Skocz do zawartości

E-Sport 2018


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi


ELEAGUE Major Boston 2018

Data: 12-28 stycznia 2018
Miejsce: Stany Zjednoczone (Atalanta i Boston)
Pula nagród: 1 000 000 $
Liczba drużyn: 24

 

Turniej rozpocznie się 12 stycznia od tak zwanej fazy pretendentów(KWALIFIKACJI) i potrwa 4 dni do 15 stycznia.
Lista pretendentów:

2pqnmmf.png.9d4169a4a2a4c52d82fc99c369d3

 

 

Spośród tych drużyn do kolejnego etapu przejdzie 8 ekip, które zmierzą się z ósemką legend w fazie grupowej. Czyli z drużynami, które zapewniły sobie awans z poprzedniego Majora. Początek rozgrywek 19 stycznia!
Oto lista legend:

2mzzl28.png.60227445472a711f917f401b82cb

 

Mało tego mamy już wszystko rozlosowane:

koszyki.png.1630ea1a77b056a94304bbf480de

 

5a55e61544126_pierwszarunda.png.0f78fc56

 

I jeszcze jak będzie polegało wybieranie map:

BO1:
banuje team A
banuje team A
banuje team B
banuje team B
banuje team B
team A wybiera mapę (spośród dwóch)
team B wybiera stronę
BO3:
banuje team A
banuje team B
wybiera team A (team B wybiera stronę)
wybiera team B (team A wybiera stronę)
banuje team B
wybiera team A (team B wybiera stronę)

 

I ważna informacja to też wyżej rozstawiona ekipa wybiera, czy chce być team A, czy team B.

Zapraszam do typowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym kursie na pewno warto zaryzykować i pograć Sprout ze Space @2.55 :t:

Jako że to BO1 to wszystko możliwe i taki rozmach w kursach pcha mnie w stronę kryształków.

NaVi, G2 nie powinno mieć problemów i myślę, że można ich zagrać z handicapami -5.5 @1.8 x2

Renegades też według mnie do gry @1.55 :n:

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje bez analiz:

Mousesports, Navi, Faze czy G2 nie powinni zawieść, ale kursy....

 

Mousesports - Avangar (+6.5) 2 1.80 :t:

Wydaje mi się, że linia 6.5 na zespół z Kazachstanu jest wysoka, w końcu to eliminacje do najważniejszego turnieju w świecie CS;GO, jedna mapa, na pewno już zespół Avangar wie jaką zagrają prawdopodobnie mapę, jedną z dwóch ;)

 

Vega(+3.5) - Renegades 1 1.72 :t:

Dla mnie to jest taki mecz 60:40 na korzyść Renegades, 3.5 biorę, ba nie wykluczam nawet zwycięstwa Rosjan...

 

Faze - Liquid

Faze to taka Barcelona w świecie CS:GO posiada najlepszych graczy z całego świata, każdy tam może wygrać niesamowitego clutcha. Liquid po zmianach, za steela zagra 30-letni zews, który był trenerem. Linia handicap 5.5, odpuszczam ten mecz, kompletnie nie wiem czego można się spodziewać po zespole amaerykańskim.

 

F3 - Misfits 1 2.15 :n:

Misfits od jakiegoś czasu zaskakuje, nie tak dawno chłopcy do bicia, obecnie 13 ekipa według hltv !! Ostatnio 3/4 miejsce w ESL Finals season 6. Ale F3 to zlepek całkiem niezłych graczy, tak, ostatnio wszystko przegrywają, ale mam nadzieję, że na tych eliminacjach zaskoczą wszystkich pozytywnie :)

 

Sprout - Space Soldiers

Skipuje, nie będę grał Turków po kursie 1.47, a jestem ciekawy jak "nowa" ekipa innocenta tutaj zagra, ostatnio byli rewelacją kwalifikacji do Majora w Krakowie...

