Skocz do zawartości

E-Sport 2018


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

Moje typy/analizy CSGO (płaska stawka 100j)

+ 2016j (stan 05.05)

 

Imperial - GODSENT 1 2.18 1xbet 1:2 :n:

godzina 20:00

 

Ostatnio Imperial jest w naprawdę w dobrej formie, niespodziewanie wygrali kwalifikacje do DreamHack Open Summer pokonując w finale o spot właśnie zespół szwedzki 2:0, a w półfinale AGO 2:0 co również zasługuję na uwagę. Dla mnie lekkim faworytem jest ekipa Imperial, bierzemy po prostu kurs value. Przepraszam, że tak krótko i praktycznie bez argumentacji, ale "Gamblersi" wołają na mecz :k:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Renegades - SK 1 3.40 Bet365 całkowity miss 0:2 :n:

17:00

Spotkanie lower bracket, czyli przegrywający to spotkanie odpada z ESL Final Season 7 z pulą 750k $. Najpierw Renegades przegrali z SS, a potem gładko pokonali krajowego rywala Grayhound 2:0. Natomiast SK pokonali NIP, a potem ulegli Astralis 2:0. Coś się dzieje w tym SK, nawet przed tradem, gdzie trafił do nich Stewie2K, nie mówi się o nich jako nawet jako TOP5, na IEM w Australii, katastrofa, ostatnie miejsca (13:16), porażki z takimi tuzami jak Tyloo czy bodajże Grayhound. Ok, pokonali tutaj NIP, z tym, że Szwedzi na arenie międzynarodowej prezentują się słabo, raz na pół roku jakiś wyskok i tyle o nich słychać, po drugie już ich tutaj nie ma, a Astralis zagrali przyzwoicie na swoim poziomie i można powiedzieć gładko pokonali Brazoli. Renegades na swoim turnieju - IEM Sydney, naprawdę zaprezentowali się genialnie, odpadli w ćwierćfinale na mousesports 2:1 - BARDZO WYRÓWNANE SPOTKANIE, przegrali z niespodzianką turnieju Tyloo 2:0, ale w początkowej fazie pokonali Faze 2:1 oraz Legacy 1:0. Renegades nie jest bez szans w tym spotkaniu, mogą Nas zaskoczyć pozytywnie, zresztą ten kurs jest całkiem dobry, nie spodziewałem się większego niż 2.65, ciągle jest tendencja u buków przeceniania możliwości SK, a Ci pikują w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @NouriN

 

Osobiście skipuje to spotkanie, ale skoro chcesz poznać moje zdanie, konsekwentnie grałbym przeciw SK, ale spora masa minusów:

- przede wszystkim kurs na Faze ~1.55 - MIZERNY

- ostatnio obie ekipy grałby ze sobą w styczniu podczas majora, prawie cztery miesiące bez wspólnych oficjalnych potyczek

- gdy SK królowało na arenie międzynarodowej mieli patent na dream team (ale SK już tak nie dominuje sceny)

- może tego nie dostrzegam, ale coldzera jako IGL wnosi coś więcej...

 

Pewnie jakby bukmacher zaoferował mi jakieś 1.75 bym wszedł w to spotkanie, wiem, że profesjonalne środowisko typerskie cs go widzi tutaj faworyta w zespole SK, ale naprawdę oni mnie ciągle nie przekonują do siebie, fakt - zrobiłem całkowity missbet z Renegades, ale męczyli się z tym Optic (mix starego North i Heroic), Faze pokonali C9, "myszy" 2:0 i ulegli wczoraj niespodziewanie 2:0 z Navi (ale karrigan bot na mirage 8/21). A w półfinale czeka już Astralis... :D

 

Faze 2:0 :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imperial - Hellraisers 1 2.90 Unibet 0:2 :n:

13:00

Kolejny szalony typ z mojej strony, spotkanie w ramach DH Tours, gdzie przegrywający to spotkanie odpada (format BO3). Wczoraj Imperial naprawdę byli bliscy pokonania North na D2, prowadzili już 14:11, ale po stronie CT ugrali bodajże tylko 1/2 rundy. A Hellraisers dość niespodziewanie ulegli ENvi na Cache, użyłem złego słowa....zostali zdeklasowani przez francuską ekipę, ugrali tylko trzy rundy. Jedyny minus jaki dostrzegam, od niedawna w Imperial gra nowy stand-in krystal, nie do końca zgrani, itd. W poprzednich analizach pisałem trochę więcej o Imperial, jej sukcesach i progresie (zainteresowani mogą sobie przeczytać). A Hellraisers....myślę, że chłopaki bardziej się będą starać na turniej StarSeries z pulą 300k (lepsza obsada, większy prestiż), który odbędzie się już za tydzień (polecam VP i AGO tam zagrają :)) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dwie godziny temu wystartował turniej StarSeries z pulą 300k $. Już dzisiaj wielka gratka dla kibiców z Polski, ponieważ na nie byle jakim LANie w systemie BO3 zagrają dzisiaj ze sobą VP i AGO !! Spotkanie około 12stej (polska transmisja https://www.twitch.tv/starladder_cs_pl)

