Skocz do zawartości

Sporty Walki 2018


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

no to ruszamy 1 gala w tym roku UFC rozpiska taka sobie choć kilka ciekawy starć będzie mozna zobaczyć...no własnie z oglądanie będzie problem bo Extreme nie będzie transmitować w tym roku karty głównej zostaje internet i ufc fight passy wykupione jak ktos ma...

 

Stephens, Jeremy - Doo Ho Choi Stephens, Jeremy   walka ok.godziny 5-30 

kurs 2.40:plus:

unibet 

 

Bardzo ciekawe starcie obaj bardzo twardzi dający dobre walki. Koreańczyk walczy bardzo widowiskowo polecam sobie zobaczyć walkę z Cubem Svansonem ale rok przerwy ciężko powiedzieć jak to sie przełoży na formę cardio tego młodego chłopaka który ma za soba zawodowa służbę wojskowa- co w Koreii  jest chyba obowiązkiem. Jeremy bardzo doświadczony trudny do skończenia walczył z topem ( Edgar, Barao czy Holloway) tego  Doo Ho Choi nie ma tylko weteran Cub z którym przegrał... - tutaj pojedynek raczej na 50/50 obaj maja swoje atuty po takim kursie warto próbować plus overek na rundy do grania.

 

VanZant, Paige - Clark, Jessica-Rose  Clark, Jessica-Rose by Decision

kurs 2.25  unibet :plus:

 

elegancko :}}}}

Edytowane przez ŻYLETA
+- wynik
By Gruby,

+20pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[IMG]

 

 

 

no to kolejna gala tym razem Boston i dobry news :p 

 

 

Miocic, Stipe - Ngannou, Francis  godzina ok.06-00 

Metoda zwycięstwa Miocic, Stipe przez nokaut, nokaut techniczny lub dyskwalifikację  3.00:minus:

 

Cormier, Daniel - Oezdemir, Volkan godzina ok.05-45

Zwycięstwo przez KO, TKO albo DQ Tak 2.30:plus:

 

unibet 

 

2 główne walki na które nie mogę sie doczekać tutaj wszystko może sie wydarzyć 

 

Bardzo fajny zakład na unibecie tutaj obaj maja szanse.Nie typujemy konkretnego zawodnika ze wygra tylko metodę jaka jeden z nich ma wygrać po bardzo fajnym kursie Wiadomo DC faworytem świetne zapasy bardzo twardy nie ustępliwy lubi dociskać męczyć rywali na przeciw niego stanie bardzo groźny striker, kory robi furorę w dywizji organizacji ufc. Volkan ma czym uderzyc i na pewno będzie szukał szansy zeby posłać byłego olimpijczyka na deski ale czy mu się to uda- myślę ze tutaj zapasy odegrają role- dociskanie do siatki oktagony zmęczenie rywala sprowadzenie do parteru i tam dominacja skończenie tej walki... pytanie jak? po ciosach czy podanie. Daniel ma wiesze doświadczenie walczył z wszystkim znaczącymi zawodnikami. Oezdemir na ziemi w parterze nie ma czego szukać i myślę ze on o tym wie. Obaj będą mieli jasny plan na ta walkę, wiec myślę ze zaatakuje a jak wiadomo walka zaczyna sie w stójce i szanse ze trawi są a wtedy losy pojedynku mogą sie rożnie potoczyć.

 

 

Starcie w wadze ciężkiej dogiem mistrz za sprawa potężnej siły kameruńskiego predatora. STipe dobry zapaśnik -bokser musi walczyć uważnie jest szybki i jego szybkość powinna być kluczem do przetrwania bo Ngannou jak trafia nie ma co zbierać- ogólnie jak obaj pójdą na wymianę, to obaj maja potencjał i kto kogo pierwszy trafi ten wygra. Tutaj jest kilka znaków zapytania jak ta walka będzie wyglądać jak zawalczy Kameruńczyk jeśli walka wyjdzie po za 2 rundę najdłużej walczył 10 minut a tutaj starcie jest na 5 rund raczej napewno takiego pełnego dystansu nie będzie ale jest to ważny czynnik Stipe już walczy 5 rondówki. Jego cardio jest bardzo dobre.Plan mistrza przetrwać 1 rundę i zacząć męczyć atakować pretendenta.Tutaj logiczne ze mistrz powinien pójść po zapasy odwołać sie do nich tak jak DC bo rywal jest gorszy w tym aspekcie . To co martwi to ze Stipe w swoich walkach tych zwycięskich przez ko tko przyjmuje ciosy rywali i tutaj patrząc na sile uderzenia Ngannou to co zrobił z swoimi rywalami to musi budzić szacunek jest piekielnie mocny fizycznie. Doświadczenie nie wiemy jak sie zachowa w  walce wieczoru jak przyjmie mocny cios jak cos nie pójdzie po jego myśli- tutaj Amerykanin ma spore hendi w postaci doświadczenia przewalczonych rund obron mistrzowskich.

 

szkoda ze go nie skończył....Stipe walka mnie osobiście jeśli chodzi o poziom czysto sportowy zawiodła ale serducho silą i ambicje na poziomie u obu 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

44 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOKS Usyk, Oleksandr -Briedis , Mairis
TYP Metoda zwycięstwa Usyk, Oleksandr Points (after 12 rounds):plus:

kurs 1.72

Unibet 

godzina ok.23-00 

 

Dzisiaj wieczorem ok.23-00 1 półfinał WBSS w wadze cruiser.Walka odbędzie sie na terenie Briedisa na Łotwie(Rydze ).Obaj świetni bokserzy Maris bije bardzo mocno na tułów 1 ciosem moze rozstrzygnąć walkę  dobrze sie rusza ale  faworytem jest Usyk kurs na win mizerne.Ukrainiec bardzo ciekawa postać- religijny niesamowicie inteligenty walczy mądrze potrafi świetnie unikać najlepszy przykład to walka z naszym Główka .Dzisiaj powinno byc podobnie technika spryt jest większy . Przez wiekszosc ekspertów nazywany najlepszym junior ciężkim na świecie. Usyk walczy, żeby wygrać i to wychodzi mu bardzo dobrze. Ważny a zarazem bardzo ciekawy czynnik odnośnie sędziów  punktujących to  ten pojedynek- Jest 4 sędziów punktowych, z tym że karta czwartego sędziego jest odczytywana w przypadku remisu. Jeżeli i tam jest remis to o zwycięstwie decyduje 12. runda na kartach trzech podstawowych sędziów.Jak sędziowie nie pomogą a Ukrainiec nie będzie w mega słabej formie  Briedis musi znokautować- bądź wyrywać wyraźnie rundy np. jakieś nokdauny szanse na to sa male ale...polecam do oglądania  