 

Natus Vincere-Quantum Bellator Fire

Spodziewam się "pojazdu" zespołu Navi, linia 6.5 po kursie 1.70 nie zachęca mnie do gry...wiecie ruscy vs ruscy ;)

 

G2(-7.5) - Flash Gaming 1 1.85 :n: 

Linia wysoka, Flash zastępuje zespół Tyloo, mieli najmniej czasu na przygotowania, zawsze zespół azjatyckie to chłopcy do bicia na wielkich turniejach, bardzo odstają od Europy i Ameryki :)

 

Edytowane przez OgrajMnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mousesports - Navi 2 1.85:n:

 

Na ostatnim turniej lanowym DreamHack Winter Navi pokonało zespół niemiecki 2:0 (mapa Infermo 16:11, mapa Cobblestone 16:4). Obie ekipy wczoraj pokonały swoich pierwszych rywali, ale trzeba przyznać, że to były ekipy bardzo odstające od czołówki światowej, Mouse pokonali Avangar 16:12 (wcale nie tak łatwo), a Navi szybko i gładki 16:8 z Quantum. Unibet oszacował szanse obu zespołów jako 50/50, dla mnie faworytem jest zespół ukraiński. Simple robił wczoraj to co chciał, nowe Navi z electroniciem ma szansę wrócić na właściwe tory, przede wszystkim muszą zagrać na Majorze. Która ekipa będzie od krok do wejścia na turniej w Bostonie?

 

Poboczne typy:

Envi - Renegades 1 1.85:n:

Obie ekipy przegrały wczoraj swoje mecze, z tym, że Renegades byli faworytem, a Envi dogiem. Envi widać jak bardzo gra pod Screama, czasami się to opłaca - przede wszystkim pod te średnie ekipy. Mam nadzieję, że dzisiaj Scream po prostu zrobi swoje

 

Flash - Quantum 1 1.75:n:

Typ na bukmacherską czutkę. Zespół Flash wczoraj miał wynik 11:12 z G2, ostatecznie przegrali całe spotkanie do 11, ale było bardzo dobrze. Natomiast Qunatum zebrało bęcki od Simple 16:8

Edytowane przez OgrajMnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liquid - Vega 2 1.90:t:

Vega wczoraj na overpassie zrobiła comeback z wynik 3:12 na 15:14 i przegrali rundę force rywala (same pistolety + kewlary i jeden flash) na G2. Pamiętajmy, że w drugim spotkaniu zmiażdżyli Faze. Również Liquid zaskakuje mnie pozytywnie, ze swoim grającym trenerem pokonali F3 oraz Renegades 16:14, a ulegli Faze 14:16. Naprawdę Rosjanie to dla mnie największe zaskoczenie tego turnieju, mobilny snajper JR - atakuje, nie boi się, bardzo fajnie się go ogląda w akcji. Do tego Rosjanie - USA - w każdym sporcie dochodził dodatkowy smaczek ;)

 

FAZE - NAVI  1 1.40:t:

obie drużyny z bilansem 2:1, Navi dostało mocniejszego rywala - mousesports i ulegli im 16:2 !! Faze natomiast niespodziewanie przegrało z Vega. Rain (czwarty zawodnik świata 2017) jest tutaj w znakomitej formie. Kurs przez bukmacherów został wystawiony dość nisko, ale na podbitkę jako dziesiąte spotkanie w taśmie - jest ok. Jako singiel EV-.

 

Misfits - Avangar 

Skipuje ten mecz, ale tak jak bukmacherzy za faworyta uważam Misfits

 

Space Soldiers - Mousesports 1 2.80:t:

Drużyny z bilansem 2:1, to co robi XANTARES na tych eliminacjach to magia, to jest Bo1, sprzyjająca mafia dla nich - nie będą bez szans, bet pod value kursowe :)

 

Renegades - Sprout

Drużyny z bilansem 1:2, dzisiaj ktoś odpadnie, super początek zespołu Innocenta - wygrana z SS 16:11, ale potem dostali baty do 5 i 3 (C9 oraz Navi). Zespół z Australii pokonał ENVI 16:6 i dwukrotnie przegrali na styku 14:16 z Liquid oraz VEGA. Skipuje tylko dlatego, że chciałbym, aby Polak był w dalej w grze, ale fakty są takie, że zespół Renegades jest grubym faworytem tego spotkania

 

Quantum - Envi

Na Envi 1.33? Skipuje....

Edytowane przez OgrajMnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team Kinguin - Windigo 2 1.95 Unibet

dzisiaj, godzina 19:45

 

Jestem bardzo ciekawy jak zaprezentuje się nowa "polska" formacja po zmianach. Po raz pierwszy w zespole zagrają dwaj Portugalczycy - jedna z legend csa, 31 letni fox oraz 25 letni MUTiRiS (nie znam go). Natomiast ze starej drużyny "Pingwinów" pozostali w moim odczuciu najlepsi aimerzy czyli - mouz, michu i rallen. Będzie to pierwszy oficjalny mecz Kinguin po roszadach, trenowali lekko ponad miesiąc w tej formacji. Teraz pytanie w jaką stronę to zadziała - ekstra początek albo dopiero potrzeba czasu, aby ten nowy trybik zadziałał. Jeżeli Kingiun wygra dzisiejsze spotkanie to nie dlatego, że są lepszą drużyną tylko dlatego, że są "aimowi". Zespół Windigo to, a przede wszystkim dwóch Jego członków są bardzo dobrze znani i lubiani w Polsce - v1c7oR oraz bubble.