 

Moje typy na pierwszy dzień turnieju:

 

MouseSports  - North 1 1.45 Unibet :t:

Fakt, mały kurs, ale jak napisałem na wstępie gramy w systemie BO3, a mousesports to już od jakiegoś czasu topka światowa. Duńczycy ostatnio w dobrej formie, na kwalach do ESL Cologne pokonali tier2 - Gambit, VP oraz Hellraisers. A czy są w stanie pokonać czwarty zespół na świecie według hltv?

 

Avangar - Gambit 1 2.90 1xbet :t:

Gram ten typ z trzech względów. Po pierwsze dobry kurs, po drugie w Gambit nastąpiła zmiana za seizeda gra mir - tak, dobry zawodnik, ale zagrali dopiero dwa oficjalne spotkania ze sobą, a po trzecie nie tak dawno, bo 5-go maja obie ekipy zagrały właśnie w eliminacjach do tego turnieju, gdzie Kazachowie wygrali 2:0 (mirage 16:12, train 16:4). Avangar mają szanse dzisiaj walczyć o zwycięstwo.

 

GODSENT - Renegades 2 2.12 1xbet :n:

Osobiście za faworyta tego spotkania uważam zespół Renegades - pisałem ostatnio o ich progresie, kto tam zainteresowany, niech się cofnie kilka postów wstecz, nie ma sensu powielać jeszcze raz tego samego. 

 

NIP - HellRaisers  2 2.25 Unibet :n:

Przede wszystkim gram ze względu na kurs, NIP bardzo często zawodzi na lanach, dwóch zawodników w zespole Hellraisers pochodzi z Ukrainy - wielka motywacja, aby zaprezentować się na głównej arenie, do tego woxic (awper) w ostatnim czasie carruje większość gierek, znakomita forma. Na pewno powalczą :))

 

A co myślę o polskim hicie?

AGO - VP 2 1.90 Pinnacle :n:

Przede wszystkim uważam, że to spotkanie nie nadaję się do typowania, ale coś tam można podpowiedzieć. Na pewno obecnie są to dwie najlepsze, najmocniejsze polskie ekipy. W tamtym roku AGO będące na fali pokonało VP aż 6:1 w bezpośrednich pojedynkach (grał wtedy jeszcze TAZ). Zawsze gdy dochodziło do ważnej konfrontacji na lanie VP udowadniał gdzie jest miejsce reszty polskich zespołów na świecie, jaka dzieli przepaść (jeden wyjątek jaki pamiętam, to turniej w Chinach z pulą 1.5 mln $, gdzie w półfinale stare Kinguin odprawiło VP, było to jakieś półtora roku temu %-) ). Ale dzisiaj może być inaczej. AGO to obecnie tier 3, VP na przepaści tier2/tier3. Furlan oraz gruby to doświadczeni zawodnicy - wiele lanów, uczestnicy majora, ale czy "stare koxy" takie jak snatchie, TQAO i phr wytrzymają presję? Moim zdaniem snatchie to obecnie najlepszy polski awper, przede wszystkim gra nowoczesna, nie boi się, potrafi zrobić przewagę. A co na stary pryk pasha? %-) Tak jak wspomniałem wcześniej, moim zdaniem lepiej to skipować, a mój typ to przede wszystkim sentyment dla VP, odkąd zacząłem się interesować środowiskiem esportu (głównie csgo) oni ciągle tutaj są...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś rzucę od siebi...

 

Na szybko o pierwszym meczu

Navi - Tyloo -4.5 rund 2 mapa dla Navi 1.7 STS :n:

Azjaci nie są wcale trudnym rywalem, Counter-Strike to gra, której nie udało im się opanować, jak np. League of Legends, tutaj już nie będzie miało znaczenia, czyja to mapa będzie, aimowo po prostu Ukraińska drużyna jest lepsza, może już nie Ukraińska, według mnie dzisiejszym mvp meczu będzie electronic, robi on niezłą przewagę na mapie, swoje na pewno dorzuci s1mple, czy flamie. Na snajperce Edward też będzie lepszy od Azjaty. Nie widzę raczej szans dla nich, że ugrają więcej niż 11 rund, wybieram drugą mapę, żeby gracze NaVi się rozegrali i przyzwyczaili do myszek i klawiatur.