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

20 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeden walka 2 typy na gale ufc na spokojnie bez szaleństw  single 

 

Souza, Ronaldo - Brunson, Derek     Souza, Ronaldo przez poddanie   3.15 :minus:    Zwycięstwo przez KO, TKO albo DQ  Tak 1.85:plus:      unibet 

 

Troszkę boje sie wieku aligatora...ma juz 38 i siły fizycznej rywala stad 2 bety  ....ale walczyli juz kiedyś bardzo dawno w innej organizacji tam to sie skończyło bardzo szybko przez ko w 41 sek. Rok 2012 obaj zrobili duze progresy od tego czasu. Jacare świetny jeśli chodzi o podania ma ich na koncie w swoim cv 14 jest to jego domena zrobił postęp w stójce nie boi sie wymian ale tutaj napewno będzie szukał parteru i odwoła sie do brazylijskiego jiu-jitsu . Walczył z topem ostatnia porażka z Whittakerem wstydu ujmy nie przynosi zresztą obaj przegrali z Robertem przez tko . Brunson bardzo mocny fizycznie nieźle zapasy ma czym uderzyć i nokautować, będzie groźny w 1 rundzie w stójce. Jesli trafi moze sie to dla weterana brazylijskiego źle  skończyć- obaj doświadczeni maja swoje lata bo Derek 34  jeden bardzo solidny .Jacare  to jedna z wybitniejszych postaci mma.

Edytowane przez ŻYLETA
By Gruby,

+20pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zapraszam na 2 półfinał WBSS w wadze cruiser

 


DVfktkpTURBXy9hMTRiYTQ3YWNhMTM5NjA1ODExY

 

 

2 bety Yunier Dorticos vs Murat Gassiev Gassiev by KO, TKO or DQ 2.05 Sportingbull 

Yunier Dorticos vs Murat Gassiev  typ Gassiev  kurs 1,57 fortuna  chyba najlepszy w necie  ja pograłem w forbecie  i innych firma po niższych kursach 

 

nie wiem czy gdzieś jest ale dobra opcja do pogrania to winn po ko tko DQ obojętnie kogo 

 

Zapowiada sie mega walka -obaj maja ciężkie ręce tutaj powinno sie skończyć przez ko i to całkiem możliwe ze bardzo ciężkie.W sobotę wieczorem poznamy drugiego finalistę turnieju WBSS. Starcie Murat Gassijew – Yunier Dorticos wyłoni rywala dla Usyka. Walka w Soczi w Pałacu lodowym Bolszoj, Faworytem jest Murat Gassiev. Sporo osób twierdzi ze jak spotykają sie dwaj puncherów to będzie decyzja na pkt.Murat bije bardzo mocno na korpus tak ubił naszego Diablo Włodarczyka.Jest mocny fizycznie młody 24 lata bardzo pewny siebie wysoka dobra garda, trzyma ręce walczy spokojnie idzie do przodu i wywiera presje jest w stanie ubić jednym ciosem.Trenuje w Kalifornii z Abelem Sanchezem (trener Giennadija Gołowkina) .Dorticos wydaje sie być słabszy kondycyjnie i tutaj te śmiertelne ciosy na korpus mogą miec kluczowe znaczenie.Tak jak na wstępie napisałem Kubańczyk ma czym uderzyc i wydaje mi sie ze ruszy od początki tego pojedynku jednak będzie chcial wywrzeć presje bije często kombinacje- podbródkowe. Dobrze sie rusza ,dobry technicznie ma sporo walk amatorskich na swoim koncie ma większy zasięg ramion naprawdę warto zobaczyć bo obaj to duza klasa i nie powinno być nudno.

 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

80 pkt dodane

By pershing,

dodane 160 pkt - zadanie specjalne (ankieta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ŻYLETA napisał:

witam zapraszam na 2 półfinał WBSS w wadze cruiser

 


DVfktkpTURBXy9hMTRiYTQ3YWNhMTM5NjA1ODExY

 

 

2 bety Yunier Dorticos vs Murat Gassiev Gassiev by KO, TKO or DQ 2.05 Sportingbull :plus:

Yunier Dorticos vs Murat Gassiev  typ Gassiev  kurs 1,57:plus:Fortuna  chyba najlepszy w necie  ja pograłem w forbecie  i innych firma po niższych kursach 

 

nie wiem czy gdzieś jest ale dobra opcja do pogrania to winn po ko tko DQ obojętnie kogo 

 

Zapowiada sie mega walka -obaj maja ciężkie ręce tutaj powinno sie skończyć przez ko i to całkiem możliwe ze bardzo ciężkie.W sobotę wieczorem poznamy drugiego finalistę turnieju WBSS. Starcie Murat Gassijew – Yunier Dorticos wyłoni rywala dla Usyka. Walka w Soczi w Pałacu lodowym Bolszoj, Faworytem jest Murat Gassiev. Sporo osób twierdzi ze jak spotykają sie dwaj puncherów to będzie decyzja na pkt.Murat bije bardzo mocno na korpus tak ubił naszego Diablo Włodarczyka.Jest mocny fizycznie młody 24 lata bardzo pewny siebie wysoka dobra garda, trzyma ręce walczy spokojnie idzie do przodu i wywiera presje jest w stanie ubić jednym ciosem.Trenuje w Kalifornii z Abelem Sanchezem (trener Giennadija Gołowkina) .Dorticos wydaje sie być słabszy kondycyjnie i tutaj te śmiertelne ciosy na korpus mogą miec kluczowe znaczenie.Tak jak na wstępie napisałem Kubańczyk ma czym uderzyc i wydaje mi sie ze ruszy od początki tego pojedynku jednak będzie chcial wywrzeć presje bije często kombinacje- podbródkowe. Dobrze sie rusza ,dobry technicznie ma sporo walk amatorskich na swoim koncie ma większy zasięg ramion naprawdę warto zobaczyć bo obaj to duza klasa i nie powinno być nudno.

 

perfecto idealnie...12 runda dobra walka początek dla Kubańczyka ale końcówka.... Murata bum  ze wstał po tym lewym Dorticos ...szacunek ciekawe jakby było na pkt...