 

W komentarzach na hltv ktoś podliczył ostatnie dwie godziny spędzone w grze cs go:

 

mouz 56

rallen 110

mut 87

fox 70

Michu 52

TOTAL = 375

 

123 pnshr

101 spellan

135 bubble

158 victor

119 Shipz

TOTAL = 636

 

Dodam, że jest to puchar, gdzie do wygrania jest spot IEM Katowice 2018. Wiecie do kogo on trafi? AGO !!

 

Windigo 2:0 :t:

 

Edytowane przez OgrajMnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mogę to zrobić :D Wstawiam tutaj wszystko co napisałem w swoim temacie ;) 

Taka tam moja propozycja na dziś 

 

16.01.18  TYP NA DZIŚ: 

ESPORT - COUNTER STRIKE - Farmskins Championship 

 

Kinguin - Windigo

BET:  2

kurs: @2.02 na STS

 

Dlaczego taki typ? Prosta sprawa, po przeanalizowaniu map i picków w poprzednich meczach stawiam, że dziś zagrają mapy: Mirage, Cobblestone, Train lub Inferno. O tyle na pierwszej mapie dość mocna wydaje się Polska drużyna Kinguin, o tyle Cobble i reszte map wg mnie padną łupem teamu z Węgier. Na domiar złego zespół Kinguin zagra dziś pierwszy mecz w nowym składzie - Szpero i Kaper zostaną zastąpieni przez portugalczyków - fox'a i Mutris'a. Czy będzie między nimi bariera językowa? Myślę, że jeśli decydują się grać na takim poziomie składem międzynarodowym to nie będzie to stanowiło problemu, jednak fakt, że poprzednio cała 5 to byli Polacy bardziej przekonuje mnie o dzisiejszej wygranej Windigo. 

 

Ja akurat postawiłem ten mecz na stronce z meczami CS:GO (Infernobet.com - dodajemy skiny z gry i otrzymujemy równowartość w €) 

Kurs zmienia się wraz z typami użytkowników, jednak narazie jest to @2.97

By pershing,

20 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 20 players of 2017 HLTV:

 

1. Marcelo "coldzera" David

2. Nikola "NiKo" Kovač

3. Fernando "fer" Alvarenga

4. Håvard "rain" Nygaard

5. Nicolai "device" Reedtz

6. Gabriel "FalleN" Toledo

7. Kenny "kennyS" Schrub

8. Aleksandr "s1mple" Kostyliev

9. Ladislav "GuardiaN" Kovács

10. Peter "dupreeh" Rasmussen

11. Abay "Hobbit" Khasenov

12. Jonathan "EliGE" Jablonowski

13. Andreas "Xyp9x" Højsleth

14. Kristian "k0nfig" Wienecke

15. Markus "Kjaerbye" Kjærbye

16. Tomáš "oskar" Šťastný

17. Dauren "AdreN" Kystaubayev

18. Ricardo "boltz" Prass

19. Olof "olofmeister" Kajbjer

20. Janusz "Snax" Pogorzelski

 

Astralis  = czterech graczy

SK = czterech graczy

Faze   = czterech graczy

Gambit  = dwóch graczy

Po jednym graczu z zespołów North, G2, navi, mousesports, Liquid oraz VP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna grafika z hltv o majorze :)

 

 

 


1516296697.6879.jpeg
 

 

 

 

Big - Liquid 1 2.15 Unibet

 

Z tego co wywnioskowałem zespół Liquid na majorze wystąpi tak samo jak na eliminacjach, czyli bez steela natomiast ze swoim brazylijskim trenerem - zews. Zawodnicy Liquid podczas eliminacji prezentowali się znakomicie, ale niestety tylko czterech z nich, było widać, że obecnie zews to nie jest profesjonalny gracz. Gramy tylko jedną mapę co zwiększa loteryjność, ale kurs 1.65 na zespół amerykański to jest żart, ten mecz to jest pokerowy coin flip, bierzemy większy kurs - czyli BIG :))

 

5:16 :n:

Edytowane przez OgrajMnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VP - Fnatic 1 2.65

Po wczorajszej deklasacji VP poprzez zespół rosyjski, mało znany dotychczas na scenie cs go - Quantum, kurs 2.65 nie dziwi, ale dzisiaj Rosjanie pokonali obrońce majora Gambit po dogrywce 19:16 - wczoraj zdeklasowali Navi. Dlatego warto zaryzykować po takim kursie bet na polską formację. Mam nadzieję, że wczorajszy mecz to był "przypadek", przede wszystkim wybór cache - najmniej grana mapa przez Polaków. Fnatic w pierwszym spotkaniu gładko ulegli Faze 16:8. Czy magia VP skończy się na Gran derbi CS GO?

 

6:16 :n:

Edytowane przez OgrajMnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SK Gaming - FaZe 1  2,20

Dzisiaj dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w e-sporcie. Naprzeciw siebie staną dwie bardzo dobre drużyny 

FaZe w ostatnim czasie gra rewelacyjnie, wygrywają mecz za meczem, jednak o ich rywalach trzeba powiedzieć to samo! Zawodnicy spod znaku SK zawsze sprawiają wiele problemów zawodnikom FaZe! W 2017r na arenie międzynarodowej spotkali się ze sobą 10-cio krotnie i to aż 8 razy zwycięsko z tego pojedynku wychodzili gracze SK. Ciężko przy tak dobrym meczu wyłonić jednogłośnie zwycięzcę, jednak wyniki rywalizacji i kurs na drużynę SK powoduję w nich Value do gry!

 

By bigbraine777,

+10pkt za analize

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrany odpada, drużyny z bilansem 1:2

Space Soldiers - BIG

Astralis - Cloud9

Liquid - VEGA

 

Zwycięzca awansuje do play-offs, przegrany walczy dalej, drużyny z bilansem 2:1

Quantum - MouseSports

Gambit - SK

Fnatic - Navi

 

Oferta unibet:

5a65f89668b2b_ScreenHunter_525Jan_2215_3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondoon

Widze to tak ze tylko Clown9 sa w stanie sprawic 'niespodzianke' . To juz jest faza bo3...publika, nie bedzie opierdalania sie. Final SK - FaZe i brazole to biora po 3 mapach. Tak bedzie :))

 

VP rip i beka z astralis :wixa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kondi napisał:

Widze to tak ze tylko Clown9 sa w stanie sprawic 'niespodzianke' . To juz jest faza bo3...publika, nie bedzie opierdalania sie. Final SK - FaZe i brazole to biora po 3 mapach. Tak bedzie :))

 

VP rip i beka z astralis

 

Postawa VP - szkoda słów, ale Astralis nie nazwałbym beką, wrócił czołowy snajper drużyny po problemach zdrowotnych - i nie grał jako główny rifler :) Piąty zawodnik ubiegłego roku, znacznie lepiej prezentowali się, gdy za niego występował zmiennik. Tutaj dopatrywałbym się problemu, wróci na swoją pozycję - powinno być lepiej. Poza tym nie wiadomo jak poważne były to problemy, ale jest coś na rzeczy, skoro nie grał jako rifler - według hltv najlepszy snajper tamtego roku :)

 

Zmiany?

 

Edytowane przez OgrajMnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OgrajMnie napisał:

Zmiany?

 

Chłopaki mają kontrakt do końca 2020 roku, Neo (30 lat), Taz (31 lat), pasha (29 lat). Oni już tyle grają ze sobą, że prawdopodobnie do końca wypełnią kontrakt (oczywiście, nie znamy  szczegółów Jego zapisu). Chyba, że nagle jeden z zawodników powie reszcie: potrzebujecie zmian, czuję się wypalony, poszukajcie kogoś za mnie. Na razie jedyna zmiana jest taka, że:

 

Cytat

Otóż dotychczasowy właściciel Virtus.pro, największa w Rosji e-sportowa firma ESforce, została sprzedana rosyjskiemu gigantowi Mail.ru za 100 mln dolarów.

 

Ale kontrakt jest nadal taki sam...