 

VP - AGO

byali over 18.5 fragów 1 mapa 1.95 STS :t:

byali over 18.5 fragów 2 mapa 1.95 STS 18 fragów... :n:

tutaj odpuszczam typowanie kto wygra idę w przełamanie byaliego, idę dwa razy w singla, że na jednej i drugiej mapie będzie miał 19 fragów, skupił się on ostatnio na CSie, przygotowywał się pod lana, ćwiczył aimowo na deatmatchu, dzisiaj mamy takie małe derby, także motywacji nie zabraknie, a wiemy co byali potrafi robić, to jest człowiek entryfragger, to od niego dużo zależy co zobaczymy podczas rundy, ewentualnie jeszcze Snax/pasha jak agresywnie coś zaatakują z awpy. Podejrzewam, że każda mapa będzie bardzo wyrównana, że zobaczymy z 26-28 rund, także te 19 fragów to na prawdę nie powinno być dużo, jak na byaliego. Jak VP ma dzisiaj wygrać to dzięki niemu, ostatnio brakowało jego gry, ale dzisiaj wraca do gry

 

mouse - North over 26.5 rounds 1 mapa 1.9 STS :t:

To będzie mapa North, mouse są tutaj faworytami do wygrania i to oni raczej wezmą ten mecz, ale wydaje mi się, że North jak ma powalczyć to zależy wszystko od tego jak rozegrają swoją mapę, ciężko mi powiedzieć co to może być, bo North lubi mapy, które mouse też leżą, także nawet oni sami pewnie mają dylemat co mają wybrać. Wiele zależy czy MSL i mertz będą trzymać jakiś poziom, bo pojedyncze fragi będą od nich potrzebne, żeby w tym meczu powalczyć. aizy aimowo trochę ostatnio odpadł, dzisiaj będzie potrzebował odrodzenia, no i Kjaerbye musi stanąć na głowie, żeby pociągnąć swoją drużynę, stawiam na overek na pierwszej mapie

Edytowane przez Tonny
By pershing,

15+25+25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGO - NIP 1 3.15 Unibet ggs :t:

 

A dlaczego by Nasi nie mogli zaskoczyć? Wczoraj AGO super comeback na trainie, na VP z 6:14 na zwycięstwo po dogrywce. NIP natomiast wyrównany mecz z Hellraisers, wygrana 2:0, ale close mapy, overpass 19:17, mirage 16:13. Wczoraj snatchie zaprezentował się genialnie szerszej publice, aż nie mogę doczekać się Jego pojedynków z drakenem, przede wszystkim na mapach gdzie awpa robi grę, a minimum jedną mapę jak mirage, train czy D2 zobaczymy na 100%. Uważam ten kurs za nieco zawyżony, spodziewałbym się maksymalnie 2.6. Brakowało wczoraj furlana, dzisiaj na pewno liczę na Jego festiwal aimowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellraisers - North 2 1.63 Pinnacle :t:

 

Niestety kurs spadł, wczoraj było można dostać aż 1.8, na początku byłem skłonny typować na Hellraisers, ale gdy zobaczyłem cztery ostatnie pojedynki, które odbył się w maju pomiędzy tymi zespołami, w tym dwa na LANie we Francji, duński zespół wygrał 2:0 (mirage 16:12, infermo 19:6), a potem jeszcze na zamkniętych kwalach do ESL Kolonii rónież North 2:0 (infermo 16:9 oraz overpass 16:4). Oba zespoły mają tutaj bilans 1:1, Hellraisers pokonali Ranegades 2:1 i ulegli NIP 2:0, natomiast North NRG 2:1 a przegrali z zawsze mocnym  mousesports 2:1. Woxic vs mertz naprawdę zapowiada się dobra rywalizacja...

 

SK - Liquid 1 2.25 Unibet :t:

 

Uważam to spotkanie 55:45 na korzyść SK, dlatego bierzemy po prostu lepszy kurs, obie ekipy mają tutaj bilans 2:0, ale jeszcze nikt z nich nie grał z topem światowym, brazole - avangar 2:0 i z Flash wymęczone 2:1, Amerykanie pokonali Godsent 2:1 i NRG 2:0, w maju obie ekipy zmierzyły się online w ESC 5 NA, dwukrotnie SK okaząło się lepsze (infermo 22:19 i train 16:12)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VP - NaVi

byali over 17.5 kills 1 mapa 2.05 STS :t:

byali over 17.5 kills 2 mapa 2.05 STS :t:

Ja na dzisiaj jeszcze raz idę w stronę byaliego, jak dla mnie on wraca na właściwe tory i dzisiaj też to udowodni, entryfragger musi wziąć grę na swoje barki. W meczu z GAMBIT zrobił 28 i 22 fragi, dzisiaj rywal trudniejszy, ale też powinno się udać. Aimowo wcale nie jest słabszy od nich, drużynowo to VP jest słabsze, dzisiaj raczej będzie porażka, ale 1.2 na NaVi nie zachęca do gry, a w handicapy nie ma co się pchać. Dodatkowo linia spadła o jeden w porównaniu do meczu z AGO, a kurs jeszcze lepszy, także nie ma co się zastanawiać i brać. Agresywna gra byaliego powinna doprowadzić do tego, że będziemy mieli plus. Spotkanie będzie wyrównane, także spodziewam się 26-28 rund, także nie powinno być problemu ze zrobieniem takiej ilości zabójstw.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

35+35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mousesports - Navi 1 2.25 Unibet ggs :t:

 

Obie ekipy mają bilans na tym turnieju 2:1 dlatego zwycięzca tego pojedynku awansuje już do ćwierćfinału, a przegrani będą mieli jeszcze jedną szansę na nobilitację do dalszej fazy turnieju. Zarówno Navi jak i "myszy" mieli dość przeciętnych rywali, dzisiejszy underdog pokonał tutaj North 2:1, Tyloo 2:0, a wczoraj przegrali z AGO 2:1, natomiast drużyna Zeusa niespodziewanie uległa Tyloo 2:0, a pokonali Flash 2:0 i VP 2:0. Traktuję to spotkanie jako 50/50 dlatego po prostu bierzemy lepszy kurs, H2h 10/3remisy/7 na korzyść mousesports, ale nie brałbym tego w ogóle pod uwagę w tym przypadku. Navi jest słabsze niż kiedyś, a mousesports odnoszę wrażenie, że trochę lecą z formą w dół. Czy tak naprawdę są trochę słabsi? Dzisiaj otrzymam odpowiedź na to pytanie, kursy powinny wynosić 1.85/1,85, naprawdę nie rozumiem dlaczego Navi jest takim faworytem, bo grają "u siebie"? Bez przesady, mousesports posiada moim zdaniem trzech top30 światowych aimerów - chrisJ, ropz i sunny. Z tym drugim wiąże się ciekawa historia, grał nieprawdopodobnie na faceitcie, do tego stopnia, że musiał pojechać do UK do ich siedziby i tam grać, aby udowodnić iż nie korzysta z "wspomagaczy" aimowych czy wh, etc. Do tego mocną stroną mouse są dwie awpy - czołowy oskar i na drugiego często możemy zobaczyć chrisJ. Oskar vs simple zapowiada się ciekawy pojedynek, ile to razy już widziałem jak drużyna ufa oskarowi, który dostaje awpę, a reszta gra z "cezetkami, deaglami" i jest w stanie "wykarować" rundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renegades - NRG 1 2.57 pinnacle (Unibet 2.35) :n:

 

Kolejne spotkanie gdzie nie rozumiem wystawionych kursów, nawet uważam, że Renegades jest delikatnym faworytem tego spotkania. Na początku tego turnieju ulegli Hellraisers 2:1 i Godsent 2:0, a pokonali VP i Gambit 2:1, natomiast NRG ulegli North 2:1 i Liquid 2:0 , a potem byli górą nad ekipami Flash oraz Hellraisers. Ostatnie osiem bezpośrednich pojedynków (wszystkie z tego roku) - rzekłbym ciekawe, zawsze jedna ekipa bądź druga wygrywała 2:0 (bilans 4/4). Problem jaki dostrzegam w tym typie, to nie do końca wiem na stać zespół amerykański, bliżej znam tylko młody bułgarski talent - cerq oraz nahte - dobry rating 1.28. Natomiast "Australijczyków" widziałem już kilkakrotnie w akcji i naprawdę widać progres w ich wynikach od IEM Sydney, jkaem świetna forma aimowa. Chodzą opinie, że NRG to bardziej drużyna online. Naprawdę nie rozumiem tych kursów w tym spotkaniu, ale zalecam ostrożność, bo podkreślam jeszcze raz, rzadko miałem przyjemność widzieć NRG w akcji. Która drużyna awansuje do dalszej fazy turnieju? Ja już wiem %-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwierćfinały StarSeries, tak to widzę:

 

Liquid - NRG 1 1.32 Unibet dlatego nie warto takich kursów ;) :n:

Oczywiście po takim kursie na warto, obie ekipy grały ze sobą już w tym turnieju, faworyt dzisiejszego spotkania wygrał wtedy 2:0. Warto zwrócić uwagę, że w ostatnim czasie NRG online kilkukrotnie byli lepsi od Liquid, nie sądzę, aby dzisiaj z Nimi wygrali...