By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[IMG]

 

 

Transmisja:

01:00 – karta UFC Fight Pass (FightPass)

02:00 – karta wstępna (FightPass)

04:00 – karta główna (POLSAT )

Liczba walk: 11

 

Walka wieczoru

185 lbs: Lyoto Machida (22-8) vs. Eryk Anders (10-0)

Co-main event

135 lbs: Pedro Munhoz (15-2) vs. John Dodson (19-9)

Karta główna

125 lbs: Valentina Shevchenko (14-3) vs. Priscila Cachoeira (8-0)

155 lbs: Michel Prazeres (23-2) vs. Desmond Green (20-6)

256 lbs: Marcelo Golm (6-0) vs. Tim Johnson (11-4)

185 lbs: Thiago Santos (16-5) vs. Anthony Smith (28-12)


 

 

tak na szybko bo gala UFC juz leci w Brazylii a wiec moze ktos tam jeszcze zerknie skorzysta ogólnie warto isc w stronę gospodarzy wiadomo sa u siebie mocni w sztukach walki trudny teren klimatyzacja itp  

 

 

Johnson, Timothy - Golm, Marcelo Metoda wygra  Golm, Marcelo 1,55 betn1 :minus: szkoda co za duzo to nie zdrowo...znowu go wymęczył faszysta z Indiany Jonesa :p 


 Johnson, Timothy - Golm, Marcelo Metoda zwycięstwa Golm, Marcelo by KO, TKO or DQ  :minus: 2.25 Unibet 

 

Tutaj stary wyjadacz jakim Timothy pogromca naszych ciężkich Omielanczuka i Tybury. Twardy dobry zapaśnik ale walczy bardzo przeciętnie daje jakościowa słabe walki  ostatnio w kratkę win porażka- ubił go Junior Albini który kosmicznie śmiesznie zaprezentował sie z Andreiem Arlovskim. Na przeciwko Miejscowy młody ciekawy chłopak wywodzący sie z  CORINTHIANS MMA z dobrym rekordem nie ma na swoim rozkładzie znanych nazwisk wszystko rodacy przeciętni u siebie- powinien weterana ogarnąć.Powinien ruszyć na Amerykanina tak jak to zrobił jego rodak wspomniany wyżej  Albini trafić i skończyć Johnson pewnie w swoim stylu przetrwać 1 rundę spróbować zamęczyć rywala pod siatka i obalać tak w swoim nudnym stylu.

Edytowane przez ŻYLETA
By Gruby,

+30pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[IMG]

 

Data: 10 lutego 2017 (noc z soboty na niedzielę)
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna i przedwstępna)
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Miejsce: Perth Arena - Perth, Australia

Walka wieczoru
o tymczasowy pas mistrzowski
185 lbs: Yoel Romero (12-2) vs. Luke Rockhold (16-3)

Co-main event
265 lbs: Mark Hunt (13-11-1, 1NC) vs. Curtis Blaydes (8-1-0, 1NC)

Karta główna (od 4:00 naszego czasu)
265 lbs: Tai Tuivasa (8-0) vs. Cyril Asker (9-3)
170 lbs: Jake Matthews (12-3) vs. Jingliang Li (14-4)
205 lbs: Tyson Pedro (6-1) vs. Saparbek Safarov (8-1)

Karta wstępna (od 2:00 naszego czasu)
155 lbs: Damien Brown (17-11) vs. Dong Hyun Kim (15-8-3)
185 lbs: Rob Wilkinson (11-1) vs. Israel Adesanya (11-0)
145 lbs: Alexander Volkanovski (16-1) vs. Jeremy Kennedy (11-0)
125 lbs: Jussier Formiga (20-5) vs. Ben Nguyen (17-6)

Karta przedwstępna (od 0:30 naszego czasu)
155 lbs: Ross Pearson (21-12-0, 1NC) vs. Mizuto Hirota (19-8-2)
135 lbs: Teruto Ishihara (11-4-2) vs. Jose Quionones (7-2)
170 lbs: Luke Jumeau (12-4) vs. Daichi Abe (6-0)

źródło: ufc.com   

 

Zapowiada sie bardzo fajna gala 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kilka betów na dania główne   unibet 

 

Hunt, Mark - Blaydes, Curtis Kursy Walki   Blaydes, Curtis 1.67  godzina ok.05-30 

 Hunt, Mark - Blaydes, Curtis Metoda zwycięstwa   Blaydes, Curtis by KO, TKO or DQ  3.25

 

Gala w Australii to mamy kilku przedstawicieli kangurów...(jestem ciekawy jak wypadnie nowy prospekt nie jaki TAI TAUIVISA) czyli nie mogło zabraknąć waleczna ikonę wielkiego Samoańczyka jakim jest Hanto. Faworytem młody dobry silny fizycznie zapaśnik Razor powinien ta walkę miec pod kontrola spokojnie obalać sprowadzać i punktować rywala zamęczyć go fizycznie - co powinno przekuć sie na ciosy po sprowadzeniu jakieś młótki itp Wieku nie da sie oszukać  weteran jakim jest Mark jest ikona  sportów walki ale dostaje bardzo trudnego rywala .Hanuto  ma mega pier....w łapach będzie groźny na początku walki będzie chcial skrócić dystans i ukąsić.Tutaj wszystko ma po swojej stronie Amerykanin siła kondycja warunki myślę ze gdzieś od 2 rundy zacznie robić swoje pierwsza na przeczekanie .

 

 

 

 Rockhold, Luke - Romero, Yoel     Zwycięstwo przez KO, TKO albo DQ Tak 2.00  godzina ok.06-00 

 

i tutaj miód na moje zmęczone oczy...mega fajt nie typuje kto wygra bo obaj maja swoje atuty. Kubański dzik polecam zobaczyć jak on wygląda i na swoje lata co potrafi -jaka sprawność fizyczna. Przydomek żołnierz boga miał problemy ze zrobieniem wagi wczoraj do 6-00 czasu naszego jeszcze walczył jest to świetny zapaśnik były olimpijczyk( mistrz świata i srebrny medalista olimpijski )piekielnie mocny fizycznie ma czym przyłożyć kondycja jest przyzwoita cały czas na dnia pracuje - tutaj teoretycznie 5 rund ale...im dłużej będzie ta walka trwała tym mniejsze szanse ma kubański wojownika .Lata lecą i pewne aspekty spadają Luke dużym faworytem sie zrobił pewnie z powodu wagi wieku rywala itp ma świetne warunki fizyczne w parterze na pewno lepszy tutaj jego przewaga świetne warunki dobre kopnięcia  ale w stójce będzie ciężko szczeka nie jest za mocna silą fizyczna rywala tez jest mega po drugiej stronie tutaj moze wydarzyć sie wszystko. Yoel ruszy na pewno a wtedy iskry mogą paść i nie pomoże mrożenie oka na warzeniu juz miedzy nimi iskrzyło... wiec walka powinna byc przednia oczywiście wszytko jest do obstawiania live na uni wiec kto chce niech korzysta myślę ze warto oglądać nie spać!!!!! 