 

One for all, all for one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avangar - Godsent

godzina 14:00

typ: Avangar wygra 2.13 Bet-at-home

 

Pierwsze spotkanie grupy C pucharu Farmskins, gdzie za pierwsze miejsce jest spot na IEM Katowice :) Zespół kazachski przyzwoicie zaprezentował się w Atlancie, przegrali decydujący mecz z Liquid. Buster czy qikert naprawdę wielki potencjał :)) Godsent wielka niewiadoma, ostatnie 3 spotkania przegrane na słabe drużyny oraz na AGO :D Wieczorem Szwedzi grają jeszcze chyba ważniejszy mecz na eXtatus - baraż o pro ligę. Dla mnie w tym spotkaniu lekkim faworytem jest zespół Avangar, a skoro bukmacherzy myślą odwrotnie - warto spróbować, dot ego system Bo3 - mniej "przypadku"

 

0:2 :n:

Edytowane przez OgrajMnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondoon
W dniu 23.01.2018 o 17:56, Kondi napisał:

Widze to tak ze tylko Clown9 sa w stanie sprawic 'niespodzianke' . To juz jest faza bo3...publika, nie bedzie opierdalania sie. Final SK - FaZe i brazole to biora po 3 mapach. Tak bedzie :))

 

VP rip i beka z astralis :wixa:

ez :5:

 

sk - fnatic prze kozacki mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka wiadmości (transfery)

Cytat

EnVyUs are set to bench Alexandre "xms" Forté, with FaZe's Fabien "kioShiMa" Fiey lined up as a replacement, according to a report from Flickshot.fr.

 

Cytat

Mortal Kombat's new roster, which features three players from the last iteration of the squad including Emiliyan "spyleadeR" Dimitrov, has been revealed.

 

Cytat

North have announced that they have promoted Daniel "mertz" Mertz from their academy team to replace René "cajunb" Borg on their main roster.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellraisers- AGO 

typ AGO wygra :minus:

godzina 20:00

kurs 1.95 

Unibet

 

Spotkanie ćwierćfinałowe w eliminacjach do StarSeries i-League (do wygrania dwa spoty) pomiędzy Hellraisers i polską ekipą AGO. Trzeba to przyznać otwarcie, że ekipa AGO pod względem formy, samej gry jest obecnie numerem jeden w Naszym kraju. W tamtym roku, od października bezpośrednie spotkania obiecujące dla AGO - 5:1 (wygrane mapy Cobblestone, Overpass, Cache, Infermo oraz Mirage, przegrali raz na Cache). Dlaczego wspominam o tym? Ponieważ dzisiaj gramy w systemie Bo3 i należy zwrócić uwagę na bardzo dobry map pool polskiego zespołu - nie grają tylko nuke, a Train to jedna z ich najlepszych map. Warto zwrócić uwagę, że HellR nie grali jeszcze oficjalnego spotkania w tym roku, dlatego ciężko cokolwiek napisać o ich formie. Plus taki, że bondik wraca do gry. Wystarczy wygrać dwa spotkania i zobaczymy polską ekipę na LANie, chyba tego wszyscy chcemy, widzieć częściej Polaków na turniejach offline po ostatnich blamażach VP

 

 

Sprout - PRIDE' :plus:

typ Sprout wygra

godzina 19:00

kurs 1.55 

Unibet

 

Spotkanie bo1 w ramach ligi ESEA, nie polecam tego typu do singla - jedna mapa oznacza niekiedy loteryjność i do tego ten słaby kurs, ale do "taśmy" czy systemu blokowego jak najbardziej. Niestety drużynie Innocenta nie poszło dobrze na eliminacjach do Majora lecz to już przeszłość. Zagrali dwa mecze online - pokonali niezłe Windigo i słabe Kinguin %-) Pride ostatnio porażki z Spirit i AGO.

 

Luminosity - Misfits :minus:

typ Misfits wygra

godzina 00:00 - rozpocznie się później

kurs 2.70

Unibet

 

Kwalifikacje NA do IEM Katowice, spotkanie pomiędzy Misfits oraz kolejny brazylijskim wytworem - ekipa Showtime'a, która nie rozegrała oficjalnego spotkania od połowy grudnia. Natomiast Misfits moim zdaniem bardzo dobrze zaprezentowali się na kwalifikacjach do Majora, zakończyli z wynikiem 1:3, ale na Space Soldiers i Avangar wyniki był bardzo zbliżone, oba 13:16. Dlaczego więc takie kursy bukmacherów?. Nie zagra Hunter "SicK" Mims (przeniósł się do Rogue) i nie wiadomo jeszcze kto za niego wystąpi (Jason "jasonR" Ruchelski). Ale to tylko jeden zawodnik, który nie robił znaczącej różnicy. Moim zdaniem kurs na Misfits mimo wszystko jest za wysoki, dlatego próbujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...