 

AGO - North 1 2.25 Unibet szkoda :n:

Szczerze spodziewałem się trochę większego kursu na AGO, ale chyba buki zaczynają doceniać obecnie największą pozytywną niespodziankę w tym turnieju, naprawdę świetnie prezentują się na tym turnieju, dodatkowo podczas eliminacji do StarSeries obie ekipy zmierzył się online, Nasz zespół wygrał 2:1. Wydają się mocni, zapewne trochę przemawia za typem "patriotyczne" serce...

 

Mousesports - NIP 1 1.76 1xbet :t:

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, NIP ma znacznie korzystniejsze H2H, kilkukrotnie pisałem o jednym i drugim zespole, nie widzę sense powielać x razy tego samego...

 

SK - NAVI 2 2.26 1xbet (skipuje) :t:

Skoro typuje każde spotkanie to i tutaj dam swój typ - ale zaznaczam SKIPUJE (odpuszczam w singlu ) ten mecz, przede wszystkim na fakt, że NAVI miało problemy z pokonaniem SK - okres królowania Brazylijczyków, ale dzisiaj NAVI gra u siebie, zaprezentuje się na głównej scenie przed swoimi kibicami, na pewno doda im to pozytywnej energii, po za tym SK awansowało z bilansem 3:0, ale rywale jakoś nie zachwycają - męczarnia z Flash, potem Avangar, dopiero zwycięstwo nad Liquid 2:1 zasługuje na uwagę, Navi również zwycięstwa na przeciętnych rywali takich jak Avangar, VP i Flash, natomiast ulegli mousesports 2:1. Ale czuję, że ostatnia nadzieja "ruskich" na tym turnieju dzisiaj wygra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj półfinały, która tak widzę:

 

NRG - North 2 1,90 Pinnacle :n:

W pierwszym etapie turnieju obie ekipy zagrały ze sobą, lepsi Duńczycy, którzy wygrali 2:1. Do tego dochodzi miodzio kurs w Pinnacle 1.90, reszta lepszych buków oferuje 1.65-1.69 - słabe value. Obejrzałem NRG z Liquid naprawdę jestem pod wrażeniem ich gry, North ma mocarną stronę CT i to powinno przesądzić o ich awansie do finału...

 

Mousesports - Navi 2 1.89 1xbet :t:

Powiem tak, bardziej byłem pewny, że NAVI pokona SK niż właśnie dzisiaj mousesports, głównie z dwóch powodów - ukraiński team zakończył swoje spotkanie z SK ok. godziny 2:30 - pójdą spać, wstaną, szybki trening i finito, w pierwszej fazie mousesports pokonało ich 2:1. Ale to co zrobił dzś s1mple - masakracja 94 fragi !! On tutaj idzie po zwycięstwo w finale i MVP :)) Ten mecz to taki "mały finał". Jutro cała hala za Navi...w tym i ja %-)

 

Późna pora robi swoje, nie za bardzo mam chęci się rozpisywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NRG - G2 1 1.81 1xbet 16:4 ale łatwo :t:

18:00

 

Wczoraj według bukmacherów to spotkanie szacowano jako 50/50 lub z lekkim wskazaniem na G2, dzisiaj mamy na odwrót, u ruskich wciąż niezły kurs (pewnie spadnie), Pinnacle 1.72, Unibet 1.67. Obie ekipy nigdy nie grały jeszcze ze sobą, NRG to rewelacja ostatniego turnieju StarSeries, są naprawdę w dobrej formie. A z kolei G2 znowu po zmianach, bez mixwella i NBK, za to z Ex6Tenz i SmithZz i znowu z shoxem. Nie grali jeszcze oficjalnego spotkania w takim składzie, ale mieli około całego miesiąca na treningi - nic nie grali od 12-go maja. Nie wiadomo czego możemy się spodziewać. Największy minus tego typu - grają w formule Bo1, czyli jedna mapa, jest element losowy, także, płaska stawka bez szarży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NRG - Liquid 1 2.25 Unibet :t:

 

A dlaczego nie? NRG pewnie pokonali tutaj G2 oraz dość niespodziewanie Faze (z cromenem). Liquid dwukrotnie lepsi od Fnatic będących po zmianach, a ulegli Astralis. Na początku czerwca NRG w półfinale StarSeries pokonali swoich kolegów z Ameryki 2:1 (inferno 10:16, nuke i train 16:6). Skoro lekkim faworytem dla mnie jest NRG to dlaczego nie weźmiemy większego kurs? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziś po południu niespodziewane wieści dopłynęły do nas z obozu Virtus.pro. W legendarnej polskiej formacji podczas dzisiejszych spotkań ESEA Mountain Dew League zabrakło Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, który z powodów prywatnych nie został ujęty w składzie.