 

 

By Gruby,

+100pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ŻYLETA napisał:

no to kilka betów na dania główne   unibet 

 

Hunt, Mark - Blaydes, Curtis Kursy Walki   Blaydes, Curtis 1.67  godzina ok.05-30 :plus:

 Hunt, Mark - Blaydes, Curtis Metoda zwycięstwa   Blaydes, Curtis by KO, TKO or DQ  3.25:minus:

 

Gala w Australii to mamy kilku przedstawicieli kangurów...(jestem ciekawy jak wypadnie nowy prospekt nie jaki TAI TAUIVISA) czyli nie mogło zabraknąć waleczna ikonę wielkiego Samoańczyka jakim jest Hanto. Faworytem młody dobry silny fizycznie zapaśnik Razor powinien ta walkę miec pod kontrola spokojnie obalać sprowadzać i punktować rywala zamęczyć go fizycznie - co powinno przekuć sie na ciosy po sprowadzeniu jakieś młótki itp Wieku nie da sie oszukać  weteran jakim jest Mark jest ikona  sportów walki ale dostaje bardzo trudnego rywala .Hanuto  ma mega pier....w łapach będzie groźny na początku walki będzie chcial skrócić dystans i ukąsić.Tutaj wszystko ma po swojej stronie Amerykanin siła kondycja warunki myślę ze gdzieś od 2 rundy zacznie robić swoje pierwsza na przeczekanie .

 

 

 

 Rockhold, Luke - Romero, Yoel     Zwycięstwo przez KO, TKO albo DQ Tak 2.00  godzina ok.06-00 :plus:

 

i tutaj miód na moje zmęczone oczy...mega fajt nie typuje kto wygra bo obaj maja swoje atuty. Kubański dzik polecam zobaczyć jak on wygląda i na swoje lata co potrafi -jaka sprawność fizyczna. Przydomek żołnierz boga miał problemy ze zrobieniem wagi wczoraj do 6-00 czasu naszego jeszcze walczył jest to świetny zapaśnik były olimpijczyk( mistrz świata i srebrny medalista olimpijski )piekielnie mocny fizycznie ma czym przyłożyć kondycja jest przyzwoita cały czas na dnia pracuje - tutaj teoretycznie 5 rund ale...im dłużej będzie ta walka trwała tym mniejsze szanse ma kubański wojownika .Lata lecą i pewne aspekty spadają Luke dużym faworytem sie zrobił pewnie z powodu wagi wieku rywala itp ma świetne warunki fizyczne w parterze na pewno lepszy tutaj jego przewaga świetne warunki dobre kopnięcia  ale w stójce będzie ciężko szczeka nie jest za mocna silą fizyczna rywala tez jest mega po drugiej stronie tutaj moze wydarzyć sie wszystko. Yoel ruszy na pewno a wtedy iskry mogą paść i nie pomoże mrożenie oka na warzeniu juz miedzy nimi iskrzyło... wiec walka powinna byc przednia oczywiście wszytko jest do obstawiania live na uni wiec kto chce niech korzysta myślę ze warto oglądać nie spać!!!!! 

 

 

Bum idealnie okopany Yoel kładzie do snu Luka ....mega gala mój błąd z Razorem miałem dać ze przez decyzje byl moment w 1 rundzie gdzie...Hunto i wisienka na gali TAI TAUIVISA dzik kocur mega zabijaka jak znajdę czas to wrzucę co chłopak robi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę mało czasu ma...mamy kolejna gale UFC tym razem tak kijowa-to z niedzieli na poniedziałek z naszymi akcentami

 

Szkoda ze Imadło na karcie wstępnej tak wcześnie ale poskłada go i będzie dobrze w następnych gala Tybur WAR ale będzie ciężko....jeszcze dobra gala bokserska jest....

 

data: 18 lutego 2017 (noc z niedzieli na poniedziałek)
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna i przedwstępna)
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Miejsce: Frank Erwin Center - Austin, Stany Zjednoczone

Walka wieczoru
170 lbs: Donald Cerrone (32-10) vs. Yancy Medeiros (15-4) | 5 rund

Co-main event
265 lbs: Derrick Lewis (18-5) vs. Marcin Tybura (16-3) (ok. 4:15)

Karta główna (od 03:00 naszego czasu)
155 lbs: James Vick (12-1) vs. Francisco Trinaldo (22-5)
170 lbs: Thiago Alves (27-11) vs. Curtis Millender (14-3)
145 lbs: Steven Peterson (15-6) vs. Brandon Davis (8-3)
155 lbs: Sage Northcutt (9-2) vs. Thibault Gouti (11-3)

Karta wstępna (od 01:00 naszego czasu)
155 lbs: Jared Gordon (14-1) vs. Diego Ferreira (12-2) 
170 lbs: Geoffrey Neal (8-2) vs. Brian Camozzi (7-4)
125 lbs: Roberto Sanchez (7-1) vs. Joby Sanchez (11-2) 
135 lbs: Sarah Moras (5-3) vs. Lucie Pudilova (7-2)

Karta przedwstępna (od 00:00 naszego czasu)
170 lbs: Josh Burkman (29-16-0, 1NC) vs. Alex Morono (13-4-0, 1NC)
185 lbs: Oskar Piechota (10-0-1) vs. Tim Williams (15-3) (ok. 00:00)

źródło: ufc.com 

[IMG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj Boks bardzo ciekawa walka półfinałem World Boxing Super Series  Groves vs Eubank Jr 2 1,52:minus: casaniabet ok 23-00 walka mój główny bet 

 George Groves and Chris Eubank Jr as trainer Shane McGuigan and Chris Eubank look on during the weigh in

w tle wielki tata z pasem prawdziwa bestia :}} 

 

od młodego bije pewność siebie cały czas idzie do przodu rozwija sie dobry technicznie  jest szybki,  bije w każdej płaszczyźnie. Praca nóg, odporność na ciosy, siła ciosu niezła choć do taty brakuje i chyba nigdy nie będzie na tym levelu :p Przede wszystkim jest produktem bardziej marketingowym i medialnym wiaze sie z nim duze nadzieje :p Groves bardzo doświadczony chyba bije mocniej jesli chodzi o pojedynczy cios +   techniką, praca na nogach   i inteligencja ringowa myślę ze tutaj pójdzie to na pkt jeszcze link z ważenia :p i nuta w tle :p poezja 

 

poboczne warte uwagi 

over 9,5 rundy 1,73 unibet :plus:

Eubank Jr, Chris Points (after 12 rounds) 3,5 unibet :minus:

 

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

40 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DWQfjCpU8AEhGOz.jpg

 

 

Lecim z typkami i mykam oglądać spać...

