dziś na tapetę biorę jedno ze spotkań kobiecej siatkówki - mecz na szczycie.
Drugi w tabeli ŁKS podejmuje trzecie Developers Rzeszów, obie ekipy dzieli zaledwie 3 punkty ( w tym, że Rzeszowianki mają o 1 mecz mniej).
ŁKS u siebie na 10 spotkań 9 zwycięstw i tylko 1 porażka natomiast Rzeszowianki na wyjazdach na 9 spotkań 7 wygranych i 2 porażki.
W pierwszym meczu w Rzeszowie oglądaliśmy 5 setów, wygrały kobiety z Łodzi ostatnio spotkały się także w Pucharze Polski i tam oglądaliśmy 4 sety również wygrany przez Łódź ale był to mecz naprawdę bardzo wyrównany - 186 punktów.
Obie ekipy jeśli chodzi o skład są bardzo wyrównane, ja osobiście wyżej cenię ekipę z Rzeszowa ale coś tam nie trybi jeszcze na 100%.
W ekipie Łodzi są takie zawodniczki jak atakująca I. Kowalińska, przyjmująca R. Bidias czy środkowa Z. Efimienko-Młotkowska kontra zawodniczki z Rzeszowa atakująca A. Helić, przyjmująca H. Rousseaux, K. Kaczorowska, środkowa M. Ptak, rozgrywająca A. Kaczmar czy libero A. Sawicka.
Myślę, że overek jest w tym spotkaniu najlepszą opcją.
 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Developers Rzeszów - Proxima Kraków 3:0
3:1 3,05 Fortuna :n:

Koniec miesiące zbliża się, trzeba coś zaatakować z wyższym kursem.
Dziś uboga oferta ale na szczęście gra dziś siatkówka... Po za hitem gdzie Budowlane Łódź podejmują ŁKS Łódź jest także ciekawe spotkanie Developers Rzeszów podejmuje u siebie Proxima Kraków.
Rzeszów zajmuje 3 miejsce i tak naprawdę walczą o 2 pozycję, które im nic nie daje bo i tak zawalczą w półfinale z ŁKS Łódź, jedynie kto zacznie u siebie.
Kraków zajmuje 7 miejsce i One walczą jeszcze o 6 pozycję z Muszynianką.
Oczywiście jeśli chodzi o potencjał kadrowy to Rzeszów jest zdecydowanie mocniejsza.
Forma obu ekip nie jest zła, Rzeszów 3 zwycięstwa z rzędu Kraków 2 zwycięstwa z rzędu w tym 3:0 na wyjeździe z Bielsko Biała.
Rzeszowianki potrafiły pokonać u siebie 3:2 z Chemikiem.
Dziś wydaje mi się, że Rzeszowianki pokonają u siebie ale tego seta powinny stracić, jak to kobiety mogą mieć 1 set słabości.
           Budowlane Łódź - ŁKS Łódź 3:0
           powyżej 174,5 1,51 Fortuna :n:
           Hit a zarazem derby Łodzi, lekkim faworytem są goście ale ja osobiście nie obstawię na zwycięstwo... derby to derby tam się gra na 200%... Budowlane trochę zawiedzione  wynikami, tylko 4 miejsce i jednak spora strata punktowa do trzeciego miejsca. Nie powinniśmy być zawiedzeni po meczu i pewnie obejrzymy minimum 4 sety, wiadomo, że w meczach    kobiet to 1 set może być całkiem inny od 2 seta, nie ma tak albo inaczej... rzadko dana drużyna gra w pełni skoncentrowana w 100% w każdym secie, zawsze jest jakaś obniżka formy i w  ten sposób możemy obejrzeć długi mecz. Moim zdaniem powyżej 175 punktów powinno wpaść spokojnie.
 
Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielsko Biała  - Piła 3:0
Bielsko 2,38 Fortuna :t:

Bielsko -1,5 seta 3,70 Fortuna :t:

Ja rozumiem, że Bielsko Biała grały 3 dni temu bardzo ciężki i długi mecz na wyjeździe z Muszynianką ale ten mecz był wygrany 3:2 i myślę, że to jeszcze bardziej zmobilizuje do kolejnego zwycięstwa i to Bielsko moim zdaniem jest faworytem w tym meczu, nie rozumiem tutaj kursów.
Fakt Piła gra o nawet jeszcze 4 miejsce ale Bielsko też gra o 6 miejsce i pozostały im 3 kolejki w których muszą zdobyć 9 punktów jeśli marzą o tej 6 lokacie.
Pierwszego meczu przegranego 0:3 z Piłą nie biorę pod uwagę bo tam Bielsko po prostu nie mogło wygrać, cały mecz grały bez rozgrywających a piłki rozgrywała środkowa więc i środka też nie było... Dziś już takiego problemu nie ma a co więcej K. Konieczna będzie dziś grać bardzo potrzebna temu zespołowi.
Myślę, że po 1 chęć rewanżu za tamten łomot, po 2 chęć zajęcia 6 miejsca, po 3 wszystkie zawodniczki gotowe do gry przekonały mnie do zagrania na zwycięstwo gospodyń a i zaryzykuję nawet, że wygrają to za 3 punkty.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

35+10+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...