Co więcej, 24-latek zniknął również z drużyny VP na stronie ESEA, co oczywiście wywołało fale spekulacji. Pojawiły się pierwsze plotki o rychłych przenosinach Polaka do mousesports, gdzie po ESL One Cologne 2018 miałby zająć miejsce Martina „STYKO” Styka. Wreszcie głos na temat całej sprawy postanowił zabrać główny menadżer organizacji, Roman Dvoryankin, który w mailu do Jarka „DeKaya” Lewisa przyznaje, że rzeczywiście coś jest na rzeczy:

 Snax nie będzie dziś grał z powodów osobistych – zaczął rosyjski działacz. – Mogę potwierdzić, że w kwestii jego przyszłości rozważamy różne opcje i wszystko wyjaśni się w przeciągu kolejnych 48 godzin. Transfer do mousesports to jedna z możliwości nad którą pracujemy, nic jednak nie zostało jeszcze podpisane lub też potwierdzone – dodał.

Pogorzelski trafił do Virtus.pro w styczniu 2014 roku. Wraz z zespołem tym sięgnął po szereg różnego rodzaju trofeów, z czego najważniejsze, puchar za triumf podczas ESL Major Series One Katowice, wzniósł wraz z kolegami w marcu 2014 roku. Od dłuższego czasu jednak zarówno polski zawodnik, jak i cała drużyna dalecy są od równie wysokiej formy i ostatni znaczący tytuł zgarnęli prawie półtora roku temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ESL TO HOST MAJOR AT IEM KATOWICE

 

ESL has announced that it will host the first Counter-Strike Major of 2019 as part of IEM Katowice.

This will be ESL's sixth CS Major, the first since Cologne 2016 and the third in the Polish city after EMS One Katowice 2014 and ESL One Katowice 2015.

The event will begin on February 14 with the week-long New Challengers Stage, which will be played at ESL's Katowice studio.

The eight best teams from that stage will join the top eight teams from the previous Major, which will be held by FACEIT in September, in the New Legends Stage, running from February 21-24 at the International Congress Center (ICC) as part of the IEM Expo tradeshow.

1520182813.4955.jpeg
Katowice will stage its third Major next year

The Major will then culminate with the four-day playoffs, from February 28 to March 3, at the iconic Spodek Arena, where the winner will take home the lion's share of the event's $1 million prize pool.

“IEM Katowice has grown to become one of the most iconic esports tournaments in the world,” Michal Blicharz, Vice-President of Pro Gaming at ESL, said in a statement.

"I expect that coupling the heritage of IEM with the gravity of a Valve Major Championship will elevate the tournament to what will be the most incredible IEM event in history."

The event will mark the seventh consecutive IEM in Katowice. The most recent edition came to an end in March, with fnatictaking home the bulk of the tournament's $500,000 prize fund after beating FaZe in a five-map final.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kinguin - Red Reserve 1 2.40 Unibet :n:

19:15, ale spotkanie odbędzie się najwcześniej po godzinie 20

 

Spotkanie o być albo nie być dla obu ekip. Stawka spotkania jest ogromna, jedna z tych ekip pojedzie do domu, a druga będzie dalej walczyć o dostanie się do majora z pulą 1 mln $. Nasi w pierwszym spotkaniu zawiedli, przegrali z Sprout 9:16 na nuke, byli blisko wielkiego comebacku z 2:13, doszli do 9:13 i przegrali rundę 3 vs 1, po tej rundzie już się nie podnieśli. Natomiast Red Reserve (stare Godsent) minimalnie ulegli NIP na overpassie 14:16. Teraz już gramy w  formacie BO3, Taz jest w formie, mouz  zawiódł w pierwszym spotkaniu, liczę, że teraz pokaże na co go stać. Spodziewam się trzech map, dobre value kursowe, moim zdaniem maks to 2.2, oby ten typ nie okazał się zbyt patriotyczny ;)

 

 

====

Naprawdę Kinguin dobrze się zaprezentowało, ale masa przegranych clutchy na pierwszej mapie typu 1v4 1x2/3, a druga mapa to szok Kinguin 15:6 na 15:17, w tym przy 15:14 przegrali rundę 5vs2, masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3dMax - Tempo Storm 2 2.35:t:

Spotkanie o awans z grupy, grali ze sobą dwa dni temu, zespół "mocka" wygrał 2:0, wczoraj kursy były mniej więcej 50/50, a dzisiaj Tempo dogiem, dlaczego by nie spróbować po takim kursie?