 

 Piechota, Oskar - Williams, Tim   1  :plus:1.30  Imadło to spokojnie ogarnie pytanie jak decyzja czy przed czasem a jak przed czasem to podanie ko tko. Kurs nie powala ale do czegoś mozna śmiało dorzucić. Oskar doświadczony cały czas sie rozwija duzy talent  świetne walki i pas mistrzowski w Cage Warriors w debiucie UFC decyzja na swoja korzyść z  Jonathan Wilson pierwsza w karierze bo tak kończy wszystko przed czasem podania nokauty itp.Rywala nie milem okazji oglądać  z tego co wyczytałem po szukałem po sieci to niezły grappler parterowiec doświadczony choc dzis debiutuje w UFC.

 

TKO miodzio :p

 

i tutaj strasznie boje sie tej walki serduch che i podpowiada Warr Tybur ale rozum choć często zawodzi mówi co innego....

 

 Lewis, Derrick - Tybura, Marcin 2 single   Zwycięstwo przez KO, TKO albo DQ   2,1:plus:   i    Lewis, Derrick By KO, TKO Or DQ  3,25 :plus:

 

im dłużej ta walka potrwa tym szanse Marcina rosną obaj mocni fizycznie. Nasz ma lepsze cardio fajnie sie rozwija dostaje trudnych rywali  ale czarna bestia piekielnie agresywna jednowymiarowa z niesamowitym ciosem jak trafi nie będzie co zbierać. Marcin wolno wchodzi w pojedynki lubi przyjąć cios i to moze go drogo kosztować raczej nie jest wstanie skończyć Dericka  pojedynczym ciosem tylko jakaś seria kombinacja -kopnięciem musi go zmęczyć spróbować ustawić punktować poszukać sprowadzenia i tam ubić. Ważna będzie 1 runda która ustawi ten pojedynek  Tybura nie moze zacząć za bradzo ofensywnie bo...dostanie luja i pójdzie spać.Bestia juz ubiła naszego pitbulla Grabowskiego ale Damian naj lata ma za sobą.

 

 

Cerrone, Donald - Medeiros, Yancy           Zwycięstwo przez KO, TKO albo DQ    2.40 :plus: i  Medeiros, Yancy po 1,9 :minus:

 

i danie główne czyli ikona legenda sportow walki UFC cowboy który ostatnio wszystko przegrywa ale z topem. Po prostu  walczy nie kombinuje lubi to Cerrone miał w swojej karierze wiele elektryzujących bitew zaczyna to powoli wychodzić i zaczyna umierać  od swojej broni... jest mega mocny potrafi przyjąć pięknie nokautować ale ostatnio brutalnie sprowadził go na polskiej ziemi  Darren Till -Jorge Masvidal także ciezko ranił wielkiego wojownika. Młody Hawajczyk dopiero dobija sie do topu. W wadze półśredniej (wadze lekkiej zaczynał) wygląda fantastycznie i aktualnie może pochwalić się serią trzech wygranych pod rząd. Poddał Seana Spencera, znokautował Ericka Silvę i popisał się efektownym powrotem w walce z Alexem Olivierą notabene tez cowboyem tylko brazylijskim :p warto to zobaczyć mega fajt....

 

unibet 
 

 

kolejna mega gala !!!!!!!!!!!!

 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w week kolejna gala to wrzucamy rozpiskę [IMG]

 

Data: sobota, 24 lutego 2018
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna i przedwstępna)
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Hala: Amway Center - Orlando, Stany Zjednoczone

Walka wieczoru
145 lbs: Josh Emmett (13-1-0) vs. Jeremy Stephens (26-14-0) | 5 rund

Karta główna (od 02:00 naszego czasu)
115 lbs: Jéssica Andrade (17-6-0) vs. Tecia Torres (10-1-0) | 3 rundy
205 lbs: Ovince St. Preux (22-10-0) vs. Ilir Latifi (14-5-0, 1NC) | 3 rundy
170 lbs: Mike Perry (11-2-0) vs. Max Griffin (13-4-0) | 3 rundy

Karta wstępna (od 00:00 naszego czasu)
135 lbs: Renan Barão (36-5-0, 1NC) vs. Brian Kelleher (18-8) | 3 rundy
135 lbs: Sara McMann (11-4-0) vs. Marion Reneau (8-3-1) | 3 rundy
115 lbs: Maryna Moroz (8-2-0) vs. Angela Hill (7-4-0) | 3 rundy
170 lbs: Ben Saunders (21-8-2) vs. Alan Jouban (MMA 15-6-0) | 3 rundy

Karta przedwstępna (od 22:15 naszego czasu)
205 lbs: Sam Alvey (31-10-0, 1NC) vs. Marcin Prachnio (13-2-0) | 3 rundy (ok. 23:00)
135 lbs: Rani Yahya (24-9-0, 1NC) vs. Russell Doane (15-7) | 3 rundy
125 lbs: Eric Shelton (11-4) vs. Alex Perez (19-4) | 3 rundy
135 lbs: Albert Morales (7-3-1) vs. Manny Bermudez (10-0) | 3 rundy

źródło: ufc.com, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj zapodam filmiki z oko w oko i potem lecim z betami :p 

 

tutaj moja pewunia poszła do forumowej taśmy !!!! 

 

tutaj danie główne....

tutaj będzie piękna bitka OSP były footballista jest moc !!!!!

i na dobranoc kolejny wariat na luzaku :p

 

ogólnie duzo połci pięknej na gali ale chyba nie ma sie co dziwić bo panie ostatnio daja dobre walki tydzień temu świetny występ Czeszki Luci Pudilovej będzie kolejna dobra gala z polskim akcentem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na typy....po słowie zdaniu....