 

Liquid - MIBR 1 1.67:t:

Duży turniej z pulą miliona dolarów, spotkanie o awans do dalszej fazy, również oba zespoły grały ze sobą dwa dni temu, Amerykanie wygrali pewnie 2:0, cache 16:9, inferno 16:8. MIBR jest po kolejnej zmianie, po raz pierwszy oficjalnie grają na tym turnieju z tarikiem, kilka miesięcy temu Stewie2k dołączył, to jeszcze nie to, potrzebują więcej tego zgrania, kurs słaby, ale jak ktoś chce dodać do jakieś mini taśmy...to jest ok

 

mousesports - fnatic no bet

Kursy 1.74 do 2.0 w Unibet, kurs na "myszy" moim zdaniem jest zbyt niski, a ze względu na snaxa będę im kibicował, fnatic wczoraj po bardzo ciekawym spotkaniu pokonali Faze 2:0 (obie mapy close), a ulegli Navi, "myszy" podobnie z Navi 1:2, a pokonali Faze 2:1. Kolejne spotkanie o być albo nie być dla obu ekip, wolę na spokojnie obejrzeć dobre widowisko, bo na takie się zanosi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie półfinałowe spotkania ELEAGUE 

 

Astralis - Mousesports (+1.5 mapy) 2 1.85 STS

 

Dla mnie Astralis to najlepsza drużyna na świecie w dłuższym okresie czasu, mieliśmy dominację NIP, fnatic, sukcesy VP, SK....te ekipy ciągle, co jakiś czas pokazują się z dobrej strony, a od 2015 roku TSM, potem przekształcone we własną organizację graczy Astralis są ciągle na szczycie, jak mają gorszy okres, robią szybkie zmiany, dobre zmiany, a inne ekipy? NIP, fnatic, VP czy SK działa to inaczej, te zmiany nie przynoszą tak dobrych rezultatów jak graczom Astralis, rzekłbym mamy do czynienia z jakimś fenomenem. Moim zdaniem sprawa jest prosta, w Astralis aktualni gracze mają % dochodowy z osiąganych wyników, nic tak nie motywuje jak $$, oczywiście najlepiej wychodzi karigan, jeden z założycieli organizacji, ciągle ma profity z ich sukcesów, a do tego sobie pyrka w Faze %-) Do tego Astralis, obok Faze w mojej opinii ma najlepszy, najszerszy map pool. W tym roku obie ekipy grały ze sobą 10 razy, 6:4 dla Astralis. Ale Mousesports gra teraz z polskim dzikiem/bestią Snaxem. Wczoraj zagrał fatalnie vs fnatic, był najsłabszy na serwerze, o ile na infermo jeszcze ok, to train i mirage BARDZO SŁABO, ale koledzy z drużyny wykerowali. Wątpię, aby zagrał aż tak słabo dwa razy. Ostatnie 19 spotkań to podobne mapy: cache(2), infermo(6), overpass(1), mirage(4), nuke(4), d2(1). Wątpię, aby zagrali cache (kiedyś mousesports było mega mocne na tej mapie, ale to za czasów NIKO), overpass "myszy" raczej bez szans, d2 wróciło do "siódemki" - być może zagrają, kto wie, ale na pozostałych trzech pogrubionych przeze mnie mapach, mousesports ma spore szanse, aby wygrać minimum jedną mapę. Astralis pewnie awansowało, dwa wygrane mecz po 2:0 z Liquid i C9, a mousesports było w grupie śmierci, z której awnasowali, pokonali Faze i fnatic 2:1, a ulegli Navi 1:2. Naprawdę znacznie trudniejsi rywale :) Snax nie daj dupy to wygracie minimum jedną mapę :)

 

Navi - Liquid over 2.5 map 1.95 1xbet

Miałem tutaj grać liquid +1.5 mapy, ale kurs 1.4 - śmiech na sali, dlatego poszedłem w typ -  3 mapy :) Ukraińska formacja wydaję się tutaj być solidnie przygotowana, mocna, w tym roku 4 spotkania, na finałach ESL Liquid 2:0 (inferno, d2), a na majorze Eleague + kwale, Navi 2:0 (overpass, inferno), znacznie łatwiej byłoby mi wytypować szansę mojego typu, gdyby mapy już były podane. Bo na overpassie Navi spokojnie powinni wygrać, infermo - obie ekipy mocne na tej mapie, spodziewam się minimum jednej  z tych map, zapewne inferno. Podejrzewam, Navi banuje cache, Liquid banuje overpassa. Spore szansę, że zobaczymy d2, naprawdę oglądało by się to świetnie :) Jeżeli Liquid wygra inferno, jestem niemalże pewny, że zobaczymy trzy mapy. Ciekawe czy wybór map mnie zaskoczy, bo wtedy wszystko szlak trafi, ale ciągle typ ma spore powodzenie :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu VP robi coś dobrego i jest nadzieja na lepsze jutro, podpisali kontrakt z najlepszym polskim awperem "snatchie", morelz backup. Jestem zadowolony z tego ruchu, w końcu będą mieć prawdziwego, dobrego apwera, bo pasha ciągle daleko od formy z 2k14, jeden na xx turniejów niszczy z awp, o wiele za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAVU - Sharks Esports 1 1.99 1xbet łatwo :t:

 

Typ w ciemno. HAVU wczoraj rozprawili się z AGO po dogrywce 19:17, Sharks z pro100 16:13. Nie do końca rozumiem kursu w 1xbet, w większości buków to zespół fiński jest delikatnym faworytem, mają niezły skład ottoNd z ratingiem 1.24 czy zehN, którego kojarzy ze starego Sprout. A dlaczego typ w ciemno? Jest grana jedna mapa, turniej online, ale trzeba przyznać z dobrą pulą 40k $. Natomiast nie jestem w stanie nic napisać o Sharks, nigdy ich nie oglądałem, nie kojarzę żadnego ich zawodnika ze sceny brazylijskiej, jak nie będzie nikogo odpalonego, myślę, że naprawdę warto zagrać HAVU po takim kursie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

North - Heroic 2:0 1.89 1xbet :t:

Panowie na szybko i sorry za pisownię,bo Mobilnie. North było faworytem tego spotkania od dawna, a Dzisiaj jeszcze się pojawiło info, że nie zagra modi tylko trener heroic. Chyba nie trzeba mówić co w takim wypadku, gdzie trener ma zastąpić gracza skoro on nawet nie jest w takim rytmie meczowym,jak zawodnik. Ten mecz będzie 5vs4, kto wie,czy nawet łatwiej by im nie było jakby mieli bota. North powinno na luziku wziąć ten mecz

 

Screenshot_2018-08-24-13-06-43_org_xbet.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HellRaisers - mousesports 1 2.87 1xbet :n:

Jak dla mnie jest value w tym kursie, oglądałem wczoraj chwilę myszy i tam gra się nie klei, proste błędy, dużo zmarnowanych świetnych sytuacji gdzie mieli podłożoną bombę i potrafili przegrać 4vs2, snax robiący 15 fragów w całym spotkaniu, tragedia straszna. Zaraz rusza major to może po prostu chcą tutaj pograć sobie 4fun, ale HR raczej nie podejdzie do tego spotkania ze słabym nastawieniem. Map pool nawet powiedziałbym, że jest po stronie HR w tym spotkaniu. Dzisiaj zagra woxic, ten zawodnik ma potencjał, może to być całkiem fajne spotkanie, także kto ma czas to o 19:00 polecam sobie włączyć.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virtus - NIP 1 2.98 Fortuna

Atmosfera jest słaba, byali już nawet się nie kryje, że nie ma ochoty tam być,bo podczas streamu ciśnie po neo i pashy w rozmowach z kumplem. Jednak jak widzę kurs 1.33 na NIP to wolę iść w drugą stronę, bo mamy tutaj bo1. Do tego snatchie, który według mnie stanie na głowie, żeby pokazać się z jak najlepszej strony, ten gościu jest wariatem ze snajperki. Byali już będzie strzelał na luzie, bo i tak zaraz odchodzi, więc może to pójdzie w jego stronę. Virtus potrafi grać z nipem w tym roku 3-2 dla virtusow. Będzie walka, więc atakujemy. 

By pershing,

15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vp - bpro 2 2.5 1xbet :n: 2-1 niezły throw na mirage 4na2 broniac meczowej rundy z paka przegrać :fp:

Virtusi ten mecz będą rozgrywać z Londynu, spotkanie zaplanowane na 18:30 a o 17 jakaś prezentacja i foty związane z majorem, żeby był większy kabaret to musi wystąpić też morelz,czyli snatchi może sobie obejrzeć stream z meczu na stemie. Jutro czeka ich dużo ważniejsze spotkanie, także możemy się spodziewać dzisiaj docierania z mapami niż grę na poważnie, na pewno nie ma co się pchać w ten śmieszny kurs na virtus

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...