 

Alvey, Sam - Prachnio, Marcin Tak Przetrwa do końca walki 2,23 Unibet:minus: katastrofa kto ogladal ten wie....porażka porażka ale styl...drama 

   Marcin fajnie wyglądał na ważeniu dobre przygotowania do tej walki bardzo dobre warunki fizyczne karate kinkboxing  z tego sie wywodzi. Będzie różnica wagi techniki poruszania sie, szybkości in minus do poprawy zapasy parter  bo za duzo w tym temacie nie pokazywał .Dobre walki w azjatyckiej organizacji ONE ale....rywal trudny weteran bardzo solidny taki tester innych zawodników jedna tylko porażka przed czasem dość toporny nudny .Dobra stójka bokser walczy z kontry mega odporna szczeka zawsze taki sam zabawowy uśmiechnięty niezły klincz ale zapasów nie używa wiec... Sam idzie do kategorii wyżej gdzie  będzie problem z warunkami siła (wzrasta) i szybkość nigdy nie była jego atutem ale jest nie wygodny obaj mogą to skończyć jak trafia.  Myślę ze Marcin zawalczy spokojnie nie na siłę  sa z nim wiązna całkiem spore nadzieje w organizacji UFC wiec  musi po prostu dobrze wejsc zaprezentować sie pokazać swoje atuty ma ich napewno więcej ale debiuty sa trudne - rożnie to bywało nie takie nadzieje(super talenty fajterzy)  miały problemy w organizacji w walka debiutanckich. 

 

Perry, Mike - Griffin, Max  Perry, Mike - Round 1  2,1 :minus:unibet  i 2 bet walka skończy sie w pierwszych 59 sekundach 14,00 Betsafe:minus:

 

Perry to dzik taki wariat bardzo mocno bije pewna stójka idzie do przodu wywiera presje 11 winow wszystko ko tko po ciosach tylko 2 porażki po decyzjach z bardzo mocnym Ponzinibbio i Joubanem. Juz na ważeniu było widać różnice, myślę ze w oktagonie po prostu zje swojego rywala i ta walka za dlugo nnie potrwa maks 1-2 rundy w końcu Perry jakaś kombinacja upoluje swojego rywala.

 

St. Preux, Ovince - Latifi, Ilir  Tak Zwycięstwo przez KO, TKO albo DQ  2,75 unibet  :minus: St. Preux, Ovince by KO, TKO or DQ 3,4 betsafe :minus:

 

Tu szkoda kolega Zlatana Trafił mocno i poprawił zanosiło sie na ko   ale wpadła gilotyna to udusił OSP

 

Na to stracie czekam najbardziej to co tygryski uwielbiają będą grzmoty dwaj bardzo mocni silni fizycznie dający bardzo ciekawe walki.To się skończy  przed czasem...OSP to były futbolista amerykański w rekach mega petardy bardzo mocno kopie -jak trafia to gasi światło rywalom....ciężko go wywróci jest bardzo mocny fizycznie poddawać rywali także potrafi walczy duzo i to z topem .Porazki sa ale z Jonesem w walce o pas walczył z kontuzja i bons dominował ale nie skończył rywala  Manuwan i  Glover to klasa sama w sobie . Oezdemir  wzchodząca gwiazdka ufc z mega ciosem nie dawno walczył z DC o tytuł. Moj faworyt w tej walce ale  Latifi z obozu Maulera Gustafsona  czyli dobre zapasy bardzo silny potrafi ubijać rywala na dzień dobry w debiucie sprawdzał naszego księcia...Jano  ustawił go  middel Kikiem jak trafi wysokim kopnięciem OSP to strach będzie patrzeć co sie stanie z głowa szweda...kondycyjnie tez szwed lubi osłabnąć, mocno zaczyna a potem ma kryzys  2-3 runda to moze byc bardzo bolesne OSP raczej problemow taki nie ma. 

 

 

Emmett, Josh - Stephens, Jeremy   Tak  Zwycięstwo przez KO, TKO albo DQ  1,75 Unibet:t:

 

Walka główna tutaj faworytem Jeremy który jest bardziej ograny doświadczony tutaj   mamy miec 5 rund ale patrząc na to co obaj wnoszą do oktagonu to tyle to  nie powinno potrwać . Emmett  źle wyglądał na ważeniu problemy z waga- co na pewno odbije sie na cardio w późniejszej częsci tej walki. Stephens bije bardzo mocna kopie to na pewno będzie robiło różnice  Emmett zaskoczył w walce z Lamasem tko w 1 rundzie to robi wrażenie ale...Jeremy walczył z takimi tuzami ze 2 winy z rzędu i to na nie byle kim bo młodym obiecującym bardzo groźnym  Doo Ho Choiem decyzja z doświadczonym Melendezem walki z Barao(wygrana) czy mistrzem Holloway (porażka)  Josh to nie ten level.

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

70+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra miał byc jeszcze jeden bet gala leci na Polsacie juz to...piszemy i oglądamy

 

Barão, Renan - Kelleher, Brian    Kelleher,  2,3 :t:Unibet Brazylijska legenda najlepszy okres ma za sobą teraz raczej nie dominuje nad rywalami nie wykańcza ich nie jest taka bestia- czas leci 2 trudne porażki z TJ Dillashawem zrobiły swoje Renan wszedł na czerwona ścieżkę cos sie skończyło wypaliło i  porażki stały sie codziennoscia fakt ze nie z byle kim  bo  Jeremy Stephensem czy ostatnia z  Aljamain Sterlingiem to sa bardzo klasowi rywale ale w cv od porażki w debiucie takie cos Renanowi sie  nie zdarzało,  było zielono i ok 27 zwycięstw z dobrymi  wojownikami.Renan  jest twardy odporny ale...Amerykanin popularny Boom dobry parter  zapaśnik powinien ogarnąć temat i będzie bardzo trudnym rywalem ostatnio po fajnej walce odprawił naszego Stasiaka (tko)  jest dynamiczny nie wygodny idzie do przodu myślę ze jego będzie decyzja dzisiejszego wieczoru. 

 

Idealnie w punkt mogło sie skończyć przez czasem...ciekawe czy Renan leci z ufc

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nasze podwórko 1 gala KSW w tym roku 

 Data: sobota, 3 marca, od 19:00 CET
Transmisja: Pay-per-View
Organizacja: Konfrontacja Sztuk Walki
Miejsce: Atlas Arena - Łódź, Polska   

Walka wieczoru
Mamed Khalidov (34-4-2) vs Tomasz Narkun (14-2) | 3 rundy

Karta główna
84 kg: Michał Materla (25-5) vs Scott Askham (15-4) | 3 rundy

walka o pas kategorii lekkiej
70 kg: Mateusz Gamrot (13-0) vs Grzegorz Szulakowski (9-1) | 5 rund

walka o pas kategorii muszej
57 kg: Ariane cwel (10-3) vs Silvana Gomez Juarez (6-1) | 5 rund

93 kg: Łukasz Jurkowski (16-10) vs Martin Zawada (27-14-1) | 3 rundy
93 kg: Marcin Wójcik (10-5) vs Chris Fields (12-7-1) | 3 rundy
66 kg: Filip Wolański (9-3) vs Bartłomiej Kopera (10-2)
77 kg: Krystian Kaszubowski (5-0) vs Christopher Henze (8-0)
57 kg: Karolina Owczarz (0-0) vs Paulina Raszewska (0-0)

 

źródło: mmarocks.pl, lowking.pl

 

[IMG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weekend na bogato ze sportami walki a jakże UFC Data: 3 marca 2018 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: Las Vegas, Stany Zjednoczone
Hala: T-Mobile Arena 

Cyborgowna zajęła cały plakat...brak miejsca dla pit bulla i Holenderskiego  wieżowca :p Struve vs Orlovski moze byc fajny nokaut "}}

 

UFC_222_Cyborg_vs._Kunitskaya_Poster.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako sie rzeklo ze na bogato week z sportami walki to jeszcze fajne starcie dobra gala bokserska moze kogoś zainteresuje...?????? W sobotę Wilder - Ortiz o pas WBC wagi ciężkiej❗
? Transmisja: Canal+ Sport2

wilder_ortiz_foo.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Deontay Wilder - Luis Ortiz

Typ: Wilder wygra w rundach 1-3

Kurs: 9,30

Bukmacher: 1xbet

 

 Deontay Wilder - Luis Ortiz

Typ: walka potrwa poniżej 4,5 rund

Kurs: 4,00

Bukmacher: Unibet

 

Deontay Wilder - Luis Ortiz

Typ: Wilder wygra w pierwszej rundzie

Kurs: 31,00

Bukmacher: 1xbet

 

Polecam takie typy. Ortiz ma już swoje lata, to już nie jest ten sam zawodnik co parę lat temu. Wilder obecnie prowadzi można powiedzieć taki korespondencyjny pojedynek z Joshuą. Jemu bardzo zależy, żeby szybko i efektownie pokonać Ortiza. Im w lepszym stylu wygra, tym więcej pieniędzy będzie mógł dostać za walkę z Joshuą. Ostatnią swoją walkę wygrał już w pierwszej rundzie ze Stiverne, a Stiverne też uchodził za boksera bardzo odpornego. Wilder jest świetnie przygotowany, waży tylko ok. 97 kg, więc będzie bardzo szybki. Jego siła ciosu tak czy siak będzie spora. Moim zdaniem Wilder spróbuje już na początku zaskoczyć Ortiza, coś jak swego czasu robili rywale z Gołotą.

By pershing,

15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip Wolanski- Bartłomiej  Kopera

typ 2

kurs  2.90

buk  STS

 

Dziś wieczorem w wadze piórkowej zadebiutuje przed własną publicznością  Bartek .W debiucie na zawodowym ringu  Kopera wygrał swoje dwa pierwsze pojedynki przez poddania, ale  kolejne 2 walki  skończyły się porażkami decyzją sędziów . Po dwóch porażkach Bartek zrobił sobie  dłuższa przerwę od startów,  po powrocie do klatki " Małpa"  zaczął zwyciężać w nieco ponad dwa lata stoczył aż sześć pojedynków i wszystkie wygrał. W marcu  2017 ten świetny marsz przerwała jednak porażka, ale już kilka miesięcy później Kopera powrócił na drogę zwycięstw i zmusił do poddania Aleksandra Georgasa. 

Co do  Filipa wraca on do klatki po dłuższej przerwie od startów spowodowanej kontuzją, i  nie wiadomo w jakiej jest formie . Starcie dwóch młodych bojowników  zapowiada się więc bardzo obiecująco." Małpa " będąc niesiony dopingiem swoich kibiców zapewne postawi trudne warunki w klatce i będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Moim zdaniem" małpka " wygra na swoim terenie .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek KSW pod browar flipsy chipsy za drobne bo wiadomo ze to szoł zabawa i czasem male interesy biorą gore nad sportem 

 

Jurkowski Ł. - Zawada M    Zawada wygra przed czasem  2,8:t: STS Zawada 1,85 STS:t:

 

Kurde lubię Jurasa nie raz dwa zbijałem piątkę grałem na niego na narodowym z murzynem  ale....Jest to rewanż 1 walka padła łupem Zawady bylo to na KSW jakieś 10 lat temu.Niemiecki polak napewno sie nie podłoży obaj za sobą za bardzo nie przepadają o ile Juras juz raczej zajmuje sie trenerkom komentowaniem chce sie  sprawdzić zrewanżować  pokazać córce ,sobie cos do ma do udowodnienia.  Zawada  moze nie walczy czesto ale wygląda dobrze jest mocniejszy fizycznie krążą opinie ze miał bardzo dobre sparingi z Hectorem Lombardem...wydaje mi sie ze ma lepsze cardio idzie do przodu wywiera presje  i po za ambicja nie widzę tu szans dla Łukasza na pkt będzie ciężko skończyć Zawade jeszcze trudniej hm w ustawkę raczej nie wieże...za drobne warto zdrówka Juras 

 

 

Mamed Khalidov - Tomasz Narkun  SPOSÓB ZWYCIĘSTWA:  TYP: Tomasz Narkun przez KO,TKO lub DQ 7,00:minus: forBET i Narkun po 2,2 forbet :t:

 

Po takim kursie za cz tero-paka czemu nie...nie widzę w tej walce Czeczena jakoś nie wydaje mi sie zeby zrobił hattricka i pokonał 3 mistrza ksw. Popularny żyrafa ma wszystko po swojej stronie jest większy normalnie gdzieś wazy pod 100kg- młodszy w swoim prime  dobry technicznie taki nieobliczalny to powinna byc fajna walka świetny parter nietypowa stójka. Tutaj warunki będą odgrywały kluczowa role.Na korzyść Mameda to napewno doświadczenie walczył z lepszymi rywalami...  jego fantazja polot tym ze moze zaskoczyć jakaś niesamowita technika ale to tylko w początkowej części tej walki im dłużej tym większa będzie przewaga dominacja Narkuna. Mamed ma swoje lata problemy ze zdrowiem walczy coraz mniej  przegrał wygrana dla niego walkę przez decyzje  z Karaoglu to byl skandal - troszkę sie popstrykał z szefami ksw przy wyrównanej walce moze pójść dla niego decyzja bo cieszy sie mimo wszystko wielka popularności- przywilejami  jest wielka  ikona naszego mma KSW,ale ta walka niedotrawa do decyzji.... 

 

 

Wójcik M. - Moeil H. zaw. wygra w 1 rundzie  Wojcik 2,5 STS :minus:Tutaj prosta piłka Wojcikowi zmienił sie rywal bo zawodnik nie jest w stanie dotrzeć na galę z powodu paraliżu komunikacyjnego... Moim zdaniem   to jest jedyne na nie korzyść polaka taka sytuacja ale Niemiec prócz wagi nadwagi nic nie wnosi do oktagonu jest slaby i to co pokazują internety na jego temat to ze jest 19 kg cięższy.  Nie wiemy oczywiście czy Niemiec jest do walki w ogóle przygotowany ale ja przewiduje ze to będzie krotka piłka mocne pierdol...ze strony polaka i po walce 

 

 

Michał Materla - Scot Askham SPOSÓB ZWYCIĘSTWA:  Michał Materla na pkt 3,5 STS:n:

Tutaj lekko anglik bardzo solidny twardy dawał dobre walki w UFC bilans 4-2 myślę ze przyjedzie dobrze sie pokazać sprzedać w sportowy sposób po walczyć cipek wiadomo charakterny ambitny twardy idzie do przodu świetny parter bardzo ciekawa walka. Materla caly czas sie rozwija przede wszystkim stójkowo ćwiczy techniki bokserskie lubi walczyć to powinna byc twarda zacięta walka.

By pershing,

130+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Deontay Wilder - Luis Ortiz over 6,5 1,58 1xbet  :t:    Wilder, Deontay Points (after 12 rounds) 5,5 unibet :minus:  Dobra walka mogła pójść w 2 strony obaj leżeli ciekawie jak na kartach pkt to wyglądało....

 

Cos mi dzisiaj net szwankuje i posty sie dublują...Ja mam inne zdanie niz kolega  merdalion choc betów nie neguje bo wiadomo waga ciężka itp Bronze bomber będzie unikał walki w początkowym etapie.W planach tak jak kolega pisze jest walka za grube miliony z AJ ... wiec tu wpadki nie moze być...ma fajne warunki ta waga to jest jego naturalna- jest śliski dobrze sie rusza, nie wygodny. To kubano pójdzie do przodu on skróci dystans- jest piekielnie mocny fizycznie świetny technicznie bardzo dobry amator. Wiadomo doping wpadka swoje zrobiły latka tez lecą ale on musi spychać bazować na swojej sile . Wilder sie odkrywa przy tych swoich wiatrakach... nia zaryzykował ze Szpilka to nie zrobi tego z Tito Ortizem będzie go chcial zmęczyć i moze skończyć w końcowej fazie walki w jego 2 części gdzieś  od 7-8 rundy tak jak to ma w zwyczaju...W necie krążą ploty na temat kontuzji reki Tito Ortiza i jakiś problemow z ciśnieniem to moze byc ważne info wiec delikatnie próbujemy tak...Ortiz nie złapie bombera na początku walki to raczej przegra na pkt 

 

 

Dmitrij Biwol(12-0, 10 KO),  - Sullivan Barrera  (21-1, 14 KO)   powyżej 7.5 1,83 :t: 1xbet  Bomba z prawej reki w ostatniej rundzie i KO Bivol kot na nogach :}} 
To powinna byc fajna zacięta walka . Bivol mistrz WBA jest zawodnikiem dobrze wyszkolonym pod względem technicznym, z dobrą pracą nóg. Fajnie składa kombinacje ogólnie młody dynamiczny chłopak jego rywal doświadczony Barrera również jest zawodnikiem dobrym technicznie ale zdarza mu sie przespać początkowy okres walki-   jego obrona pozostawia dużo do życzenia lubi przyjąć zeby sie obudzić . W ostatniej walce zmierzył się z mocno bijącym Smithem Jr(wysłał na emeryturę Kata Hopkinsa)  i o ile dobrze pamiętam leżał już w pierwszej rundzie,  mimo tego wstał i walkę wygrał spokojnie punktując nie wygodne rywala.Sam dobrze bije kombinacjami potrafi uderzyc wiec myślę ze walka pójdzie na pkt.  Uważam, że wygra młodszy i świeższy Bivol, jednak Kubańczyk  łatwo się nie podda.Dla zwycięscy nagroda w postaci kolejnego rywala walczącego na tej gali - kilera jakim jest  Krusher Kovaliov on nie powinien miec najmniejszych problemow zeby ogarnąć Milikina.

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

50+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora na UFC  jeden bet który gram w 2 odsłonach  i polecam to Struve, Stefan - Arlovski, Andrei  singiel   Struve Ko Tko lub DQ 2,62:minus: i w dublu  Struve 1.50  unibet :minus:  Słaba walka zdecydowały obalenia mój błąd....

 

Tutaj idę w stronę Holenderskie wieżowca warunki po jego stronie dobrze kopie świetny parter lepsza forma mimo ze obaj raczej maja szklana szczękę to myślę ze popularny pitbull nie zrobi krzywdy SKYSCRAPERowi- nie dojdzie żadna bomba do jego głowy. Obaj maja problemy z cardio jak za mocno zaczynają to troszkę zdrowia brakuje. Holender ogólnie fajnie sie zapowiadał ale problemy z serduchem, operacja swoje zrobiły na ostatnie 5 walk 3 wygrane ostatnio dobra walka z Alexander Volkovem ale przegrana przez tko w 3 rundzie bo zdrowia po prostu zabrakło ale dobrze rozpoczął mocno miał niewygodnego Rosjanina naruszonego  nie skończył bywa...Arlovski raczej miało go nie byc juz w UFC daje dobre walki...ale na ostatnie 5 walk 4 porażki Walczy  do momentu jak nie przyjmie jakieś petardy na szczękę wtedy odpuszcza dziwnie sie zachowuje ma juz 39 lat odporność nie najwyższa,,,,ostatnio win po bardzo słabej walce z Juniorem  Albinim. Brazylijczyk zawiódł kompletnie...Przewiduje  raczej wylot z organizacji po tej walce i pewne zwycięstwo Stefana.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...